Дев'яносто третьої сесії Прилуцької міської радиСторінка1/8
Дата конвертації17.04.2017
Розмір1,2 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8

СТЕНОГРАМА

дев'яносто третьої сесії

Прилуцької міської ради

шостого скликання

від 10.09.2015 року

Міський голова БАРНАШ Д.В.

У складі міської ради 49 депутатів. На сесію прибуло 29 депутатів.

На сесію запрошені :

- керівництво міської ради;

- начальники управлінь, відділів та секторів міської ради;

- депутати обласної ради;

- члени виконавчого комітету міської ради;

- Прилуцький міжрайонний прокурор, старший радник юстиції Карась Валерій Миколайович.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Шановні депутати, присутні! Дозвольте представити вам начальника Прилуцького міського відділу УМВС України в Чернігівській області (з обслуговування міста Прилуки та Прилуцького району), підполковника міліції Крахмільця Руслана Петровича, який сьогодні вперше бере участь у пленарному засіданні сесії Прилуцької міської ради.

На сесію також запрошені:

- голова Ради старійшин міста Ющенко Михайло Миколайович;

- голова президії Ради Прилуцької міської організації ветеранів Хотін Георгій Степанович;


  • голова громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Руденко Олександр Валентинович;

  • представники громадської організації «Учасники антитерористичної операції «Щит» Красноок Павло Миколайович та Шевченко Андрій Тарасович;

  • керівники комунальних підприємств міста;

  • голови комітетів самоорганізації населення міста.

На сесії присутні:

  • представники місцевих засобів масової інформації.

Хто за те, щоб дев’яносто третю сесію Прилуцької міської ради 6 скликання відкрити? Прошу голосувати.

Хто за? Переважна більшість.

Хто проти? Немає.

Утрималися? Немає.

Приймається.

Дозвольте дев’яносто третю сесію міської ради оголосити відкритою.( Гімн України )

Міський голова БАРНАШ Д.В.

Для ведення стенограми засідання, протоколу сесії, запису бажаючих виступити, реєстрації депутатських звернень, запитів, заяв, пропозицій, які надійдуть на адресу сесії, нам необхідно обрати секретаріат. До складу секретаріату пропонується обрати 3-х чоловік. Хто за те, щоб до складу секретаріату обрати трьох чоловік, прошу голосувати? – Переважна більшість.

Хто проти? Немає.

Хто утримався? Немає.

Приймається.

Пропоную до складу секретаріату обрати начальника відділу інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради Пошкурлат Валентину Іванівну та спеціаліста І категорії цього відділу Капленко Тетяну Петрівну.

- депутата від постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод, законних інтересів громадян.

Слово для пропозиції щодо кандидатури надається голові постійної депутатської комісії Кічі Владиславу Валерійовичу.Голова постійної депутатської комісії КІЧА В.В.

Дорошенко В.В.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Які будуть зауваження по кількісному й особовому складу секретаріату? Є пропозиція затвердити склад секретаріату. – Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб затвердити запропонований склад секретаріату, прошу підняти картку для голосування. Переважна більшість.

Хто проти? Немає.

Хто утримався? Немає.

Приймається.

Секретаріат сесії затверджується.

Для визначення результатів голосування нам необхідно обрати з числа депутатів лічильну комісію в кількості трьох чоловік. Для зручності підрахунку голосів пропоную до складу лічильної комісії обрати депутатів: Шаповала Євгена Дмитровича, Кашпура Ігоря Володимировича, Рожка Дмитра Миколайовича. Пропоную затвердити склад лічильної комісії. Ставлю на голосування.

Хто за те, щоб затвердити запропонований склад лічильної комісії, прошу підняти картку для голосування. — Переважна більшість.

Хто проти? Немає.

Хто утримався? Немає.

Приймається. Лічильна комісія сесії затверджується.

(До сесійної зали ввійшов депутат міської ради Пахомов Д.А. У залі 30 депутатів)

Шановні депутати, на адресу сесії надійшла заява від гр.Чухрай О.П. з проханням дозволити бути присутньою на сесії з правом виступу по питанню поліпшення житлових умов.

Хто за те, щоб дозволити гр.Чухрай Ользі Павлівні бути присутньою на сесії з правом виступу, прошу підняти картку для голосування. – Переважна більшість.

Хто проти ? – Немає.

Хто утримався ? – Немає.

Пропоную визначитися, коли саме надати слово гр.Чухрай Ользі Павлівні. Які пропозиції?Депутат міської ради ЯРЕМЕНКО С.В.

На початку.Депутат міської ради ПАПАЗОВ В.В.

Першому.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Ще в нас є вісім загалом заяв з приводу присутності на сесії.Депутат міської ради ЯРЕМЕНКО С.В.

Нехай першими ідуть.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Добре. Хто за те, щоб їм першим надати слово? – Переважна більшість.

Хто проти? – Немає.

Хто утримався? – Немає.

Приймається.

Також на адресу сесії надійшли заяви від Хоменка Володимира Олексійовича, Мицак Надії Василівни, Мусієвського Мирослава Остаповича, Бойко Тамари Іванівни, Макаренка Анатолія Вікторовича, Каленіченко Віри Сергіївни, Кирилюк Надії Михайлівни з проханням бути присутніми на сесії з правом виступу по питанню щодо встановлення індивідуального опалення.

Пропоную запросити заявників, коли розглядатиметься проект рішення «Про Положення про порядок надання дозволів на відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в м. Прилуки». Приймається?

Хто за те, щоб дозволити всім заявникам бути присутніми на сесії з правом виступу? – Переважна кількість.

Хто проти? – Немає.

Хто утримався? – Немає.

Приймається.

Переходимо до вирішення питань порядку денного сесії.Депутат міської ради ДОРОШЕНКО В.В.

Шановний голово, а можна питання?Міський голова БАРНАШ Д.В.

Будь ласка.Депутат міської ради ДОРОШЕНКО В.В.

А вона зверталася особисто до Вас? Приходила на прийом. І ви рекомендували їй прийти на сесію чи як?Міський голова БАРНАШ Д.В.

Ні, я не рекомендував їй, це її особиста позиція. Я вам скажу, як воно є. На сьогоднішній день у м.Прилуки житла комунальної власності немає. Що потрібно зробить? Потрібно зробить, щоб рухалась якось черга. Черга не рухається. Черга рухається в такий спосіб, що люди самостійно поліпшують житлові умови, і таким чином при перевірці автоматично знімаються з черги. Але це все. Нове житло в місті не будується. Ви не пробували останнім часом зняти квартиру в місті? Дуже складно. Тому це не я рекомендував. Пойміть самі.


На розгляд сесії вносяться такі питання:

1. Про виконання бюджету міста за І півріччя 2015 року.

2. Про внесення змін до рішення міської ради (81/позачергова/ сесія 6 скликання) від 22 січня 2015 року №3 «Про бюджет міста на 2015 рік».

3. Про Положення про порядок надання дозволів на відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в м. Прилуки.

За результатами спільного засідання депутатських комісій питання №4 «Про затвердження Порядку надання дозволів на виконання робіт, пов’язаних з тимчасовим порушенням благоустрою в м. Прилуки» та №5 «Про перейменування вулиць, провулків та в’їздів міста» знімаються з порядку денного сесії у зв’язку з необхідністю їх доопрацювання та внесення на розгляд наступної сесії.

6. Про затвердження міської Програми «Профілактика правопорушень на 2015-2017 роки».

7. Про нагородження Почесною відзнакою Прилуцької міської ради «Знак міської ради «Честь і Слава».

8. Про затвердження списку учасників бойових дій, які мають пільги відповідно до міської Програми «Пільги місцевої влади на оплату житлово-комунальних послуг та послуг зв’язку сім’ям воїнів, загиблих (померлих) в Афганістані, учасникам бойових дій, які брали участь у антитерористичній операції, сім’ям воїнів, загиблих під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, інвалідам по зору – членам УТОС на 2013-2015 роки».

9. Про затвердження Положення про Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (нова редакція).

10. Про затвердження Статуту Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради Чернігівської області в новій редакції.

11. Про виконання зауважень та пропозицій, доручень виборців, озвучених депутатами на 90 сесії міської ради 6 скликання від 09 липня 2015 року при розгляді питання «Різне».

12. Про вирішення питань землекористування. Інформація з обмеженим доступом.

13. Різне.

Ставлю на голосування за основу порядок денний 93 сесії міської ради 6 скликання.

Хто за те, щоб порядок денний прийняти за основу, прошу підняти картку для голосування. – Переважна більшість.

Хто проти ? – Немає.

Хто утримався? – Немає.

Приймається.

Шановні депутати! Пропоную внести до порядку денного сесії наступні питання:

Про зміни бюджетних призначень міського бюджету.

Пропоную розглянути дане питання відразу після бюджетних питань.

Хто за те, щоб унести до порядку денного питання «Про зміни бюджетних призначень міського бюджету», прошу підняти картку для голосування. – Переважна більшість.

Хто проти? – Немає.

Хто утримався? – Немає.

Приймається.

Про участь у Проекті «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України». Доповідає Іванов Дмитро Валерійович.Хто за те, щоб унести до порядку денного питання «Про участь у Проекті «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», прошу підняти картку для голосування. – Переважна більшість.

Хто проти? – Немає.

Хто утримався? – Немає.

Приймається.

Шановні депутати! На 90-й сесії 09 липня поточного року ухвалене рішення «Про затвердження Статуту комунального підприємства «Прилукижитлобуд» Прилуцької міської ради Чернігівської області в новій редакції», пунктом четвертим якого зобов’язано т.в.о. начальника КП «Прилукижитлобуд» Сивенка В’ячеслава Анатолійовича прозвітувати про виконану роботу по ремонту житлового фонду міста. Пропоную заслухати звіт перед розглядом питання «Різне».Хто за те, щоб заслухати звіт т.в.о. начальника КП «Прилукижитлобуд» СИВЕНКА В’ячеслава Анатолійовича перед розглядом питання «Різне», прошу підняти картку для голосування? – Переважна більшість.

Хто проти? – Немає

Хто утримався? – Немає.

Приймається.

Ще в нас є пару питань, які також пропонується внести до порядку денного.

Одне з питань – це про включення земельної ділянки по вул.Костянтинівській до переліку земельних ділянок, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах (аукціонах). Одне з джерел надходжень до міського бюджету коштів є все ж таки земельні кошти. Пропонується не вирішувати, хто це буде, як це буде, але потрібно робити так, щоб місто розвивалось. Тому пропонується лише внести на розгляд проект рішення про включення земельної ділянки по вул.Костянтинівській, яку на сьогодні повернули до нас у власність, тобто орендар відмовився від оренди даної ділянки, будувати там не збирається, і тому цю ділянку бажано було б виставити на аукціон, оскільки це є кошти міста, крім того є звернення від мешканців нашого міста з приводу поліпшення житлових умов. Черга наша – 1600 людей. Будувати потрібно, хто це будуватиме – будемо бачити, але винести на конкурс, розробити конкурсні умови, зробити всі необхідні для цього дії потрібно. Пропонується винести і включити до порядку денного даний проект рішення. А зараз Олександр Віталійович, будь ласка.

Депутат міської ради ПРОЗУР О.В.

Я вибачаюся, для того щоб прийняти цей проект рішення. Треба мати генплан, це, по-перше, на конкурсних засадах робити любі дії, там в законодавстві, без реклами неможливо, тому що це рішення заздалегідь буде незаконне. Генплан, по-перше, а потім те, що буде після цього плану. По-другому не можна.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Зрозуміло.Депутат міської ради ГАВРИШ О.М.

Я хочу сказати теж саме, але що сказав Олександр Віталійович, але ще до того там же збудувався заправний комплекс, тобто межі цієї ділянки повинні бути скориговані, тому що є там рекреаційна зона заправочного комплексу – це одна сторона медалі, інша сторона медалі, те, що сказав Олександр Віталійович, і третє, уже закінчується каденція і тому оця оборудка завідомо незаконна. Вона наводить на думки, що дехто питається винести на розгляд і вам оце підсовують, щоб цей склад ради прийняв оце незаконне рішенняМіський голова БАРНАШ Д.В.

Владиславе Володимировичу, я хотів би, щоб ви сказали, скільки буде тривати приблизно конкурсний аукціон, бо ми цього не застанемо.Депутат міської ради ІВЧЕНКО В.В.

Ми ще ні разу не проводили за всю історію. Але я думаю, що не менше ніж півроку.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Не менше півроку. Поясніть, будь ласка, що ви маєте на увазі?Депутат міської ради ГАВРИШ О.М.

А того, що ми не можемо починати навіть цей процес, якщо в нас немає генерального плану. Ось вам відповідь. І друге, те, що ще ми, я, наприклад, не розумію і тут ніхто не розуміє, що там відбувається з землею...Міський голова БАРНАШ Д.В.

Добре, щоб ви розуміли, ми подали до Мінрегіонбуду листа з приводу того, чи старий генплан вважається дійсним по цей день, чи не вважається? Давайте почекаємо, яка буде відповідь, надійде, по суті. Якщо вважається дійсним, то на наступну сесію можна буде розглядати. Розумієте?Депутат міської ради ПОПКО В.П.

Ми можемо создати колапс, тому що людям відмовляли за відсутності генплану.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Колапс колапсом, але чому відмовляли? То це питання велике до тих, хто відмовляв.Депутат міської ради ПРОЗУР О.В.

...його потрібно задекларувати, розумієте? Тому не треба його зараз. Просто взагалі дочекаємося правоустановчих документів тих чи інших. Подивимося, чи відповідають вони генплану. Оце рішення, на основі якого виноситься, чи його взагалі можна винести хоч на основі якихось правоустановчих документів, а потім будемо говорить.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Добре. Я не проти. Питань нема. Давайте доопрацюємо. Зрозумійте хоча б один месеч. Земельна комісія має констатувати..., але місто повинне розвиватись. Просто ви бачите, скільки людей приходить і питають, щоб надали житло. Просто ви цього не бачите, оскільки бачить той, хто буває разом зі мною на прийомі громадян. Людей багато потребують поліпшення житлових умов. Крім того, воїни АТО, які на сьогоднішній день захищають нашу Україну, вони також потребують, і я також вважаю, що це є правильно, коли ми робимо всі зусилля для того, щоб це житло будувалося в Прилуках, тому дайте щось робить для того, щоб воно все ж таки будувалося. Підтримаєте? Я зараз ставлю на голосування, нехай комісія земельна доопрацює і, враховуючи те, яке буде рішення Мінрегіонбуду з приводу пояснення того, чи є чи не є генеральний план на сьогоднішній день дійсним. Якщо від на сьогоднішній день дійсний, то ми маємо повне право це питання на розсуд.

(із зали)

І земельні ділянки...Міський голова БАРНАШ Д.В.

І земельні ділянки також.Депутат міської ради ПОПКО В.П.

Тоді при чому тут земельні ділянки?Міський голова БАРНАШ Д.В.

І земельні ділянки. Повністю розблокується земельне питання для всіх громадян, якщо буде роз`яснення Мінрегіону.Депутат міської ради ГАВРИШ О.М.

У мене позиція така ж сама, співпадає з вашою, що будувати житло, якщо хтось хоче, то потрібно в місті і взагалі в державі. Але ми всі бачимо по телевізору про оці житлові МММ, так звані. Коли начинають щось будувати, люди вкладають туди кошти, а потім з`ясовується, що вони нічого не можуть оформити (оці квартири), у які вони вложили гроші, або взагалі це лопається. Лопається з-за того, що воно неправомірно створене, з самого початку треба робити все в рамках діючого законодавства. І я не побоюсь цього слова, просто скажу, що в мене склалося враження в даному випадку: або хтось хоче заробити, або хтось хоче вас підставити. Або і те і інше — зразу два в одному.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Ви вважаєте, що голосувати не потрібно взагалі. Хорошо. Пропонується зняти на доопрацювання. Знімаємо на доопрацювання.Депутат міської ради БАКУНОВ В.О.

Я хочу тоже по этому вопросу сказать. Во-первых, люди оказались с одного участка. Там вырыли котлован. Они должны были его засипать, сделать рекультивацию, чтобы вернуть нам в нормальном виде, это одно, следующее...Міський голова БАРНАШ Д.В.

Крім того, я хотів би нагадати, що ота гірка нагорнута, вона то й нагорнута, але як її нагортали, ну скажімо, зняли кусок асфальту біля стадіону, непогано, щоб вони його і поклали, тому що все ж таки асфальт положить було би класно.Депутат міської ради БАКУНОВ В.О.

Насчет строительства. У нас есть два недостроенных дома. Давайте их достроим. І все.


Депутат міської ради ПРОЗУР О.В.

До речі, продати їх було б без проблем. І законно, без проблем.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Питань нема. Добре. У нас дві недостроєні будівлі, за які турбується Олег Миколайович, до речі, обіцяв сьогодні бути, немає його.Депутат міської ради БАКУНОВ В.О.

Значит,у нас есть два или три недостроенных дома и плюс эти.Міський голова БАРНАШ Д.В.

А який третій?Депутат міської ради БАКУНОВ В.О.

По Красноармейской і плюс еще есть забиты уже сваи возле “ижбата”..Міський голова БАРНАШ Д.В.

Там, де сваї забиті, там загалом непонятно, як можна в законний спосіб його достроїти, понімаєте? Незрозуміло, як там правильно можна оформити, воно зависло. Це те, що єсть.Депутат міської ради ГАВРИШ О.М.

Його хочуть продать. Він знаходиться в часних руках якогось там…Міський голова БАРНАШ Д.В.

В часних руках? Там нема юридичної довідки, там проблема. Ладно. Знімаємо на доопрацювання. Повернемося тоді після відповіді про генеральний план міста, тобто про індивідуальне… Добре? Йдемо далі. Пропонується ще однести до оренди майна, це на завдання відповідно до пункту 51 частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабміну від 09.07.2014 року про стимулювання заміщення природного газу в сфері теплопостачання, розглянувши пропозиції постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальним майном щодо оренди майна міська рада вирішила: 1.Провести конкурси на право укладання договорів оренди нежитлових будівель, приміщень та їх частин, що перебувають на балансі управління освіти, відділу культури та інших закладів і установ комунальної власності територіальної громади міста Прилуки, з метою установлення опалювального обладнання на альтернативному паливі. 2.Виконавчому комітету міської ради вжити заходи, щодо організації конкурсів. 3.Переможцям конкурсів перед початком будівельно-монтажних робіт надати проектно-кошторисну документацію для погодження міською радою з метою подальшого затвердження розміру невідокремлюваних поліпшень об`єкту оренди. 4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства та управління комунальним майном (Луцак Володимир Григорович) та постійну депутатську комісію з питань будівництва, земельних відносин, екології та природних ресурсів (Гензель Ігор Анатолійович). Ось такий проект рішення.Депутат міської ради НАЗІМ В.І.

Дмитро Васильович, перше питання: хто підписував лист від комісії? Наскільки я розумію, Луцак не в курсі дєла цього питання.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Це до мене питання? Володимир Григорович, його комісія розглядала.


Депутат міської ради НАЗІМ В.І.

Не розглядала.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Як це розглядала?Депутат міської ради НАЗІМ В.І.

Це перше питання. Друге питання, має буть прийняте спершу Положення, як це все буде віддаваться в оренду, а далі приймать, виносить на рішення.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Шо в цьому рішенні не так, скажіть мені, будь ласка.Депутат міської ради НАЗІМ В.І.

Лист. Усе.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Усе? Будь ласка.Депутат міської ради ПРОЗУР О.В.

Знаєте, на протязі, напевно, років п`яти-шести ми пробували в місто інвесторів, які хотіли б працювати над переведенням котелень на альтернативні види опалення. Ми приймали тут рішення на сесії і в тій каденції, але тільки збирається до того по законодавству по відшкодуванню всіх цих тарифів, а по закону, якщо власність, то власник відшкодовує надавачу послуг різницю тарифу і ми прописуємо по цьому тарифу, який затверджений у місті, інвестори зіскакують, тому що розуміють, що по такому тарифу працювати прозоро не можна. У мене така пропозиція.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Це має бути в умовах конкурсу, ви згодні?Депутат міської ради ПРОЗУР О.В.

У мене така пропозиція. Давайте ми пропишемо не «конкурсні умови», а умови роботи даних підприємств, затвердимо на сесії, щоб там чітко все було, тоді, як знайдеться любий інвестор під той чи інший об`єкт, будь ласка, хай приходить, голосує тут — і все, бо того, що ні один не погодиться, ні один.Міський голова БАРНАШ Д.В.

Значить, ось дивіться, у конкурсних умовах ми можемо прописати абсолютно все, це, по-перше, по-друге, зима не за горами, є бажаючі, які хотіли б надавати такі послуги за зниженою ціною, мається на увазі, не по ціні газу і вартості однієї гігокалорії, яку пропонують нам, а нижчої вартості. Мало того, нам постійно область каже, що ви маєте зменшити енергоспоживання міста на 30 відсотків по газу. Альтернативне опалення, як кажуть, — шлях саме туди. Крім того, держава нам постійно нагадує, що в неї є програми стимулювання заміщення газу на альтернативне паливо. Це значить, що є програма і від Укргазбанку, є програма і від Ощадбанку, у якій відшкодовується населенню, або ОСББ, або юридичним особам, якщо вони переходять з газового опалення на альтернативне, відшкодовується 40 відсотків вартості, якщо ОСББ, 20 відсотків, якщо приватна особа. Я не розумію, чому ми повинні тормозити цей процес усіма можливими і неможливими способами. Давайте я поставлю на голосування, а знімаємо, значить знімаємо.Депутат міської ради КІЧА В.В.

Дмитре Васильовичу, шановні колеги, дивіться, що відбувається, був порядок денний, зараз додаткові питання, і ми почали обговорювати питання по суті. Слухаємо доповідача. Переважна більшість взагалі не в курсі справи, про що ми говоримо. І зараз почали обговорювати проекти рішень. Поставити на голосування, включая порядок денний. Виступає доповідач і ми приймаємо рішення з цього приводу. А тут три чоловіка: Гавриш підтримав Прозура, Прозур продовжує Гавриша. І вони один одного продовжили. І ми тут всі їх послухали. Ну що це робиться. Включаємося і слухаємо по суті всі проекти рішень.


Каталог: files
files -> Тема. Адам Міцкевич. «Кримські сонети». Тл: сонет Мета
files -> Наталія звольська
files -> Стиль романтизм. Архітектура романтизму. Скульптура романтизму. Неоготика. Невізантійський історизм. Наполеонівський ампір
files -> «Це склад книжок» так скептик говорив, «Це храм душі» естет йому відмовив, Тут джерело всіх радощів земних, І їх дарують нам без цінним словом…»
files -> Для вчителів зарубіжної літератури
files -> Методичні рекомендації щодо викладання світової літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2013-2014 навчальному році // Зарубіжна літератури в школах України. 2013. №7-8
files -> Только мертвый, спокойствию рад. Только мертвый, спокойствию рад
files -> Талант людини це божий дар


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8

Схожі:

Дев\Стенограма вісімдесят дев'ятої сесії Прилуцької міської ради

Дев\Стенограм а другого засідання першої сесії Прилуцької міської ради
Доброго дня, шановні присутні! Шановні депутати! Продовжуємо роботу першої сесії міської ради. Нагадую, що перше засідання першої...
Дев\Стенограм а дев’ятнадцятої сесії Прилуцької міської ради
Харківській області. І телефонував Олександр Дмитрович Козик, ми йому також дякуємо. У нього сьогодні також терміновий виїзд до Києва....
Дев\Стенограм а вісімдесят першої (позачергової) сесії Прилуцької міської ради
Доброго дня шановні депутати! Нас сьогодні зібралося не так багато, я думав, що буде більше
Дев\Звіт про роботу відділу культури марганецької міської ради за 2014 р
Відділ культури виконавчого комітету Марганецької міської ради діє на підставі «Положення про самостійний структурний підрозділ відділ...
Дев\Рішення №71 1 сесії Винниківської міської ради

Дев\Звіт начальника управління культури І туризму Ніжинської міської ради Примаченка В. С. /І квартал 2015 року
Управління отримало 4 вхідних документи та підготувало 128 вихідних, підготовлено та прийнято рішення сесії Ніжинської міської ради,...
Дев\Відділ культури та туризму Прилуцької міської ради Прилуцька міська центральна бібліотека ім. Л. Забашти Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького Носенка
Син Прилуцької землі [Текст]: біобібліографічний покажчик літератури (До 75-річчя М. Турківського) /уклад. Є. Гнатів; відп. Л. Нехайчик....
Дев\Протоко л двадцять першої сесії сьомого скликання
Двадцять першу сесію Обухівської міської ради відкриває І веде міський голова Левченко Олександр Миколайович
Дев\Зареєстровані кандидати в депутати Прилуцької міської ради Чернігівської області по одномандатних мажоритарних виборчих округах Округ №1
Голік Сергій Анатолійович, 08. 12. 1960 р н., освіта вища, проживає в м. Прилуки, місце роботи Комунальне підприємство Прилуцька...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка