Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку»Скачати 12,41 Mb.
Сторінка1/266
Дата конвертації24.06.2017
Розмір12,41 Mb.
ТипКнига
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   266

Джуст Елфферс,

Гері Голдшнайдер

Вічний гороскоп.

Таємниця знаків

зодіаку.
Переклад з російської мови: Глушак Д.Д.

2017 р
Г. Голдшнайдер, Д. Элфферс

Вечный гороскоп. Тайна знаков зодиака

[пер. с англ. И. Литвиновой]


РИПОЛ классик

Москва


2016

Джуст Елфферс, Гері Голдшнайдер

Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку.

[перекл. з англ. І. Литвинової]


Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» стане вашим надійним гідом у складному світі пізнання індивідуальності. На її сторінках сусідять астрологія, психологія й історія, нумерологія й Таро.

Досить знати день народження будь-якої, що цікавить вас, людини – і ви знайдете ключ до взаєморозуміння.
Вечный гороскоп. Тайна знаков зодиака / Г. Голдшнайдер, Д. Элфферс ;

[пер. с англ. И. Литвиновой]

РИПОЛ классик

Москва


2016

© Gary Goldschneider and Joost Elffers, 1994

© Литвинова І. Α., переклад на російську мову, 2007

© Видання російською мовою, переклад на російську мову. ТОВ Група Компаній «РИПОЛ класик», 2007

© Оформлення. ТОВ Група Компаній «РИПОЛ класик», 2016

* * *


Зміст.

1.Вступ…………………………………………………….. 5

2.Пори року………………………………………………. 17

3.Знаки зодіаку……………………………………………25

4.Сорок вісім періодів…………………………………..37

5. Дні року………………………………………………….98Вступ.


Книга «Вічний гороскоп» стане вашим надійним гідом у складному світі пізнання індивідуальності. На її сторінках сусідять психологія й історія, нумерологія й Таро й звичайно ж астрологія. Досить знати день народження будь-якої, що цікавить вас людини – і ось вам ключ не тільки до глибокого самопізнання, але й до взаєморозуміння із друзями, улюбленими, та й просто з новими знайомими.

Астрологи справедливо стверджують, що скрупульозний астрологічний аналіз особистості можливий тільки на основі точного часу, місця й року народження людини, що, у свою чергу, пов'язане з певним розташуванням планет, їх аспектів, транзитів і прогресій. І проте можна намалювати досить точний портрет індивідуума, знаючи тільки дату його народження. Але популярна астрологія носить загальний, опосередкований характер, оскільки в її основі – винятково сонячний гороскоп, який може підказувати тільки те, у якому зодіакальному знаку перебувало Сонце в момент вашої появи на світ (наприклад, Близнюки, Риби або Скорпіон), але він зовсім не уточнює, що ж особливого було в цьому дні. Так склалося, що більшість людей на планеті знають свій знак за сонячним гороскопом й повністю цим задоволені.

«Вічний гороскоп» - перша у своєму роді всеосяжна праця, яка дозволяє просунутися хоча б на крок уперед в «сонячній» астрології. У книзі наведені характерні риси кожного дня року, і асоційовані вони не тільки зі знаками сонячного гороскопа. Цілком правомірне питання: чи не є наші твердження голослівними, із чого ж ми все ж таки виходимо, встановлюючи наш гороскоп? Щоб відповісти на них, необхідно насамперед звернутися до історії астрології.

З незапам'ятних часів сонячні астрологи дозволяють собі коментувати персональні особливості індивідуума, користуючись певними узагальненнями, пов'язаними з тим або іншим зодіакальним знаком. Так, деякі знаки асоційовані зі стихією Вогню, яка заряджає людину величезною енергією й буйним темпераментом. Знаки класифікуються й за якостями (хрестами): так, наприклад, фіксований хрест символізує впертість, наполегливість і проникливість. ( Більш з подробицями ми обговоримо стихії і якості трохи нижче.) Крім того, астрологи зв'язують кожний зодіакальний знак із планетою

( мова йде про вісім відомих науці планет, а також про Сонце й Місяць) і додають йому характеристики небесного тіла. Слід зазначити, що склалася стійка думка, начебто традиційна символіка знаків Зодіаку заснована на конфігурації небесних констеляцій (сузір'їв), виходячи з якої й розглядається індивідуальність людей. Скажімо, для народжених 12 вересня підійдуть характеристики земного, непостійного знака Діви, керованого Меркурієм. Діви, як правило, допитливі, розумні й метушливі, вони не згідні змінювати свою думку, але знову ж керуючись лише власними міркуваннями й доводами.

Справжня праця хоча й приймає багато з узагальнень, що стосуються зодіакальних знаків, проте певною мірою відступає від загальноприйнятої методології, у першу чергу розглядаючи характеристики днів, потім періодів і, нарешті, властиво знаків. Такий підхід швидше дедуктивний, ніж індуктивний, оскільки акценти розставлені трохи інакше. Повертаючись до вищенаведеного прикладу, озвучимо їх так: нас цікавить не те, якими можуть бути Діви, але які ж насправді люди, народжені 12 вересня. Вивчивши біографії народжених у цей день знаменитостей, та й багатьох звичайних людей, простеживши їх життєвий шлях і на мить абстрагуючись від яскравих рис характеру, які становлять основу індивідуальності кожного, задамося єдиним, досить простим питанням: що ж поєднує їх усіх?

Зерно цієї книги – у класифікації індивідуумів по днях їх народження, без обліку національностей, рас і епох. При цьому робиться спроба намацати зв'язок між психологією й історією. Безумовно, основним критерієм вибудуваної автором системи персонології є день народження. За конкретними датами – долі відомих і впливових особистостей, а крім них – долі багатьох і багатьох сотень звичайних людей, яких автор спостерігав як протягом декількох хвилин, так і протягом усього життя.Основи персонології


Якщо астрологію прийнято вважати наукою небесною, персонологію можна назвати наукою земною. Насправді, базисним елементом, на якому будується персонологія, є рік. Річні ритми визначаються головним чином зміною пір року, яка супроводжується відповідними змінами тривалості дня й ночі. Ці параметри, пов'язані з рухом Сонця, рік у рік залишаються практично незмінними. Ми, земляни, прив'язані до колеса життя, обертання якого диктує (у Північній півкулі) наступне правило: починаючи із зимового сонцестояння, яке припадає на 22 грудня, дні стають довшими, а ночі коротшими – доти, доки до 21 березня не встановиться весняне рівнодення й день не зрівняється з ніччю. Ця пора року – а вона, як відомо, припадає на проміжок між сонцестоянням і рівноденням – ми називаємо зимою. Земля покривається снігом, більшість рослин припиняє свій ріст, багато тварин впадають у сплячку, а деякі з них одягають теплу шубку, щоб встояти перед злими вітрами. Навесні, коли дні стають довшими, життя здобуває властиве їй радісне різноманіття форм, і його активність досягає кульмінації до 22 червня, дня літнього сонцестояння. Час збору врожаю збігається з початком осені, а 23 вересня наступає день осіннього рівнодення. Потім дні знову стають коротшими, сонце вже не піднімається високо, і світ знову немов іде в себе, готуючись до зими.

Отже, у персонології основними точками року є весняне й осіннє рівнодення, зимове й літнє сонцестояння. Схематично їх можна представити у вигляді хреста, навколо якого відбувається обертання колеса життя. Ці чотири точки, уписуючись у міжзнаковий простір, не співпадають з жодним із дванадцяти зодіакальних знаків: весняне рівнодення розмите між Рибами й Овном, літнє сонцестояння – між Близнюками й Раком, осіннє рівнодення – між Дівою й Терезами, зимове сонцестояння – між Стрільцем і Козерогом. Кожний із цих чотирьох періодів відповідає астрологічному піку. І тут, мабуть судження, що правомірно випливає: у той час як астрологія наголошує на зодіакальних знаках, персонологія більшою мірою залежить від піків. Між іншим, протиріччя між двома системними підходами немає, хіба що інакше розставлені акценти й обраний кут зору.

Великий психолог Карл Густав Юнг невпинно нагадував про природні ритми природи, загострюючи увагу на тому, що певні види рослин, тварин, а також різні форми й ідеї з'являються на світ в строго відведену для них пору року. Його зовсім не дивувало й те, що в певну пору року народжується той або інший тип людей. Юнг підкреслював, що людина невіддільна від живої природи.

Персонология йде далі: вона бере на себе сміливість стверджувати, що кожний людський типаж має специфічну дату народження. Юнг звернув увагу на те, що кожний з нас, представників роду людського, незалежно від місця народження й способу життя, є своєрідним джерелом символів, котрі мають вплив на нас. Сама по собі астрологічна символіка ґрунтується не тільки на конфігураціях сузір'їв, але також і на людських прототипах.

Вивчаючи характери багатьох людей, народжених в один день, відповідно до базових постулатів психології й астрології, персонологія намагається виявити й вивчити знакові ідеї, дії, концепції, зіштовхнутися з якими – чи то в сьогоденні, минулому або майбутньому – прийдеться(випаде) кожній людині.


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   266

Схожі:

Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» iconКнига, без якої я не уявляю свого життя
Щоразу перечитуючи роман М. Булгакова "Майстер І маргарита", замислюєшся, в чому полягає його чарівність, магія, приваблива таємниця,...
Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» iconРішення № Про затвердження Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних, анотаційних дощок
Відповідно до Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про охорону культурної спадщини”, з метою дотримання чинного...
Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» iconКнига світ, книга серцю привіт Методичні рекомендації ббк 8. 387. К 53
Книга — світ, книга — серцю привіт : метод реком. / Нац б-ка України для дітей; уклад. Ю. В. Осадча. — К., 2013. — 36 c
Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» icon«Засоби залучення учнів до читання як шлях формування загальнокультурної компетенції інноваційної особистості»
Школа – це насамперед книга. Книга – це могутня зброя. Розумна, натхненна книга часом вирішує долю людини
Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» iconКнига року Бі-Бі-Сі 2012 (Книга року bbc) — літературна нагорода україномовним літературним творам, що присуджується Британською телерадіомовною корпорацією (Бі-Бі-Сі). Книга року Бі-Бі-Сі
Ця книга про те, як можна подолати свій страх. Про те, як можна навчитися навіть із найстрашніших І найзагрозливіших синьомордів...
Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» iconКнига для дому, книга для сім'ї, ви можете сміливо наслідувати приклади з моїх порад, робити виписки, конспектувати окремі тези чи положення, а згодом перевірити це на власному досвіді
Книга, що претендує на настільну, заслуговує, очевидно, на передмову. Книга без передмови — те ж саме, що кінокартина без кіножурналу....
Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» iconУрок №62 Система розділових знаків Культурологічна тема Той, що «народився для добра І любові» до річниці від

Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» iconТаємниця сімейного щастя. Моральні проблеми в драмі Ібсена «Ляльковий дім»
Тема уроку: Таємниця сімейного щастя. Моральні проблеми в драмі Ібсена «Ляльковий дім»
Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» iconВісник київського національного лінгвістичного університету серія Філологія
Прагматичне навантаження силенціальних знаків в англомовному й україномовному художньому дискурсі
Книга «Вічний гороскоп. Таємниця знаків зодіаку» iconСвяті місця Багато церков, пам’ятних знаків – хрестів І каплиць будувались нашими пращурами так, щоб їх добре було видно здалеку подорожуючим та мешканцям тих місць.
Багато церков, пам’ятних знаків – хрестів І каплиць будувались нашими пращурами так, щоб їх добре було видно здалеку подорожуючим...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка