Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/7
Дата конвертації27.01.2018
Розмір0,97 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7


ЗАСІДАННЯ СЬОМЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

17 лютого 2009 року, 10:00 година

Веде засідання Перший заступник Голови Верховної Ради України О.В.ЛАВРИНОВИЧ


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка, систему „Рада”.

10:04:31


В залі зареєстровано 437 народних депутатів України, ранкове пленарне засідання оголошую відкритим.

Шановні колеги, сьогодні ми маємо у нашій сесійній залі чотири іменинника – наші колеги. Я прошу привітати з днем народження Грицака Василя Миколайовича, Новікову Юлію Володимирівну, Пєрєдєрія В’ячеслава Григоровича і Савченка Ігоря Васильовича і побажати їм доброго здоров’я і успіхів. (О п л е с к и)

Шановні колеги, у нас минулого пленарного тижня відбулось шість пленарних засідань Верховної Ради України, розглянуто 37 питань порядку денного. За результатами розгляду прийнято шість законів та 48 постанов, 10 законопроектів та два проекти постанов прийнято за основу, три законопроекти та шість проектів постанов відхилено, за результатами розгляду пропозицій Президента подолано вето Президента на два закони, два закони прийнято з врахуванням пропозицій Президента України, три закони відхилено, направлено 79 депутатських запитів. Це підсумки минулого тижня.

Шановні колеги, відповідно до статті 25 Регламенту Верховної Ради України у вівторок ми маємо 30 хвилин для виступів уповноважених представників фракцій. Будь ласка, прошу записатися.

Ващук Катерина Тимофіївна, „Блок Литвина”, будь ласка.
10:06:54

ВАЩУК К.Т.

Шановні колеги! Шановні наші виборці! За дорученням фракції „Блок Литвина” хочу сьогодні підняти найболючіші питання, що вимагають негайного вирішення і стосуються життя наших селян. Від імені депутатів фракції нашої, та я думаю, підтримає більшість народних депутатів у цій залі та тих людей, які звернулися до нас з листами, з дзвінками на особистих прийомах на Волині, Тернополі, Запоріжжі, Рівненщині, Черкащині і в більшості областей, я хочу звернутись до нашого Президента як гаранта Конституції, як главу держави, який підписує прийняті нами з вами закони.

Шановний Вікторе Андрійовичу! Вже півтора місяця через вето ходить коридорами Секретаріату багатостраждальний закон 3353 щодо запобігання негативним наслідкам, впливу фінансової кризи на розвиток АПК. Ми роздягнули всі ваші пропозиції у цій залі після вашого вето. 90 відсотків цих пропозицій враховані. Лише єдину ми залишили, удосконаливши її – це відносно впливу Національного банку на комерційні банки щодо пролонгації тих кредитів, які взяли селяни.

Всі розуміють яка ситуація сьогодні в аграрному секторі, які були ціни на вирощене зерно, соняшник і всю іншу продукцію настільки низькі, що не дозволили часто покрити затрати, а не те щоб повернути кредити. І на сьогодні любою ціною вибиті з села кредити: через продаж техніки, худоби і таке інше – нанесе непоправну шкоду селянам.

Тому ми вирішили, що цей пункт ми маємо таки лишити, аби тим банкам, які дають кредити селу, пролонговують їх, у першу чергу надавались кошти на рефінансування. Тому звертаємось до вас: нехай недовго так тримають ваші працівники секретаріату, як завжди: по дві і більше неділь – закон, а дадуть-таки вам на підпис, підпишіть його. Село чекає.

Що в цьому законі головне: там йде дотація за продану селянами продукцію від харчових і переробних підприємств. 20 відсотків до ціни на молоко і на м’ясо уже другий місяць селяни не отримують, а це залишається не визначеним. Тому цей закон дуже на часі.

Друге. Податкова затримує повернення податку на додану вартість для селян. Ми звертаємось до податківців з вимогою: напередодні посівної в першу чергу повернути ПДВ селянам. Не знаю, який урядовець вважає, що цукор, вирощений селянами на власних площах і сьогодні отриманий від заводу взамін розрахунку коштами, є несільськогосподарською продукцію і на цукор треба платити ПДВ. Прийнята така постанова уряду, її негайно треба переглянути і змінити. І ми звертаємося до уряду з таким проханням.

Шановні колеги, нами поданий закон і зареєстрований уже зі змінами до Закону „Про нотаріат”. Ми маємо негайно виправити допущену помилку в цьому законі. Сьогодні селяни, щоб дати, завірити доручення на вчинення будь-яких дій, на отримання пенсії, всього такого іншого мусять їхати до нотаріуса до району, платити 28 гривень. Тоді як раніше все це безплатно робила сільська рада. Як стареньких ми можемо безконечно ганяти до райцентру, до нотаріату? Це ми маємо обов’язково поставити на слідуючий пленарний тиждень, цей закон, який нами і фракцією підготовлений і прийняти, виправивши цю помилку...
ГОЛОВУЮЧИЙ. Завершуйте, будь ласка, Катерина Тимофіївна.
ВАЩУК К.Т. І на закінчення. Шановні колеги, цей тиждень у нас сесійний, стоїть ряд важливих законів, які стосуються АПК, я дуже прошу кожну фракцію там забути про політику, а зробити все, аби такі ці закони були прийняті. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Народний депутат Яворівський, "Блок Юлії Тимошенко". Передає слово Кириленко Івану Григоровичу, будь ласка.
10:12:48

КИРИЛЕНКО І.Г.

Шановний Голово, колеги, дорогі наші виборці, є в пілотів дуже красномовний вираз, що ставить рівняння між життям і небуттям, зветься він точка невозврата – це коли назад повернути вже пізно, а попереду, або пан, або пропав.

Треба визнати, що на щастя у льотчиків таке трапляється набагато рідше, ніж, на жаль, в українському політикумі. Безкінечна, виснажлива війна всіх проти всіх, постійні сварки політиків усіх мастей і калібрів, безкомпромісні протистояння провідних сил, істеричні шабаші і брутальні випади знакових людей, майже щоденна травля людських душ песимізмом і зневірою, площадні образи, цькування через свої канали опонентів, все це і ще багато іншого – суворі ознаки, провісники суцільної деградації.

Ще толком не вставши на ноги після тяжкого народження, держава завдяки політиканам летить у прірву неминучого і незворотного занепаду. Це не мої слова і висновки. Переконаний, що і багато з вас, читаєте матеріали, в яких небайдужі співвітчизники, не достукавшись до нас, глибоко аналізуючи все, що відбувається навколо, на жаль, приходять до таких невтішних і плачевних прогнозів.

За доказами далеко ходити не треба, досить включити будь-який з дюжини рейтингових каналів: там – дика істерія, тут – нестримне бажання якогось реваншу і помсти, той, будучи ображеним, що відірвали від корита, поливає брудом, інший – високого польоту птах – годину читає монолог про власні соцдослідження на тему „винної невістки”, а саме наче спостерігач, що впав з Місяця на чужу йому країну. І всі говорять, говорять і говорять. Як казав класик, розумні, аж страшно!

Вірно днями підмітив наш колега на черговому собачому телепобоїщі: ви, хлопці, якщо такі ділові, приходьте частіше до сесійної зали і починайте працювати, як шахтарі, металурги, хлібороби біля свого станка, перекладаючи на мову закону про все те, за що тут віщаєте і повчаєте. Влучно сказано, бо набридла всім одна говорильня. Тих, хто хоч щось робить, бореться з труднощами, у владних коридорах одинці, але і їх цькують і переслідують. Вірно… це я говорю за український уряд.

Вже, напевно, немає в Україні людей, крім, звичайно, політиків, які б не розуміли, що глибока, системна планетарного масштабу криза продовжує свою спустошливу ходу країнами і континентами. І у найбільш незахищеному стані опинилися країни саме з перехідною економікою, які, лише розпочали відбудовувати власне господарство та зробили перші кроки до інтеграції у світовій економічної системи. І Україна в тому числі.

І наша особливість не у тому, хто очолює уряд, а у величезній, безпрецедентній залежності від стану світових ринків, бо ще в якій країні світу 60 відсотків промисловості працює на експорт? А у нас замість того, щоб енергійно, спільними зусиллями шукати шляхи порятунку, робиться політиканами все навпаки: лунають майже щоденні заклики до повалення уряду, організація акцій громадянської непокори, божевільні звинувачення у зраді та інших мислимих і немислимих гріхах.

За перші два тижні лютого щодня у світі робилося щось конструктивне, і лише в Україні кількамісячний терор уряду знову завершився трагікомедією у стінах РНБО і Верховної Ради. Кому це було потрібно, друзі? Черговий тиждень пройшов впусту.

Ми за політиканством не виконали і десяти відсотків того, що могли і мусили зробити. Для прикладу, вже кілька місяців лежать не розглянутими ряд банківських законів. Ми, мабуть, єдина країна в світі, яка нічого не зробила для врегулювання масштабних проблем у цій сфері. Комусь не хочеться прозорого парламентського контролю за колосальними фінансовими потоками, хтось проти взаємодії Нацбанку з урядом, дехто відверто не хоче продажу державі 50 відсотків валютної виручки. А як же країна, колеги? Пора би міру знати, адже далеко не бідні люди стоять за цими питаннями. Скоро почнеться посівна, і без нашої допомоги селянин не зможе провести її.

Уряд провів ряд важливих нарад, визначив пріоритети, які потребують невідкладного розгляду та прийняття відповідних законів. Відповіді від нас чекають також пенсіонери, лікарі, вчителі, робітники провідних галузей. Тому, шановні колеги, БЮТ пропонує в чергове працювати без протистоянь, обвинувачень та інтриг. Запланували близько ста питань на цей тиждень, давайте поки не розглянемо детально кожний проект по кожному дню і не приймемо по ньому рішення, не вийдемо з цієї зали. Ми проти деструктиву та інтриг. Хтось виношує ідею дострокових виборів і мріє на них перемогти? Кого перемогти? В звичному режимі виборів у нас вже не буде. Вони можуть прийти тільки з вулиці. На жаль, історія вчить тому, що нас вона нічому не вчить. Ініціюючи революцію, переможець, якщо такий буде, отримає навіть не руїни, а осколки й уламки, а з них вже нічого неможливо зліпити. Втратимо країну. Так точка неповернення пройдена, панове, чи ні? Чи все-таки ми здатні нарешті об’єднатися і зробити хоч щось для країни? БЮТ проти деструктиву...


ГОЛОВУЮЧИЙ. Завершуйте, Іване Григоровичу.
КИРИЛЕНКО І.Г. БЮТ проти деструктивну і руйнації Вітчизни. Наша рука відкрита і простягнута для співпраці. Ми вкотре чекаємо відповіді. І останнє. Шановні колеги, шановний Олександре Володимировичу, вчора на акції протесту вийшли хлібопекарі вже вдруге, і сказали, якщо ми не підтримаємо їх у цю важку хвилину, а це найбільш зарегульована, найважча галузь на сьогоднішній день у державі, вони через три дні зупиняють всі хлібні підприємства, країна може залишитися без хліба. Законопроект 3560 нарешті розглянутий в комітеті, є висновки, є все. Будь ласка, ми просимо вас, наша фракція, поставте на голосування сьогодні цей законопроект. Давайте включимо його до порядку денного і розглянемо. Ми пропонуємо конструктивно працювати заради нашої Батьківщини.

Спасибі.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Народний депутат Симоненко Петро Миколайович, фракція комуністів.
10:18:55

СИМОНЕНКО П.М.

Шановні громадяни України! Я переконаний, що та нелегка, драматична для багатьох трагічна ситуація в якій сьогодні опинилася Україна нарешті відкриває людям очі. Відкриває очі на те, що так далі жити не можливо, що потрібно змінити саме суспільно-політичний устрій, а не просто форму правління чи окремих керманичів. Люди починають розуміти, що не якась нова коаліція чи новий Президент, чи-то будь-які інші косметичні перестановки на верхніх щаблях влади змінять ситуацію на краще, якщо ця влада залишиться в руках олігархічних кланів, які розграбували країну, довели країну до зубожіння.

Люди з кожним днем стають все активнішими, на заклики комуністів вони вийшли на вулицю, не за гречку чи гроші, а вийшли захищати свої робочі місця, свої підприємства, шахти, заводи. Ці масові акції громадянського протесту вже відбулися в Херсоні, Харкові, Донецьку, Луганську, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі, Криму. Учасники масових акцій протесту рішуче засуджують політику варварської капіталізації, грабіжницької приватизації народної власності, державного та комунального майна.

Що ми, комуністи, пропонуючи конкретну програму дій вимагаємо. По-перше, негайно розглянути та прийняти два системні закони. Йдеться про націоналізацію базових галузей народного господарства та про основні засади зовнішньої і внутрішньої політики, прийняття яких би попередило ті жахливі наслідки, які ми маємо сьогодні. Прийняття цих законів дозволить повернути у власність держави або трудових колективів ті підприємства, власники яких штучно їх банкрутять, безпідставно скорочують робочі місця, не платять зарплати, не виконують соціальні зобов’язання та умови приватизації.

По-друге, ми вимагаємо негайно прийняти низку законів, які безпосередньо спрямовані на захист доходів і майна громадян в умовах фінансово-економічної кризи. Серед них найнеобхіднішими, які треба розглянути і ухвалити негайно з нашої точки зору є: Закон про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, електроенергію, газ, громадянський транспорт. Заміст того, щоб видавати нікчемні президентські укази, які ніхто не виконує, ми вимагаємо від Верховної Ради заборонити це свавілля законам.

Наступний закон, це закон про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби, і вироби медичного призначення. Лікарні без ліків, а в аптеках ціни зашкалюють, люди не в змозі забезпечити себе необхідними ліками в той час, коли прогресують серцеві захворювання, онкозахворювання, туберкульоз. ООН вже визнала український народ вимираючим.

Щоб захистити майно наших громадян, забезпечити їхні конституційні права на житло, ми вимагаємо терміново прийняти закон, згідно з яким на період кризи заборонити банкам, фінансовим установам, іншим кредиторам позбавляти боржника житлової нерухомості, в якій він постійно проживає або земельні ділянки, якщо вона перебуває у заставі. Також необхідно прийняти закон, відповідно до якого зобов’язати банки та інші фінансові установи надавати відстрочки у погашенні кредитів в разі, якщо людина втратила роботу або її відправили у примусову неоплачувану відпустку. Ми переконані, що нові ставки податку з власників транспортних засобів це відверте знущання над людьми, тому ми запропонували відповідний закон, згідно з яким передбачається суттєве зниження цього податку.

Ще одним законом ми пропонуємо в умовах кризи переглянути суми штрафів за порушення правил дорожнього руху. Залишити розмір існуючих штрафів тільки за керування автомобілів у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Якщо внаслідок порушення правил дорожнього руху сталася аварія, за пересування транспорту по зустрічній смузі тощо. Інші штрафи за незначні порушення суттєво знизити або навіть залишити на тому рівні, що були раніше.

Ми також, комуністи, пропонуємо негайно розглянути питання, що стосується місцевого самоврядування. Одночасно з розширенням прав громад ми повинні унеможливити ситуацію, коли податки і збори перетворюються на незаконні побори, коли намагається стягувати плату за вхід на кладовище, за можливість отримати консультацію в лікарні, навіть за те, щоб потрапити на прийом до місцевого чиновника. Це ганьба для України.

Компартія України пропонує Верховній Раді прийняти ще низку дій з антикризових законів, які спрямовані на підтримку реального сектору економіки, сільського господарства і агропромислового комплексу на впровадження енергозберігаючих та інноваційних технологій тощо.

Шановні громадяни України! Ми пропонуємо проекти законів, які захистять вас. Тому зараз я звертаюся до своїх колег, присутніх тут у сесійній залі, представників потужного капіталу, підтримайте наші ініціативи. При цьому я розумію, що ви наврядче підете на цей крок, адже ваша мета зберегти цю олігархічну владу, свої багатства, а тягар виходу з кризи перекласти на трударів. Тому, не змінивши суспільно політичний лад, не відмовившись від збанкрутілої ліберально-капіталістичної та націоналістичної ідеології, ми позбавляємо себе майбутнього.

Приєднуйтеся, шановні товариші, до акцій протесту. Тільки спільними зусиллями ми зможемо змінити ситуацію на краще.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Народний депутат Мартиненко, будь ласка, фракція "Наша Україна-Народна Самооборона".
10:23:40

МАРТИНЕНКО М.В.

Шановний головуючий, шановні колеги! Економічна криза ставить перед парламентом і урядом реальне завдання – порятунок гривні, захист від безробіття, стимулювання економіки. Це далеко не повний перелік першочергових і, підкреслюю, реальних задач. В той же час опоненти уряду, схоже, живуть у якісь віртуальній реальності, в такій собі матриці. Можливо тому, що деякі народні депутати частіше бувають на теле-ефірах ніж на засідання парламенту. У цій віртуальній реальності робота Секретаріату Президента щодня починається не з розгляду економічних проблем країни і шляхів її вирішення. Ні. Керівник Секретаріату Президента зранку проводить, так звану, ситуативну кімнату. На цій нараді виробляються антиурядові тези, і визначаються хто з клерків Банкової та спікерів Партії регіонів буде їх озвучувати. А після таких нарад проводиться Рада національної безпеки та оборони, більш схожа на засідання революційного трибуналу. В антиурядовому запалі голова та секретар цього органу забули не лише про здоровий глузд, а й про Конституцію.

Нагадаю, згідно з Основним законом РНБО координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони. Але недавні події показали, що в українських реаліях РНБО координує і контролює діяльність Секретаріату Президента та Партії регіонів, спрямовану на зрив роботи уряду щодо національної безпеки. І це дуже прикро. А до наших громадян ця метушня взагалі не має ніякого стосунку, людей цікавить зовсім інше.

У нас в порядку денному багато важливих питань. Давайте попрацюємо замість того, щоб займатися черговими політичними звинуваченнями. І досить висувати ініціативи щодо дострокових виборів Президента та Верховної Ради. Дострокове суспільне збурення не потрібні Україні ні одночасно, ні окремо.

Зверніть увагу, коли з парламенту зникає „політична віртуальщина”, він різко підвищує свій коефіцієнт корисної дії. Нагадаю, у вівторок 3 лютого ми вирішили голосувати про довіру уряду 5-го числа у четвер. І виявилося, що у середу у нас немає ніяких проблем навіть сперечатися, не було політики, як роз’єднує депутатів. А низка питань отримувала по 300-400 голосів. Наприклад, за Закон про Фонд державного майна України проголосували 349 депутатів.

На жаль, керівник держави витрачає більшість свого робочого часу на інтриги та боротьбу з іншими гілками влади. Наприклад, увесь минулий тиждень і цей також, Президент викликав депутатів нашої фракції на „задушевні” розмови та вмовляв вийти їх з коаліції. Паралельно шукаються будь-які юридичні зачіпки для того, аби паралізувати роботу парламенту та Кабінету Міністрів.

Замість подібних інтриг Віктору Андрійовичу краще подумати над виконанням своїх конституційних обов’язків. Наприклад, над гідними кандидатурами Служби безпеки України та Національного банку України. Як довго можна було бути відірваним від реалій і не бажати сприймати той факт, що керівника Нацбанку парламент звільняв уже декілька разів. Колись канцлер Бісмарк розробив стратегію дій влади, яка отримала назву „реал політік” – це коли мета виправдовує будь-які засоби. Бісмарка потім звинувачували, що захист національних інтересів відбувався не завжди моральними методами. У нас в президентській канцелярії винайшли метод „віртуал політік” – це коли шкодять національним інтересам абсолютно аморальними засобами. У „матриці” Секретаріату Президента може бути пере завантаження, революція, що завгодно, але вона залишається віртуальною. Пора у реальний світ з реальними проблемами!

Саме такий реалістичний підхід має продемонструвати Верховна Рада. Закликаю всіх колег зосередитися на розгляді питань порядку денного, а гучні заяви перенести із сесійної зали в кулуари, там теж є телекамери. Люди чекають від парламенту реальної роботи, а не віртуальної політики. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Народний депутат Стоян, Партія Регіонів.

Герман Ганна Миколаївна, будь ласка.


10:29:11

ГЕРМАН Г.М.

Я спочатку хочу поправити урядову коаліцію, яка тут сьогодні говорила, що незабаром в Україні весняні польові роботи. В Криму вже майже посіяли і вже сіють у Таврійському степу. Це так вам до довідки, щоб ви знали, що посівна робота в Україні вже ведеться.

Шановні колеги, ще ніколи за всі роки незалежності український парламентаризм не опинявся у такій драматичній ситуації, яку ми переживаємо сьогодні. Цей драматизм породжений усвідомленням того, що у час великих випробувань у добу загальної кризи Україна не змогла протиставити цим загрозам дії рішучої і компетентної влади. І ось результат. Сьогодні світові експерти сказали про те, що Україна на 90 відсотків уже на межі дефолту. А падіння обсягів промислового виробництва сьогодні, це теж нові цифри, дорівнюють рівню 41-го року, коли розпочалася Велика Вітчизняна війна.

У нас не знайшлося свого Обами зі сміливим планом. У нас не знайшлося свого Людвіга Ерхарда, канцлера повоєнної Німеччини, який говорив: „Те корисне, що ми могли винести зі світової кризи 30-х років полягало у тому, що наша доля велить нам триматися разом”. У нас не знайшлося українського Путіна, який готовий боротися за гідність і силу Росії до останнього. У нас немає зараз при владі Віктора Януковича, який під час свого правління підніс рівень економічного росту в Україні до найвищого у Європі.

У нинішній катастрофічній ситуації народ не почув ані від Президента, ані від прем’єра як Україна долатиме кризу, як держава допомагатиме громадянам вижити в умовах голоду і холоду, безробіття, інфляції і неспроможності сплачувати кредити. Бізнес не дочекався від влади зниження податків, пільг для інвесторів, боротьби з корупцією в середовищі чиновників. Натомість народ, а разом з ним і міжнародна спільнота мали можливість ознайомитися з тим, як українська влада вміє ганьбитися на засіданні РНБО, як вона досконало принижує сама себе. Таку ж неспроможність стати на захист суспільства демонструє і Верховна Рада. Однак, на відміну від президентської та прем’єрської гілок влади, виконавчих гілок влади, довіра до яких втрачена остаточно, парламент ще може врятувати свою гідність в очах народу. Та чи зробить він це. У відповіді на це запитання і полягає драматизм ситуації, в якій ми опинилися.

Перефразовуючи древніх римлян звернуся до колег. Калент консулес, - депутати, будьте пильними. Республіка у небезпеці. Вона у небезпеці ще й тому, що вибори у нас можуть відбутися лише тоді і там, де може виграти БЮТ. Якщо БЮТ розуміє, що він не виграє, він робить все, щоб зірвати ці вибори, так, як він намагається це зробити у Тернопільській області.

У країні, шановні колеги, панує повна зневіра. Та зневіра, що є страшнішою і небезпечнішою за будь-яку економічну кризу. Люди не вірять уже нікому, жодній обіцянкі і жодні телевізійній, звернення. До речі, Юлія Володимирівна на них витратила лише в грудні шість з половиною мільйона гривень державних коштів з державного бюджету. Ці звернення вже не допоможуть відновити кредит до влади. Ми буваємо в регіонах, ми розмовляємо з людьми, ми знаємо, що народ думає про владу і як він оцінює її турботу про себе. Приблизно так само люди кажуть і про Верховну Раду України. Вони не вірять у те, що у цій залі є парламентська більшість. Вони знають, що очікувати швидкого прийняття антикризової програми у стінах парламенту – марна справа.

У цій ситуації єдиним відповідальним рішенням парламенту було б оголосити дострокові парламентські вибори. Цього і так не оминути. Питання лише в тому, чи ми самі це зробимо, чи це змусить нас зробити народ. Партія регіонів розуміє, що розраховувати на консенсус у цьому питанні непросто. Однак, ми знаємо, іншого виходу немає...
ГОЛОВУЮЧИЙ. Завершуйте, Ганно Миколаївно.
ГЕРМАН Г.М. Відтак, або парламент продемонструє, що на відміну від Президента і Прем’єра він залишився єдиною відповідальною силою, або зганьбиться так само, як зганьбилися сьогодні Президент і Прем’єр. Коли на парканах пишуть: геть усіх, – це не обов’язково означає лише політичні технології.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, виступи від фракцій завершено. Катерина Тимофіївна Ващук пропонувала, щоб ми наступного пленарного тижня включили до розгляду проект Закону про внесення змін до Закону про нотаріат. Катерино Тимофіївно, я вас інформую, що відповідно до рішення Погоджувальної ради, цей проект закону передбачений на розгляд на цьому пленарному тижні. Якщо ви не заперечуєте, то ми його розглянемо раніше.


Каталог: zakon -> skl6 -> 4session -> STENOGR -> DOC
skl6 -> Засідання тридцять перше сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання тридцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
skl6 -> Засідання сорок четверте сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу". Доповідає народний депутат України Віктор Петрович Корж
DOC -> Рішення стосувалося того, що перед голосуванням депутати здійснять письмову реєстрацію, за результатами письмової реєстрації буде виголошено щодо присутності І відсутності народних депутатів, І після того будуть вилучені картки
DOC -> Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Шановні депутати, продовжується робота парламенту у пленарному режимі. Я прошу оголосити в коридорі, щоб зайшли депутати...
Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати І гості Верховної Ради України!
Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим
Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сімнадцяте сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги підготуватися до...
Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради, представники засобів масової інформації!...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка