Буринська міська рада Сумської областіСкачати 151,66 Kb.
Дата конвертації30.03.2018
Розмір151,66 Kb.

Буринська міська рада

Сумської області

Сьоме скликання

Пленарне засідання

Перша сесія

Всього обрано депутатів міської ради - 26
Присутніх на сесії депутатів - 25 ( список додається)
Відсутні - 1 ( список додається)
У роботі сесії міської ради прийняли участь:
Жук Петро Іванович - Буринський міський голова міської

ради 6 скликання

Шевченко Антоніна Леонідівна - секретар Буринської міської ради 6

скликання.

Бойко Василь Михайлович - голова Буринської районної

державної адміністрації

Кохан Надія Степанівна - голова Буринської міської виборчої

комісії

Рябоконь Євгеній Вікторович - депутат Буринської районної ради

7 скликання

Ладуха Віктор Борисович - депутат Сумської обласної ради

Бакін Віталій Іванович - голова Буринської районної

виборчої комісії

Мазнова Людмила Вікторівна - редактор районної газети «Рідний

край»

Ліщенко Микола Іванович - голова районної організації ВО

«Батьківщина»

Савченко Артем Андрійович - голова районної організації

радикальної партії Олега Ляшка

Відкрила і вела сесію до визнання повноважень депутатів Буринської міської ради сьомого скликання та міського голови Кохан Надія Степанівна – голова міської виборчої комісії.

За пропозицією депутата Борсай І.І. доручено вести протокол першої сесії депутату міської ради Горох Софії Олексіївні. Редагування, доопрацювання проектів рішень з врахуванням пропозицій та зауважень, які надійдуть у процесі обговорення , покласти на депутата Горох Софію Олексіївну.

Результати голосування:

( “за” – 25 , “проти” – 0, “утрималися” – 0).
Був запропонований наступний регламент роботи сесії:


 1. Для відкриття сесії, формування її робочих органів і затвердження порядку денного – до 5 хв.

 2. Про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрації міського голови м.Буринь та депутатів Буринської міської ради – до 20 хв.

 3. Для присяги міського голови та депутатів міської ради сьомого скликання на вірність інтересам виборців і територіальної громади – до 10 хв.

 4. Для вручення посвідчень – до 20 хв.

 5. Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та умов його праці – до 10 хв.

 6. Утворення лічильної комісії – до 5 хв.

 7. Проведення таємного голосування по виборах секретаря міської ради – до 45 хв.

 8. Про виконавчий комітет Буринської міської ради – до 20 хв.

 9. Про утворення постійних комісій Буринської міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій – до 20 хв.

 10. Про упорядкування оплати праці міського голови – до 5 хв.

 11. Для виступів в обговоренні проектів рішень – до 3 хв.

12 Для зауважень з питань порядку ведення пленарного засідання, довідок,

повідомлень - до 3 хв.

Регламент першої сесії міської ради затверджується одноголосно.

Результати голосування:

( “за” – 25 , “проти” – 0, “утрималися” – 0).
У матеріалах сесії є пропозиції щодо порядку денного сесії.

Хто за те, щоб прийняти запропонований порядок денний за основу?


Результати голосування:

( “за” – 25 , “проти” – 0, “утрималися” – 0).

Порядок денний приймається за основу.

В кого будуть зміни чи доповнення до порядку денного?

(Пропозицій не надійшло).


Хто за те, щоб затвердити запропонований порядок денний в цілому?
Результати голосування:

( “за” – 25, “проти” – 0, “утрималися” – 0).

Порядок денний першої сесії міської ради затверджується в цілому .


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:


 1. Про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрацію міського голови м.Буринь та депутатів Буринської міської ради.
Доповідає: Кохан Н.С.
голова Буринської міської виборчої комісії.


2. Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та про його умови праці.

Доповідає: Мельник В.М.Буринський міський голова

3. Про обрання секретаря Буринської міської ради.
Доповідає: Мельник В.М.Буринський міський голова


4. Про здійснення секретарем Буринської міської ради повноважень секретаря виконавчого комітету Буринської міської ради.

Доповідає: Мельник В.М.Буринський міський голова


5. Про виконавчий комітет Буринської міської ради.

Доповідає: Мельник В.М.Буринський міський голова


6. Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій.

Доповідає: Мельник В.М.Буринський міський голова


7. Про умови оплати праці міського голови.

Доповідає: Мельник В.М.Буринський міський голова
1. Слухали: Про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрацію міського голови м.Буринь та депутатів Буринської міської ради.
Доповідала: Кохан Н.С. – голова міської виборчої комісії, яка проінформувала про результати виборів та визнання повноважень міського голови та депутатів Буринської міської ради сьомого скликання та ознайомила з постановами Буринської міської виборчої комісії від 28 жовтня 2015 року № 29 року «Про встановлення результатів виборів на посаду міського голови» та №32 від 03 листопада 2015 року « Про підсумки голосування та встановлення результатів виборів у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Буринської міської ради» (додаються).
Результати голосування:

( “за” –25 , “проти” – 0, “утрималися” – 0).

Рішення прийнято.
Вирішили: Рішення “Про підсумки виборів, визнання повноважень та реєстрацію міського голови м.Буринь та депутатів Буринської міської ради” прийняти. (Рішення додається).
Виступили : Жук П.І. – Буринський міський голова шостого скликання, який привітав новообраного на посаду міського голови Мельника В.М. та депутатів міської ради сьомого скликання.

Мельник В.М., - Буринський міський голова сьомого скликання, який подякував голові міської виборчої комісії Кохан Н.С. за роботу по встановленню результатів виборів, привітав новообраних депутатів міської ради сьомого скликання, виразив надію на тісну співпрацю у вирішенні усіх питань життєдіяльності міста, подякував депутатам міської ради шостого скликання за роботу, а також міському голові шостого скликання Жуку П.І. та секретарю міської ради шостого скликання Шевченко А.Л.
Міський голова склав присягу на вірність інтересам виборців та територіальної громади.

Текст присяги з власноручним підписом Мельника В.М. додається.


За дорученням міського голови, від імені новообраних депутатів Буринської міської ради сьомого скликання присягу депутата зачитала депутат Горох С.О.
Текст присяги своїми підписами скріпили 25 депутатів міської ради сьомого скликання ( додається).
Голова міської виборчої комісії Кохан Н.С. вручила посвідчення міського голови Мельнику В.М.
Буринський міський голова Мельник В.М. вручив посвідчення та нагрудні знаки депутата міської ради 25 присутнім на пленарному засіданні депутатам Буринської міської ради сьомого скликання.

2. Слухали: Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та про його умови праці.
Доповідав: Мельник В.М.- Буринський міський голова, який повідомив, що відповідно до статей 10, 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів №268 від 09.03.2006р. «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» необхідно затвердити заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.На підставі цього Мельник В.М. вніс кандидатуру Жука Руслана Івановича для затвердження на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

Результати голосування:

( “за” –17 , “проти” – 1, “утрималися” – 6).

Рішення прийнято.


Вирішили: Рішення “Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради та про його умови праці” прийняти. (Рішення додається).
3.Слухали: Про обрання секретаря Буринської міської ради.
Доповідав: Мельник В.М.- Буринський міський голова, який повідомив, що відповідно до пункту 4 статті 26 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні” виключно на пленарному засіданні ради вирішується питання обрання на посаду секретаря ради. Секретар ради обирається радою з числа її депутатів на строк повноважень ради за пропозицією міського голови (відповідно до статті 50 зазначеного закону) шляхом обов’язкового таємного голосування (пункт 3 статті 59 Закону) та працює в ній на постійній основі.

Міський голова Мельник В.М. запропонував кандидатуру депутата міської ради сьомого скликання Зікратого Олександра Анатолійовича, 1979 року народження.


Виступили:

Підгайний В.М. – депутат міської ради, який попросив Зікратого О.А. розповісти про себе, та відповісти де він був під час Революції Гідності, чому не був на Майдані та не пішов добровольцем в зону АТО.

Зікратий О.А. розповів свою біографію, а також відповів, що не всі присутні в залі перебували на Майдані та пішли добровольцями в зону АТО. Під час Революції Гідності перебував в м.Буринь, працював заступником начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Путивльському районі. Підтримував учасників Євромайдану та Європейську інтеграцію України. З квітня 2015 року перебуваючи на посаді першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків координував діяльність військового комісаріату з питань мобілізації та призову, безпосередньо брав участь у облаштуванні блок-постів.

Подольчак В.В.- депутат міської ради, який зауважив, що на його думку для посади секретаря міської ради важливі перш за все ділові та професійні якості кандидата на посаду.

Бойко В.М. - голова Буринської районної державної адміністрації, який запропонував підтримати кандидатуру Зікратого О.А. на посаду секретаря Буринської міської ради.

Ладуха В.Б. - депутат Сумської обласної ради, який запропонував не підтримувати кандидатуру Зікратого О.А. на посаду секретаря Буринської міської ради.
Для проведення таємного головування по виборах секретаря міської ради депутатами міської ради Горох С.О., Борсай І.І., Мазновим Е.Д. було запропоновано створити лічильну комісію в кількості трьох депутатів у наступному складі :

Борсай Ірина Іванівна

Дениско Наталія Олексіївна

Домашенко Юрій Миколайович.


Була внесена пропозиція голосувати списком.
Результати голосування:

( “за” – 24 , “проти” – 0, “утрималися” – 1).

Рішення прийнято.
Вирішили: Рішення “ Про лічильну комісію по виборах секретаря Буринської міської ради” прийняти. (Рішення додається).
Для проведення першого засідання лічильної комісії оголошена перерва на 15 хвилин.
Після перерви
Слухали: депутата Дениско Н.О., яка зачитала протокол №1 засідання лічильної комісії від 24.11.2015 року (додається), відповідно до якого головою лічильної комісії обрано Дениско Наталію Олексіївну, секретарем лічильної комісії – Борсай Ірину Іванівну.
Результати голосування:

( “за” – 24 , “проти” – 0, “утрималися” – 1).

Рішення прийнято.
Вирішили: Рішення “ Про затвердження протоколу №1 лічильної комісії міської ради від 24.11.2015 щодо розподілу обов’язків між членами лічильної комісії” прийняти. (Рішення додається).
Слухали: депутата Дениско Н.О., яка зачитала протокол №2 засідання лічильної комісії від 24.11.2015 року про прийняття форми бюлетеня для таємного голосування по виборах секретаря Буринської міської ради (додається).
Результати голосування:

( “за” – 26 , “проти” – 0, “утрималися” – 0).

Рішення прийнято.
Вирішили: Рішення “ Про затвердження протоколу № 2 засідання лічильної комісії по виборам секретаря Буринської міської ради від 24.11.2015 року” прийняти. (Рішення додається).

Лічильною комісією проведені процедури виготовлення бюлетенів та таємного голосування по виборах секретаря міської ради.
Слухали: Голову лічильної комісії Дениско Н.О. , яка зачитала протокол №3 від 24.11.2015 р. лічильної комісії міської ради по виборах секретаря міської ради ( додається).
Результати голосування:

( “за” – 19 , “проти” – 2, “утрималися” – 3).

Рішення прийнято.
Вирішили: Рішення “Про затвердження протоколу № 3 засідання лічильної комісії по виборам секретаря Буринської міської ради від 24.11.2015 року” прийняти. (Рішення додається).
Слухали: міського голову Мельника В.М., який запропонував прийняти рішення міської ради “Про обрання секретаря Буринської міської ради” на підставі протоколу № 3 засідання лічильної комісії міської ради по виборах секретаря міської ради від 24.11.2015 року та пункту 4 частини першої статті 26, підпункту 4 пункту 4 статті 42, пункту 1 статті 50, пункту 3 статті 59 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”.

Результати голосування:

( “за” – 19 , “проти” – 2, “утрималися” – 3).

Рішення прийнято.


Вирішили: Рішення “Про обрання секретаря Буринської міської ради” прийняти ( рішення додається).
4. Слухали: Про здійснення секретарем Буринської міської ради повноважень секретаря виконавчого комітету Буринської міської ради.
Доповідав: Мельник В.М.- Буринський міський голова, який повідомив, що відповідно до частини 4 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» потрібно доручити секретарю Буринської міської ради Зікратому Олександру Анатолійовичу здійснювати повноваження секретаря виконавчого комітету Буринської міської ради.
Результати голосування:

( “за” – 19 , “проти” – 4, “утрималися” – 3).Рішення прийнято.
Вирішили: Рішення “ Про здійснення секретарем Буринської міської ради повноважень секретаря виконавчого комітету Буринської міської ради” прийняти.(Рішення додається ).
5. Слухали: Про виконавчий комітет Буринської міської ради.
Доповідав: міський голова Мельник В.М., який відповідно до пункту 2 статті 51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” вніс на розгляд ради пропозицію утворити виконавчий комітет міської ради у кількості 7 чоловік. До складу виконавчого комітету відповідно до пунктів 3 та 4 зазначеної статті закону входить міський голова, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради , секретар міської ради та інші чотири особи, які не є депутатами міської ради. Члени виконавчого комітету виконують свої обов’язки на громадських засадах. Відповідно до пункту 2 статті 51 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Мельник В.М. запропонував персональний склад виконавчого комітету міської ради :


Мельник

Віталій Миколайович


-

міський голова;

Жук

Руслан Іванович

-

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;


Зікратий Олександр Анатолійович


-

секретар міської ради;


Нечвєєв

Микола Миколайович


-

директор КП «Буринь- теплосервіс»;

Марченко

Анатолій Миколайович

-

завідувач сектору оподаткування юридичних осіб Буринського відділення Конотопської ОДПІ;


Радченко

Сергій Семенович

-

начальник фінансового управління Буринської районної державної адміністрації;


Данілов

Владислав Григорович

-

заступник директора філії з енергозбуту «Буринський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго»Результати голосування:

( “за” – 18 , “проти” – 1, “утрималися” – 6).

Рішення прийнято.
Вирішили: Рішення “ Про виконавчий комітет Буринської міської ради” прийняти.(Рішення додається ).
6. Слухали: Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій.
Доповідав: міський голова Мельник В.М., який запропонував створити у складі міської ради чотири постійні комісії:

    1. - з питань планування, бюджету та фінансів;

  1. - з питань соціального розвитку міста, приватизації та управління комунальною власністю;

  2. - з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

  3. - з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

Обрати постійні комісії міської ради в складі голови та членів комісії:

  1. З питань планування, бюджету та фінансів:

голова комісії - Науменко Олег Леонідович


члени комісії: Горох Софія Олексіївна

Кругляк Іван Васильович

Аксакова Олена Францівна

Мельник Віктор Олександрович

Ракоєд Марина Олександрівна
З питань соціального розвитку міста, приватизації та управління комунальною власністю :
голова комісії - Подольчак Василь Васильович
члени комісії: Фінцева Світлана Григорівна

Пазуха Володимир Анатолійович

Серженко Ігор Юрійович

Дениско Наталія Олексіївна

Дворніченко Володимир Іванович
З питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, культури, охорони здоров’я і соціального захисту населення:
голова комісії - Борсай Ірина Іванівна
члени комісії: Ладуха Оксана Вікторівна

Калінович Тетяна Дмитрівна

Підгайний Володимир Миколайович

Мазнов Едуард Дмитрович

Ганькін Сергій Вікторович

Базима Євген Валентинович

З питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища:
голова комісії - Бондаренко Віктор Іванович
члени комісії: Юрченко Микола Михайлович

Домашенко Юрій Миколайович

Кардаш Віктор Іванович

Распутько Анатолій Анатолійович

Озерчук Юлія Вікторівна
Результати голосування:

( “за” – 26 , “проти” – 0, “утрималися” – 0).

Рішення прийнято.
Вирішили: Рішення “ Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій ” прийняти. (Рішення додається).
7. Слухали: Про умови оплати праці міського голови.
Доповідав: міський голова Мельник В.М., який повідомив, що відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статті 33 Закону України «Про державну службу», Постанов Кабінету Міністрів №268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», та від 03.05.1994 року №283 «Про обчислення стажу державної служби» необхідно затвердити умови оплати праці міського голови.
Результати голосування:

( “за” – 26 , “проти” – 0, “утрималися” – 0).Рішення прийнято.
Вирішили: Рішення “Про умови оплати праці міського голови” прийняти. (Рішення додається).


Міський голова В.М.Мельник


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Буринська міська рада Сумської області iconАнтон Сосновський: «Аби потім не казали, що не така міська рада, – ходіть на вибори» Сторінки з біографії Антон Сосновський народився 18 лютого 1982 року. У 17 років створив «Асоціацію Молодих Реформаторів (АМоРе)»
Антон Сосновський: «Аби потім не казали, що не така міська рада, – ходіть на вибори»
Буринська міська рада Сумської області iconКраєзнавчий потенціал центральних районних та міських бібліотек Сумської області
Краєзнавчий потенціал центральних районних та міських бібліотек Сумської області : аналітична записка за підсумками соціологічного...
Буринська міська рада Сумської області iconНіжинська міська рада чернігівської область
Управлінню культури І туризму Ніжинської міської ради підпорядковано 5 структурних підрозділів
Буринська міська рада Сумської області iconДовідка про соціально-економічний розвиток міста Ромни за січень серпень 2014 року Місто Ромни економічний І культурний центр Сумської області, розташоване в 100 км
Місто Ромни економічний І культурний центр Сумської області, розташоване в 100 км від обласного центру. Територія міста – 0,2868...
Буринська міська рада Сумської області iconГлухівської районної ради сумської області

Буринська міська рада Сумської області iconКиївська міська рада VII скликання постійна комісія з питань культури та туризму
Анжияк Сергій Михайлович перший заступник директора Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (кмда)
Буринська міська рада Сумської області iconКанівська міська рада VІІ скликання рішення
України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову І соціальну державу, виявляти національну гідність,...
Буринська міська рада Сумської області iconУправління освіти Херсонська міська рада Методичний кабінет при управлінні освіти
Знм: збірка практичних матеріалів творчої групи вчителів-логопедів дошкільних закладів / Під ред. Н. В. Азовської. – Херсон 2013....
Буринська міська рада Сумської області iconРозділ Біографія
Віктор Ющенко народився 23 лютого 1954 року в селі Хоруживка Сумської області в родині вчителів


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка