Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради УкраїниСторінка1/7
Дата конвертації23.01.2018
Розмір1 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7


ЗАСІДАННЯ ВОСЬМЕ

Сесійна зала Верховної Ради України

17 лютого 2011 року, 10:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України В.М.ЛИТВИН


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”.

10:01:34


Зареєструвалися картками в сесійній залі 403 народних депутатів. Ранкове засідання Верховної Ради України оголошу відкритим.

Шановні народні депутати, сьогодні день народження наших колег народних депутатів України: Грицака Василя Миколайовича, якому виповнилось 50 років – ювілей, Льовочкіної Юлії Володимирівни, Пєрєдєрія В’ячеслава Григоровича і Савченка Ігоря Васильовича, йому 45 років. Прошу привітати наших колег і побажати їм всього того що можна побажати гарним людям.(Оплески)

Шановні народні депутати, надаю вам інформацію про результати роботи Верховної Ради України на пленарному засіданні 16 лютого 2011 року. Розглянуто 8 питань порядку денного, за результатами розгляду: прийнято одну постанову, один законопроект повернуто на доопрацювання суб’єкту права законодавчої ініціативи, 5 законопроектів відхилено.

Шановні народні депутати, 16 лютого 2011 року Центральна виборча комісія зареєструвала народного депутата України, обраного 30 вересня 2007 року у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі Нетецьку Олену Анатоліївну, включено до виборчого списку Партії регіонів.

Відповідно до статті 79 Конституції України перед вступом на посаду народні депутати України складають посаду перед Верховною Радою України. Для складення присяги запрошую на трибуну народного депутата України Нетецьку Олену Анатоліївну.
НЕТЕЦЬКА О.А.

Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про блага Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, прошу привітати Олену Анатоліївну. (Оплески)

Шановні народні депутати, а тепер дозвольте надати вам оголошення. Відповідно до статті 13 Закону України «Про статус народного депутата України» та статей 59 і 60 Регламенту Верховної Ради України повідомляю про входження народного депутата України Нетецької Олени Анатоліївни до складу депутатської фракції Партії регіонів. (Оплески)

Шановні народні депутати, нам потрібно розглянути, шановні колеги, нам потрібно розглянути, якщо ви не заперечуєте організаційні питання, а саме про направлення депутатів до роботи у відповідних комітетах, які щойно увійшли до Верховної Ради України, а також вирішити питання про обрання голови комітету. Немає заперечень?

Оголошую до розгляду проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаріату членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Доповідач – голова Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України Володимир Володимирович Макеєнко. Будь ласка.
10:06:11

МАКЕЄНКО В.В.

Шановний Володимире Михайловичу! Шановні народні депутати! Комітет на своєму засіданні 16 лютого 2011 року розглянув проект Постанови Верховної Ради України «Про обрання народного депутата України Бевза головою Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією», внесений народним депутатом України Симоненко (за номером 8080 від 04.02.11).

За пропозицією депутатської фракції Комуністичної партії України головою Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією при утворенні комітету було обрано народного депутата України Калєтніка Ігоря Григоровича, який 4 лютого 2011 року склав свої депутатські повноваження.

Згідно з частиною 7 статті 83 Регламенту Верховної Ради України у разі відкликання голови комітету з посади право висунення кандидатур на цю посаду належить депутатській фракції, за квотою якої він був обраний на цю посаду. Отже, посада голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією належить за квотою депутатської фракції Комуністичної партії України.

Водночас комітет звертає увагу на те, що назва проекту постанови не відповідає вимогам частини 4 статті 84 Регламенту Верховної Ради України, в якій зазначено, що «при вирішенні питань про зміну персонального складу комітетів Верховної Ради України приймається Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання членів комітетів».

У зв`язку з цим комітет пропонує Верховній Раді України змінити назву проекту постанови та викласти у такій редакції: «Про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації».

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України підтримати зазначений проект Постанови Верховної Ради України з урахуванням зауважень комітету, а саме: змінити назву проекту постанови.

Просимо підтримати рішення комітету.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні народні депутати, немає заперечень? Немає. Є запитання? Якщо тільки один, більше ні в кого немає запитань? Немає?

Тоді Володимир Карпук, будь ласка, щоб не робити запис на запитання.


10:08:42

КАРПУК В.Г.

Володимир Карпук, «Наша Україна».

Шановний пане Макеєнко, коли формувалися відомчість комітетів і керівники комітетів, то Комітет боротьби з корупцією належав опозиції. Зараз в більшості виходить так, що, практично, всі комітети: бюджету, боротьби з корупцією – належать більшості. Хто ж тоді буде контролювати всі ці дії влади?


МАКЕЄНКО В.В. Комітет з питань Регламенту. «Наша Україна» буде контролювати. Комітет з питань Регламенту складається з працівників всіх фракцій, в тому числі і «Нашої України». У нас є квоти при обранні членів комітету ми користуємося цим правом. Я вам навів довідку, що комітет майже одностайно підтримав дане рішення.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, питання, очевидно, має під собою певну основу, але давайте ми так, по-перше, домовимося, що це відповідає квотному принципу розподілу, по-друге, ми з вами домовилися, не потрібно нам розпочинати «броунівський рух» і починати перерозподіл комітетів, оскільки тоді в нас буде тут протистояння і багато ображених. Тому цих два, тому ці два чинники, шановні колеги, тому ці два чинники (Сміх) Тому ці два чинники, очевидно, мають бути покладені в основу нашого рішення. Будь ласка, Михайло Чечетов.
10:10:11

ЧЕЧЕТОВ М.В.

Уважаемые коллеги! Я полностью согласен с логикой Владимира Михайловича, что и квота есть. С другой стороны профессионал настоящий приходит на руководство комитета, да. Ну, и самое главное третье, Компартия у нас же в оппозиции. Вы можете спросить Петра Николаевича, они в оппозиции, да. Они сегодня будут голосовать против многих законов, да. Это настоящая оппозиция, так что здесь по трем всем пунктам абсолютный плюс. Я думаю, надо ставить на голосование и підтримати профессионала на должность такого комитета, да. Спасибо.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Таким чином, шановні колеги, з урахуванням цього третього важливого чинника, про який щойно сказав Михайло Чечетов, я ставлю на голосування пропозицію про прийняття проекту Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання, та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації» в частині обрання Бевза Валерія Ананієвича, народного депутата України від багатомандатного загальнодержавного виборчого округу, фракція Комуністичної партії України головою Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, увільнивши від обов’язків секретаря Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Проект Постанови 8080 ставиться на голосування.
10:12:01

За-263


Рішення прийнято, дякую вам. (Оплески) Переходимо до наступного… Будь ласка, Петро Симоненко, репліка. Згадувалося прізвище.

10:12:14


СИМОНЕНКО П.М.

Шановні колеги! Симоненко, фракція комуністів. Я вдячний вам за підтримку і переконаний, що кандидатура Валерія Ананійовича буде достойною на чолі цього комітету.

Але я хотів би попросити вас і підтримати наступну пропозицію, з якою я вийшов, розуміючи, що кандидатура буде підтримана. Замість Валерія Ананійовича на посаді секретаря Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, ми його увільнили з цієї посади, призначити Лещенка Володимира Олексійовича, члена нашої фракції, і він також, так скажемо, за квотою розглядається ця кандидатура. Володимир Михайлович!... Володимир Михайлович, я пропоную, ми внесли цей проект, і я пропоную тоді його розглянути.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ну, я ж голові комітету говорю, що комітет повинен своє слово сказати.
МАКЕЄНКО В.В. Петро Миколайовичу, у нас дуже злажено працює Комітет з питань Регламенту у цих кадрових питаннях. Ми розглянемо заяву, яка поступить по процедурі, і приймемо рішення комітету.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Давайте, немає заперечень, давайте хай комітет розгляне. Ми питання зняли це, яке питання може бути. На комітет відправили, щоб комітет прийняв рішення.

Так, другу постанову давайте.


10:13:33

МАКЕЄНКО В.В.

Шановні колеги, комітет на своєму засіданні 16 лютого 2011 року розглянув заяви народних депутатів України (Андерса,
Євтухова, Степаненка, Солтуса, Литвинова, Зварича, Столара) про обрання їх членами відповідних комітетів Верховної Ради України. Та пропозицію депутатської фракції Партії регіонів про обрання народного депутата України Пшонки заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, увільнивши його від обов’язків члена цього комітету.

Повідомляємо наступне. Згідно з пунктом 2 Постанови Верховної Ради України "Про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України щодо кількісного та персонального складу комітетів Верховної Ради України шостого скликання" від 13 квітня 2010 року за номером 2117 заміщення посад членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання замість вибулих здійснюється відповідно до квот пропорційного представництва депутатських фракцій у комітетах Верховної Ради України шостого скликання, що склалися на момент формування комітетів Верховної Ради України на початку діяльності Верховної Ради України шостого скликання.

На момент формування комітетів Верховної Ради України до Комітету з питань бюджету було обрано 15 народних депутатів України. Станом на 16 лютого 2011 року в цьому комітеті від депутатської фракції Партії регіонів працює 11 народних депутатів. 4 лютого одинадцятого року народні депутати (Боярчук, Злочевський, Саламатін) достроково припинили свої депутатські повноваження.

До Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією було обрано 11 народних депутатів України. Станом на 16 лютого 2011 року у цьому комітеті від депутатської фракції Партії регіонів працює 9 народних депутатів України. 4 лютого 2011 року народні депутати України (Джига, заступник голови комітету, Ілляшов) достроково припинили свої депутатські повноваження.

Отже, у Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією посади заступника голови комітету та члена цього комітету, а також членів Комітету з питань бюджету належить за квотою депутатської фракції Партії регіонів.

У Комітеті з питань європейської інтеграції працює від депутатської фракції Партії регіонів один народний депутат України. А квота депутатської фракції Партії регіонів у цьому комітеті складає 6, тобто квота не використана.

З огляду на викладене, комітет прийняв рішення підтримати пропозицію депутатської фракції Партії регіонів про обрання Пшонки заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованої злочинності і корупцією та заяви народних депутатів України: Андроса, Євтухова, Степаненка, Солтуса, Літвінова, Зварича, Столара про обрання їх членами відповідних комітетів Верховної Ради України та внести на розгляд Верховної Ради України народним депутатам членами комітету відповідний проект Постанови Верховної Ради України. Комітет проголосував за дане питання одноголосно. Просимо підтримати рішення комітету. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, заперечень немає? Є одне питання в Андрія Шкіля. Будь ласка, Андрій Шкіль, мікрофон.
10:16:58

ШКІЛЬ А.В.

Дякую. Я просто хотів би повернутися і нагадати про зняття пана Терьохіна з голови комітету відповідного. І там якось забула більшість дотриматися і квотного принципу, і справедливості, і логіки, просто взяли викинули і поставили того, кого не заважав приймати урядові непопулярні рішення.

Тому давайте хоч не вживати тут цих всіх дурниць на рахунок справедливості, на рахунок там квотних принципі. Ви кажіть, що хочете туди і вставляєте – не треба виправдовувати своїх дій. Вам треба забрати всі комітети Верховної Ради, то забирайте. Панове, забирайте! Ви і так перетворили Верховну Раду на обслуговуючий пристрій вулиці Банкової. Тому, будь ласка, про справедливість і квотні принципи от з цієї трибуни не вартує, тому що вони були тут неодноразово порушені. І ще я впевнений, неодноразово будуть порушуватися, чим будуть зневажені засадничі принципи демократії у Верховній Раді.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Оскільки це питання стосується всієї Верховної Ради, дозвольте я надам відповідь шановному колезі.

По-перше, давайте не змагатися в тому, хто цинічніше скаже про Верхону Раду. Якщо не подобається, поступіть так: заяву, округ наріжемо, ідіть доводьте свою потрібність.

По-друге, шановні колего, давайте усвідомимо, що коли була вакантною ставка в Комітеті з питань свободи слова та інформації, тоді цю посаду передали представникам фракції «БЮТ – «Батьківщина». І відбувався, якщо хочете, розмір на підставі домовленостей. Тому спочатку ви вичерпну інформацію з цього приводу майте, потім будете розповідати, принижувати Верховну Раду. Уже й так далі її принизити не можна, як ми це всі зробили разом зробили з вами.

Тому, шановні колеги, давайте не будемо далі вести дискусії з цього приводу. Я говорю: не гласна домовленість.

Тому, шановні колеги, я ставлю на голосування проект Постанови Верховної Ради України про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації» (реєстраційний номер 8118). Прошу голосувати.
10:19:43

За-255


Рішення прийнято.

Шановні колеги, тепер давайте перейдемо до практичної роботи, а саме до розгляду питань, які визначені розкладом на четвер 17 лютого.

Шановні колеги, пропонується вашій увазі проект Постанови про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 25-х роковин Чорнобильської катастрофи. Анатолій Іванович Семинога – доповідач, голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Га? Може за скорочено, Анатолій Іванович? Комітет не заперечує проти того, щоб підтримати ініціативу депутатів щодо розгляду питання за скороченою процедурою? Прошу голосувати за цю пропозицію.
10:20:46

За-222


Рішення прийнято.

Будь ласка, Анатолій Іванович.


10:20:54

СЕМИНОГА А.І.

Шановні народні депутати, шановні співвітчизники, 26 квітня виповнюються 25-ті роковини трагедії, Чорнобильської трагедії, найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Аварія на Чорнобильській АЕС має тяжкі наслідки соціального, демографічного, економічного, екологічного та соціально-психологічного характеру. Проблеми, породжені нею, з часом не зникають. Особливої уваги заслуговують учасники ліквідації тієї страшної техногенної катастрофи.

Усе світове співтовариство готується до проведення заходів, пов’язаних з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. Президент України видав указ про заходи, пов'язані з 25-ми роковинами Чорнобильської аварії. 20 січня 2011 року відбулося перше засідання оргкомітету з підготовки заходів, пов’язаних з цією трагедією.

Метою проекту постанови є забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму, поліпшення соціального захисту часників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Адже її масштаби могли бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії, наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов'язок.

У проекті постанови пропонується надати підтримку на державному рівні заходам, пов’язаним з 25-ми роковинами Чорнобильської аварії. Рекомендувати раді Міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування здійснити підготовку та проведення комплексу заходів, пов’язаних з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, та заходи щодо вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув на своєму засіданні 16 лютого 2011 року проект Постанови про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 25-х роковин Чорнобильської катастрофи …
ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, завершуйте.
СЕМИНОГА А.І. …реєстраційний номер 8093, внесений народними депутатами Семиногою і Шершуном та рекомендує Верховній Раді України прийняти її в цілому як постанову. Прошу підтримати рішення комітету. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Сідайте будь ласка. Шановні колеги! Прошу записатися на те, щоб висловити своє ставлення до запропонованого проекту постанови. Андрій Павловський, фракція «БЮТ – «Батьківщина».
10:23:41

ПАВЛОВСЬКИЙ А.М.

Шановні співвітчизники! Народні депутати! Фракція партії «Батьківщина» пропонує підтримати зазначену постанову, віддати шану тим, хто віддав своє здоров’я і життя, ліквідуючи аварію на Чорнобильській АЕС. Тим більше, що 25 – роковини цієї трагедії.

Разом з тим хотів би звернути увагу, що треба надати належне і соціальному захисту, і підтримці цих людей. В той же час урядом внесено законопроект 14 січня за номером 7562, який нібито не має ніякого відношення до соціальної проблематики про гарантії виконання судових рішень. Але разом з тим там, в перехідних положеннях записано, що всі соціальні виплати, соціальні пільги чорнобильців в першу чергу суттєво обмежуються або взагалі ліквідуються.

Я маю на увазі, що буде обмежено право їхнє на пільги по виплаті квартплати, комунальних послуг. І крім того, їх позбавляють права на щорічну санаторно-курортну путівку, лікування цим законом в Кабінеті Міністрів.

Так от, заради вшанування цих людей, які врятували країну від чорнобильської ядерної катастрофи, треба зробити все, щоб не пропустити цей ганебний урядовий законопроект, який позбавляє пільг не тільки чорнобильців, а ще й 16 категорій громадян. Починаючи від тих же чорнобильців, афганців, учасників бойових дій, дітей-інвалідів, ветеранів війни і закінчуючи шахтарями, міліціонерами і прокурорами. Я думаю, ми повинні все зробити, щоб не дати йому навіть вийти до зали, цьому ганебному законопроекту! І чорнобильці, захищайте свої інтереси! Приходьте до Верховної Ради і пікетуйте разом з чорнобильцями, не давайте винести до Верховної Ради цей ганебний законопроект 7562, який позбавляє вас пільг і соціальних виплат.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Михайло Чечетов, фракція Партії регіонів.
10:25:56

ЧЕЧЕТОВ М.В.

Шановний Володимире Михайловичу, шановні народні депутати! У цьому році виповнюється 25 років Чорнобильської катастрофи. Проект Постанови про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 25-річчя Чорнобильської катастрофи. Цей законопроект має метою забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості, високого професіоналізму, поліпшення соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Пропонується надати підтримку, на державному рівні, заходам, пов’язаним з 25-річними роковинами Чорнобильської катастрофи.

Постанова має спонукати Кабінет Міністрів України, місцеві органи влади та місцевого самоврядування до практичної діяльності підготовки та проведення заходів, пов’язаних з роковинами Чорнобильської катастрофи та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Шановні друзі, мы с вами в вечном долгу перед сотнями тысяч людей, те, кто ценой своей жизни, здоровья спас жизнь на земле. Поэтому, фракція Партії регіонів пропонує підтримати усім цей законопроект. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Так, хто наполягає з фракції, що не брали участі у виступі? Так, Юрій Кармазін. Хто ще? Все. Будь ласка, Юрій Анатолійович.
10:27:44

КАРМАЗІН Ю.А.

Юрій Кармазін, Партія захисників Вітчизни «Наша Україна - Народна самооборона».

Шановні народні депутати, дійсно постанова, яка вноситься нашими колегами Семиногою і Шершуном, абсолютно правильна і фракція буде підтримувати вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди 25-х роковин Чорнобильської катастрофи. Позиція фракції – одноголосно підтримати цей проект.

Але я вимушений заявити, що на сьогоднішній день абсолютно правильно висловив свої зауваження народний депутат Павловський щодо закону 7562, який вчора більшість голосів регіоналів, 12 проти 7, був протягнутий у Комітеті з питань правосуддя. Ганебна річ, законопроект 7562 називається: «Гарантії держави щодо виконання рішень суду». А там про що б ви думали? А там іде мова, і статті називаються, ліквідовується додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров’ю особам, віднесеним до першої категорії; ліквідовується для інших ліквідаторів. Там…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Юрій Анатолійович завершуйте. Все у вас? Завершуйте.
КАРМАЗІН Ю.А. Через це, Володимире Михайловичу шановний, я вас дуже прошу як Голову Верховної Ради України поговоріть, можливо, ви з Миколою Яновичем Азаровим, який займає посаду голови уряду, бо депутатів він не приймає, скажіть хай відкличе цей ганебний законопроект, бо все кінчиться у державі дуже печально…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Доповідаю, що я сьогодні вранці мав розмову з Прем`єр-міністром України, ми обговорили коло тих питань, щодо яких потрібна спільна скоординована позиція Верховної Ради і Кабінету Міністрів України.

Шановні народні депутати, є пропозиція така. Я прошу і Анатолія Семиногу деякі уточнення ввести, якщо ви не заперечуєте. Шановні колеги, прошу уваги. Тут пропонується: «Вважати за необхідне надати підтримку на державному рівні заходам…» і далі за текстом.

Може давайте запишем.

Пункт перший. Вважати за необхідне провести на державному рівні заходи, пов’язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

У пункті два слово «рекомендувати» викреслити і написати: «Кабінету Міністрів:…» і далі за тестом. Не «затвердити план заходів», а «розробити», бо «затвердити» - це технічна… затвердити» і далі по тесту.

Те ж саме у третьому пункті викреслити слово «рекомендувати» і далі за текстом. І додати восьмий пункт : «Ця постанова набирає чинності з дня опублікування». Нема заперечень? Немає?

Будь ласка, Анатолій Семинога. Мікрофон.
10:30:34

СЕМИНОГА А.І.

Заперечень немає, лише до пункту 2 з приводу розробити. Справа в тому, що план заходів уже розроблений оргкомітетом, його лише затвердити потрібно Кабінетом Міністрів.


Каталог: zakon -> skl6 -> 8session -> STENOGR -> DOC
DOC -> Засідання п’ятдесят сьоме сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання дванадцяте сесійний зал Верховної Ради України
skl6 -> Засідання тридцять перше сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання тридцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
skl6 -> Засідання сорок четверте сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу". Доповідає народний депутат України Віктор Петрович Корж


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання тридцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
Ранкове засідання Верховної Ради оголошую відкритим. Є тут переживання особливо у Юрія Анатолійовича та інших: де Голова? Він виконує...
Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання тридцять перше сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради! Прошу підготуватись до реєстрації
Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання друге (продовження) Сесійна зала Верховної Ради України
...
Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання сорок четверте сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання п’ятдесят сьоме сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку! Шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання двадцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання двадцяте сесійна зала Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні народні депутати,...
Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconЗасідання Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
Доброго дня, шановні колеги! Присутні членів комітету. Пропоную розпочати засідання з розгляду питання про проект порядку денного,...
Засідання восьме сесійна зала Верховної Ради України iconРішення стосувалося того, що перед голосуванням депутати здійснять письмову реєстрацію, за результатами письмової реєстрації буде виголошено щодо присутності І відсутності народних депутатів, І після того будуть вилучені картки
Верховної Ради України закрите, І я оголошую про те, що ранкове засідання Верховної Ради України закрите. А зараз прошу підготуватися...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка