Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н рСкачати 240,7 Kb.
Дата конвертації19.01.2018
Розмір240,7 Kb.
ТипЗвіт

ЗВІТ

директора про свою діяльність за 2013-2014 н.р.

перед педагогічним колективом та громадськістю

(з використанням мультимедії)


Шановні присутні! Закінчився ще один навчальний рік, і тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи протягом 2013-2014 навчального року.

Вітаю вас із закінченням навчального року, вважаю, що цей рік був нелегкий, насичений, творчий та плідний.

Відповідно до Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Положення про загальноосвітній навчальний заклад одним із головних завдань школи є забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти.

Головним сьогодні є питання охоплення дітей шкільного віку, які проживають у нашому мікрорайоні, різними формами навчання: 10 клас, вечірня школа, екстернат, професійно-технічні училища, ліцеї, технікуми. Намагаюся його вирішувати разом з моїми заступниками, соціальним педагогом Шмаковою Наталією Юріївною, педагогічним колективом, батьківською громадськістю, службою в справах дітей та відділом кримінальної міліції Корабельного району, управлінням освіти Миколаївської міської ради.

В мікрорайоні школи станом на 1 вересня 2013 року проживає 561 дитина та підліток.

Із загальної кількості всі діти підлягають навчанню. Приступили до навчання 558 дітей і підлітків шкільного віку, які проживають в мікрорайоні школи, серед них 2 учня, яким на 01.09.2012 року виповнилося 6 років, але батьки їх за станом здоровя у 2012-2013 навчальному році не віддали до школи (Смірнова В., Оселедченко Р.).

Приступили до навчання 2 дитини 5-річного віку.

Не приступили до навчання 3 учні, яким на 01.09.2013 року виповнилося 6 років, але батьки не віддали їх до школи за станом здоровя та власним бажанням. Це Козлова Анастасія Романівна, 30.07.2007 року народження; Яремчук Назарій Володимирович, 11.04.2007 року народження; Розмериця Данило Олександрович, 18.03.2007 року народження.

Дітей, яким виповниться шість років 1 вересня 2014 року, - 47. Плануємо укомплектувати 2 перших класи.

Наш навчальний заклад з українською мовою навчання. Але учні 1-7-их класів вивчають російську мову як предмет інваріантної складової Типового навчального плану.

На кінець 2013-2014 навчального року в школі 414 учнів. Це 17 класів, із них:


 • 1-4 класів – 7, у них – 172 учні;

 • 5-9 класів – 8, у них – 185 учнів;

 • 10-11 класів – 2, в них – 57 учнів.

Відповідно до перспективного плану профілізації школи ІІ-ІІІ ступенів функціонували профільні 10-11 класи (універсальний профіль).

З варіативної складової Типового навчального плану, орієнтуючись на навчальні програми, з метою компенсацій та інтенсифікації навчального процесу, на підставі рішення педради, протокол № 18 від 05.06.2013, години використовуватимуться на: • Збільшення обсягу часу предметів інваріантної складової:

 1. Російська мова – по 0,5 години в 7-х класах.

 2. Українська мова (предмет) – по 1 годині в 10-11 класах, універсальний напрям.

 3. Англійська мова (предмет) – 1 година в 10 класі, універсальний напрям.

 • Курси за вибором:

 1. «Моя майбутня професія – шлях до успіху» - 1 година у 10 класі універсального напряму. Програма курсу за вибором для учнів 10 (11)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Автори В. Г. Панок, О. В. Мельник, О. Л. Морін, Л. А. Гуцан, І. І. Ткачук. – Рукопис, 2013. Лист Міністерства освіти і науки від 06.06.2013 № 1/9-413.

 • Факультативи:

1) «Психологія ділового спілкування і основи ділового етикету» – 1 година в 10 класі універсального напряму. Програма факультативного курсу для учнів 10-11 класів (Автор: Ропацька І.С., завідувачка центром практичної психології і соціальної роботи). Лист Міністерства освіти і науки від 06.06.2013 № 1/9-413.

 • Технології: 10-11 класи (діляться на групи хлопців і дівчат) – по 1 годині:

1) Технологія дизайну предметів інтер’єру (на комп’ютері) – в 10 (хлопці).

2) Технологія вишивання технікою мережки – в 10 класі (дівчата).

3) Об’ємне комп’ютерне моделювання – в 11 класі.

4) Технологія вишивання об’ємної вишивки – в 11 класі (дівчата).

Особливо важливим вважаю для себе розв’язання кадрового питання, оскільки кадри навчального закладу – це 60% успіху.

У 2013-2014 навчальному році штатними працівниками школа була забезпечена на 100%.

З усією відповідальністю хочу сказати, що колектив у нас стабільний, всі фахівці, кожний учитель – майстер своєї справи.

Екран

На сьогоднішній день у школі працює 36 учителів, із них:

- мають педагогічне звання:


 • Заслужений учитель України – 1 (Перова Н.М.);

 • «вчитель-методист» – 5 (Кірякова О.М., Перова Н.М., Удовиченко О.О., Венгер А.О., Мікрюкова Л.В.);

 • «старший учитель» – 7 (Коваленко М.Д., Шмакова Н.Ю., Туз Н.О., Поступальська А.І., Палій Л.М., Журенко Т.П., Кінаш Н.І.);

- відмінників освіти України – 5 (Виборна В.А., Коваленко М.Д.,
Удовиченко О.О., Палій Л.М., Перова Н.М.);

- 1 учитель нагороджений знаком «В.Сухомлинський» (Коваленко М.Д.);

- мають кваліфікаційну категорію:


 • «спеціаліст вищої категорії» – 16;

 • «спеціаліст І категорії» – 9;

 • «спеціаліст ІІ категорії» – 3;

 • «спеціаліст» – 8.

Сьогодення ставить все нові й нові вимоги до вчителя, тому доречним зараз є вміння працювати з комп’ютером, оргтехнікою, добре володіти інформаційно-комунікаційними технологіями. 96% педагогів пройшли навчання інформаційним технологіям і отримали сертифікати «Курс Microsoft (Майкрософт) із цифрових технологій» та за програмою Intel «Навчання для майбутнього».

Слід зазначити, що постійними учасниками серпневої виставки «Освіта Миколаєва» є методичні об’єднання вчителів початкових класів (керівник Курій І.В.), математики, фізики та інформатики (керівник Коваленко М.Д.), природничих наук (керівник Шмакова Н.Ю.) та вчителі англійської мови Самойлова Г.І., російської мови та світової літератури Кінаш Н.І.

Робота Кінаш Н.І. «Складання таблиць на уроках літератури як ефективний засіб аналізу художнього тексту» розміщений на сайті науково-методичного центру.

З метою активізації пізнавальної діяльності школярів використовують презентації, відеофільми такі вчителі: Самойлова Г.І., Морозович І.О. – з англійської мови, Поступальська А.І. – з української мови та літератури, Чесаліна Н.В. - з фізики, Шмакова Н.Ю. – з хімії, Яценко Т.Є – з правознавства, Гарус Т.В. – з образотворчого мистецтва, Чебаненко В.В. – з географії,


Венгер А.О., Курій І.В., Самойленко Н.В. - з предметів «Основи здоров’я» та «Я і Україна» та інш. Поповнюються навчальні кабінети технічними засобами навчання в основному за рахунок батьків. Цього року придбано плазмовий телевізор в кабінет 208 (Чебаненко В.В.). Вчителі Самойлова Г.І., Яценко Т.Є, Шмакова Н.Ю., Морозович І.О., Кінаш Н.І. використовують власні ноутбуки.

Для вчителів української мови та літератури Сидорики А.В., Поступальської А.І., Мікрюкової Л.В., системою стали уроки із використанням дослідницько-пошукової діяльності та проектних технологій з використанням ІКТ; початкових класів Кірякової О.М. – здоров’язбережувальні технології, медико-педагогічна технологія «Піснезнайка». Вчитель математики


Коваленко М.Д. використовує мультимедійні технології; вчителі Журенко Т.П. (математика), Чебаненко В.В. (географія), Сергєєва Л.М., Трешнюк М.П. (початкова школа), Кінаш Н.І. (світова література та російська мова),
Шмакова Н.Ю. (хімія), Самойлова Г.І., Морозович І.О. (англійська мова), Яценко Т.Є. (історія) – інформаційно-комунікаційні технології; Туз Н.О. (історія), Петренко О.М. (біологія, основи здоров’я) формують та розвивають життєву компетентність учнів. Палій Л.М. сприяє формуванню здорового способу життя як серед учнів. Так і серед батьків, проводячи позакласні заходи з фізичної культури. Бачкала О.В., вчитель трудового навчання, впроваджуючи проектну діяльність, вчить учнів орієнтуватись на ринку праці. Гаврилюк А.В., вчитель початкових класів, використовує елементи лялькового театру, що сприяють формуванню мотивації до навчання, розвивають творчі здібності учнів.

Четвертий рік учні 3-4-х класів вивчають предмет «Уроки сталого розвитку», який викликав у них підвищений інтерес (керівник – вчитель географії Чебаненко В.В.).

Відповідно до перспективного та річного планів роботи школи педагогічні працівники своєчасно проходять атестацію. У 2013-2014 навчальному році атестувалося вісім учителів. За рішенням атестаційної комісії навчального закладу та міста:


 • присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст І категорії” вчителю історії та правознавства Яценко Тетяні Євгенівні.

 • присвоєно тарифний розряд 9 керівнику гуртка Щербині Світлані Павлівні;

 • присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист» вчителю початкових класів Кіряковій Олександрі Миколаївні;

 • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:

 • Курій Інні Володимирівні, вчителю початкових класів;

 • Самойловій Галині Іванівні, вчителю англійської мови.

Належна робота здійснюється і щодо підвищення фахової майстерності вчителів у ході курсової перепідготовки. Намагаємося для цього створити відповідні умови. В 2013-2014 навчальному році курси підвищення кваліфікації при Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти пройшли 8 учителів.

Стало традицією проводити фестиваль відкритих уроків та позакласних заходів для вчителів, які атестувалися. Їх творчі звіти проходять цікаво. В цьому навчальному році - у формі святкового заходу “Таланти твої, школо!” з мультимедійною презентацією педагогічного досвіду.

З метою творчого розвитку педагогів, стимулювання їх до впровадження інноваційних технологій у 2013-2014 навчальному році проведено традиційний шкільний конкурс «Кращий сучасний урок» у номінації: “Вчителі, які атестуються». Презентували досвід своєї роботи вчителі Клименко О.О., Самойлова Г.І., Яценко Т.Є., Шмакова Н.Ю., Кінаш Н.І., Щербина С.П.,
Курій І.В.

Педагоги працюють за шкільною програмою «Школа родинної культури».

Традиційно члени педагогічного колективу беруть участь у міських конкурсах. Так у 2013-2014 навчальному році:


 • Чебаненко Валентина Валеріївна, вчитель географії, посіла І місце в міському конкурсі «Вчитель року»;

 • Корінна Євгенія Сергіївна, практичний психолог, посіла ІІ місце у І-ІІІ етапах міського конкурсу «Нове ім’я-2013» у номінації «Практичний психолог»;

 • Венгер Алла Олексіївна, вчитель початкових класів, посіла І місце у міському етапі та ІІ місце в обласному (заочному) етапі (у режимі он-лайн) фестивалю «Творче впровадження спадщини В.О.Сухомлинського в сучасну педагогічну практику» у номінації «Школа культури здоров’я в спадщині В.О.Сухомлинського»;

 • Кінаш Наталія Іванівна, вчитель світової літератури та російської мови, стала переможцем міського конкурсу видеороликів "Я - вчитель" у номінації «Цілісність образу» (нагороджена цінним подарунком (планшет);

 • Самойлова Галина Іванівна, класний керівник 9 класу, посіла ІІ місце у міському конкурсі “Класний керівник-2014”.

У березні 2014 року проведено спільне засідання міських творчих груп «Перші кроки» (Впровадження технології «Піснезнайко») і «Здоров’ятко» (Впровадження здоров’язбережувальних технологій у початковій школі).

В цьому навчальному році адміністрація та вчителі Шмакова Н.Ю., Петренко О.М., Корінна Є.С., Коваленко М.Д., Яценко Т.Є., Морозович І.О., Сергєєва Л.М., Курій І.В. надавали допомогу студентам національного університету імені В.О.Сухомлинського.

У 2013-2014 навчальному році вчителі працювали над розповсюдженням свого педагогічного досвіду, друкували свої роботи в педагогічній пресі. Так вчитель початкових класів Венгер А.О. взяла участь у заочному обласному конкурсі портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону - 2014»! у номінації «Інноваційні технології в методичній діяльності» та посіла ІІІ місце.

Екран

Вчитель початкових класів Трешнюк М.П. має авторський сайт www.treshnyuk.com , на якому висвітлює матеріали з досвіду роботи.

Вчитель інформатики Чесаліна Н.В. має власний блог https://www.google.com/url?q=https://sites.google.com/site/informatikancesalinoj

З метою забезпечення наступності між дошкіллям та початковою школою проведено спільне засідання вчителів початкових класів та вихователів ДНЗ №130 на тему: «Роль сім’ї у вихованні моральних цінностей дітей».

До реалізації завдань методичної роботи активно залучаються вчителі, які мають педагогічні звання та вищу кваліфікаційну категорію. Вони беруть активну участь у роботі міських семінарів, засіданнях ініціативних груп, науково-практичних конференціях, тренінгах. Є керівниками шкільних, районних, міських методичних об’єднань, творчих груп, наставниками молодих учителів.

Так


 • Шмакова Н.Ю. – керівник районного методичного об’єднання вчителів хімії;

 • Венгер А.О. – керівник міської «Школи молодого вчителя» (початкові класи).

У 2013-2014 н.р. вчителі Венгер А.О., Курій І.В., Поступальська А.І., Мікрюкова Л.В., Чебаненко В.В., Туз Н.О., Шмакова Н.Ю., Сидорика А.В., Яценко Т.Є., Петренко О.М. були залучені до організації, проведення та перевірки робіт ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів з предметів.

З метою забезпечення всебічного розвитку особистості, формування інтелектуальних та творчих здібностей організовано різні форми позаурочної навчально-виховної діяльності.

Працює мала академія наук для старшокласників.

Випускники 4-х класів протягом 9-ти років є постійними учасниками міської школи для обдарованих та здібних дітей «Надія».

Традиційною стала участь школярів у Міжнародних, Всеукраїнських предметних інтелектуальних учнівських конкурсах таких, як: Екран

Олімпіади:


 • ІІ місце в міському та ІІІ місце в обласному етапі олімпіади з фізичної культури – Лабунець Микола, 11 клас

 • ІІ місце з фізичної культури Муханькова Світлана, 11 клас

 • ІІІ місце з фізичної культури Білик Андрій, 11 клас

 • ІІІ місце з фізичної культури Левицька Тетяна, 11 клас

 • ІІІ місце з англійської мови Кукош Дар’я, 10 клас

 • ІІІ місце з англійської мови Дранова Олександра, 8-Б клас

Звичайно, не всі учні - переможці, але для загальноосвітньої школи - це теж результат.

 • VІ місце зі світової літератури Кукош Дар’я, 10 клас

 • VІІІ місце з математики Оліфіренко Ксенія, 10 клас

 • VІІІ місце з хімії Єрьоміна Юлія, 8-А клас

 • ІХ місце з хімії Кіряков Ілля, 10 клас

 • ІХ місце з фізики Муханькова Світлана, 11 клас

 • Х місце з хімії Гнатюк Максим, 7-Б клас

Ви всі є свідками, коли на урочистих лінійках, родинних святах учні нагороджуються дипломами та сертифікатами. Мені приємно, що з кожним роком таких дітей стає більше. І в цьому, звичайно, заслуга вчителів, батьків та самих дітей.

У цьогорічному міському тестуванні кандидатів до Миколаївського територіального відділення МАН взяли участь 6 учнів у таких секціях: • українська мова;

 • англійська мова;

 • математика;

 • географія;

 • хімія.

Переможці міського тестування кандидатів до територіального відділення МАН:

 • Кукош Дар’я, 10 клас, з англійської мови;

 • Рубльова Владлена, 10 клас, з української мови та літератури;

 • Пихтіна Наталія, 9 клас, з географії

 • Шворінь Ганна, 10 клас, з географії;

 • Оліфіренко Ксенія, 10 клас, з математики;

 • Кіряков Ілля, 10 клас, з хімії

Переможці міського та обласного тестувань кандидатів до територіального відділення МАН:

 • Пихтіна Наталія, 9 клас, з географії

 • Шворінь Ганна, 10 клас, з географії;

 • Кіряков Ілля, 10 клас, з хімії

Готували дітей до МАН Сидорика А.В., Шмакова Н.Ю., Коваленко М.Д., Самойлова Г.І., Чебаненко В.В.

Наші вихованці гідно представляють свою школу на різних рівнях. (Демонстрація слайдів без озвучування):Конкурс з української мови імені Петра Яцика

 • ІІ місце в ІІ (міському) етапі та ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі посіла Бойко Ксенія, 6 клас

 • ІІ місце Єрьоміна Юлія, 8-А клас

 • ІІІ місце Макаренко Лідія, 7-А клас

 • Х місце Рубльова Владлена, 10 клас

ІV Міжнародний мовно-літературний конкурс серед учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

 • ІІІ місце Артемова Крістіна, 5-Б клас

 • V місце Бойко Ксенія, 6 клас

 • VІІ місце Безатосна Олена, 8-Б клас

 • Х місце Лабунець Микола, 11 клас

Інтелектуальні конкурси

 • «Левеня» - 7 учасників

 • «Гринвіч» - 53 учасники

 • «Кенгуру» - 53 учасники

 • «Русский медвежонок» - 15 учасників

 • «Лукоморье» - 12 учасників

 • «Колосок – осінній етап» - 38 учасників

 • «Колосок – весняний етап» - 11 учасників

 • «Соняшник» - 62 учасники

 • ІІ місце у міському турнірі «Що? Де? Коли?»

 • ІV місце у міському квесті з англійської мови «Англійський ЄВРО-квест» серед 15 шкіл міста

 • учасники міського конкурсу «Ерудити професій»;

 • учасники Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі»;

 • Кіряков Ілля, учень 10 класу, став учасником першої науково-практичної конференції «Горизонти наукових досліджень: від старшокласника і студента до професора» та отримав сертифікат;

 • учасники гри з англійської мови «Мафія».

Не секрет, що рівень навчальних досягнень учнів є одним з головних показників ефективності роботи педагогічного колективу. Аналіз показує, що у 2013-2014 навчальному році 26 учнів мають високий рівень навчальних досягнень, залишається сталим коефіцієнт навчальних досягнень – 7,8. Це достатній рівень.

З метою згуртування батьківського та учнівського колективів класні керівники залучають батьків до підготовки та проведення різноманітних свят: першого та останнього дзвоника (Венгер А.О., Бачкала О.В.), Новорічних та Різдвяних свят (Коваленко М.Д., Яценко Т.Є.), Дня захисника Вітчизни (Трешнюк М.П., Перова Н.М., Сергєєва Л.М.), 8 Березня, Дня матері


(Венгер А.О., Самойленко Н.В., Курій І.В.), організовують екскурсії по містах Миколаївщини та інших містах України (Шмакова Н.Ю., Коваленко М.Д., Самойлова Г.І., Яценко Т.Є.), відвідування театрів (Сидорика А.В.,
Бачкала О.В., Венгер А.О., Курій І.В.), кінотеатрів (Петренко О.М.,
Морозович І.О.), музеїв, виставок (Курій І.В., Чебаненко В.В., Яценко Т.Є., Трешнюк М.П., Самойлова Г.І., Сидорика А.В., Бачкала О.В.), бібліотеки (Шмакова Н.Ю., Венгер А.О., Гаврилюк А.В.), екскурсії на підприємства (Самойленко Н.В., Курій І.В., Трешнюк М.П., Самойлова Г.І., Бачкала О.В., Коваленко М.Д., Морозович І.О., Самойлова Г.І., Шмакова Н.Ю.,
Сидорика А.В.,), до зоопарку (Петренко О.М., Шмакова Н.Ю.), «Турнір юних лицарів» (учні 5-А класу разом з батьками, кл. кер. Шмакова Н.Ю.).

Активним у житті школи було учнівське самоврядування - рада льотно-космічної ескадрильї «Віраж». Силами активістів екіпажів-класів, представників центрів ради під керівництвом педагогів-організаторів


Портяник М.С., Змієвської Г.В. та за допомогою вчителів, керівників гуртків, класних керівників були організовані цікаві заходи (свято «Осінній бал», Новорічна конкурсно-розважальна програма, конкурси дитячої творчості, День Святого Миколая, щедрування на Старий Новий рік (Трешнюк М.П.). Традиційними стали шкільні спортивні змагання між вчителями та старшокласницями «Веселі старти», між учнями 3-х класів «Забави козачат», а також проведення свята «За честь школи!»

(слайди)

Однією з найбільш ефективних форм організації виховної роботи є колективні творчі справи та проектна діяльність. В цьому році працювали над міським проектом «Шкільна родина». КТС проводилася у декілька етапів: • І етап – «Збір інформації про історію розвитку школи, перших директорів, про досягнення навчального закладу в теперішній час»;

 • ІІ етап – міні-проект «В гостях у класу». Класні екіпажі ходили один до одного в гості, де розповідали про свої звичаї, традиції, досягнення та показували таланти

(слайди)

У роботі над проектом взяли участь всі класні колективи. Працювали старанно, наполегливо, із захопленням. Найактивнішими були екіпажі 5-А,


5-Б, 8-А, 8-Б, 9 та 10 класів. На засіданнях ради льотно-космічної ескадрильї «Віраж» планували роботу, підводили підсумки.

З метою формування ціннісного ставлення особистості до власного здоров’я, потреби у здоровому способі життя взяли участь у фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» та районних змаганнях «Олімпійське лелеченя». Ця робота захопила весь колектив школи.

2014 рік присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. З цієї нагоди в школі проведено заходи, в яких взяли участь учні з 1 по 11 клас:

- 7-А клас (кл.кер. Коваленко М.Д.) провели для 3-іх класів відкриту класну годину «Шляхами біографії Шевченка»;

- літературно-музична композиція, в якій взяли участь учні 5-11 класів (підготували і провели вчителі української мови та літератури Сидорика А.В. та Поступальська А.І.);

- спільно з Будинком культури та бібліотекою мікрорайону проведено конкурс читців «Тарасове слово». Взяли участь учні з 1 по 11 клас.(слайди)

Учні школи – активні учасники та переможці районних, міських та обласних спортивних конкурсів та змагань: • І місце у фіналі районних змагань та ІІІ місце у міських змаганнях з футболу на Кубок голови Миколаївської обласної ради Дятлова Ігоря Сергійовича (жовтень 2013)

 • ІІ місце у складі команди Корабельного району та VІІ місце серед 56 шкіл міста в легкоатлетичній естафеті «Золота осінь», присвяченій Дню міста (жовтень 2013)

 • І місце посіла команда хлопців у районних змаганнях з гандболу (жовтень 2013)

 • І місце посіла команда дівчат у районних змаганнях з гандболу (жовтень 2013)

 • ІІІ місце посіла Макаренко Лідія, 7-А клас, у районних змаганнях з шахів (листопад 2013)

 • І місце посів Білик Андрій, ІІ місце – Левицька Тетяна та І місце – у складі команди у районних змаганнях з настільного тенісу (листопад 2013)

 • І місце у районних змаганнях з баскетболу посіла команда юнаків (грудень 2013)

 • І місце у районних змаганнях з баскетболу посіла команда дівчат (грудень 2013)

 • І місце у змаганнях з волейболу серед юнаків у рамках проведення ХІІІ районних Спортивних ігор серед учнів ЗНЗ Корабельного району (лютий 2014)

 • І місце у змаганнях з волейболу серед дівчат у рамках проведення ХІІІ районних Спортивних ігор серед учнів ЗНЗ Корабельного району (лютий 2014)

 • І місце у районних (лютий 2014), І місце у зональних обласних (лютий 2014) та ІІ місце в обласних змаганнях з баскетболу 3х3 (стрітбол) (березень 2014)

 • ІІ місце у районних змаганнях «Олімпійське лелеченя» (березень 2014)

 • ІІІ місце у змаганнях «Козацький гарт» в рамках проведення ХІІІ районних Спортивних ігор Корабельного району (квітень 2014).

 • ІІІ місце у районних змаганнях з метання м’ячика, з результатом 24 м, серед учнів 1-4 класів ЗОШ Корабельного району посіла Толстих Дар’я, учениця 4-А класу

 • ІІ місце у районних змаганнях з бігу на 30 м з результатом 5,3 сек серед учнів 1-4 класів ЗОШ Корабельного району посів Ломака Дмитро, учень 4-А класу

 • Районні змагання «Олімпійські надії»:

  • змагання з настільного тенісу:

І місце – Дементьєва Ганна, 4-Б

ІІ місце – Ничипорук Назар, 3-А  • змагання з шахів:

ІV місце - Пальмін Федір, 4-Б

V місце - Колесник Олександра, 4-Б

На базі школи у квітні цього року проведено обласні змагання з футболу «Шкіряний м’яч».

Велику увагу приділяли вихованню патріотизму учнівської молоді, готовності до захисту Батьківщини.

З предмета «Захист Вітчизни» наші учні посіли ІІ місце у Спартакіаді Корабельного району. Під керівництвом Литвиненка Миколи Вікторовича вони ставали неодноразовими переможцями військово-патріотичних конкурсів та змагань:


 • І місце посіли у складі команди учні нашої школи Якимова Ірина, Муханькова Світлана, 11 клас та Костомаров Валерій, 10 клас у військово-патріотичних змаганнях, які пройшли 7-11 вересня 2013 року на базі 79-ої аеромобільної бригади у м. Миколаєві (вересень 2013)

 • І місце у районних (жовтень 2013) та міських (листопад 2013) змаганнях з військово-прикладного триборства

 • ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (жовтень 2013)

 • І місце у районних (листопад 2013) та ІІ місце (грудень 2013) у міських змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки

 • І місце (дівчата) та І місце (юнаки) у міських військово-спортивних змаганнях «Ігри справжніх чоловіків», присвячених 25-ій річниці виводу військ з Афганістану та Дню Захисника Вітчизни (березень 2014 р.)

 • І місце у районних (березень 2014) та міських (квітень 2014) змаганнях «Нумо, хлопці!» серед допризовної молоді, присвячених 70-й річниці звільнення м. Миколаїв від німецько-фашистських загарбників

 • ІІ місце в обласних змаганнях з військово-прикладного багатоборства (травень 2014).

Час змінюється. З кожним роком змінюються для сучасної молоді і моральні цінності. Вважаємо, що важливо виховувати наших учнів на наслідуванні подвигу тих, хто загинув під час Великої Вітчизняної війни. Тому вихованці клубу «Патріот» (керівник Тимофеєва І.М.) продовжували працювати над оформленням зали патріотичного виховання, проводили екскурсії, мітинги. Спільні засідання ради ветеранів мікрорайону та ради льотно-космічної ескадрильї “Віраж”, зустрічі з ветеранами війни та праці, воїнами-афганцями, уроки пам’яті та мужності сприяють формуванню в учнів почуття громадянської, національної особистої гідності.

(слайди)

Серед шкіл Корабельного району в конкурсі «Найкращий музей» наша школа посіла ІІ місце.

Вдячні за співпрацю в цьому напрямку голові ради ветеранів мікрорайону Капітанцю Володимиру Григоровичу.

З метою формування ціннісного ставлення школярів до природи та праці учні школи разом з батьками брали активну участь в акціях «Красу і затишок шкільній оселі», в трудових операціях «Чисте подвір’я». За підсумками операції по збору макулатури серед 1-4 класів І місце посів екіпаж 1 класу «Веселка» (класовод Венгер А.О.), ІІ місце – екіпаж 4-Б класу «Сонячні зайчики» (класовод Курій І.В.), ІІІ місце екіпаж 3-А класу «Зіронька» (класовод Сергєєва Л.М.), серед 5-11 класів – І місце – екіпаж 9 класу «Стожари» (кл.кер. Самойлова Г.І.), ІІ місце – екіпаж 5-Б класу «Метеор» (кл.кер. Морозович І.О.), ІІІ місце – екіпаж 7-Б класу «Еталон» (кл.кер. Яценко Т.Є.).

Збереження життя та здоров’я учнів, профілактика дитячого травматизму, формування потреби та вміння дбати про свою безпеку – один з головних напрямків роботи школи. З цією метою протягом року проведено:


 • місячник «Увага, діти на дорозі!»;

 • зустріч з представниками газової служби та обленерго (слайд);

 • тижні знань з безпеки життєдіяльності;

 • показовий День цивільного захисту, а саме відпрацювання практичних дій «Пожежна безпека. Першочергові правила безпеки при пожежі» (слайд);

 • шкільні змагання юних інспекторів руху.

Команди учнів школи нагороджено грамотами управління освіти Миколаївської міської ради за активну участь у районному зльоті юних інспекторів руху (керівник Змієвська Г.В.) та у районному етапі ХІХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних (керівник Портяник М.С.). Також грамотою відмітили Рубльову Владлену, ученицю 10 класу, за кращий вокал. У районному етапі обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» ( керівник Змієвська Г.В.):

 • ІV місце у конкурсі літературно-музичних композицій

 • ІІ місце у конкурсі плакатів;

 • ІІ місце у конкурсі фотографій

Більшу частину свого дитинства діти проводять у школі. Тому організація позаурочної навчально-виховної діяльності учнівської молоді дуже важлива. З метою розвитку творчих здібностей дітей у школі працювало 7 шкільних гуртків.

З 414 вихованців школи до гурткової роботи залучено 378 учнів, в тому числі - в шкільних гуртках 149, в позашкільних гуртках – 15 учнів, в інших соціокультурних закладах міста – 214 учнів. Не зайнятими в позаурочний час у 2013-2014 н.р. залишилося 36 учнів.Учні школи стали брати більш активну участь у районних, міських, обласних конкурсах учнівської творчості.

 • ІІ місце посіла колективна робота (Місайлов Максим, Боцман Даніїл, 5-Б клас, Сахно Едуард, Кузнецова Анастасія, 6 клас) гуртка образотворчого мистецтва (керівник Гарус Т.В.) в районному конкурсі плакатів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (листопад 2013)

 • ІІІ місце у міському конкурсі творчих робіт «Український сувенір» у номінації «Маленька зірочка» (І вікова категорія) посів Федоров Андрій, 5-Б клас (робота «Казкова жар-птиця») (листопад 2013);

 • І місце у міському етапі (листопад 2013) та ІІІ місце в обласному (лютий 2014) конкурсу творчих робіт «Новорічна композиція» посіла Табунщик Влада, 1 клас, (робота «Новорічний віночок»);

 • ІІІ місце у міській виставці-конкурсі іграшок та сувенірів «Новорічні та Різдвяні фантазії» (грудень 2013 – січень 2014) посіли:

 • Іванова Уляна, учениця 1 класу, за роботу «Серветкова ялинка» (кер. Венгер А.О.);

 • Сербул Денис, учень 3 класу, за роботу «Веселе панно» (кер. Сергєєва Л.М.);

 • у районному етапі обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»:

 • ІV місце у конкурсі літературно-музичних композицій

 • ІІ місце у конкурсі плакатів;

 • ІІ місце у конкурсі фотографій

 • міський конкурс серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаєва «Зірки України - 2014»:

 • ІІ місце – Ханікова Антоніна, 11 клас;

 • ІІІ місце - Балака Олександра, 9 клас;

 • дипломанти конкурсу - дівочий вокально-інструментальний гурт.

 • І місце у міській виставці-конкурсі творчих робіт серед учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів «Писанкове сяйво» посів Бурковський Ілля, учень 7-А класу МЗОШ №44, за роботу «Христос Воскрес!»

 • у районному етапі обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Перемога у Великій Вітчизняній війні»:

  • І місце посіла Юрчишина Ольга, 9 клас;

  • ІІІ місце – Ткачишина Анастасія, Райчева Марія, 6 клас;

  • ІІІ місце – Коваль Діана, Боцман Даніїл – 5-Б клас;

 • у районному етапі виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Веселковий вернісаж»:

  • І місце – Гришина Наталя, 8-Б кл.;

  • ІІ місце – Гордієнко Анастасія, 5-Б клас;

  • ІІ місце – Чорний Дмитро, 1 клас;

  • ІІІ місце – Райчева Марія, 6 клас;

  • ІІІ місце – Кеберле Олександра, 4-Б клас.

   • І місце у міській виставці-конкурсі творчих робіт з початкового технічного моделювання «Світ юного техніка» серед учнів молодшого шкільного віку загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів посів Гоц Денис, учень 1 класу, за роботу «Подих весни».

З метою формування правової свідомості, створення сприятливого освітнього середовища, а також профілактики злочинності, запобігання проявам насильства та жорстокості в сім’ях, в учнівському середовищі класні керівники, соціальний педагог Шмакова Н.Ю., практичний психолог
Корінна Є.С. громадський інспектор Щибрик Н.Т., педагоги-організатори Портяник М.С., Змієвська Г.В., вчитель правознавства Яценко Т.Є. проводили систематичну профілактично-роз’яснювальну та виховну роботу:

 • тиждень превентивного виховання та правової освіти;

 • радіолінійку, присвячену Всесвітньому дню прав людини;

 • конкурс малюнків “Знай та реалізуй свої права”

 • бесіда представників кримінальної міліції з учнями, які потребують особливої уваги на тему “Кримінальна відповідальність неповнолітніх”;

 • оновлено куточок правової освіти .

 • бесіди з представниками ВКМСД Корабельного району «Кримінальна відповідальність неповнолітніх»;

 • учні школи ознайомлені з телефонами організацій, до яких можна звернутися по допомогу. В класних куточках розміщені телефони довіри;

 • лекція-бесіда із залученням лікаря-нарколога з учнями, які палять;

 • залучали до громадського життя школи, роботи учнівського самоврядування учнів, які потребують додаткової педагогічної уваги, дітей соціально-незахищених категорій.

Протягом року здійснювалося коригування діяльності у відповідності до запитів адміністрації. В цьому навчальному році створений і затверджений методистом НМЦ банк психодіагностичного інструментарію соціального педагога

У вересні-жовтні на основі діагностичних досліджень і співпраці з клас-ними керівниками складено соціальний паспорт кожного класу та школи, со-ціальний паспорт мікрорайону, списки учнів за категоріями.

При проведенні шкільних, районних та міських заходів випадків суттєвих порушень дисципліни не було. Але проблемою ще залишається нестримана поведінка окремих учнів під час перерв, випадки вирішення учнями конфліктів з позиції сили, невміння стримувати свої емоції, агресивність, вживання нецензурних слів. Причина цих негативних явищ – зниження культурного рівня сімей, надмірний перегляд школярами фільмів та комп’ютерних ігор з демонстрацією агресивної поведінки. Над вирішенням цієї проблеми колектив працює у тісній співпраці з батьками.

На засідання ради профілактики запрошувались разом з батьками учні, які порушують дисципліну, схильні до проявів агресії. Члени ради профілактики проводили з ними профілактично-роз’яснювальну роботу. Ми вдячні за співпрацю членам загальношкільного батьківського комітету, ради профілактики правопорушень: Куть Лілії Миколаївні, а також батьківським комітетам класів.

Питання виховання культури поведінки, моральних якостей учнів розглядалися на батьківських зборах.

Важливим є питання соціальної підтримки дітей соціально незахищених категорій, що навчаються у школі. Ця робота проводиться згідно з діючим законодавством. Таким дітям приділяється особлива увага. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківської опіки. Їх у школі – 5 чоловік, а також діти-інваліди - 5; чорнобильці - 6; з багатодітних сімей – 23, з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах – 9. Ці діти постійно перебувають у центрі уваги адміністрації школи: забезпечені підручниками, щоденним безкоштовним харчуванням з 1 вересня навчального року в шкільній їдальні, участь у новорічних заходах з подарунками, оздоровлення у відпочинковому таборі.

Протягом року з метою вивчення стилів сімейного виховання, умов проживання дітей, причин, що сприяють відхиленню у їх поведінці, класні керівники спільно з практичним психологом, соціальним педагогом, представниками батьківської громадськості, фахівцями міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідували сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, які потребують особливої уваги.

Протягом року спільно з педагогами школи здійснювалася профілактична робота представників: • служби у справах дітей Корабельного району;

 • відділу кримінальної міліції у справах дітей Корабельного району;

 • міського центру соціальних служб для сімей, дітей і молоді;

 • організації «Червоний хрест».

 • профорієнтаційна робота із залученням представників професійних ліцеїв, коледжів, ВНЗ, центру зайнятості Корабельного району.

 • культмасові заходи представниками театральних та циркових колективів міста Миколаєва, які мають дозвіл управління освіти.

Протягом багатьох років склалися добрі стосунки з працівниками філії №14 міської бібліотечної системи. Завідуюча бібліотекою Пушкар Людмила Антонівна гостинно запрошує наших дітей на бібліотечні заходи та свята, а також стало традицією проводити спільні години спілкування, літературні конкурси, свято книги. Користуючись нагодою, хочу сказати велике спасибі Людмилі Антонівні за співпрацю.

Будинок культури мікрорайону для більшої частини наших учнів став другою домівкою. Ми вдячні директору Чвіль Зої Олександрівні та всім працівникам Будинку культури за співпрацю та надання умов щодо проведення загальношкільних свят на базі Будинку культури.Робота педагогічного колективу протягом року була спрямована на формування ціннісних орієнтирів учнівської молоді.

Педагогічний колектив співпрацює з батьківським колективом та громадськістю з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку школяра. Батьки беруть активну участь у навчально-виховному процесі. Вони є учасниками позакласних заходів, родинних свят, загальношкільних конкурсів, змагань, турнірів.

За допомогою батьків, класних керівників, технічних працівників школи, депутата міської ради Грипаса Олега Володимировича, директора ТОВ «Николаевский тепловозоремонтный завод» Сімченка В’ячеслава Валентиновича (маємо доступ до всесвітньої мережі з оплатою користування терміном 1 рік, яка поширюється в закладі за допомогою Wi-Fi роутера, виготовлено та встановлено металопластикові двері та троє металевих дверей на пожежні виходи, придбано фарбу для спортивного залу, плазмовий телевізор) для наших учнів придбані необхідні засоби навчання. Користуючись нагодою, хочу сказати їм велике спасибі.

Висловлюю подяку голові ради школи Куть Лілії Миколаївні, батькам – членам ради школи, а також активним батьківським комітетам класів, зокрема: • 1 клас - встановлено 3 металопластикові вікна, придбано лінолеум;

 • 5-А клас – планується придбання плазмового телевізора;

 • 6 клас – планується встановлення ще 1 металопластикового вікна;

 • 11 клас –придбано гардини в кабінеті трудового навчання;

 • проведено поточний ремонт спортзалу;

 • відремонтовано та пофарбовано спортивне обладнання на стадіоні та майданчиках школи;

 • зроблений косметичний ремонт фойє парадного входу та майстерні;

 • замінено світильники на нові в кабінеті трудового навчання та кабінеті біології № 109;

 • придбано бактерицидну лампу для медичного кабінету;

 • придбано нову дошку в кабінет початкових класів № 108;

 • створено експозицію «Наші досягнення» (підставки для отриманих кубків та рамочки для грамот).

У 309 кабінеті (9 клас) постелено лінолеум.

У 208 кабінет (8-А клас) придбано плазмовий телевізор.

Крім позитивних моментів є ще багато проблем, у першу чергу, пов’язаних з удосконаленням матеріально-технічної бази закладу, адже школа функціонує вже 44 роки.


 1. Потребує капітального ремонту покрівля даху навчального корпусу – 933,24 кв.м.

 2. Необхідно зробити капітальний ремонт приміщення харчоблоку.

 3. Відповідно до приписів СЕС слід замінити:

 • меблі для учнів 1-4 класів (столи, стільці);

 • меблі для учнів 5-8 класів (столи, стільці);

 • меблі для учнів 9-11 класів (столи, стільці);

 • меблі для їдальні;

 • віконні рами.

Педагогічний, батьківський колективи за підтримки спонсорів та меценатів намагаються створити в школі № 44 необхідні умови для того, щоб перебування дітей у ній було комфортним, навчання – цікавим, діяльність активною, а спілкування – стимулюючим розвиток.

Я вдячна всім.
Каталог: Files -> downloads
downloads -> «Це склад книжок» так скептик говорив, «Це храм душі» естет йому відмовив, Тут джерело всіх радощів земних, І їх дарують нам без цінним словом…»
downloads -> Для вчителів зарубіжної літератури
downloads -> Методичні рекомендації щодо викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році // Зарубіжна літератури в школах України. 2013. №7-8
downloads -> Талант людини це божий дар
downloads -> Василь Стус постать,що єднає
downloads -> Антон павлович чехов
downloads -> Остап Вишня. Трагічна доля українського гумориста. Моя автобіографія
downloads -> Урок 1 т ема. Вступ. Роль художньої літератури у формуванні життєвих цінностей людини


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconЗвіт директора Мукачівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ст. Закарпатської обласної ради про свою діяльність на посаді протягом 2012-2013 навчального року
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити...
Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconЗвіт керівника Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №127 імені Г. К. Жукова про свою діяльність у 2012-2013 навчальному році І
Персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу в школі
Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconЗвіт директора Державного навчального закладу «Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва» за 2013-2014 навчальний рік
...
Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconЗвіт середньої загальноосвітньої школи №8 загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступеня Оболонського району м. Києва про роботу в 2013-2014 н р
Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. №778,...
Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconЗвіт про стан гурткової роботи в ккднз №141 2013-2014 н р. м. Кривий Ріг 2014р. Звіт про гуртк ову роботу в ккднз №141 з
Днз потребувало окремої уваги з боку завідувача ккднз №141 Мельничук О.І. та вихователя методиста Андріюц Л. О
Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconЗвіт директора Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської
Звіт директора Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного...
Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconВисочанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Харківської районної ради Харківської області Звіт директора школи за 2014/2015 навчальний рік та перспективи розвитку школи на 2015/2016 навчальний рік
Закінчився черговий навчальний рік. Сьогодні ми зібралися, щоб підбити підсумки роботи колективу школи, адміністрації та директора...
Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconЗакону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»
Затвердити звіт про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами району за 2013-2014 навчальний рік (додається)
Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconЗвіт директора Калуського нвк “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – ліцей” перед громадськістю 22 травня 2014 року
Звіт директора Калуського нвк "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ліцей" перед громадськістю 22 травня 2014 року
Звіт директора про свою діяльність за 2013-2014 н р iconЗвіт керівника Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №127 імені Г. К. Жукова про свою діяльність у 2011-2012 навчальному році І
Персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу в школі


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка