Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради УкраїниСторінка1/6
Дата конвертації22.03.2018
Розмір0.89 Mb.
  1   2   3   4   5   6


ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ СЬОМЕ

Сесійна зала Верховної Ради України

11 квітня 2012 року, 10 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України В.М.ЛИТВИН


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”.
10:00:52

Зареєструвалися картками в сесійній залі 413 народних депутатів. Ранкове засідання Верховної Ради України оголошу відкритим.

Шановні колеги, сьогодні день народження народного депутата України Тищенка Олега Івановича, у нього ювілей – 70 років. Прошу привітати колегу. (Оплески)

Шановні народні депутати, сьогодні великий день, як ви знаєте, Чистий четвер. Я переконаний, що всі ви сповнені чистих, гуманних і добрих почуттів, налаштовані на конструктивну, продуктивну і доброзичливу роботу і відповідні взаємини у сесійній залі. Тому, шановні колеги, нам потрібно з вами

Було прийняти рішення, щоб вечірнє засідання Верховної Ради України ми могли продовжувати до розгляду питань, визначених розкладом на четвер – оцей святій день, ну, і вечір і ніч, якщо потрібно. Ставлю на голосування цю пропозицію про продовження вечірнього засідання Верховної Ради України до завершення розгляду питань, визначених розкладом на четвер. Прошу голосувати. Прошу підтримати.
10:02:30

За-247


Дякую, рішення прийнято.

Шановні народні депутати, оголошується до розгляду питання про призначення голови Рахункової палати.

Шановні колеги, відповідно до пункту 16 частини першої статті 85 Конституції України до повноважень Верховної Ради України належить призначення на посади та звільнення з посад голови та інших членів Рахункової палати. Згідно зі статтею 10 Закону України "Про Рахункову палату" було внесено мною подання про призначення Магути Романа Миколайовича на посаду голови Рахункової палати.

Комітет пропонує такий регламент розгляду цього питання: відвести для доповіді представнику Комітету з питань бюджету до 2 хвилин, надати час для того, щоб кандидат на посаду голови Рахункової палати міг викласти своє бачення роботи Рахункової палати до 5 хвилин, відповіді на запитання, якщо такі будуть, до 5 хвилин, і якщо буде бажання і потреба виступити від фракцій, то надати на виступи від фракцій до 3 хвилин, потім запросити голову Лічильної комісії, який оприлюднить порядок проведення голосування. Голосування пропонується здійснити з 12 до 13 години, на цей час зробивши відповідно перерву, а далі продовжити роботу відповідно до нашого плану.

Нагадую, шановні колеги, що відповідно до статті 208 Регламенту Верховної Ради та статті 10 Закону України "Про Рахункову палату" Верховна Рада України призначає голову Рахункової палати таємним голосуванням шляхом подання бюлетенів.

Тому, якщо немає заперечень, шановні колеги, то я запрошу Владислава Лук'янова, першого заступника голови Комітету з питань бюджету, оприлюднити рішення комітету з цього приводу. Будь ласка.


10:04:59

ЛУК’ЯНОВ В.В.

Шановний Володимире Михайловичу, шановні народні депутати і запрошені! Відповідно до пункту 16 статті 85 Конституції України на розгляд парламенту внесено питання про призначення Магути Романа Миколайовича на посаду голови Рахункової палати.

Голова Верховної Ради 4 квітня направив до Комітету з питань бюджету для розгляду відомості про подану кандидатуру, передбачені частиною другою статті 205 Регламенту Верховної Ради України.

Статтею 10 Закону України "Про Рахункову палату" встановлено, що голова Рахункової палати призначається на посаду Верховною Радою України терміном на 7 років. Головою Рахункової палати може бути громадянин України, який має вищу економічну або юридичну освіту, досвід професійної діяльності в галузі державного управління, державного контролю, економіки, фінансів, права, а також підтвердив свої професійні знання під час обговорення його кандидатури.

Керуючись частиною п’ятою статті 18 Закону "Про комітети Верховної Ради України" та частиною третьою статті 208 Регламенту Верховної Ради України, Комітет з питань бюджету на своєму засіданні 10 квітня попередньо розглянув зазначене питання та ухвалив рішення: кандидатура Магути Романа Миколайовича на посаду голови Рахункової палати відповідає вимогам статті 10 Закону "Про Рахункову палату".

На завершення слід звернути увагу, що відповідно до частини сьомої статті 208 Регламенту Верховної Ради України голосування щодо призначення на посаду голови Рахункової палати здійснюється таємно шляхом подачі бюлетенів. За результатами…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Мікрофон. Завершуйте, будь ласка.
ЛУК’ЯНОВ В.В. За результатами голосування оформляється відповідна постанова Верховної Ради. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую вам також. Сідайте, будь ласка.

Я запрошую Магуту Романа Миколайовича на трибуну. Будь ласка.


МАГУТА Р.М.

Шановний Голово Верховної Ради, шановні народні депутати! Рахункова палата є незалежним інститутом парламентського контролю за публічними фінансами.

Стратегічним завданням, на мою думку, вбачається розвиток на конституційному рівні, так і в практичній діяльності Рахункової палати принципу її незалежності. Насамперед йдеться про розширення конституційних повноважень Рахункової палати як незалежного державного органу фінансового контролю. Це вбачається необхідним внести зміни в Конституцію до статті 98 в частині повернення Рахунковій палаті функцій контролю за доходами державного бюджету таким чином, аби відновити редакцію статті 98, за якою контроль від імені Верховної Ради України за надходженням коштів до державного бюджету та їх використанням здійснювала Рахункова палата. На практиці це означає надання права Рахунковій палаті здійснювати повноцінний аудит державних коштів. Саме ця функція притаманна в діяльності переважної більшості рахункових палат країн Європи і СНД.

З метою вдосконалення правових засад діяльності Рахункової палати, виходячи з конституційних засад, нагальним є розробка та прийняття нової редакції Закону про Рахункову палату, який має системно врегулювати повноваження Рахункової палати в сфері публічного контролю за рухом державних коштів. Надзвичайно актуальним є зміцнення ролі Рахункової палати в створенні єдиної системи фінансового контролю в Україні. На часі реформування такої системи, де Рахункова палата має бути координаційним, провідним і єдиним інститутом парламентського контролю, забезпечувати повний та прозорий контроль в сфері публічних фінансів.

Вкрай важливим на сьогодні є чітке розмежування внутрішнього контрольно-ревізійного та зовнішнього контролю Рахункової палати таким чином, щоб зменшити навантаження та тиск на об’єкт контролю, суттєве зменшення кількості контролюючих органів в державі.

Що стосується інституційного розвитку Рахункової палати, то тут треба потрібно зробити, на мій погляд, цілу низку кроків. На базі добутого досвіду Рахункової палати оптимізувати структуру та професійний потенціал Рахункової палати, здійснити підбірку фахівців аудиторів з досвідом сучасної міжнародної школи аудиту, запровадження в практику роботи Рахункової палати європейських і світових стандартів аудиту, підвищення ролі та престижу контролерів аудиторів і забезпечення принципу незалежності Рахункової палати як за формою, так і за змістом.

Потребує також належного унормування питання взаємовідносин Рахункової палати і парламентських комітетів, особливо в частині подальшого вдосконалення бюджетного законодавства. І я як майбутній кандидат маю намір плідно працювати з бюджетним комітетом в цій сфері.

Також забезпечити позапартійність в реалізації Рахункової палати своїх повноважень. При цьому я в повній мірі усвідомлюю, що Рахункова палата є дієвим інститутом парламентського контролю і повинна діяти від імені всього українського парламенту.

Що стосується актуалізації завдання Рахункової палати, також потрібно буде забезпечити на рівні територіальних структур Рахункової палати прозорий і ефективний контроль за використанням коштів. Дякую, у мене все.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую вам також, Романе Миколайовичу.

Шановні колеги, є запитання до кандидата? Будь ласка запишіться. Прошу записуватись.

Так, прізвища. Орест Муц, фракція Партії регіонів.
10:12:44

МУЦ О.П.


Шановний Романе Миколайовичу, від імені тернопільської громади я хочу подякувати… Романе Миколайовичу, тут я, тут. Романе Миколайовичу!
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ліворуч, ліворуч.
МУЦ О.П. Я хотів би від Тернопольщини подякувати, Тернопільщина завжди була, є і буде барометром демократії і кращих людей, і кращі люди працюють в уряді, працювали при всіх президентах. Мені приємно, що першу таку велику посаду державну виходець з Тернопільщини займає. Успіхів вам! І щоб ви знали, що завжди ми можемо вам плече підставити. Дякую.
МАГУТА Р.М. Дякую за довіру.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Владислав Лук'янов, фракція Партії регіонів.
10:13:29

ЛУК’ЯНОВ В.В.

Шановний Романе Миколайовичу, я хотів сказати, що у нас склалася добра традиція співпраці бюджетного комітету і Рахункової палати. На засідання колегії Рахункової палати, як правило, запрошували представників Верховної Ради, народних депутатів і представників бюджетного комітету. Ця співпраця була конструктивна і вона допомагала приймати конструктивні, і позитивні рішення. Більш того, ця робота сприяла прозорості як бюджетного процесу так і контролю за виконанням бюджету. Тому в мене була і пропозиція, і запитання.

Як ви бачили б на майбутнє продовження цієї співпраці, підтримку цих добрих традицій, які склалися, які дійсно дозволяють працювати більш…


ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, ваша відповідь, Романе Миколайовичу.
МАГУТА Р.М. Я повністю згоден з вами і буду підтримувати ті традиції, і напрацювання, і будемо приймати безпосередню участь в бюджетному комітеті по вирішенню нагальних потреб.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Михайло Чечетов, фракція Партії регіонів.
10:14:54

ЧЕЧЕТОВ М.В.

Уважаемый Роман Николаевич, мы посмотрели вашу биографию, действительно, вы прошли все ступени работы в банках, причем в банках работали на серьезных должностях, связанных с КРУ, с анализом финансовой деятельности. И рекомендации с прошлых мест работы говорят о том, что вы серьезный, в меру консервативный человек, что немаловажно для будущей должности. Я еще раз повторяю, здесь не нужен радикал, а нужен нормальный, умеренный консерватор, человек, который оценивает ситуацию с позиции государства.

Нам бы хотелось, чтобы вы и дальше в таком же ритме и, стоя на таких позициях, работали на важнейшей государственной должности, я надеюсь, на которой мы сегодня вас изберем. Спасибо.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Так, будь ласка, з цього приводу у вас є що відповідати? Це побажання тоді, добре.

Євген Кирильчук, фракція…


МАГУТА Р.М. Шановні депутати, дійсно, я в собі відчуваю сили і досвід тої роботи, який в мене був, як в банківській системи за контролем, також витрачання коштів бюджету місцевого банку, державного, точніше, і комерційних банків. Тому, я думаю, що зможу приділити великі зусилля і зробити таким чином, щоб Рахункова палата була дієвим органом контролю Верховної Ради України.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Євген Кирильчук, фракція "БЮТ - "Батьківщина".
10:16:42

КИРИЛЬЧУК Є.І.

Прошу передати слово моєму колезі Подгорному.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Подгорний, будь ласка.
10:16:49

ПОДГОРНИЙ С.П.

Подгорний, фракція "Блоку Юлії Тимошенко – "Батьківщина". Романе Миколайовичу, сьогодні, мабуть, вже зрозуміло виборцям, чому в державному бюджеті таке збільшення фінансування Генеральної прокуратури. Основна стаття видатків – це, мабуть, фінансування необмежених зарубіжних відряджень першого заступника Генпрокурора господина Кузьміна.

До вас таке питання. Як ви плануєте в разі обрання вас головою Рахункової палати контролювати виконання видатків Генеральною прокуратурою, і чи ви вважаєте от таке необмежене фінансування цих закордонних відряджень, де Кузьмін паплюжить нашу країну, паплюжить нашу опозицію, дійсно об'єктивним. Дякую за запитання.


МАГУТА Р.М. Сьогодні, ще ви не проголосували за мене, як буде рішення. Але можу сказати одне, що на посаді Голови Верховної… голови Рахункової палати, вибачаюсь…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Отак, бачите? Внось кандидатуру…
МАГУТА Р.М. Вибачаюсь. Голови Рахункової палати я буду працювати згідно з Конституцією України, Законом про Рахункову палату, і будемо контролювати видатки згідно Закону про Рахункову палату.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, Анатолій Матвієнко.
МАГУТА Р.М. Значення Рахункової палати. Зроблю все, щоб підняти її статус і, дійсно, дійсність, правильність, незаангажованість прийняття рішень.
10:18:31

МАТВІЄНКО А.С.

"Українська платформа", "Собор", блок "Наша Україна – Народна самооборона".

Романе Миколайовичу, я хочу звернутися до вас з проханням, чи будете ви контролювати і в тому числі і державні банки? Я прошу, слухайте запитання! Чи будете ви контролювати, в тому числі і видатки державних банків? І ви – героїчна людина, поскільки з зарплати 2 мільйони 864 тисячі в рік ви переходите на зовсім скромну зарплату голови Рахункової плати. Скажіть, будь ласка, як може державний банк при такій скруті і при таких проблемах, а це приблизно 85 лікарів можна було б профінансувати, зарплата сьогодні заступника – 2 мільйони 864 тисячі. І чи не варто контролювати Рахунковою палатою такі видатки? Дякую.


МАГУТА Р.М. Я як громадянин України заповнив сумлінно декларацію, де вказав всі свої доходи, в тому числі заробітну плату, бонус. З суми, яку я отримав, були сплачені податки в повному об'ємі. Я думаю, що так би поступила люба особа, яка претендує на посаду кандидата Рахункової палати.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Так. Дякую. Романе Миколайовичу, дякую. Час завершений, сідайте, будь ласка.

Шановні народні депутати, час завершений. Шановні народні депутати, хто бажає виступити від фракції, будь ласка, запишіться. Від фракції. Хто бажає від фракції, запишіться, будь ласка.

Так, прошу прізвища. Валерій Камчатний, будь ласка. Потім – Корж, "БЮТ - "Батьківщина".
10:20:35

КАМЧАТНИЙ В.Г.

Шановні колеги, нарешті сьогодні ми підійшли до розгляду такого надзвичайно важливого питання, яким є обрання Голови Рахункової палати. А по суті, до розблокування роботи цього важливого і потрібного органу парламентського контролю за витрачанням бюджетних коштів.

Як відомо, ця посада залишалася вакантна з липня минулого року. Разом з тим, це питання – питання використання бюджетних ресурсів воно постійно турбує українську громадськість. І воно не перестає підривати довіру до державних інституцій, внаслідок тих спекуляцій, які виникають на цій темі.

Тому сьогодні дуже важливий крок зроблений в цьому напрямку і ми знаємо, що відповідно до чинного законодавства на Рахункову палату покладено досить серйозні контрольні функції. Її треба використовувати не тільки як інструмент впливу, а як інструмент об'єктивної і справедливої оцінки державної бюджетної та фінансової політики.

Наша фракція "Реформи заради майбутнього" переконана, що Рахунковою палатою повинен керувати професіонал та людина з бездоганною репутацією. Ця кандидатура повинна бути обрана не просто більшістю голосів, а повинна отримати підтримку переконливої частини депутатів в парламентській залі.

Цей консенсус стане запорукою довіри до керівника цього необхідного органу. А довіра і політична нейтральність будуть ключовими факторами його професійного успіху.

Саме така позиція цього органу, тобто позиція законності, плановості, об'єктивності, незалежності, гласності вона приведе до деполітизації бюджетного процесу, зупинить ті спекуляції, які є навколо теми бюджетних ресурсів, підтвердить довіру до рішень Верховної Ради, до бюджетних рішень Верховної Ради.

Наша фракція "Реформи заради майбутнього" закликає колег в обох парламентських таборах, як справа, так і зліва, усвідомити важливість ефективної роботи цього органу і відкрито визначитись з вибором гідної кандидатури. Ми переконані і в тому, що запропонована сьогодні кандидатура Романа Магути повністю відповідає цим переліченим критеріям. Підтримуємо його всіма голосами і закликаємо зробити це наших колег. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Від фракції "БЮТ – "Батьківщина" виступатиме Ганущак, будь ласка. Потім – Олег Зарубінський.
10:23:21

ГАНУЩАК Ю.І.

Насамперед риторичне питання. Відповідно до Закону "Про запобігання корупції" стаття 11, кандидат на таку посаду повинен пройти спецперевірку. По документах, які ми отримали, цього немає. Це означає, що людину не перевіряли.

Тепер по суті цієї кандидатури. Хто такий Голова Рахункової палати? Це людина, яка має професійно показати, в першу чергу опозиції, те, що публічні фінанси витрачаються так як належно. Тому в усіх цивілізованих країнах така кандидатура висувається виключно зі сторони опозиції. Тому, всі сім років ті, хто будуть в опозиції, в першу чергу ми, до кінця не будемо довіряти жодному слову такої людини.

Друге – професійні якості. Людина ні дня не працювала в державній службі, раз. Тому вже не відповідає тим критеріям, які поставлені до цієї кандидатури.

Друге. Вона ні дня не працювала в публічних фінансах. Фінансова система, публічні фінанси, – це дуже консервативна система і добір кадрів там іде дуже ретельно. Начальником простого управління фінансів може бути людина, яка щонайменше 5 років пропрацювала на посаді такій, поточній. У нас – нуль, ні одного дня. Згадайте, навіть Арбузов для того, щоб очолити Національний банк, пройшов досить серйозну перевірку і стажування в Національному банку. І це при тому, що комерційні банки безпосередньо працюють і з регулятором. І тому він знав як працювати із Національним банком хоча би опосередковано. Ми цього тут не маємо. Кому ми довіряємо свої гроші?

Третє. Що це таке Рахункова палата і які ставляться надалі вимоги до роботи в ній? Це в першу чергу аналітична робота, це аудит, це те, що нам потрібно показати, ми, Верховна Рада, маємо знати як мають розвиватися надалі побічні фінанси. Що ми маємо по тому, що нам роздали? Чи є в нього якісь дослідження, якісь роботи у цій області? Нуль. Чи є в нього винаходи, чи є наукові звання? Нуль. Чи може він представляти Україну на міждержавних, на міждержавному рівні? Ні. Він не знає навіть елементарної, знання іноземних мов.

Тому ми можемо сказати, нам пропонується абсолютно пересічний мільйонер непересічного міста Донецька. Повна кланова річ. Що ми бачимо? Сірість і надалі буде управляти Україною. Тому ми не можемо голосувати…


ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні народні депутати, доводжу до вашого відома, що всі кандидати на посаду, які отримувати повинні згоду Верховної Ради України або призначаються Верховною Радою України, відповідно до відповідного Закону по протидії корупції проходять спеціальну перевірку. Не був винятком і Магута Роман Миколайович. Якщо хтось, когось цікавлять ці матеріали, будь ласка, в управління кадрів і подивіться ці матеріали. Ми без цієї навіть з формальної точки зору процедури не могли б розглядати це питання.

Будь ласка, шановні колеги, спокійно. Будь ласка, Олег Зарубінський. Ми сьогодні ж домовилися, який день сьогодні, а ви починаєте демонструвати злість.


10:27:27

ЗАРУБІНСЬКИЙ О.О.

Олег Зарубінський, фракція Народної Партії. Шановний Володимире Михайловичу, шановні колеги, я хотів би побудувати свій виступ на коментарях з приводу тих пропозицій, які лунали під час презентації, пропозицій щодо роботи Рахункової палати в України.

Що стосується пропозиції щодо суттєвого зменшення контролюючих органів у державі. Очевидно, це є веління часу, і комусь це подобається чи не подобається, а по цьому шляху треба йти. Однак, коли ми говоримо про скорочення в кількісному плані контролюючих органів, очевидно, на перше місце тоді треба поставити якість контролю. І у даному випадку пропозиція, яка лунала від претендента щодо того, щоб повернути повноваження Рахункові палаті щодо публічного контролю не тільки над використанням, але і на надходженням державних коштів, вона є не новою, але вона є такою, яка лунала достатньо багато років. Очевидно, до цього потрібно повернутися, адже публічний контроль, сфера публічного контролю за державними фінансами має передбачати не тільки використання, але і надходження коштів: скільки, яким чином, на скільки прозоро, наскільки правильно, наскільки коректно з законодавчої точки зору.

Наступний момент. Взагалі питання про публічний контроль за рухом державних фінансів, державних коштів – це є питання, які відрізняє розвинуті цивілізовані економіки, розвинуті цивілізовані суспільства і ті, які такими не є. І тому, я думаю, що, якщо буде обраний претендент, кандидат, який презентував свою позицію, він має зосередити на цьому питанні ключову увагу, тобто публічність, прозорість, можливість контролю, у тому числі і за діяльністю Рахункової палати з боку громадянського суспільства, з боку суспільства в цілому, – це є веління часу, як модно зараз казати, це як тренд часу.

З чим я хотів би не погодитися або відкоригувати виступ кандидата. Було сказано, що треба підтримувати стосунки і посилювати співпрацю з комітетами бюджетного спрямування Верховної Ради України. Це неправильно. Рахункова палата має співпрацювати і активно працювати зі всіма комітетами Верховної Ради України, бо кожен комітет відповідно до Закону України "Про комітети Верховної Ради" має контрольну функцію в цій царині, в тому коридорі, який їй доручений чинним законодавством.

Фракція Народної Партії довіряє Голові Верховної Ради щодо запропонованої кандидатури і буде підтримувати цю кандидатуру. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Анатолій Кирилович Кінах, фракція Партії регіонів. Наступним буде виступати Кирило Куликов від фракції.
10:30:33

КІНАХ А.К.

Шановні народні депутати! Безумовно, ми сьогодні розглядаємо питання високого державного значення. Рахункова палата – це конституційний орган, основне завдання якого контролювати на прозорому публічному рівні виконання державного бюджету на принципах об’єктивності, законності, публічності і незалежності.

Користуючись можливістю, я хотів би щиро подякувати від нас всіх Симоненка Валентина Костянтиновича, який очолював Рахункову палату України практично 14 років і приклав дуже багато зусиль по створенню потужного конституційного державного органу. І завдяки його зусиллям, зусиллям колективу Рахункової палати вона користується сьогодні і дуже серйозним міжнародним авторитетом.

Магута Роман Миколайович – дуже серйозна і послідовна людина, і я просив би на це звернути увагу. Магута Роман Миколайович пройшов дуже серйозний професійний шлях знизу, має великий досвід в питаннях фінансової системи, системи державного управління, контролю. І що має принципове значення, що було підтверджено в ході його виступу і відповідей, людина, яка дистанційована від політичної конкуренції і має волю, бажання, досвід спрямувати зусилля на виконання принципово важливих функцій голови Рахункової палати, в першу чергу виходячи з пріоритетів держави, інтересів суспільства і законів України.

Декілька побажань. Для нас сьогодні має дуже принципове значення підсилити спільний контроль, в тому числі спираючись на взаємодію Рахункової палати і Верховної Ради України по питаннях контролю виконання загальнодержавних стратегічних програм. Це для нас має принципове значення. Дуже серйозне питання – і це буде в центрі, я впевнений, нашої уваги – державного внутрішнього, зовнішнього боргу. Безумовно, взаємодія з Національним банком, Кабінетом Міністрів України.

Виходячи з вищезазначеного, ми вважаємо, що Магута Роман Миколайович готовий виконувати відповідальні функції голови Рахункової палати. Фракція Партії регіонів буде підтримувати цю кандидатуру і закликає всіх, незалежно від політичного кольору, у Верховній Раді зробити аналогічно. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Кирило Куликов, фракція „Наша Україна – Народна самооборона”. Будь ласка.
10:33:47

КУЛИКОВ К.Б.

Дуже дякую, колеги. Кирило Куликов, фракція „Наша Україна – Народна самооборона”, голова підкомітету по контролю за діяльністю Рахункової палати та виконанням Державного бюджету України. Це моє безпосереднє завдання в цій Верховній Раді – робота з Рахунковою палатою.

Не було жодної, колеги, Рахункової палати, на якій я б не був присутній. Я хочу ще раз висловити, і я вдячний колезі Кінаху за подяку пану Симоненку, тому що це була, дійсно, постать, це було, дійсно, явище, це був найкомпетентніший фахівець в цій галузі.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6

Схожі:

Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання тридцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
Ранкове засідання Верховної Ради оголошую відкритим. Є тут переживання особливо у Юрія Анатолійовича та інших: де Голова? Він виконує...
Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання п’ятдесят сьоме сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку! Шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання тридцять перше сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради! Прошу підготуватись до реєстрації
Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання друге (продовження) Сесійна зала Верховної Ради України
...
Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання сорок четверте сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання восьме сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні народні депутати,...
Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...
Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Добрий день, шановні депутати, журналісти, гості Верховної Ради. Я прошу депутатів підготуватися до реєстрації. Сідайте...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2017
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка