Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 сДата конвертації21.06.2017
Розмір53,5 Kb.

Анотований бібліографічний список нових надходжень 1. Бєліков, О.О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. : Прапор, 2011. – 320 с.

Автор подає тлумачення основних понять, що розкривають не тільки особливості національного бізнесу, але й дають змогу суб’єкту господарчої діяльності проаналізувати ситуацію та адаптувати її до чинного законодавства, здійснити економічну безпеку підприємства, уникнути всіляких ризиків, що виникають. У словнику особлива увага приділяється термінам, що введені останнім часом у науковий обіг.

 1. Гессе, Г. Степовий вовк : роман / Г.Гессе; пер. з нім. Є Поповича. – Х.: Фоліо, 2011. – 283 с. – (Б-ка нобелівських лауреатів).

Відчуження людини, яка живе «не як усі», пошуки свого «я» там, де це «я» знайти неможливо, психоаналіз, Фройд і Юнг, фантасмагорія, роздвоєння особистості – все це «Степовий вовк», роман видатного німецько – швейцарського письменника, лауреата Нобелівської премії Германа Гессе (1877 – 1965). Гарі Галер – головний герой роману – називає себе «степовим вовком, який заблукав у тенетах цивілізації». Він книжник – одинак, який зовсім не пристосований до життя і тому думає про те, щоб це життя покинути. Але декілька незвичайних подій вимушують його переглянути свої погляди.

 1. 20 письменників сучасної України / упорядкування і передмова О.В. Красовицького. – Х.: Фоліо, 2011. – 379 с.

Збірка, що присвячена 20-річниці незалежності України, презентує творчість представників сучасного українського письменства, чиї імена вже давно відомі широкій читацькій аудиторії. Це й Оксана Забужко з її інтелектуальною прозою, і Сергій Жадан з його урбаністичною тематикою, і Ірен Роздобудько з її глибоким проникненням у психологію жіночої душі, і Юрій Винничук, котрий тонко відчуває український національний колорит, і Лада Лузіна, яка з захопленням займається творенням новітніх міських міфів… Вони різняться за віком, літературним досвідом, жанром, в якому працюють, проте усі разом доповнюють одне одного, створюючи цілісну картину сучасної української літератури.

 1. Загадки історії: Для дітей середнього шкільного віку / авт.-упорядник Г.Е. Єрмаковська. – Х.: Основа, 2011. – 318 с.

Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки – сприймаємо як факт легенди, що існували з давен давен: Шарль Перро не вигадав лиходія на ім’я Синя Борода, а великий азійський завойовник Тимур був скоріше за все представником європеоїдної раси. Історія розкриває свої таємниці допитливим, і якщо ви будете цікавитися її загадками, то одержите відповіді на всі запитання.

 1. Коротич, В.О. Цілком особисто. Приватні листи до Дмитра Кременя / В.О. Коротич; упорядкування та передмова Т.Д. Кременя. – Х.: Фоліо, 2011. – 411 с.

Віталій Коротич (нар.1936 р.) – відомий шістдесятник, один з найвизначніших українських письменників, чиї книги виходили у перекладах на кілька десятків мов, а сам він відзначений багатьма вітчизняними й іноземними преміями, серед яких – Державна премія України; головний редактор журналів «Всесвіт» (1978-1986) і «Огонек» (1986-1991).

«Цілком особисто» - добірка вибраних листів Віталія Коротича до відомого публіциста, перекладача, одного з найпомітніших сучасних українських поетів, лауреата Державної премії України Дмитра Кременя (нар. 1953 р.). Ця книга – запрошення до спільних роздумів про шляхи подальшого розвитку нашого життя, і не тільки літературного, про історію та сучасність, національну та світову культуру, нинішній політикум, і все це – з намаганням осмислити процеси, що відбуваються зараз в Україні й в усьому світі. 1. Кутзее, Дж. М. Дитинство. Молодість. Літня пора / Дж. М. Кутзее; пер. з англ. П. Таращука. – Х. : Фоліо, 2011. – 669 с. - (Б-ка нобелівських лауреатів).

Творчість Дж. М. Кутзее багатогранна й оригінальна. Як було зазначено в рішенні Шведської королівської академії, яка в 2003 році присудила йому Нобелівську премію, «в його творчості немає двох книг, створених за одним рецептом». При цьому в основі його романів – спогади про життя в Південно - Африканській Республіці. «Дитинство», « Молодість» та « Літня пора» - це автобіографія дуже незвична, в якій автор з безжалісною прямотою описує внутрішні сумніви та страждання людини, яка шукає і не може знайти свого місця в житті.

 1. Лагерквіст, П. Варавва: романи / П. Лагерквіст; пер. з швед. О.Д. Сенюк. – Х.: Фоліо, 2011. – 506 с. - (Б-ка нобелівських лауреатів).

Пер Лагерквіст (1891 1974) – видатний шведський письменник, лауреат Нобелівської премії 1951 року – належав до плеяди тих митців ХХ століття, чиї сміливі експерименти в галузі літератури на могли залишитися непоміченими. Індивідуальний та неповторний стиль письменника вирізняють міф, символ, алегорія.

До видання увійшли кращі твори П. Лагерквіста – «Карлик», в якому виявляється і досліджується сама природа жахливих властивостей, що ховаються в людині, а також «Варавва», «Сивіла» й «Маріамна», що оспівують любов і присвячені вічній темі пошуків правди і справедливості. 1. Ле Клезіо Ж.-М. Дієго і Фріда / Ж.-М. Ле Клезіо; пер. В.М. Верховня. – Х.: Фоліо, 2011. -219 с. - (Б-ка нобелівських лауреатів).

Книжка класика сучасної французької літератури, лауреата Нобелівської премії 2008 року Жана – Мари Гюстава Ле Клезіо (нар. 1940) – це документальна біографія, автор якої ретельно дотримується фактів. Але історія кохання та мистецтва не може бути документальною, тим більш коли це стосується Дієго Рівери та Фріди Кало. Ця історія на всі часи, вона нікого не залишить байдужим…

 1. Мартинова, І.С. Словник історичних термінів і понять. – Х.: Прапор, 2011. – 288 с.

Словник містить тлумачення термінів, якими позначалися органи влади, державні, урядові установи в різні періоди української історії. Пояснюються терміни і поняття з історії української культури, релігії, церкви.

 1. Мюллер, Г. Гойдалка дихання: роман / Г. Мюллер; пер. з нім. Н.В. Снадянко. – Х. : Фоліо, 2011. – 286 с. - (Б-ка нобелівських лауреатів).

Герта Мюллер (нар. 1953 р.) – німецька письменниця з румунським корінням, лауреат багатьох престижних літературних нагород та Нобелівської премії з літератури 2009 року. Одна з головних тем її творів – повоєнні долі німецьких меншин Румунії. Цій темі присвячений і роман «Гойдалка дихання», що перекладений українською мовою вперше.

На початку 1945-го Леопольда Ауберга, як і багатьох румунських німців, вивезли на примусові роботи в Україну. Що чекало їх у майбутньому – ніхто й уявити собі не міг. Леопольд тоді добре запам’ятав слова своєї бабусі: «Я знаю – ти повернешся». Ці слова супроводжували його усі жахливі роки у таборі, вони протидіяли «янголу голоду», що завжди кружляв довкола, і тримали хлопця у житті. Він повернувся додому, та це було повернення в інший світ, не в той, що він пам’ятав і де йому вже не було місця.


 1. Політична енциклопедія. / Редкол.: Ю. Левенець (голова), Ю. Шаповал (заст. голови) та ін. – К.: Парламентське видавництво, 2011. – 808 с.

Це перше в Україні енциклопедичне видання, покликати створити всебічне та ґрунтовне уявлення про стан сучасної політичної науки, її категоріальний апарат, про загальноприйняті та альтернативні теорії та підходи. Читачі мають змогу ознайомитися з ідеями найвидатніших представників політичної думки, зрозуміти місце і роль відомих гравців на політичній арені, глибше осягнути сучасні політичні тенденції. Авторами статей є фахівці з України, Росії, Польщі, Франції, Канади, США.

Це видання стане у пригоді фахівцям, викладачам та студентам, всім, кого цікавлять соціально – гуманітарні науки. 1. Природа рідного краю: Для дітей середнього шкільного віку / авт.. – упорядники В.М. Скляренко, М.О. Панкова. – Х.: Основа, 2011. - 319 с.

У книжці розповідається про природу нашого спільного дому – України. На її сторінках читач знайде найрізноманітнішу інформацію про тваринний та рослинний світ нашої країни, про її географічні та кліматичні особливості. Енциклопедія складається з трьох розділів, в яких докладно описані природні зони України, а також наведена цікава інформація про унікальні природні багатства різних областей нашої держави. Окремий розділ розповідає про природоохоронну роботу в Україні, про унікальні заповідники, природні парки, зоопарки, а також про рослини і тварини, що занесені до Червоної книги.
Каталог: uploads -> editor
editor -> Тема. Адам Міцкевич. «Кримські сонети». Тл: сонет Мета
editor -> Методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури в навчальних закладах в 2016/2017н р
editor -> Тема. Олександр Олесь (О. Кандиба). Життя І творчість, світоглядні Переконання. Прагнення гармонії людини й природи, майстерність у відтворенні настрою І почуття в поезіях «З журбою радість обнялася»,
editor -> Па́уль Цела́н нім. Paul Celan; справжнє ім'я Пауль Анчель
editor -> Креативний підхід вчителя до підготовки уроків читання
editor -> Розділ 1 Загальні відомості
editor -> Урок №3 Тема. Гійом Аполлінер як чільна постать європейського авангарду
editor -> Тема. Шекспірівський театр. Трагедія «Гамлет»: її філософсько-етична проблематика. Особливості конфлікту, зображення світу у творі. Мета


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconТема. Автобіографія як документ ділового мовлення та літературний жанр
Обладнання : словник літературознавчих термінів; тлумачний словник;А. Коваль.’’Культура ділового мовлення’’;таблиця’’Автобіографія’’(кожному...
Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconМ. Голянич, Р. Стефурак, І. Бабій Словник лінгвістичних термінів: лексикологія, фразеологія, лексикографія Івано-Франківськ 2011

Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconМетодичні рекомендації до виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання з навчальної дисципліни пп. 17 19 «документна лінгвістика»
Перекладіть українською мовою текст зі спеціальності (приблизно на 250 слів), подайте російсько-український тлумачний словник термінів...
Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconУкраїнсько-англійський словник термінів сільськогосподарської техніки
Піхтовнікова Л. С., Морозов І. В., Зембінська Т. М., Семененко Л. О., Богуцька Т. Г. Українсько-англійський словник термінів сільськогосподарської...
Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconЕ. М. Пройдаков, Л. А. Теплицький
Англо-український тлумачний словник з обчислювальної техніки, Інтернету І програмування
Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconПолтавський державний
Словник футбольних термінів – методичний посібник для вчителів фізичного виховання, викладачів вищих навчальних закладів, тренерів,...
Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconСловник літературних термінів Авангардизм
Авангардизм — течії в європейському мистецтві XX ст., які, відкидаючи закостенілі художні традиції, хотіли вивести мистецтво на нові...
Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconЛуганської облдержадміністрації, навчально-методичний центр профтехосвіти у луганській області
Обладнання: портрет Дж. Джойса, виставка його творів, тексти есе, аудіозапис, мультимедійна система (презентація), словник літературознавчих...
Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconСловник понять І термінів з всесвітньої історії (10-11 кл.)
Виконавча влада – одна з трьох гілок державної влади, яка спрямовує й організовує внутрішню І зовнішню діяльність держави, забезпечує...
Бєліков, О. О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів. – Х. Прапор, 2011. – 320 с iconЛітература рідного краю. «Чом, чом, чом земле моя »
Обладнання: портрет К. Малицької, ілюстрації до творчості поетки, виставка літератури нашої землячки, тлумачний словник, запис пісні...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка