Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради УкраїниСторінка1/8
Дата конвертації16.03.2018
Розмір1,05 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8


ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЕ

Сесійна зала Верховної Ради України

21 березня 2012 року, 10 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України В.М.ЛИТВИН


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні народні депутати, підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему "Рада".

10:00:54


Зареєструвалося в сесійній залі 417 народних депутатів. Ранкове засідання Верховної Ради України оголошую відкритим.

Шановні народні депутати, сьогодні день народження Жебрівського Павла Івановича, в нього ювілей. Прошу привітати нашого колегу. А також Колесніченка Вадима Васильовича, який також народився в цей день.

Будь ласка, Юрій Ключковський. Мікрофон, будь ласка.
10:01:31

КЛЮЧКОВСЬКИЙ Ю.Б.

Дякую. Шановні колеги, українське суспільство понесло важку втрату, померла, пішла з життя відома українська громадська діячка, активний учасник "Руху" шістдесятників, відома українська поетеса, багаторічна голова "Союзу українок", дружина одного з творців незалежності України народного депутата України першого-третього скликання, Героя України В'ячеслава Чорновола.

Я хотів би попросити, Володимире Михайловичу, щоб ми вшанували її пам'ять хвилиною мовчання. Атена Пашко, так, перепрошую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, прошу вшанувати світлу пам'ять Атени Пашко хвилиною мовчання.

(Хвилина мовчання)

Прошу сідати.

Шановні народні депутати, надаю вам інформацію про результати роботи Верховної Ради України на пленарних засіданнях 20 березня 2012 року. Розглянуто 26 питань порядку денного. За результатами їх розгляду прийнято 2 закони та 4 постанови, 11 законопроектів прийнято за основу, один законопроект повернуто до комітету на доопрацювання з наступним поданням на повторне друге читання, 6 законопроектів та один проект постанови відхилено.

Шановні народні депутати! Відповідно до статті 25 Регламенту в середу відводиться 30 хвилин для виступів народних депутатів. Прошу, шановні народні депутати, записатися на виступ.

Будь ласка, прізвища народних депутатів виведіть на табло, що записалися на виступи.

Народний депутат Рябека, фракція "БЮТ – "Батьківщина". Іван Кириленко, будь ласка. Наступним буде виступати Володимир Каплієнко.


10:04:00

КИРИЛЕНКО І.Г.

Шановні співвітчизники! Вчора Верховна Рада мінімальною більшістю схвалила заяву-звернення до Європейського Союзу, зміст якої по суті зводиться до єдиного: приймайте нас до себе і "никаких гвоздей", ми давно готові.

Рішення, яке могло би бути доленосним для України, було прийнято поспіхом: без ґрунтовного обговорення, без розгляду профільним комітетом, без так необхідної тут процедури прийняття за основу, а потім з поправками і в цілому. В результаті типово український парадокс: документ, за який можна було б зібрати понад 400 голосів, опозиція, яка денно й ночно ратує за євроінтеграцію, змушена була не голосувати. Ми не могли підтримати цю підкилимну мораль, коли проголошується одне, а робиться протилежне. Для Брюсселю – одна політика, а для ЄврАзЕс і Митного союзу – діаметрально протилежна. Ми категорично засуджуємо лукавство, коли, як кажуть, "по четным" ми кидаємося в обійми старшого брата, а по "нечетным" любимо Європу.

Для нас абсолютно неприйнятні подвійні стандарти, коли вам майже рік прямою мовою говорять, двері для України в Європу, в європейську сім'ю відкриті, зона вільної торгівлі – будь ласка. це порятунок для нашої вразливої економіки, безвізовий режим – быть по сему. Єдина умова – приходите в нову велику сім’ю, сповідуйте її норми життя, поважайте вікові традиції Європи, верховенство права, свободу людини, повагу до її гідності – і ніякої політичної інквізиції. Тижня не проходить, щоб на стіл влади не лягало чергове конкретне рішення, чи то Європарламенту, чи Парламентської Асамблеї Ради Європи, чи Єврокомісії, чи авторитетні заяви провідних світових лідерів. А на минулому тижні з'явилася ухвала найвищої інстанції – Європейського суду з прав людини.

Вже майже рік наша правляча коаліція все це уважно слухає, інколи слухняно киває, але діє по своєму. І як правило, всупереч тому, що нам рекомендують. І ви наївно сподіваєтесь, що після вчорашньої заяви, де однозначно "гра в одні ворота", де і натяку немає про зустрічні зобов'язання Української влади. Про звільнення політичних в'язнів Юлії Тимошенко, Юрія Луценко і багатьох інших. Де ні слова про верховенство права, заборону політичних репресій і переслідувань, про реальну свободу слова, що після такої заяви Європа умиленно стане на коліна. Схаменіться і отямтеся, шановні!

Ми вимагаємо негайно повернутися до вчорашнього документу, переголосувати його, з урахуванням абсолютно зважених наших пропозицій підтримати це рішення всім складом Верховної Ради і лише потім направити у європейські структури. Підкреслимо ще раз, відлік шляху до омріяної Європи починається не з Києва, а з Харкова, а ключ до ще не прорубаного туди вікна лежить в Качанівській колонії. І це вже давно, не тільки наші забаганки, а тверда і непохитна воля всього цивілізованого світу і українського народу. Пора прислухатися, давно пора! Дякую.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Володимир Каплієнко, група "Реформи заради майбутнього". Наступним буде виступати Олена Шустік, замість Андрія Шкіля.


10:07:16

КАПЛІЄНКО В.В.

Шановні колеги, шановні громадяни! Депутатська група "Реформи заради майбутнього" закликає всіх звернути нас увагу на ситуацію, що склалася у сфері оподаткування.

Ще зовсім недавно, наприкінці 2010 року, уряд урочисто відрапортував главі держави та виборцям про успішне проведення податкової реформи. Проте, на початку березня у Світовому банку повідомили, що за кількістю різних податків Україна встановила абсолютний світовий рекорд, тому що український бізнес сплачує 135 податків різного рівня.

Для порівняння, друге місце в цьому рейтингу зайняла Румунія, де усього 113 податків, третє – Ямайка, 72 податки. В Росії підприємці на рік платять 11 податків, в Сполучених Штатах 10. А для порівняння, у Франції, Китаї – лише 7.

З цією оцінкою збігаються і висновки авторитетного британського часопису "Економіст". Вони вказують, що Україна потрапила в категорію найбільш репресивних з точки зору податкової риторики, економік світу, зайнявши у рейтингу економічної свободи 163 місце. Останнє 179 місце посідає Північна Корея.

Але викликає навіть ще й це, не це, бо 6 березня Голова Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформації Петро Яцюк заявив про намір обкласти податками користувачів програми "Скайп", призначеної для безкоштовного відеозв'язку та голосових зв'язків у мережі Інтернет, бо, за його словами, ця програма перетворилася в мільярдний актив і приносить великі гроші. І чому ми їх досі не обкладаємо податками? Проте, йому навіть не спало на думку, що існують авторські права на цю програму, ще й до того, що відповідно до умов її використання вільно поширюється в мережі Інтернет. А зазіхання на чужі авторські права є переслідування закону.

На цьому, на жаль, наша "податкова сверблячка" не закінчилася. Нещодавно наші колеги народні депутати, не буду називати прізвищ, внесли до парламенту законопроект, яким передбачається обкласти податком бездітних громадян в нашій державі від 15 до 17 відсотків. Необхідність цього податку, як випливає з пояснювальної записки, зумовлена тенденціями до зниження народжуваності.

Шановні колеги, давайте призупинимося, бо цей хаос приведе державу до руйнації. Нам треба зрозуміти, що головна думка полягає не в тому, що треба обкладати наших друзів, наших громадян податками, а треба зробити таке податкове законодавство, яке б залучало якомога більше робочих місць, якомога більше надавало можливостей щодо вільного порядкування своїх бізнес-проектів. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Олена Шустік, фракція "БЮТ – "Батьківщина". Наступним буде виступати Арсеній Яценюк замість Карпука.
10:10:09

ШУСТІК О.Ю.

Олена Шустік, "БЮТ – "Батьківщина". Шановний Володимире Михайловичу, шановні колеги, шановні виборці, 15 березня цього року Європейський Суд з прав людини прийняв рішення про необхідність лікування Юлії Тимошенко у стаціонарному медичному закладі поза межами Качанівської колонії. У цей же день Європейський Суд в офіційному повідомленні зобов'язав Україну, її уряд виконати це рішення.

Відповідно до Закону про виконання рішень та застосування практики Європейського Суду з прав людини рішення Європейського Суду є обов'язковими для виконання України і мають бути виконані у 10-денний термін. Отже, для виконання цього рішення в української влади лишилось всього 4 дні.

Нагадаю, що за невиконання службовими особами рішення Європейського Суду, частина четверта статті 382 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 8 років.

16 березня Державна пенітенціарна служба отримала запит від поважної європейської інституції щодо умов тримання і медичного забезпечення Юлії Тимошенко. За іронією долі саме 16 березня влада влаштувала у Качанівській колонії презентацію для ЗМІ "потеомкинськой деревни" із запозиченим по лікарням Харкова медичним обладнанням начебто для лікування Юлії Тимошенко в європейських умовах. Ганебна провокація, чергова фальсифікація і брехня нинішньої влади.

16 березня до Качанівської колонії прибули восьмеро народних депутатів від фракції "БЮТ – "Батьківщина" – це Сергій Шевчук, Євген Добряк, В'ячеслав Пєрєдєрій, Антоніна Болюра, Олена Бондаренко, Олена Шустік, Зоя Шишкіна та Володимир Філенко для здійснення парламентського контролю. Відповідно до статті 24 Кримінально-виконавчого кодексу України народні депутати України мають право без спеціального дозволу відвідувати установи виконання покарань. Проте, протягом 2 годин народних депутатів не допускали на територію колонії. Начальник цієї установи ховався і не надавав жодних пояснень. Тільки завдяки зусиллям наших колег у парламенті і блокуванню трибуни Верховної Ради нас впустили на територію колонії. Отже, було свідомо і грубо порушено Закону України "Про статус народного депутата".

Аналогічна ситуація відбулася і 11 жовтня минулого року, коли за рішенням суду народних депутатів не допустили на оголошення вироку Юлії Тимошенко. Це дуже небезпечні прецеденти. Влада послідовно знищує парламентаризм і принижує статус народного депутата України. Проте ці дії влади свідчать тільки про одне: влада смертельно боїться свого єдиного і сильного конкурента – тендітну жінку, замкнену в кам`яному мішку Качанівки, Юлію Тимошенко, а значить така влада приречена на смерть.

Дякую за увагу.

(Шум у залі)
ГОЛОВУЮЧИЙ. Арсеній Петрович Яценюк, фракція "Наша Україна – Народна самооборона". Будь ласка, ваш виступ. Наступним буде виступати Василь Чорній.
10:13:35

ЯЦЕНЮК А.П.

Шановні члени парламенту! Вчора орган, який носить назву "Конституційний Суд України" остаточно узаконив корупцію в нашій країні. Виявляється, що за рішенням Конституційного Суду тепер сьогоднішня влада, яка так начебто на словах боролася з корупцією, позбавлена прямого обов`язку декларувати свої доходи і витрати.

Абсолютно зрозуміло, з чим це пов`язано. Це пов`язано з тим, що перед парламентською кампанією 2012 року ті, хто представляють Партію регіонів і владу, не хочуть декларувати мільярдні статки, які вони отримали за останні два роки перебування у цій владі. І не тільки за два останніх роки, а й за останній десяток років, адже фактично Партія регіонів майже 10 років керує країною. Все це вкладається в одну загальну концепцію – узаконення корупції і корупція як основи держави політики чинного Президента і чинної провладної партії.

Хочу звернутися до цифр. Нагадаю, що в стінах парламенту було прийнято рішення про сформування тимчасової слідчої комісії по компанії "Лівела". Це та компанія, яка безмитно й без сплати податків ввозила на територію України сотні тисяч тонн продуктів і не заплатила жодної копійки до Державного бюджету. 11 мільярдів гривень, корупційних 11 мільярдів сховано.

Ідем далі. Саме цей парламент і Партія регіонів прийняли рішення списати 24 мільярди гривень приватним енергетичним компаніям. Тих 24 мільярди, які могли бути направлені на вчителів і лікарів, які могли бути направлені на відновлення соціальної справедливості у країні, але це також пішло в приватні кишені.

Наступне, компанія НАК "Нафтогаз України" закуповує бурові вишки і додатково кладе в кишеню сьогоднішньої Партії регіонів ще 3 мільярди гривень і, на превеликий жаль, це не кінець. Державні закупівлі, десятки мільярдів гривень, які ідуть з коштів платників податків і з коштів держаного бюджету в приватні кишені тих, хто сьогодні підтримує Президента і хто сьогодні має депутатські значки і партійні квитки Партії регіонів. Підемо далі, це використання коштів Державного бюджету на різного роду державні програми, які фінансують виключно приватні компанії, власниками яких є члени Партії регіонів. Я прошу додатково дати три хвилини Лесі Оробець.

З огляду на це, шановні колеги, те, що відбувається в країні і те, що вчора Конституційний Суд України прийняв рішення узаконити корупцію є свідченням одного, влада очолила корупцію. Таким чином, вона поборолася з нею. Я закликаю народних депутатів України, які представляють демократичну опозицію і які представляють тих людей, тих українців, які хочуть змін, не…


ГОЛОВУЮЧИЙ. Завершуйте. Мікрофон, будь ласка.

Не кричить, не кричить.


ЯЦЕНЮК А.П. …не ховайте свої доходи і витрати. Я звертаюсь до колег, ми не повинні уподобитись ним, нам нема чого ховати. Покажіть декларації за 2011 рік. Ми сильніші, ми розумніші і ми чесніші, ніж вони.

Що стосується ініціатив соціальних Президента України, на превеликий жаль, пройшов другий тиждень як Президент України пообіцяв внести соціальні ініціативи до парламенту. На жаль, ні Президент, ні Уряд цього не зробили. Але це зробила опозиція. Що стосується позиції Президента по збільшенню соціальних ініціатив, то вона також не викликає здивування. Погляньте на доручення, яке підписав президент Янукович. Виявляється, основні витрати на соціалку, знаєте коли хочуть зробити?

З 1 вересня 2012 року. Щоб було за два місяці перед виборами. Вони все далі думають про те, що голоси українців можна купити за 100 гривень подачки, яку пропонує сьогодні Партія регіонів.

Опозиція внесла законопроект про відновлення соціальної справедливості в країні. І ми вимагаємо, щоб цей законопроект розглядався негайно і одночасно з урядовою позицією. Уряд зволікає з підвищенням соціальних стандартів. Я коротко хотів би зупинитися на основних положеннях законопроекту, які внесені опозицією щодо відновлення соціальної справедливості.

Перше і саме важливе – прожитковий мінімум. Прожитковий мінімум в нашій країні не змінювався 12 років. 12 років! Виявляється, що українець може купити за рік тільки одну пару шкарпеток. 12 років! Відбувається ситуація, коли українець жевріє і виживає на ті соціальні стандарти, які запропонувала влада. Тому перша наша вимога – перегляд прожиткового мінімуму і збільшення його принаймні на 30 відсотків.

Друге, я хочу повернутися до питання пенсій. В цій парламентській залі була проголосована позиція щодо перерахунку і осучаснення пенсій. І ця влада, і ця більшість скасувала сорокову поправку, на яку тепер посилається Президент Янукович. Ми вимагаємо перерахувати пенсії, і внаслідок так званої вашої пенсійної реформи, за якої ви збільшили пенсійний вік і на 10 відсотків, фактично, зменшили нарахування пенсій, ми хочемо відновити справедливість. 334 гривні для десяти мільйонів українських пенсіонерів – це вимога опозиції.

Третє, ми хочемо прив'язати заробітні платні бюджетників і всі соціальні стандарти до мінімального прожиткового мінімуму і збільшувати відповідно до такого прожиткового мінімуму всі соціальні стандарти.

Коротко зупинюсь на окремих цифрах. Ми вважаємо, що влада повинна ставку хірурга вищої кваліфікації підвищити з жалюгідних 1900 гривень до…


ГОЛОВУЮЧИЙ. Так, дякую. (Шум у залі)

Будь ласка, завершуйте.


ЯЦЕНЮК А.П. Ми вимагаємо, щоб Закон про соціальну справедливість був негайно розглянутий у стінах парламенту.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Василь… Шановні колеги, я прошу, заспокоїтись. Леся Оробець передала право на виступ, то 6 хвилин було цілком законно все, два регламенти було.

Василь Черній, фракція Народної Партії. Потім Володимир Стретович буде виступати.

Олег Зарубінський? Будь ласка, Олег Зарубінський.
10:20:31

ЗАРУБІНСЬКИЙ О.О.

Олег Зарубінський, фракція Народної Партії. Шановні колеги! Шановні присутні! Я хочу порушити питання, яке жодним чином не стосується агітаційно-пропагандистської передвиборчої роботи, тим більше в протилежному напрямку, до того, що робилося, коли люди знаходилися при владі.

Я хочу поставити питання, яке має турбувати всю країну незалежно від політичних симпатій, антипатій. Євро-2012 має стати стартом, а не фінальним акордом для виходу України на міжнародну арену як туристичного і рекреаційного об’єкту, але чи стане? Бо жадоба швидкого прибутку не полишає багатьох, зірвати куш не задумуючись ні про перспективу, ні про наслідки. А звідси і середня вартість проживання в київський чи львівських готелях на сьогоднішній день вище ніж в Копенгагені, в Гельсінкі, в Амстердамі.

Візьміть ціни в готелях запланованих на Євро, це на яких футбольних фанатів вони розраховані, на нафтових магнатів? Навіть в найдешевшому сегменті в костелах під час Євро ціна буде приблизно на 60 відсотків вище ніж у Варшаві, чи може у нас завдання сформувати туристичну привабливість не України, а Польщі?

Можливо якість послуг у нас в готелях така висока, що за них хочеться платити більш ніж європейську ціну? Ймовірно, але тільки для любителів радянського раритету, послуг та обладнання.

Чи поїдуть європейські туристи на Схід, далі Польщі в 2013 чи в 2014 роках? Чи поїде турист до країни, про туристичні переваги якої він ще нічого не знає, крім того, що ціна на проживання в ній вища ніж у нього вдома?

Чи підуть інвестиції в економіку, в якій головним завданням горе-підприємців є чимшвидше вирвати гроші, а не розвивати бізнес? Найбільше в цій ситуації дивують ті, хто говорить про відсутність важелів впливу на готельний бізнес. Мовляв, поговорили і досить, що ж ми їм зробимо, у нас же ринкова економіка. Але хіба не для них держава надала податкові канікули, звільнивши готель від сплати на 10 років податку на прибуток? Для чого ми це зробили? Для того, щоб в Україну пішли туристи і після футбольного чемпіонату чи для того, щоб готельний бізнес отримав влітку цього року надприбутки за рахунок державного бюджету? І якщо перше, то хіба не повинні готелі хоч якось відпрацювати те, що за них хтось інший поповнюватиме державну казну? Адже в силах держави встановити верхню межу ціни для кожного номеру готельного залежно від зірковості готелю, бодай на час Євро. Це не наступ на ринок, бо тупа нажива та ринок – це різні речі. Державне регулювання якраз і повинно бути в тій сфері, де вона, держава, надає пільги.

І якщо комусь не подобається, то нехай відмовиться від податкових канікул…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Завершуйте.
ЗАРУБІНСЬКИЙ О.О. Настав час вимагати від власників готелів негайно знизити спекулятивні, абсурдні, нахабні, тупі ціни до адекватних. В іншому разі варто ініціювати…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Так треба спочатку дуже важливий момент говорити. Завершуйте, будь ласка.
ЗАРУБІНСЬКИЙ О.О. Варто скасувати звільнення їх від сплати податку на прибуток.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Стретович Володимир, фракція "Наша Україна - Народна самооборона". Наступним буде виступати Гусаров.
10:24:15

СТРЕТОВИЧ В.М.

Володимир Стретович. Християнсько-демократичний союз. Шановні колеги, шановний пане голово, вийти на цю трибуну мене змусило вчорашнє рішення Конституційного Суду. В Україні йде 21-й рік, Конституційний Суд вже живе в 16-у своєму році. Здавалося, треба ставати дорослішими і зрілішими, однак останнє рішення єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні насторожують не тільки громадськість юридичну населення, а й правників всіх рівнів.

Хочу сказати, що замовлення влади Конституційний Суд виконував і раніше, наприклад, чого варте рішення про перший і другий терміни Президента Леоніда Кучми. Але те, що відбувається останнього часу, просто девальвує і знищує цей орган конституційної влади. Судіть самі, римське право і студенти третього курсу знають, що суд ніколи не творить закон. Згідно закону Конституційний Суд повинен лише тлумачити закон, але наш Конституційний Суд, самий Конституційний Суд в світі, чомусь вчора з рукава, наче чарівник, вийняв норму про шість місяців. Чому шість місяців? Тому що це буде 20 вересня нинішнього року, а кандидатів по одномандатних округах зареєструють не пізніше 25 серпня. Це означає, що подавати декларацію про свої статки, про надбання нинішнього року не зможуть і не треба буде, і відтак виборці не взнають фактично, що є за спиною в багатстві кожного з кандидатів в народні депутати.

Друге. Стаття 2 Закону про Конституційний Суд. Стаття 147 Конституції говорить, що Конституційний Суд здійснює тільки тлумачення і ніяким чином не може переступити цю норму. Таким чином Конституційний Суд порушив вимоги закону й Конституції, але у нашій державні немає суду над суддям. Однак, я хочу їм нагадати, сподіваюсь, що вони зараз чують, що в історії, новітній історії багатьох країн, є дуже часті випадки, коли починається кримінальне переслідування суддів Конституційного Суду за неправильно, неправомірно прийняте рішення, і такі факти вони чудово знають.

І два останні. Я хочу сказати, що колись Шевченко, перебуваючи на засланні казав, що "погано, страх погано, у цій пустелі пропадать, а ще поганше в Україні дивитись, плакать і мовчать" . Ми не мовчимо для того, щоб привернути увагу і сказати, що Конституційний Суд замість сторожового пса демократії перетворився в шавку, яка підгавкує нинішній владі для того, щоб здійснювати свої безчинства на нашій території.

Однак, як каже Святе Письмо: "Все має свій початок і все має свій кінець". Я думаю, що кінець такої діяльності вже наближається. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Народний депутат Сергій Гусаров. Олександр Кузьмук, фракція Партії регіонів. Наступний буде виступати Крайній.
10:27:12

КУЗЬМУК О.І.

Шановний Володимире Михайловичу! Шановні колеги! Безперечний всім відомий факт: світ, як і раніше, поважає сильних. Саме в тому переліку започаткованих Президентом України Віктором Януковичем реформ одна із головних – реформування Збройних Сил. Головні її напрями, завдання і терміни як основа для відповідальних державних документів ним чітко визначені. Серед пріоритетів військової реформи – збереження і зміцнення кадрового потенціалу. Найсучасніша зброя і високі технології будуть марними без висококласних фахівців. Ще два роки тому розуміння в цьому не простежилось, все обмежилось лише проголошенням декларацій і пустих обіцянок.

Державні програми з питань оборони, в тому числі в аспекті вирішення соціальних проблем військовослужбовців, були провалені. Таке відношення до проблем армії призвело до падіння престижу військової служби і як наслідок, зростання дострокового звільнення офіцерів. На сьогодні, цю тенденцію вдалося зупинити.

Для подолання негативних явищ тільки в цьому році за дорученням Верховного головнокомандуючого вже реалізована низка важливих заходів. Реалізована, незважаючи на гострі проблеми в інших сферах діяльності держави. Так, майже втричі, в порівнянні з минулим роком, збільшено обсяг фінансування житлового будівництва, підвищено в 2,5 рази розмір винагороди українським миротворцям. Це тільки перші кроки. Загалом же Президент визначив широкий комплекс відомих завдань, зокрема підвищення в цьому році в середньому на 55 відсотків посадових окладів військовослужбовців.

Належна увага приділяється покращанню добробуту військових пенсіонерів. До кінця року уряд має забезпечити поетапне перерахування їх пенсій, що залишились незмінними з 2008 року. Це не надання пільг, а обов'язок держави перед своїми громадянами. Крім того, це демонстрація престижу військової служби та показовий приклад нинішньому поколінню військовослужбовців.

Шановні колеги, щиро сподіваюсь, що сприяння реалізації ініціатив Президента у підвищенні соціальних стандартів військовослужбовців, військових пенсіонерів, стане об'єднуючим фактором для усіх парламентських фракцій. Україна у нас одна і піклування про її Збройні Сили, основу оборони держави – як спільний обов'язок. Не втрачаємо зусилля на безплідні суперечки – армія і флот потребує невідкладної допомоги, і ми маємо забезпечити…


Каталог: zakon -> skl6 -> 10session -> STENOGR -> DOC
skl6 -> Засідання тридцять перше сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання тридцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
skl6 -> Засідання сорок четверте сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу". Доповідає народний депутат України Віктор Петрович Корж
DOC -> Засідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8

Схожі:

Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання тридцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
Ранкове засідання Верховної Ради оголошую відкритим. Є тут переживання особливо у Юрія Анатолійовича та інших: де Голова? Він виконує...
Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання тридцять перше сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради! Прошу підготуватись до реєстрації
Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання друге (продовження) Сесійна зала Верховної Ради України
...
Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання сорок четверте сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання п’ятдесят сьоме сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку! Шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання восьме сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
Доброго дня, шановні колеги! Присутні членів комітету. Пропоную розпочати засідання з розгляду питання про проект порядку денного,...
Засідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України iconРішення стосувалося того, що перед голосуванням депутати здійснять письмову реєстрацію, за результатами письмової реєстрації буде виголошено щодо присутності І відсутності народних депутатів, І після того будуть вилучені картки
Верховної Ради України закрите, І я оголошую про те, що ранкове засідання Верховної Ради України закрите. А зараз прошу підготуватися...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка