Бібліотеки ДніпропетровщиниСторінка1/7
Дата конвертації27.10.2017
Розмір1,08 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських

Кирила і Мефодія


Відділ наукової організації і

методики бібліотечної роботи
Серія «Бібліотечна практика»

Бібліотеки

Дніпропетровщини:

літопис подій

2010
Інформаційний бюлетень

Випуск 6

Дніпропетровськ

2011

УДК 027.53(477.63)

ББК 78.34(4УКР-4ДНІ)

Б 59

СЕРІЯ «БІБЛІОТЕЧНА ПРАКТИКА». ЗАСНОВАНА У 2006 РОЦІ


Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2010 [Текст]: Інформаційний бюлетень.– Вип. 6 / Упоряд.: І. Луньова, Т. Чопова.– Дніпропетровськ: ДОУНБ, 2011.– 103 с.– (Сер. «Бібліотечна практика»).

Укладачі І.Є. Луньова,

Т.Ж. Чопова
Комп’ютерний набір Н.Ю. Лазаренко
Коректор О.М. Літуча
Відповідальна за випуск Т.О. Абраїмова

Шановні колеги!
Відділ наукової організації і методики бібліотечної ро­боти ДОУНБ продовжує випуск серії методичних ви­дань «Бібліотечна практика».

Перед Вами шостий випуск цієї серії – інформацій­ний бюлетень «Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2010». Основна мета його – оперативне висвітлення інформа­ції про події, факти, що відбуваються в інформацій­ній, культурно-просвітницькій, рекламно-іміджевій, методич­ній та інших сферах діяльності публічних бібліотек області.

Шостий випуск вміщує літопис подій 2010 року і адресо­ваний працівникам бібліотек, користувачам, громадсь­кості, а також усім тим, кого цікавить сьогодення бібліотеч­ної справи.

Укладачі видання щиро вдячні всім, хто надав цікавий ма­теріал з хроніки бібліотечного життя області минулого року.Ваші думки, питання, пропозиції щодо цього видання, будь ласка, надсилайте за адресою:
49006 м. Дніпропетровськ

вул. Ю. Савченка, 10

обласна універсальна наукова бібліотека

ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія,
відділ наукової організації і

методики бібліотечної роботи

тел./факс 770-84-68
e-mail: metod@libr.dp.ua

www.libr.dp.ua
Вісті з бібліотек області

(хроніка подій)
Січень

5 січня – в Покровській центральній районній бібліо-теці пройшла народознавча година «По всій Україні від хати і до хати колядки й щедрівки ідуть вас вітати». На захід завітали працівники районного Будинку культури, учні дитячої музичної школи та користувачі бібліотеки. Ведучі, одягнені в національні костюми, в театралізованій формі познайомили присутніх з традиціями та звичаями святкування зимових свят. Учасники художньої самодіяльності виконували колядки та щедрівки.
6 січня – в читальному залі бібліотеки-філії № 24 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (м. Кривий Ріг) пройшла година цікавих повідомлень «В світі технічних ідей». Присутні із захопленням слухали розповідь про наукові відкриття М. Коперніка, Г. Галілея, К. Ціолковського та ін. Родзинкою заходу стали питання вікторини «Чи знаєте ви що …». Було презентовано перегляд літератури «В світі техніки і науки».
8 січня – в Дніпропетровській центральній міській бібліотеці спільно з Регіональною Спілкою письменників Придніпров’я пройшов літературно-музичний вечір «Вот новый год… И все сначала, Как первый снег, И детский смех». Для всіх шанувальників музичного мистецтва та поезії звучали вірші та пісні, присвячені новорічним святам у виконанні дніпропетровських авторів.
8 січня – в читальному залі Томаківської центральної районної бібліотеки пройшла літературна година «Дорога до серця людського», присвячена 45-ій річниці пам’яті українського письменника, поета-лірика В. Сосюри. При-сутні на заході старшокласники середньої школи № 1 познайомилися з цікавими бібліографічними фактами життя і творчості письменника, автора понад 80 збірок поезій, епічних віршованих поем, серед яких «Два Володьки», «Махно», «Мазепа», «1871», роману «Третя Рота», віршованого роману «Тарас Трясило» та інших.
8 січня – в Орджонікідзевській сільській бібліотеці Криворізької районної ЦБС пройшла літературна година «Спогади про поета: поборник правди, честі та краси», присвячена 75-річчю від дня народження В. Симоненка. Мета заходу – розширення знання про красу і багатство поезії В. Симоненка. Присутні познайомилися з життєвим та твор-чим шляхом поета, декламували його вірші.
10 січня – у відділі мистецтв Новомосковської центральної міської бібліотеки пройшло засідання місцевої вітальні «Шляхами творчого осяяння». На захід завітали директор школи естетичного виховання О. Канівецький, керівник класу образотворчого мистецтва П. Журавель, місцеві майстрині-вишивальниці. Присутні привітали П. Журавля з 10-річним ювілеєм організації класу образотворчого мистецтва, поділилися враженнями про персональну вис-тавку майстрів народного мистецтва міста, що відбулася у Києві наприкінці минулого року та своїми творчими планами на майбутнє.
11 січня – в читальному залі Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського відбулася презентація незвичайної виставки «Незгасний факел творчих захоплень наших читачів», на якій були представлені: картини із засушених квітів приватного підприємця І. Зайцевої, вишиті серветки та скатертини майстра оптики Л. Швець, колекція кактусів директора кондитерської фабрики А. Мельника, поетичні збірки водія автоцеху Марганецького гірничо-збагачувального комбінату Ю. Третяка, акварельні малюнки голови Ради ветеранів гірничо-збагачувального комбінату І. Барнаша, фото різних країн мандрівника, пенсіонера, в минулому гірничого майстра І. Ігнатенка та ін. Автори – ініціатори цієї виставки – бібліотекарі В. Ралко і Н. Павлова.
11 січня – в Дачнівській сільській бібліотеці Широківської районної ЦБС пройшла літературна година «Є тисячі ланів, але один лиш мій …», присвячена 75-річчю від дня народження В. Симоненка. Завідуюча бібліотекою познайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом відомого українського поета та журналіста. Учні місцевої школи читали вірші поета. Було презентовано книжкову виставку «Поборник правди, честі та краси».
13 січня – в Жовтоводській центральній міській бібліотеці відбулася щорічна нарада-колоквіум бібліотечних працівників з підведення підсумків роботи Жовтоводської міської ЦБС за 2009 рік та конкурсу «На кращу рекламно-іміджеву діяльність бібліотеки». Були визначені перспективи подальшого розвитку ЦБС, окреслені проблеми та шляхи їх розв’язання. Переможцем у конкурсі визнано відділ обслуговування центральної міської бібліотеки.
13 січня – в Нововасилівській сільській бібліотеці Софіївської районної ЦБС відбулося фольклорне свято «Зима прийшла і свята принесла». На заході було відтворено сценки з життя і побуту українського народу, звучали пісні, колядки, щедрівки.
15 січня – в Криничанській центральній районній бібліотеці до Дня Соборності України пройшла історична година «День Соборності України». Вчитель історії середньої школи познайомив присутніх з подіями, які відбувалися у 1919 році. Бібліотекар-бібліограф запропонувала присутнім огляд літератури біля книжкової виставки «Будь же ти в віках благословенна, Соборна Україно, суверенна».
15 січня – в Юр’ївській сільській бібліотеці Царичанської районної ЦБС відбулося свято гумору «Сатирик і гуморист», присвячене 110-річчю від дня народження українського письменника О. Ковіньки. Присутні познайомилися з життєвим та творчим шляхом українського письменника, автора багатьох гумористичних та сатиричних творів. У виконанні учнів середньої школи звучали твори О. Ковіньки, гострий гумор, влучне слівце якого викликало щирий сміх в усіх присутніх.
18 січня – в Межівській центральній районній бібліотеці пройшла літературно-музична композиція «Світлий талант, трагічна доля», присвячена 75-річчю від дня народ-ження В. Симоненка. Учні старших класів середньої школи № 2 познайомилися з життєвим та творчим шляхом поета та патріота. Присутні почули вірші геніального поета в авторському виконанні. Для цього було використано диск «Живий голос Василя Симоненка».
19 січня – в Петропавлівській центральній районній бібліотеці відбулася презентація постійно діючої виставки видань «Людина – частина природи, синонім якої – життя». Проблема взаємодії людського суспільства та біосфери стала головною проблемою сучасності і ця виставка сприяла формуванню екологічної культури та гармонійним відносинам людини і природи.
19 січня – в Дніпропетровській центральній районній бібліотеці пройшла година народознавства «Водохреща крокує – свято дарує». Бібліотекар читального залу М. Концур познайомила присутніх з історією, традиціями і звичаями проведення свята Водохрещення. Присутні взяли участь в обрядовій театралізованій грі.

20 січня – в Першотравенській міській бібліотеці до Дня Соборності України пройшов урок народознавства «Сила української єдності». Бібліотекар абонементу розповіла присутнім про події, які відбувалися на шляху до створення Соборної України та історичний факт злуки. На заході мала місце презентація книжкової виставки «Пам’ятай про 22 січня», де було використано літературу про національну символіку, історію України, українські державні постаті.
21 січня – в Дніпродзержинській центральній міській бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулось засідання краєзнавчого товариства «Кам’янське – Дніпродзержинськ» за темою «Г. Поль – керівник металургійного інституту (нині Дніпродзержинського державного технічного університету) у 1933–39 рр.». З цікавими доповідями перед присутніми на заході виступили відомі краєзнавці міста О. Слоневський, І. Подзер-ко, працівники музею та міського архіву.
21 січня – в Новов’язівській сільській бібліотеці Юр’ївської районної ЦБС пройшла історична година «Соборності радісне свято». На захід було запрошено працівників Товариства обмеженої відповідальності «Лан» та сільської ради. Було презентовано книжкову виставку «То перше слово – Україна! Моя квітуча Батьківщина, моє життя, моя любов!».
22 січня – в Межівській центральній районній бібліотеці пройшов День інформації «Україно соборна – моя гордість і слава». На заході присутні познайомилися з історією утворення незалежної цілісної української держави та найвищою точкою державотворення – ІV Універсалу, та вшанували пам’ять героїв Крут – борців за незалежну соборну Україну. Було презентовано книжкову виставку «Соборність України – від ідеї до сьогодення».
22 січня – в читальному залі Верхньодніпровської центральної районної бібліотеки спільно з районним Будинком культури пройшов поетично-музичний вечір до Дня Соборності України «Від серця до серця, від краю до краю». Присутні познайомилися з історією виникнення свята. На заході виступали місцеві письменники і поети, лунали українські пісні і вірші видатних митців.
22 січня – в Булахівській сільській бібліотеці Павлоградської районної ЦБС відбулося засідання юнацького клубу «Кругозір» «Співаємо славу тій події й тепер», присвячене Дню Соборності України. Члени клубу представили інсценівку «Юні козачата», читали власні вірші, а учасники гурту «Джерело» виконували пісні «Мої батьки», «Солов’ї», «Україна» та інші. Завідуюча бібліотекою Т. Войстрик презентувала книжкову виставку «Україна моя! Україна!».
22 січня – у Вільногірській міський бібліотеці до Дня Соборності України з метою виховання патріотичного почуття у молоді пройшла виховна година «Україна – моя молитва». Присутні на заході учні 10 класу загальноосвітньої школи № 2 глибше познайомилися з історією України, її тернистим шляхом до незалежності.
24 січня – в літературно-мистецькій вітальні Дніпропетровської центральної міської бібліотеки для дорослих в рамках постійно діючої програми «День Культури Світу» з музичного циклу «Зустрічі з класикою» пройшов музичний вечір «Композитори – ювіляри 2010 року». У виконанні викладачів Дніпропетровської консерваторії ім. М. Глінки лунала музика Ф. Шопена, П. Чайковського, Г. Генделя, Й.-С. Баха, І. Альбеніса, Перголези, Х. Вольфа, Р. Шумана. Було презентовано нотно-книжкову виставку з фонду відділу мистецтв «Музика та її творці».
25 січня – в Павлоградській центральній міській бібліотеці пройшов урочистий захід, присвячений 8-річчю від дня відкриття Інтернет-центру. Виступаючі акцентували увагу присутніх на великій можливості, яку відкриває Інтер-нет-центр для доступу користувачів до каталогів найвідоміших бібліотек світу, текстів, статей і наукових видань, повнотекстових наукових журналів з різних галузей знань.
27 січня – в Тернівській міський бібліотеці відбулася презентація виставки літератури «Петро Гулак-Артемов-ський зачинатель нової української літератури», присвяченої 220-річчю від дня народження українського поета, перекладача, педагога, культурно-громадського діяча. Присут-ні ознайомилися з творами П. Гулака-Артемовського, які сприяли утвердженню реалістичних тенденцій в українській літературі перших десятиріч ХІХ сторіччя. Виставка стала в нагоді студентам, учням, вчителям, усім, хто цікавиться українською класичною літературою.
27 січня – в Привільнянській сільській бібліотеці Солонянської районної ЦБС пройшов День краєзнавства «Моє коріння в цій землі». На захід були запрошені користувачі та мешканці села. Бібліотекар познайомила присутніх з відомими та новими фактами з історії села, презентувала виставку друкованих та фотоматеріалів про відомих мешканців села.
28 січня – в читальному залі бібліотеки-філії № 2 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (м. Кривий Ріг) відбувся звіт перед громадськістю, на який було запрошено актив та користувачі бібліотеки. Завідуюча бібліотекою Л. Фіногенова та голова бібліотечної ради Н. Пономаренко розповіли про роботу бібліотеки та участь громадськості в її роботі. Окрасою заходу стала творча зустріч з криворізькою поетесою Л. Челнововою. Цікавою та змістовною була розповідь криворізького поета Ф. Мамут про цю чудову і талановиту жінку.

28 січня – в Поперечнянській сільській бібліотеці Павлоградської районної ЦБС пройшов урок-реквієм «Вони стали на захист Батьківщини», присвячений пам’яті героїв Крут. Бібліотекар Н. Пасічник розповіла присутнім про трагічну сторінку нашої історії, героїзм молодих студентів, які поклали своє життя за волю України. Присутні прочитали вірші, присвячені цій події та вшанували героїв хвилиною мовчання.
29 січня – в Оленівській сільській бібліотеці Магдалинівської районної ЦБС пройшла літературна година «Країна дитинства Всеволода Нестайка», присвячена 80-річчю від дня народження українського драматурга та письменника В. Нестайка. На протязі місяця користувачі читали твори письменника «Тореадори з Васюківки», «Одиниця з обманом», «П’ятірка з хвостиком» та інші. А під час заходу знайомилися з його біографією та розповідали захопливі історії з прочитаного. Було презентовано виставку книг В. Нестайка з фонду бібліотеки.
29 січня – в Оріхівській сільській бібліотеці Солонянської районної ЦБС пройшов усний журнал «Спадок письменника», присвячений 150-річчю від дня народження А.П. Чехова. Присутні познайомилися з життєвим і творчим шляхом видатного російського письменника, драматурга-новатора, автора багатьох гумористичних та сатиричних оповідань, прозових збірок «Пустощі», «Казки Мельпомени», «У сутінках», реалістичних повістей «Палата №6», «Степ», п’єс «Іванов», «Три сестри» та інших.
31 січня – в читальному залі Жовтоводської цен-тральної міської бібліотеки на черговому засіданні літературно-музичного салону «Натхнення» відбувся творчий вер-нісаж місцевої співачки та поетеси, педагога-організатора НВК «Дивосвіт» О. Новосьолової «Я піснею мріяла стати, щоб звуками в небо зійти!». З проникливими та теплими спогадами про перші літературні та музичні роки поетеси виступили її вчителі. Поетеса поділилася з присутніми своїми творчими планами. Була презентована нова поема О. Новосьолової «Птахи». Лунало багато її нових і вже відомих поезій та пісень.
31 січня – в Новомосковській центральній міській бібліотеці пройшов музичний вечір «Невтрачені цінності пісні», присвячений 110-річчю від дня народження І. Дунаєвського та 65-річчю від дня народження М. Дунаєвського. Провідний бібліотекар відділу мистецтв І. Фігур познайомила присутніх з життям і творчістю композиторів. Розповідь супроводжувалася фрагментами з фільмів «Цирк», «Волга-Волга», «Діти капітана Гранта», «Д’Артаньян та три мушкетери» та ін. У заході приймали участь солісти вокального ансамблю «Черемха».
Лютий

1 лютого – в бібліотеці-філії № 1 КЗК «Жовтоводська ЦБС» пройшла літературно-мистецька година «Краса душі – як оберіг», присвячена 80-річчю від дня народження художника М. Бідняка. Присутні дізналися про складну долю художника, який, працюючи у полі, від вибуху міни втратив обидві руки та пошкодив око, але навчився писати і малювати, тримаючи олівець і пензель у зубах. Мистецтво М. Бідняка позначається витонченістю, високою філософічністю, вражає розмаїттям жанрів, гамою кольорів. На заході була презентована книга «Національний художній музей України», в якій представлені репродукції картин М. Бідняка. У 1994 році він став лауреатом премії ім. Т. Шевченка за ікону «Чорнобильська Богоматір». Також серед його картин: «Іван Богун на полі битви», «Бій під Крутами» та пор-трети видатних людей України: І. Франка, Ю. Федьковича, М. Кривоноса, Д. Солунського та інші.

2 лютого – в читальному залі Широківської центральної районної бібліотеки пройшло засідання літературного клубу «Леся» за темою «А.П. Чехов: громадський письменник, драматург», присвячене 150-річчю від дня його народ-ження. Бібліотечні працівники познайомили членів клубу з життям письменника, а члени клубу у свою чергу дали коротку характеристику творчості та прочитали уривки з творів А.П. Чехова. Було презентовано книжкову виставку «Майстер короткої прози».
3 лютого – в бібліотеці-філії № 2 Павлоградської міської ЦБС під час проведення тижня російської мови та літератури пройшла літературна година «Любви старые туманы» за творчістю М. Цвєтаєвої. Бібліотекар О. Дмитрук познайомила учнів 11-х класів середньої школи № 7 з творчістю М. Цвєтаєвої у роки революції та громадянської війни, розповіла про життя поетеси за кордоном у Чехії, Німеччині, Франції тощо. Наприкінці заходу відбувся огляд літератури біля книжкової виставки «Поэзия как волшебство».
3 лютого – в Першотравенській міській бібліотеці під час засідання літературного об’єднання «Джерело» відбулася презентація нової книги учениці 11 класу середньої школи О. Дубаневич «Рими мого дитинства». Присутні познайомилися з творчим шляхом та біографією юної поетеси та ії новою збірочкою. Її вірші друкувались в збірках «Поетичний ріднокрай», «Травневе суцвіття», в газетах «Вісті Придніпров’я», «Популярные ведомости», «Першотравенские новости», «Вісті шахтаря».
3 лютого – в читальному залі Магдалинівської центральної районної бібліотеки пройшла година спілкування «Відпочинок з хорошою книгою». Юнаки та дівчата обговорювали прочитані книги, радили один одному звернути увагу на ті новинки, які вони знайшли у фонді бібліотеки. Захід виявився корисним для вивчення читацьких інтересів користувачів юнацького віку.

4 лютого – в Новомосковській центральній міській бібліотеці для працівників ЦБС проведено майстер-клас «Екологічна виставка в бібліотеці: від проекту до презентації». Мова йшла про особливості організації виставок з екології. На заході відбулася презентація екологічної виставки- ландшафту «Збережімо Самарську перлину».
4 лютого – в читальному залі Орджонікідзевської центральної міської бібліотеки пройшов літературно-музичній вечір «Дні важкі, болючі, дорогі…», присвячений Року ветеранів Великої Вітчизняної війни та 66-ій річниці визволення від німецько-фашистських загарбників. На захід були запрошені учні загальноосвітньої школи № 6 і професійно-технічного училища № 50, а також партизанка Н. Антоненко, яка ділилася своїми спогадами про ті важкі дні та боротьбу партизанського загону. Присутня на заході молодь читала вірші про війну.
4 лютого – в Софіївській центральній районній бібліотеці для учнів місцевого ліцею пройшов урок мужності «У дітях і внуках живе про них пам’ять», присвячений 65-ій річниці Великої Перемоги, Року ветеранів Великої Вітчизняної війни та 66-річчю визволення району від німецько-фашистських загарбників. На заході було презентовано книжкову виставку «Безсмертний подвиг рідної землі».
5 лютого – бібліотечні працівники Дослідницької сільської бібліотеки Дніпропетровської районної ЦБС разом з працівниками клубного закладу провели вечір-вшанування «Зі святом, ювіляри!», присвячений 50-річчю Українського науково-дослідного інституту зернового господарства. Присутніх на заході працівників інституту вітали представники місцевої влади, директор інституту, провідні наукові співробітники, ветерани праці та гості.
5 лютого – в Бабайківській сільській бібліотеці Царичанської районної ЦБС пройшов урок краєзнавства «Сторінки минувшини рідного краю». Завідуюча бібліотекою А. Портянка презентувала цікавий історичний матеріал, зібраний в бібліотеці з історії села, а сторожили села поділилися з присутніми своїми спогадами про минуле рідного краю.
9 лютого – в читальному залі Петропавлівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книжкової виставки «Поет-лірик і пісняр», присвячена 40-річчю від дня смерті А. Малишка. Присутні дізналися про творчість поета на теми війни і миру, людини і народу, мистецтва і дійсності, яка займає одну з найяскравіших сторінок у поетичному літописі нашої Вітчизни, а А. Малишка вважають одним із справжніх спадкоємців великого Кобзаря.
10 лютого – в Апостолівській центральній районній бібліотеці проведено літературну годину «Птах його життя», присвячену 70-річчю від дня народження відомого поета Дніпропетровщини О. Завгороднього. Бібліотекар відділу абонемента В. Тимошенко розповіла про життєвий і творчий шлях поета-земляка. Присутні дізналися, що О. Завгородній був не тільки відомий в Україні поет, а ще і перекладач, який займався журналістською діяльністю.
10 лютого – в читальному залі бібліотеки-філії № 7 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» (м. Кривий Ріг) пройшов вечір пам’яті Костя Пестушка (Блакитного-Степового) за темою «Отаман Холодного Яру». Про земляка з Ганнівки розповіли Голова асоціації криворізьких літераторів, директор «Видавничого дому» В. Стецюк, старший науковий співробітник музею О. Мельник, член правління патріотичного клубу ім. К. Пестушка Р. Ковбасюк, генерал-осавул Єлизаветградської планки «Січеславського козацтва Запорізького» О. Іванов. Була презентована книжкова вис-тавка. Кожен учасник заходу отримав інформаційний буклет «За нашу кров! За нашу честь! За кривди нашого народу!». У виконанні учнів музичної школи № 8 звучали українські пісні.
12 лютого – в читальному залі Вільногірської міської бібліотеки пройшов літературно-музичний вечір «Мелодія двох сердець», присвячений Дню Святого Валентина. Присутні на заході учні 11 класу загальноосвітньої школи № 2 взяли участь в проведенні цікавих ігор, вікторин, познайомилися з історією виникнення цього свята.
12 лютого – у Верхньодніпровській центральній районній бібліотеці пройшов авторський вечір «Сміху трохи від Тимохи», присвячений 55-річчю від дня народження поета-гумориста А. Тимошенка. Ювіляр порадував усіх присутніх власними піснями, віршами та гуморесками. В теплій дружній атмосфері вшановували колегу місцеві поети. Слова подяки та любові звучали з вуст шанувальників та любителів поетичного слова.
12 лютого – в Затишнянській сільській бібліотеці Криничанської районної ЦБС до Дня Святого Валентина пройшло засідання клубу за інтересами «Журавка» за темою «Все тільки про кохання». Присутні познайомилися з історією виникнення свята, співали пісні про кохання, читали вірші С. Єсеніна, Е. Асадова, Р. Козакової та інших поетів. На захід завітав сільський голова О. Бугай, який привітав усіх зі святом.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Бібліотеки Дніпропетровщини iconКнига Дніпропетровщини 2005 Анотований каталог видань
Книга Дніпропетровщини 2005: Анотований каталог видань з фондів Дніпропетровської державної обласної бібліотеки / Укладач С. Ю. Усенко,...
Бібліотеки Дніпропетровщини iconВідділ наукової організації І методики бібліотечної роботи Серія «Бібліотечна практика»
Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 008 [Текст]: Інформаційний бюлетень.– Вип. / Упоряд.: І. Луньова, Т. Чопова.– Дніпропетровськ:...
Бібліотеки Дніпропетровщини iconДніпропетровська Обласна Універсальна Наукова Бібліотека Відділ наукової організації І методики бібліотечної роботи
Бібліотеки Дніпропетровщини: літопис подій 2016: Інформаційний бюлетень. — Вип. 12/ Упоряд., І. Луньова, І. Білоус — Дніпро: доунб,...
Бібліотеки Дніпропетровщини iconВипуск 6 Дніпропетровськ 2011 ббк 85. 93 Музикознавча думка Дніпропетровщини
Музикознавча думка Дніпропетровщини: Зб наук праць. – Вип. – Дніпропетровськ : Юрій Сердюк, 2011. – 216 с
Бібліотеки Дніпропетровщини iconВипуск 7 Дніпропетровськ 2012 ббк 85. 93 Музикознавча думка Дніпропетровщини
Музикознавча думка Дніпропетровщини: Зб наук праць. – Вип. – Дніпропетровськ : Юрій Сердюк, 2012. – 174 с
Бібліотеки Дніпропетровщини iconТ. Г. Шевченка м. Вознесенськ 2013 Шановні колеги! Рекомендуємо вам використовувати традиційні та інноваційні форми масової роботи в бібліотеках. Бенефіс бібліотеки театралізована програма
Лізована програма вшанування бібліотеки з метою виховання дбайливого відношення до кращих традицій бібліотеки та привертання уваги...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка