B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсіСкачати 115,59 Kb.
Дата конвертації09.04.2018
Розмір115,59 Kb.

Pluspunkt Deutsch B1 Teil 2

Pluspunkt Deutsch B1/2 – це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень В1. В комунікативному курсі Pluspunkt Deutsch увага приділяється розвитку навичок спілкування із застосуванням ділової лексики. Тематика цього підручника цікава та актуальна: організація відпочинку та туристичні подорожі, професійне життя, пошук нової роботи та організація власного бізнесу, значення здорового способу життя для досягнення життєвого успіху, сучасне політичне та суспільне життя Німеччини.

Підручник складається з 6 тематичних розділів, які містять збалансовану кількість вправ на відпрацювання граматики, лексики, навичок аудіювання, розмовної мови, читання та письма.


Після кожних 3-х розділів знаходиться розділ на повторення, що дозволяє перевірити засвоєння матеріалу.
В кінці підручника є довідник з граматики та фонетики, таблиця сильних дієслів, тексти до аудіо-завдань, словник до розділів підручника та картки до мовленнєвих вправ, а також приклад іспиту Deutschtest fϋr Zuwanderer рівня В1.
Робочий зошит містить вправи на закріплення знань, отриманих на занятті, список слів до кожного розділу. В кінці зошита – відповіді до всіх завдань та тексти до вправ на аудіювання.

Додаткові завдання - на сайті www.cornelsen.de в розділі безкоштовних завантажень .

Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчально-виховному процесі.

Компоненти курсу: Kursbuch, Arbeitsbuch mit CD, Audio CD
Артикул

Товар

Ціна

1

9783060243204

Pluspunkt Deutsch B1/1 AB+CD

55,00

2

9783060243174

Pluspunkt Deutsch B1/1 KB

63,00

3

9783060243235

Pluspunkt Deutsch B1/1 Audio CD

87,00


PlusPunkt Arbeitsheft A1,A2 fϋr Frauen- und Elternkurse

Gesamtband mit CD

Новий цікавий компонент комунікативного курсу PlusPunkt - Arbeitsheft fϋr Frauen- und Elternkurse, присвячений питанню міжкультурного спілкування в Німеччині, адаптації людини в іншомовному середовищі, сприйняття традицій та правил сучасного німецького суспільства.

Головна тема підручника – родинний устрій в Німеччині. Кожен з тематичних розділів містить діалоги, тексти з аутентичними матеріалами, поради та коментарі щодо спілкування в школі, в дитячому садку, під час відпочинку та святкування, в офіційних установах країни, які займаються правовими, медичними та фінансовими питаннями в сфері батьківства.

Лексичний, граматичний матеріал та аудіювання відпрацьовується в цікавих комунікативних вправах та проектах.

Підручник може використовуватись на уроці як цікавий додатковий матеріал з країнознавства, аутентичні фото та малюнки заохочують учнів до навчання.

В додатках в кінці підручника Ви знайдете зміст аудіо-текстів та словник основої лексики з малюнками.
Артикул

Товар

Ціна

1

9783060243129

PlusPunkt Arbeitsheft fϋr Frauen- und Elternkurse, А1

79,00

2

9783060243259

PlusPunkt Arbeitsheft fϋr Frauen- und Elternkurse, А2

79,00


NEU Studio d B2 Teil.2 Mittelstufe

Новий підручник курсу Studio d В2, який завершує рівень.

Підручник поєднує матеріал для роботи в класі та зошит з вправами для роботи вдома в одному посібнику.
Розрахований на учнів 10-11 класу спеціалізованих шкіл і дорослих з достатнім рівнем знань (В1-В2)
Містить 8 розділів, кожен з яких має 10 сторінок. До кожного розділу додається також 10 сторінок вправ на домашнє опрацювання; 2 розділи на повторення та закріплення матеріалу; 2 додатки для підготовки до здачі тесту на рівень В2 та зразок самого тесту.
В кінці підручника є граматична довідка, тексти до аудіо завдань на 2-ох аудіо CD. Окремою брошурою додані відповіді до завдань.
Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчально-виховному процесі.

Компоненти курсу: Kurs- und Übungsbuch mit 2 CD und eingelegten Lösungen, Lerner-CD für Kursraum
Артикул

Товар

Ціна

1

9783060200740

Studio d B2/2 Kurs- und Ubungsbuch mit CD

158,00

2

9783060200870

Studio d B2/2 Audio CD

126,00Studio d B1, Testheft

Новий компонент курсу Studio d рівня B1 тестовий зошит (Testheft) з контрольними завдання до кожного з тематичних розділів основного підручника курсу (Kurs - und Übungsbuch) та підсумковими тестовими сторінками допоможе Вам перевірити рівень засвоєння матеріалу учнями та підготує до складання іспиту Zertifikat Deutsch рівня В1.

Матеріал тестового зошиту (Testheft) спрямований на перевірку знань учнів по всім видам мовленнєвої діяльності, включаючи аудіювання (Нӧrverstehen). Для цього посібник укомплектований CD з аудіо-матеріалом підсумкових сторінок (Gesamttest).

До складу посібника входить також зразок завдань іспиту Zertifikat Deutsch рівня В1 (Modelltest Zertifikat Deutsch), відповіді на вправи тестового матеріалу, а також зміст аудіо-текстів (Hӧrtexte).

Артикул

Товар

Ціна

1

9783060200498

Studio d B1 Testvorbereitungsheft mit Hӧr-CD

118,00

Ja genau! B1 , Band 1

Ja genau ! B1 – новий рівень підручника для молоді та дорослих, які продовжують вивчати німецьку мову та готуються до складання іспиту Zertikat Deutsch B1.

Кожен тематичний розділ також складається з 7 уроків. В свою чергу, кожен урок має 10 сторінок: 2 вступні сторінки з презентацією нового матеріалу, 4 сторінки з вправами на відпрацювання всіх видів мовленнєвої діяльності, сторінка з цікавими проектами для роботи в класі, сторінка Extra з додатковим комунікативним матеріалом, підсумкова сторінка Ich kann…, яка в цьому томі містить детективно-пригодницькі розповіді , а також розділ Und wie geht es weiter? – вступна сторінка до наступного уроку.

Всі вправи зібрані в кінці підручника: до кожного уроку є 5 сторінок з вправами, із них - одна сторінка зі словником до активної лексики уроку. Багаточисельні завдання розвивають різні мовні навички

Завдання поєднані тематично, мають комунікативну спрямованість та побудовані на реалістичних ситуаціях.

В кінці підручника є невеликий граматичний довідник Grammatik kompakt та транскрипція аудіо-текстів.

Курс має дозвіл Міністерства освіти і науки України на використання в навчально-виховному процесі.

Артикул

Товар

Ціна

1

9783060241613

Ja,genau B1 Kurs-und Übungsbuch

102,00

2

9783060241705

Ja,genau B1 CD

79,00Ja,genau! Sprachtraining mit Extraseiten zur Landeskunde рівень А1; А2

Новий додатковий компонент основного курсу Ja,genau - Sprachtraining mit Landeskundeseiten - зошит з додатковими завданнями до кожного уроку для повторення та поглиблення отриманних знань з основного курсу Ja,genau! А1/А2

. Матеріал до кожного уроку поділений на розділи : Лексика (Wortschatz), граматика (Grammatik), читання (Lesen), спілкування (Kommunikation).

Посібник також пропонує цікавий матеріал по країнознавству (Landeskunde extra) - 3 тематичних розділи (Leben in DACH) розповідають про національні традиції, культуру, особливості суспільного та побутового життя німецькомовних країн : Німеччини, Австрії,Швейцарії.

В кінці посібника подаються відповіді до всіх завдань .

Увага! Посібник може використовуватись як додатковий матеріал на уроці, як зошит для поглибленого опрацювання домашніх завдань, а також як самостійний підручник, але без розгорнутих граматичних пояснень.

Артикул

Товар

Ціна

1

9783060204625

Ja genau! A1 Sprachtrain.DaF

79,00

2

9783060204632

Ja genau! A 2 Sprachtrain.DaF

79,00

Orientierungkurs, Hinweise fϋr den Unterricht,

mit Tests und Kopiervorlagen

Новий компонент популярного країнознавчого курсу Оrientierungkurs- книга для вчителя з тестовими завданнями та фотокопіювальними матеріалами (Hinweise fϋr den Unterricht), яка містить рекомендації по проведенню уроків певної тематики, роз’яснення щодо подання теми та ходу уроку, застосування додаткового матеріалу в кожному з модулів та його зразки, відповіді на завдання.

За допомогою усіх матеріалів посібника Ви зможете найбільш оптимально організувати навчальний процес, перевірити рівень засвоєння матеріалу та заохотити учнів до навчання.

Артикул

Товар

Ціна

1

9783060200153

Orientierungskurs, Hinweise fϋr den Unterricht

47,00

Deutsch als Fremdsprache in den Ingenieurwissenschaften

Новий посібник технічної лексики від видавництва Cornelsen розроблений у співпраці з науковцями, які викладають технічні, інженерні, будівельні спеціальності та керують процесом написання наукових робіт студентів-іноземців, для яких німецька технічна мова і лексичні стандарти викликають певні ускладнення. Посібник пропонує перелік сталих виразів, найбільш поширених дієслів, словосполучень та мовленнєвих зворотів, які застосовуються в текстах технічної, математичної та інженерної тематики.

Посібник містить 8 розділів, кожен з яких складається з переліку цитат з наукових робіт і докладів, популярного ряду словосполучень та формулювань, які вживаються в певних контекстах.

До складу посібника входить також CD-Rom, на якому знаходиться повний обсяг інформації з книги, що дозволяє швидко знаходити потрібні формулювання під час роботи на комп’ютері.


Артикул

Товар

Ціна

1

9783065206655

Campus Formulierungshilfen fur schriftliche Arbeiten in Studium und Beruf ; Buch mit CD-ROM

158,00


Prüfungstraining, Deutsches Sprachdiplom der Kulturministerium

A2/B1 mit 2 Audio- CDs

Новий підручник з серії підготовки до складання мовних іспитів різних рівнів надає можливість ґрунтовно підготуватись до DSD-Deutsches Sprachdiplom, рівня А2 - В1, який поширений в закордонних школах, включаючи Україну, що працюють за програмою DSD.

Підручник включає в себе дидактичні матеріали з тестування, граматичні правила, вправи і поради до вивчення та засвоєння інформації, а також три зразки моделі тестування (Basistraining, Powertraining, Abschlusstraining) з відповідями для самоперевірки.

В кожному зі зразків Ви знайдете інформацію про перебіг іспиту, як розподіляється загальний час іспиту по завданням, вимоги до заповнення екзаменаційного листа, систему оцінювання, поради щодо підготовки до іспиту.

Завдання надають можливість відпрацювати всі граматичні аспекти, які важливі для складання іспиту: аудіювання, читання, усне та письмове мовлення.

На етапі завершення підготовки до іспиту Ви можете скористатися можливістю, яку надає видавництво Cornelsen всім учням та пройти пробний тест online, зареєструвавшись на сторінці www.cornelsen.de/daf-dsd.

До підручника додається 2 CD з текстами для аудіювання.
Артикул

Товар

Ціна

1

9783060204526

Prufungstraining Deutsches Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz (DSD) A2-B1 + CD

146,00


Prüfungstraining, Deutsch-Test A2- B1 für Zuwanderer

mit 2 Audio- CD und Prϋfungssimulator

Оновлене видання підручника з підготовки до складання іспиту із знання німецької мови рівня A2-В1 від видавництва Cоrnelsen включає в себе сьогодні не лише вправи на читання, прослуховування, усне та письмове мовлення на аудіо-CD, а й CD-ROM із зразком реального мовного іспиту із відповідями, що дає можливість безпосередньо перевірити свої знання та проаналізувати помилки.

Підручник включає в себе дидактичні матеріали з тестування, граматичні правила, вправи та поради до вивчення і засвоєння інформації, чотири зразки моделі тестування з відповідями для самоперевірки.

Завдання надають можливість відпрацювати всі граматичні аспекти, які важливі для складання іспиту: аудіювання, читання, усне та письмове мовлення.

В розділі «Опис процедури іспиту» надається інформація про перебіг іспиту, як розподіляється загальний час по завданням, вимоги до заповнення екзаменаційного листа, система оцінювання.
Артикул

Товар

Ціна

1

9783060204540


Prufungstraining DaF Deutsch-Test fur Zuwanderer Ubungsbuch mit CD und CD-Rom ;A2-B1

158,00


Rund um…

Нові видання в серії фотокопіювальних матеріалів Rund umприсвячені життю та творчості видатних особистостей німецької літератури Фрідріха Шиллера та Томаса Манна.В посібнику Ви знайдете велику кількість інформації літературознавчого та країнознавчого характеру, різноманітні мовленнєві вправи, уривки з відомих творів, завдання для проектних робіт та творів, сценарії літературних вечорів.
Артикул

Товар

Ціна

1

9783464615959

Rund um...Thomas Mann Kopiervorlagen

181,00

2

9783464121740

Rund um...Sekundarstufe I Schiller Kopiervorlagen

181,00Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconЗавдання для самостійної роботи з астрономії у програмі з астрономії для 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів записано: „…астрономія – це точна наука, яка використовує багатий математичний апарат, знання з фізики, хімії…”
...
B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconШановні користувачі бібліотеки та колеги! Бюлетень «Увага! Нова книга»
...
B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconБюлетень нових надходжень Випуск 2 (33) смт Слобожанське 2017 Шановні користувачі бібліотеки та колеги! Бюлетень «Увага! Нова книга»
...
B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconПояснювальна записка до питань для підсумкової атестації з української мови за курс школи ІІІ ступеня (10-11 клас)
Дані питання розроблені на основі діючої програми: Українська мова. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. 10 – 11 класи....
B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconОбдарованість це виняток чи закономірність?
В даному випадку важливим є той факт, що у деяких дітей І, відповідно, дорослих рівень здібностей значно відрізняється від середнього....
B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconПрограма для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту. Академічний рівень. Профільний рівень. К; 2010. 111с
Навчальний предмет. Українська література 11 клас. Розділ. Еміграційна література
B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconДжеймс кук Біографія
Експедиція також довела, що Нова Зеландія — це два самостійні острови, розділені вузькою протокою (протокою Кука), а не частина невідомого...
B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconПроекту: «Інформатика: ми вивчали тему …» Оберіть та впишіть у заголовок тему, що вивчалась на уроках інформатики та яка вам найбільш запам’яталась
Геометрія параграф 17 початковий та середній рівень + №585 та 586, параграф 18 початковий та середній рівень
B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconНавчальний матеріал та завдання до заліку з української літератури для 11 класу
Підручник для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту, академічний рівень
B1/2 це нова частина підручника для молоді та дорослих, яка завершує рівень в комунікативному курсі iconМетодична експертиза Експертний висновок на електронну версію оригінал-макета підручника «Музичне мистецтво»
Змістове наповнення підручника відповідає вимогам програми. Тобто учні мали б знати І розуміти


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка