Християнські Церкви БогаСторінка1/5
Дата конвертації29.03.2018
Розмір1,04 Mb.
  1   2   3   4   5

Християнські Церкви Бога


[060]

Найтиповіші питання щодо порівняльного релігієзнавства

(Видання 1.0 20000730-20011208)


Перелік найтиповіших питань щодо порівняльного релігієзнавства наведено нижче.


Християнські церкви Бога

PO Box 369, WODEN ACT 2606, AUSTRALIA

E-mail: secretary@ccg.org(Всі права застережені ã 2000, 2001 Wade Cox)
Дозволяється безборонне копіювання та розповсюдження поданої статті за умови збереження її цільної структури цієї статті та виключення будь-яких змін у ній. При цьому копія повинна мати відповідний напис. Також необхідно вказати ім'я й адресу видавця. За отримання копії цієї статті плата може не стягуватися. Дозволяється наводити стислі цитати в критичних статтях та оглядах за умови дотримання закону про авторське право
Подану статтю можна знайти у всесвітній мережі інтернет за наступною адресою:

http://www.logon.org та http://www.ccg.org

Зміст


Тління віри…Іслам, іудаїзм, християнство – Сувої Мертвого Моря –монотеїзм (єдинобожжя)

Тринітарії / УнітаріїМенш відомі церкви – напіваріяни - аріяни

Екуменізм…Об'єднання конфесій

Іслам…Аллах – Рамадан – Коран –халіф - імам

Іудаїзм…Календар Хілеля

Протестантизм…Ступінь гріха Мартін Лютер – Феномен виключення

Поганство…Християни проти

Свідчення Ієгови…Переливання крові - Повернення Христа - Неділя -

Доктрина про душу…Переселення душ - безсмертна душа – Перевернений хрест – Євреї Голокосту – Традиція апологія…Хрищення дітей – Породжений католиком / католики

Мормони… Чи має ця релігія відношення до християнства – Хрищення мертвих - священний натільний одяг

Чернецтво…Що то є?

Гностицизм…Значення Bythus- Рай та пекло

Обрізання…Немовлята сини християни

Буддизм…Та ж мета, що й у християн – Далай Лама – чакри зцілення

Індуїзм… чи можна вважати цю релігію Екуменізмом – Клунь Веда – релігійні свята

Шаманство…Визначення шамана – Душі, випущені з чистилища

Франкмасонство…Релігія або ж секта Мітраїзм…всесвітні містерії

Адвентисти сьомого дня…Хибні доктрини

Ассиро-вавилонські вірування…Перст Ашират – мати гузка – перелік епонімів – Орев та Зеев - Марди Грас-Піната (Pinata) - Тантара

Зороастризм…Ахріман

Християнська доктрина містицизму…Доктрини претериста - священна кров та чаша Грааля – Могила св. Якова - Складання генетичної карти (ДНК) – Гермес - культи

Символ християнської віри…документ

Релігії народів…Голокост і Ватикан-Шотландці – кельти – теорія Гайя –тара – теорія хаосу – Благословення в Торонто – Шумерський текст

***********************************Найтиповіші питання щодо порівняльного релігієзнавства
Тління віри

Не могли б ви трохи розповісти мені, у чому полягає суть ісламу, іудаїзму та, зрештою, християнства? Мені було б надзвичайно цікаво порівняти ці віровчення та оцінити, якою мірою вони різняться або ж схожі одне з одним.

Відповідь: Насамперед слід зазначити, що іслам зародився ще за часів Адама. Тоді це була щира, правдива віра в єдиного Бога; вона простиралася через Ноя, Авраама та патріархів. Християнство, іудаїзм та іслам, напевне, мають під собою загальне біблійне підґрунтя; здогадно, усі ці віровчення виходять із закону Божого. Проте між ними існують напрочуд гострі розбіжності щодо значення віри та слушності або ж обґрунтування відповідних теологічних доктрин. Ми бачимо, що напружена обстановка може, зрештою, призвести до третьої світової війни.
Сувої Мертвого моря спростовують традиційні аргументи мусульман, які стверджують, що оригінал Біблії є безповоротно загубленим. Підробки та невірний переклад, що має місце в Біблії короля Якова, аж ніяк не свідчать на їх користь. Іудаїзм являє собою догмат, заснований на невірному тлумаченні Біблії. Насправді то є ні що інше, як вчення-фарс, що найчастіше суперечить справді біблійним постулатам, що виникло в постхрамовий період. Сонячні та містичні культи поряд з доктриною гностиків спотворили справжню суть християнства. Хиби й омани сучасного ісламу зруйнували взаємини між Біблією та Кораном. Іслам існував у, так би мовити, "чистому" вигляді лише за часів життя та активної проповідницької діяльності пророка Мухамеда та арабську країну очолювали чотири справедливих халіфи. Надалі послідовники та наступники пророка спотворили і зіпсували цю віру.
Ви зрозумієте, яких саме змін зазнали первісні віровчення, коли прочитаєте статті, присвячені цим питанням: Христос і Коран (№ 163); Субота в Корані (№ 274); Джума’ах: підготовка до суботи (доречніше було б перекласти як «..Приприготування до суботи») (№ 285); Буття 22: іудаїзм, іслам та жертва Ісака (№ 244). До того ж, радимо вам звернути пильну увагу на наступні статті: Закон Бога (доречніше було б перекласти як «Закон Божий») (№ L1); Календар Бога (№ 156), а також Походження Різдва та Великодня (№ 235). Ви зможете докладно довідатися про колосальні зміни у всіх трьох Релігіях, що мали місце постхрамовий період. Ці зміни були обумовлені прагненнями окремих політичних діячів, що використовували релігію у своїх корисливих інтересах.
Ось нарешті прийшов той час, коли деякі із сувоїв Мертвого моря були оприлюднені та багато людей отримали нагоду дізнатися значно більше про них. Та, на мій погляд, дуже важливо, щоби ця подія надала можливості деяким відгалуженням християнства переглянути свої доктрини. Адже на основі виявлених документів у нас з'явилася можливість перевірити дійсність різних вчень, що існують уже багато століть. Втім, чи можемо ми очікувати того ж від мусульман та прихильників іудаїзму?

Відповідь: Ні, на жаль, на сьогоднішній день справи йдуть далеко не кращим чином. Як не дивно, і мусульмани, і юдеї люто намагаються спростувати факт існування сувоїв або ж ігнорують зміст цих рукописних пам'ятників. Протягом багатьох століть адепти ісламу затверджували, що вони не зобов'язані дотримуватися Закону Божого, та отже, і біблійних вказівок, адже цей текст не має нічого спільного з оригіналом, авторами якого були пророки та Храм.
Дивно, що вони все ж таки намагаються заперечувати дійсність та істинність сувоїв, знайдених у Мертвому морі, навіть усупереч тому, що ми маємо незаперечні докази нашої правоти. Та це робиться з урахуванням невеликих поправок на рабинський іудаїзм, який, безсумнівно, справив неабиякий вплив на авторів цього літературного джерела у постхрамовий період (тобто після падіння Храму, наприклад текст Повторення Закону 32:8). Не коштує великої праці довести, що Зміст Талмуда, священної книги іудеїв, являє собою усього лише перекручений варіант Біблії. Іудеї сліпі, і вони навмисно не хочуть зауважувати свою помилку.
Мені говорили, що три великі релігії, тобто християнство, іслам і іудаїзм монотеїстичні, тобто передбачають теологічну концепцію єдинобожжя. Чи правда це? Не могли б ви пояснити цю думку?

Відповідь: Три названих вами релігії, тобто християнство, іслам і іудаїзм виходять з однієї віри, в основі якої, безумовно, лежить монотеїзм (єдинобожжя). Раціональний теїзм, біблія і три віровчення, що виходять від них, безсумнівно, мають монотеїстичну природу.
Проблеми почалися лише тоді, коли почали з'являтися сонячні культи і поганські звичаї пов’язані з доктриною триєдиного Бога. Через призму догмата Трійці християнство не можна розглядати як монотеїстичну структуру. Аналогічні віровчення в ісламі, такі як, скажімо, Алі, також не є монотеїстичними.
Концепція монотеїзму походить з ідеї про єдиного Правдивого Бога, що один має безсмертя та в якому живе та діє все, що існує. У цьому полягає суть щирого монотеїзму та прихована справжня суть Біблії. Більш докладно про це ви можете прочитати в статті, присвяченій цьому питанню під назвою Давній монотеїзм (доречніше було б перекласти як «Єдинобожжя в давнину») (№ G1).
Тринітарії/Унітарії

Чи не могли б ви трохи розповісти про інші, менш відомі церкви, що не належать до категорії церков триєдиного бога? У чому полягає суть теологічних концепцій, що вони їх сповідають? Де знаходиться їхнє офіційне представництво цих церков?

Відповідь: Після соборів, що відбулися в четвертому столітті, Християнська церква розкололася на дві основні галузі: унітаріїв і тринітаріїв. Протягом перших двох століть усі церкви поділяли ідеї унітаризму та віру в те, що Христос був Великим Ангелом Старого Заповіту. Тринітаріїв тоді просто не існувало в межах християнської релігії. Вони були поганами, що вклонялися в Римі Юпітерові, Юноні, а також Мінерві та Непорочній Діві.
Бінітаріанська система культів, у центрі якої знаходився бог Аттіс, ввійшла в християнство з Рима; культ Адоніса ж прийшов у християнство зі сходу. Це віровчення укоренилося в християнстві в третім столітті, після нікейського собору в 325 р. і згодом отримало назву модалізм. Втім, це сталося лише в четвертому столітті. Після того, як у Константинополі в 381 р. був схвалений та затверджений догмат триєдиного Бога, віра зазнала черговий розкол. Незабаром з'явилися суперечки та різночитання; ситуація набула загострення одразу, як тільки стало актуальним питання про святкування Великодня в другому столітті. Див. статті під назвою Квартодециманські диспути (№ 277), а також Походження Різдва і Великодня (№ 235).
Унітарії і тринітарії зазнали взаємної ворожнечі та чвар одне стосовно одного протягом декількох століть. У зв'язку з цим ми настійно радимо вам прочитати статті під назвою Війни між тринітаріями та унітаріями (№ 268). Унітарії також дотримували суботи. Їх помилково називають аріянами. Члени сім'ї пророка Мухаммеда також належали до прихильників суботи.
У четвертому столітті абіссінська церква послала свого архієпископа (представника) Муесса до Китаю так, щоб на своєму шляху він відвідав Індію. Він затвердив позиції християнства в Китаї, жителі якого, переважно, дотримувалися Суботи і поділяли положення унітаризму. Багато хто з них згодом організував торгові альянси разом з арабами, а ті, у свою чергу прийняли іслам. Цих людей стали називати «хью хью». Більш докладно про це ви зможете прочитати в статті під назвою Загальне поширення церков, що дотримувалися суботи (№ 122). Адептів суботи дотепер можна знайти в Китаї — їх нараховується там біля мільйона. Багато хто з них перейняв ідеї єретичного вчення, що згодом отримало назву сабелліанізм; нині ж вони істотно відійшли від первісних доктрин. Деякі з них вшановують Ісуса як Отця та Бога.
В добу реформації унітаріянська церква розкололася, внаслідок чого утворилися два основних відгалуження. Першою течією був радикальний унітаризм, що пішов від ідей протестантських груп. Представники цього релігійного відгалуження дотримувалися неділі з того самого дня, коли вони перейняли католицьку віру. Інша ж течія виникла на ґрунті дореформаційної доби, зокрема, церкві вальденсів, що були прихильниками суботніх богослужінь. Нащадки цих людей живуть і понині, їхні сліди можна знайти в Європі. Більш докладно ці проблеми висвітлені в наступних статтях: Роль четвертої заповіді в історії церков, що дотримували суботу (№ 170), а також Соціанізм, аріанізм та унітаріанізм (доречніше було б перекласти як «Соціанізм, аріанство й унітаризм») (№ 185).

Радикальний унітаризм заперечує преіснування (буттєву передісторію) Ісуса Христа та, з погляду історії біблеїстики, ця течія існує порівняно нетривалий час. Ранні мусульмани досить довго розвивали цю ідею. Вона (ця ідея) відрізняється від первісного унітаризму; до того ж вона не має ніякого відношення ані мусульманських доктрин, ані біблійного іудаїзму, зокрема, доктрин щодо Месії. Історія церков у Трансільванії докладно висвітлена в праці рабина Самюеля Кона Адепти суботи в Трансільванії, ХЦБ Паблішінг, США, 1998 р. До того ж, зверніть увагу на статтю під назвою Преіснування Ісуса Христа (№ 243), де ви зможете отримати більш докладні відомості щодо цього питання, а також про віровчення готів.


Аж до останніх десятиліть, значна частина церков, що дотримуються суботи, не були тринітаріями. Адвентисти Сьомого Дня офіційно прийняли догмата триєдиного бога лише в 1978 р. Світова Церква Бога затвердила інший курс у 1993/4 р., а Церква Бога офіційно ухвалила догмат бінітаризму в Денвере в 1995 р. Доктрина діатеїзму також проголошувалася і на інших конференціях, присвячених питанням теології.
Інші з церков, що прилічують себе до Церков Бога, розходяться в поглядах щодо істинної віри. До того ж діапазон з поглядів сягає від догмату триєдиного бога аж до діатеїзму, так званої доктрини бінітаризму. Християнські Церкви Бога споконвічно сповідали єдинобожжя в рамках унітаризму; такою була віра в першому столітті. Унітаріїв-універсалістів де-не-де вважають унітаріями радикального напрямку. Принаймні, таке положення було висунуто на загальній конференції в штаті Джорджія.
Я чув про аріанство, та, втім, про напіваріанство, як мені здається, говорять украй рідко?

Відповідь: Термін «аріанство» вживають у значенні «аріяни, що визнають преіснування Ісуса Христа». Здебільшого, цей термін застосовують до послідовників та наступників Арія, пресвітера, старійшини Олександрійського в контексті подій, що відбулися під час собору в Нікеї в 325 р. н. е.
Внаслідок цього теологічних звад з'явилася нова фракція, що одержала назву Македонської; її представників слідом за цим почали називати напіваріянами. Численні терміни та самі поняття, що характеризують особливості та своєрідність світогляду того чи іншого релігійного відгалуження, запозичені від пропаганди тринітаризму. Див. статтю під назвою Аріанство і напіваріанство (№ 167), Соціанізм, аріанізм та унітаріанізм (доречніше було б перекласти як «Социанизм, аріанство й унітаризм») (№ 185), Бінітаризм та тринітаризм (№ 76), Святий Дух (№ 117), Єдиносущний Отець (доречніше було б перекласти як «Єдиносущні в Отцеві») (№ 81), а також Розвиток моделі неоплатонізму (№ 17).
Чи не могли б ви пояснити, яку роль відіграють аріяни в контексті теологічних диспутів між фракціями унітаріян та аріян, а також афанасіан і тринітаріян? Це досить складне питання, в якому чимало плутанини.

Відповідь: Плутанину навмисно внесли тринітарії, аби створити міф невідповідності унітаріянської доктрини первісним теологічним положенням ранньої церкви. Фундатором аріанства був олександрійський пресвітер Арій. Іноді цю течію в християнстві називають також євсевіанством, позаяк Євсевій був значно старше за віком, ніж Арій. Арій же, власне кажучи, не був присутній на соборі, що відбувся в Нікеї. До нього зазвичай зверталися лише тоді, коли мали потребу в ньому як у консультанті з питань логіки в теології.
Крім нього існувала величезна кількість інших єпископів, що пройшли школу такого видатного теолога як Лукіана Антіохійського, що був воістину великим учителем кінця третього, початку четвертого століття. Проте, варто визнати, що Арій був усього лише одним з довгої низки людей від Христа та апостолів, усі з яких були унітаріями. Догмат триєдиного бога остаточно сформувався лише в четвертому столітті.
Таким чином, їм довелося внести плутанину і безладдя в історію цього питання і поставити на ньому клеймо унітаризму. Вони поставили на ньому печатку єресі, хоча, насправді, батьки антинікейці сповідали унітаризм протягом двох перших століть віри.
Юстин Мученик у своєму посланні щодо християнської віри до римського імператора близько 150 р. н. е. чітко висловився про те, що Христос є Ангелом Яхве (Ієгови), що дав Закон Мойсею на синайській горі. Досить складно підвести Юстина та римську церкву під категорію аріанства, адже Арій народився на півтора століття пізніше. Див. наступні статті: Рання теологія божества (доречніше було б перекласти як «Найдавніші доктрини про Бога») (№ 127), Єдиносущні з Отцем (доречніше було б перекласти як «Єдиносущні в Отці») (№ 81), Соціанізм, аріанізм та унітаріанізм (доречніше було б перекласти як «Соціанізм, аріанство й унітаризм») (№ 185).
Екуменізм

Чи можна розглядати факт збору амулетів для виготовлення одного литого тельця як певне пророцтво про те, що надалі всі люди об'єднаються в лоні однієї віри? Нещодавно ми всі стали свідками того, як деякі конфесії (лютерани і католики) стали на шлях об'єднання. Чи можемо говорити про те, що процес релігійної інтеграції триватиме відповідно до пророцтва, що символічно оповідає нам про прийдешнє возз'єднання релігій?

Відповідь: Напевне, ви маєте тут рацію. Біблія говорить нам і на чолі її написане ім'я: таємниця, Вавилон великий, мати блудницям і мерзенностям земним. Таким чином, релігійна блудниця містичних культів, про які символічно оповідає нам Біблія, литий телець із золота також були частиною однієї і тієї ж системи вірувань. Вони усі об'єднаються, щоб боротися проти Месії, однак, вони приречені на поразку від рук звіра в останні дні. Ізраїль був примушений укусити золота тельця і випити золотої води, у якій змішані кілька релігійних систем. Це також свого роду пророцтво.
Іслам

Якщо я усі вірно розумію, мусульмани поклоняються Аллаху. У чи самій справі це їхній бог і, якщо це так, то яка етимологія цього імені?

Відповідь: Арабське ім'я «Аллах» походить від східно-арамейського або ж халдейського імені «Еллах». Це ім'я може стояти лише в однині, до того ж, воно зовсім виключає категорію множини. Він же є Єдиним Правдивим Богом «Елоахом», що про нього йдеться в Біблії. Форма однини «Елоах» та халдейська форма «Елахх» здобула форму «Елохім» множини в єврейській мові і «Елаххін» халдейською мовою.
«Елохім» може стояти у формі однини, позаяк його вживають у значенні «один з елохімов». Це слово вживається в значенні «Елоах“, тобто воно означає, як правило, «Ха Елохім», «Елохім» або ж «єдиний Правдивий Бог». У грецькій мові закорінена традиція називати бога, використовуючи категорію однини в Коїні «Ho Theos” а також «Theos», або ж у знахідному відмінку “ton Theon”, також просто «theos»; усі ці терміни вживаються в значенні «елохім». Елохім як словоформа з категорією множини здобула в грецькій мові форму «theoi». Мусульмани визнають Єдиного Правдивого Бога, що про Нього йдеться в книзі Івана 17:3. Саме Він складає для них основу тої божественної сутності, яка зветься «Аллах».
Мусульмани дотримуються посту протягом цілого місяця (дев'ятий місячний місяць). Мені було б украй цікаво дізнатися, чи має цей піст будь-яке відношення до Біблії? Якщо ні, то виникає наступний питання: чи вимагає Біблія від християн того, щоб вони постилися за будь-яких інших обставин?

Відповідь: Коран наказує правовірним дотримуватися місяць посту. То був місяць приготування, що його спіткала доля всіх свят — він перетворився на поганське свято.
Великий піст — це наслідок невірного тлумачення значення першого місяця, коли потрібно святкувати єврейську Пасху, як зазначається в Біблії. Цей звичай міцно закорінений в поганській системі вірувань, в ісламі ж він закріпився під назвою «рамадан». Біблійні вказівки спростовують це свято, так що Коран попросту навчає правовірних, аби вони дотримувалися місяця посту, що, як ми розуміємо, триває з першого дня місяця авіва або ж нісана та аж до кінця свята Опрісноків. Це свято відзначають на двадцять перший день місяця авіва.
Я мусульманин і в мене були власні причини ретельно вивчити Старий Заповіт, оскільки ця частина Біблії відбиває більшість легенд, описаних у Корані. Я навіть не знаю, з чого почати вивчати Новий Заповіт. Ким були ці люди, що написали його? Скільки років після Ісуса Христа вони жили? До того ж, мені хотілося б знати, чи насправді всі християни приділяють однаково багато уваги Старому і Новому Заповітам? Я ставлю це питання, оскільки багато хто з тих, хто був навернений до віри, хочуть точно це знати після того, як вони стали мусульманами. Я гадаю, ми хочемо бачити релігію через призму історії.

Відповідь: Відповіді на це питання також можна знайти в Корані. Коли писався Новий Заповіт, поняття «Святе Писання» містило в собі лише "Старий Заповіт". Новий Заповіт являє собою пояснення намірів пророків Старого Заповіту. Таким чином, мова йде про коментарі до Закону Божого. Саме як коментар і потрібно розглядати Коран.
З авторитетних джерел ми бачимо, що Об'явлення Господнє дано від Пеклама до Ноя, а також Авраама, Ісака та Якова, також Мойсею й Аарону, Христу й біблійним пророкам. Мухаммед та чотири праведних (справедливих) халіфи правильно розуміли Аль Іслам. Після цього іслам утратив колишню чистоту та істинність споконвічної віри.
Те ж саме відбулося з людьми, що про них згадується в Писанні. Більш докладно про це можна прочитати в наступних статтях: Загальне поширення церков, що дотримувались суботи (№ 122), а також Роль четвертої заповіді в історії церков, що дотримувалися суботу (№ 170).
Мухаммед говорив про необхідність дотримання суботи. Він наполягав на обов'язковості виконання цього розпорядження, говорячи, що «кожний, хто не дотримує їх, — мавпа». Подібно Христу й апостолам, усі з тих, хто належав до Аль Ісламу від Пеклама й до Христа дотримували суботи. Проте ті, хто повірив у неправду, спотворили зміст та значення Корана; вони змінили день поклоніння на неділю й зреклися суботнього дня. До того ж, ті самі люди запровадили звичай святкувати поганський Великдень, що є суть одвічного свята, відмічуваного на честь поганської богині, що стала причиною звад між ізраїльтянами, арабами та синами Кетури. Таким же чином Джума’ах був скорочений до п'ятничної молитви, а субота в ісламі зазнала забуття. Див. наступні статті: Субота в Корані (№ 274), а також Джума’ах: підготовка до суботи (доречніше було б перекласти як «...приготування до суботи») (№ 285).
Подібним же чином брехуни винайшли Трійцю та запровадили звичай вшановувати це свято у четвертому столітті. Цей звичай став вагомою причиною для розколу між багатьма християнськими конфесіями. У Корані містяться посилання на ці дві основні групи. Про людей Писання говориться в наступних сурах: II. 105, 111 і далі 120, 144; III: 23, 64 і далі, 98 f.,110 і далі, 186f., 199; IV. 44 f., 123, 153 і далі, 171; V, 5, 15, 19 і далі, 59, 65, 68, 77, XXIX: 46; XXXIII: 26 м далі, XCVIII 1 до кінця, LVII: 29.
У родині пророка були вживані біблійні тексти. Нам відомо, коли вони були написані, і ми знаємо, що всі тексти вірні. Зі змісту Сувоїв Мертвого Моря ми можемо дійти висновку про те, які тексти були в Пророка, а також про те, що ці тексти були такими ж, як і за часів Христа, тобто їхній зміст ідентично. Роль і місце поняття «Елоах» не змінилися за довгий час. Проте, хтось створив міф про те, що оригінальні тексти були загублені, коли до влади прийшла більш пізня династія халіфів, що не почитали закон і не додержуються його. Як сказав пророк «вони не могли дочекатися, коли ж нарешті закінчиться молитва, щоб повернутися до своїх торгових справ у суботу». Люди, що дотримували букву Закону Божого, здобули підтримки та схвалення з боку Чотирьох Справедливих халіфів. Права цих людей визнали, отже віруючі могли залишитися в спокої доти, поки до влади не прийшли інші царі, що не бажали визнавати права віруючих у рамках тодішнього ісламу.

Новий Заповіт був написаний церковними діячами першого століття. Апостоли Матвій і Іван написали своїх євангелій, а їхні учні Марк та Лука написали свої теологічні твори, що також вважають євангеліями. Праці Павла автентичні, їх авторство не підлягає жодному сумніву. Існує думка про те, що, книгу послання до євреїв почав писати Павло, але закінчив її інший учень, напевне Варнава. На загальну думці, Івана вважають автором євангелія, послань та Об'явлення, що зійшло на нього. Це Об'явлення Бог дав Месії.


Історія канону більш докладно висвітлена в статті під назвою Біблія (№ 164). У цій статті ви зможете знайти масу корисних матеріалів по цій темі. Люди, що й дотепер дотримують первісних (одвічних) напоумлень Книги Книг, й досі залишаються серед нас, втім їх залишилося не так уже й багато. Написано: «Дійсно дали ми Писання Мойсею та відправили багатьох посланників, щоб вони йшли за Ним, і ми дали Ісусові, сину Марії ясні докази і Ми не залишили його в Дусі Святому. Хай буде так: «Коли ж прийде посланник і принесе вам звістку небажану для вас, то запишаєтеся ви і не ввіруєте та й уб'єте його?»
Цікаво, чи насправді Аллах, той що добрий та милосердний, Єдиний Правдивий Бог, утратив їх, як стверджують деякі імами? Чи в нього недостатньо могутності, аби зібрати слова пророків усіх часів?

«І сказали вони: зміцнилися ми в серце своєму. Ніхто інший, крім Аллаха» прокляв їх за невір'я їх. Деякі залишилися з тих, хто істинно вірує в Нього».


З чого ж створена людина? Вона врятована в крові та воді, що тече від Месії, котрий є Аль Таріх: Нова Досвітня Зоря. Див. статті, у яких це питання розглянуте більш детально Христос і Коран (№ 163). На сайті www.logon.org ви зможете також знайти статті арабською та іншими мовами.
Пояснення до Старого Заповіту містяться в Новому Заповіті, а Коран не можна зрозуміти без Біблії, оскільки священну книгу мусульман, по суті, слід розглядати як добірку уточнюючих коментарів. Існує лише один Аль Іслам, і він був даний із самого початку, таким чином, усі люди зобов'язані дотримуватися законів живого Бога Елоаха або ж Аллаха». Ви не можете вважатися правовірним мусульманином, якщо ви не дотримуєте суботи.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5

Схожі:

Християнські Церкви Бога icon"190 років від народження Йосипа Сліпого. Життя як подвиг"
Заздрість — †7 вересня 984, Рим — єпископ Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Римо-Католицької Церкви; з листопада 1944...
Християнські Церкви Бога iconПро християнську любов
Бога І образ людини та її життя, який з нього [образу Бога] випливає. Крім цього, у тому самому стиху св. Іван подає, можна сказати,...
Християнські Церкви Бога iconДовідка-характеристика музею гімназійної освіти Білої Церкви з квітня 2010 по жовтень 2013 рр. Музей гімназійної освіти Білої Церкви 1847 1920 років був
Музей гімназійної освіти Білої Церкви 1847 – 1920 років був відкритий при гімназії №1 м. Біла Церква 25 квітня 2007 року
Християнські Церкви Бога iconТема. Григорій Сковорода. Життя І творчість філософа, просвітителя, поета. Його християнські морально-етичні ідеали. «Сад божественних пісень»
Тема. Григорій Сковорода. Життя І творчість філософа, просвітителя, поета. Його християнські морально-етичні ідеали. «Сад божественних...
Християнські Церкви Бога iconБожий палець у бога все можливе

Християнські Церкви Бога iconСлайд Тема: Григорій Сковорода. Життя І творчість філософа, просвітителя, поета. Його християнські морально-етичні ідеали. Біблійна основа творчості Г. Сковороди та його вчення про самопізнання І "сродний труд"

Християнські Церкви Бога iconХристиянські традиції в системі дошкільного виховання
Формування всебічно розвиненої особистості зі стійкими моральними устоями – головна мета як дошкільного виховання, так І освіти загалом....
Християнські Церкви Бога iconКоли Тарас був козачком пана Енгельгардта – родича Браницьких, по дорозі до Вільно у 1831 році вони заїхали до Білої Церкви. Браницька показала вельможному гостю свій маєток І парк “Олександрію”
Браницьких, по дорозі до Вільно у 1831 році вони заїхали до Білої Церкви. Браницька показала вельможному гостю свій маєток І парк...
Християнські Церкви Бога iconПрограма навчальної дисципліни
Суспільна опіка греко-католицької церкви над українською еміграцією з галичини
Християнські Церкви Бога iconСценарі й «Ти справжній вчитель, Це від Бога»
Плакати з висловлюваннями видатних людей про роль виховання, освіти, взаємостосунків учителя й учнів


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка