1. Біографія > БіографіяДата конвертації12.08.2017
Розмір445 b.1. Біографія

 • 1. Біографія

 • 2. Навколосвітня подорож

 • 3. Основні наукові праці

 • 4. Передумови виникнення теорії Ч. Дарвіна

 • 5. Основні положення еволюційної теорії

 • 6.Значення еволюційної теорії

 • 7. Список використаних джерелУ кінці 1831 року почалась п'ятирічна кругосвітня подорож на кораблі «Бігль». Ця подорож була важливою подією у житті Дарвіна, справжньою школою для нього. Інтенсивно працюючи як геолог, зоолог, ботанік, він зібрав величезний і дуже цінний науковий матеріал, який відіграв виключну роль в розвитку еволюційної ідеї.

 • У кінці 1831 року почалась п'ятирічна кругосвітня подорож на кораблі «Бігль». Ця подорож була важливою подією у житті Дарвіна, справжньою школою для нього. Інтенсивно працюючи як геолог, зоолог, ботанік, він зібрав величезний і дуже цінний науковий матеріал, який відіграв виключну роль в розвитку еволюційної ідеї.

 • За час кругосвітньої подорожі Чарлз Дарвін зібрав цікаві матеріали, які пояснюють закономірності географічного поширення організмів в широтному (від Бразилії до Вогняної Землі) і у вертикальному (при підйомі в гори) напрямах. Він звертає увагу на залежність фауни і флори від умов існування тварин і рослин. Особливо цінний матеріал Чарлз Дарвін зібрав на островах Галапагоського архіпелагу. • Дарвін зібрав 26 видів наземних птахів, причому всі вони, за винятком одного, зовсім особливі і більше ніде не зустрічалися.

 • Порівнюючи фауну Галапагосів і Південної Америки, Дарвін констатує, що тваринний світ архіпелагу несе відбиток материкових форм і разом з тим є особливим галапагоським варіантом.

 • Після повернення з подорожі 2 жовтня 1836 р. Дарвін детально опрацьовує і публікує зібрані геологічні, зоологічні та інші матеріали і працює над розробкою ідеї історичного розвитку органічного світу, що зародилась ще під час подорожі. Понад 20 років він настирливо розвиває і обґрунтовує цю ідею, продовжує збирати і узагальнювати факти, особливо з практики рослинництва і тваринництва.«Подорож натураліста навколо світу на кораблі „Бігль“» (1839)

 • «Подорож натураліста навколо світу на кораблі „Бігль“» (1839)Спадковість - властивість всіх організмів зберігати і передавати ознаки від батьків потомству. Мінливість - властивість всіх організмів набувати нових ознак. Зміни, які передаються у спадок від батьків, називають спадковою мінливістю. Причини спадкової мінливості - зміна генів і хромосом у статевих клітинах. Збільшення спадкової неоднорідності особин виду - необхідна умова ефективності природного відбору, неможливість відбору серед особин з подібними ознаками.

 • Спадковість - властивість всіх організмів зберігати і передавати ознаки від батьків потомству. Мінливість - властивість всіх організмів набувати нових ознак. Зміни, які передаються у спадок від батьків, називають спадковою мінливістю. Причини спадкової мінливості - зміна генів і хромосом у статевих клітинах. Збільшення спадкової неоднорідності особин виду - необхідна умова ефективності природного відбору, неможливість відбору серед особин з подібними ознаками.Це боротьба між особинами різних видів чи одного виду, а також як боротьба рослин і тварин з несприятливими для них фізико-хімічними умовами життя (низькі чи дуже високі температури, недостача або надлишок вологи, велика засоленість, сильні вітри)

 • Це боротьба між особинами різних видів чи одного виду, а також як боротьба рослин і тварин з несприятливими для них фізико-хімічними умовами життя (низькі чи дуже високі температури, недостача або надлишок вологи, велика засоленість, сильні вітри)

Це процес створення нових порід (сортів) шляхом систематичного відбору та розмноження особин з цінними для людини ознаками

 • Це процес створення нових порід (сортів) шляхом систематичного відбору та розмноження особин з цінними для людини ознаками

 • Природний відбір цілеспрямований чинник еволюції, що сприяє збереженню особин лише з корисними спадковими змінами для життя в тих умовах, де він діє, виникнення нових видів, формуванню рис пристосованості у організмів. Постійна, щогодинна дія природного відбору в напрямку вдосконалення пристосувань за рахунок збереження особин з корисними для них спадковими змінами, в напрямку формування нових видів.

1. Палеонтологічні

 • 1. ПалеонтологічніДарвін вперше дав наукове, логічно послідовне і матеріалістичне рішення найважливіших проблем еволюційного вчення і підірвав позиції метафізичних і ідеалістичних уявлень в біології - креаціонізму, віталізму тощо.

 • Дарвін вперше дав наукове, логічно послідовне і матеріалістичне рішення найважливіших проблем еволюційного вчення і підірвав позиції метафізичних і ідеалістичних уявлень в біології - креаціонізму, віталізму тощо.

 • Після публікації теорії Дарвіна еволюційні ідеї отримали широке розповсюдження. Вчення Дарвіна покладене в основу наукового обґрунтування походження людини. Розкриті ним закони еволюції дозволили створювати на науковій основі нові породи домашніх тварин і сорти культурних рослин, тобто сприяли розвитку селекції.

 • Еволюційна теорія зробила великий вплив на розвиток палеонтології, ембріології, систематики, а в XX ст. - генетики та екології. Проте класичний дарвінізм залишив невирішеним ряд важливих питань (сутність спадковості, механізми виникнення спадкової і не спадкової мінливості та їх еволюційна роль, сутність і структура біологічного виду).1. Данилова В.С., Кожевников М.М. Основні концепції природознавства. - М.: Аспект Пресс, 2000. - 256 с. 2. Концепції сучасного природознавства / Под ред. В.Н. Лавриненко, В.П. Ратникова. - М.: ЮНИТИ, 2000. - 203 с. 3. Концепції сучасного природознавства / Самигін С.І. та ін - Ростов н / Д.: Фенікс, 1997. - 448 с. 4. Лемеза Н.А., Камлюк Л.В., Лисов Н.Д. Біологія в екзаменаційних питаннях і відповідях. - М.: Рольф, Айріс-прес, 1998. - 496 с. 5. Рузавін Г.І. Концепції сучасного природознавства: Курс лекцій. - М.: Проект, 2002. - 336 с. 6. Солопов Є.Ф. Концепції сучасного природознавства. - М.: Владос, 1999. - 232 с.

 • 1. Данилова В.С., Кожевников М.М. Основні концепції природознавства. - М.: Аспект Пресс, 2000. - 256 с. 2. Концепції сучасного природознавства / Под ред. В.Н. Лавриненко, В.П. Ратникова. - М.: ЮНИТИ, 2000. - 203 с. 3. Концепції сучасного природознавства / Самигін С.І. та ін - Ростов н / Д.: Фенікс, 1997. - 448 с. 4. Лемеза Н.А., Камлюк Л.В., Лисов Н.Д. Біологія в екзаменаційних питаннях і відповідях. - М.: Рольф, Айріс-прес, 1998. - 496 с. 5. Рузавін Г.І. Концепції сучасного природознавства: Курс лекцій. - М.: Проект, 2002. - 336 с. 6. Солопов Є.Ф. Концепції сучасного природознавства. - М.: Владос, 1999. - 232 с.Каталог: ld
ld -> Ахматова Анна Андріївна Ахматова Анна Андрі́ївна (Горенко) — російська поетеса, родом з України, представниця акмеїзму. Лауреат міжнародної літературної премії «Етна-Таорміна»
ld -> Творчість
ld -> Освіта. Виховання. Навчання бабенко, Тамара Василівна
ld -> 49 науково-дослідних робіт із 52, які виконувалися за договорами із замовниками у 2013 році, були складовими частинами державних і галузевих програм (планів)
ld -> Альбер Камю. Життєвий І творчий шлях. Філософські й естетичні погляди. Камю І екзистенціалізм. Провідні мотиви творчості
ld -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
ld -> Проект змін до програми Робоча група
ld -> Художня спадщина: студії
ld -> В. Домонтович Доктор Серафікус. Без ґрунту [Романи]
ld -> Державна науково-педагогічна бібліотека україни


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

1. Біографія > Біографія iconЛіта невольничі … Т. Г. Шевченко на засланні Тематичний список літератури
Біографія Т. Г. Шевченка за спогадами сучасників : біографія окремої особи. – К., 1958. – 438 с
1. Біографія > Біографія iconБіографія Кибальчича М.І. Біографія Кибальчича М.І
«Кибальчич замечательный ум, необыкновенная выдержка, адская энергия и поразительное спокойствие»
1. Біографія > Біографія iconЯ – Українець. Оце І вся моя біографія Наш проект: «Я – українець. Оце І вся моя біографія»
Але цей стереотип є далеким від правди. Оскільки бути українцем є набагато ширшою сферою. Тому, для кращого усвідомлення та розуміння...
1. Біографія > Біографія iconПлан Біографія Марко Поло. Подорожі Марко Поло. «Книга про різноманітність світу» Література Біографія Марко Поло
Марко Поло народився близько 1254, у Венеції або на острові Корчула
1. Біографія > Біографія iconНаукові праці доцента Онуфрієнко О. П.: «Наукова біографія митця в культуротворчому контексті»
«Наукова біографія митця в культуротворчому контексті» // Сучасні проблеми мовознавства та літературознавства: Зб наук праць. Вип....
1. Біографія > Біографія iconЕзоп. Біографія. Байки. Біографія. Езоп – грецький байкар,який жив у VI ст до н е
Середньовіччя. Майже всі відомі за тих часів байки об’єднувалися у збірки під назвою «Езопові байки». Спочатку вони використовувалися...
1. Біографія > Біографія iconОмар хайям біографія скорочено на українській мові наведена в цій статті. Омар Хайям біографія коротко Омар Хайям (18 травня 048 грудня 1131) перський поет, математик, філософ
Кошти на обсерваторію перестали надходити. Хайям переїжджає до Нішапура, здійснює паломництво до Мекки. Останні роки життя він провів...
1. Біографія > Біографія iconБіографія Платона

1. Біографія > Біографія iconБіографія Творчість

1. Біографія > Біографія iconБіографія в малюнкахБаза даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка