Кобеляцька районна радаСкачати 98,21 Kb.
Дата конвертації13.10.2017
Розмір98,21 Kb.


КОБЕЛЯЦЬКА РАЙОННА РАДА

4 сесія районної ради сьомого скликання
Порядок денний

засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку
10.02.2016 10.00

Кабінет першого заступника голови райдержадміністрації
Веде засідання голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку Коваленко Тетяна Борисівна
Члени постійної комісії з питань

освіти, культури, молодіжної політики,

спорту, інформаційної сфери, депутатської

діяльності, регламенту, забезпечення законності

і правопорядку

 1. Коваленко Тетяна Борисівна – голова постійної комісії.

 2. Сахно Ігор Володимирович – заступник голови.

 3. Горденко Віктор Леонідович – секретар комісії.

 4. Жук Олександр Георгійович

Відсутні члени постійної комісії:

 1. Антонов Микола Вадимович (у відрядженні).

 2. Кондратьєва Ганна Вікторівна (на учбовій сесії).


Запрошені:

 1. Кішінський Володимир Іванович – голова районної ради.

 2. Гордійко Оксана Павлівна – заступник голови районної ради.

 3. Шевченко Таміла Вячеславівна – голова районної державної адміністрації.

 4. Шевцова Жанна Олександрівна – перший заступник голови райдержадміністрації.

 5. Коваль Наталія Мефодіївна – начальник відділу освіти райдержадміністрації.

 6. Кириченко Марія Олександрівна – завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації.

 7. Детюк Віталій Олексійович - завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

 8. Червона Оксана Михайлівна – головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

 9. Бобрищев Костянтин Васильович – заявник.

 10. Лашко Олена Володимирівна – кореспондент районної газети «Колос».


Порядок денний:

 1. Про план роботи районної ради на 2016 рік.

Кішінський Володимир Іванович

 1. Про затвердження Регламенту районної ради в новій редакції.

Кішінський Володимир Іванович

 1. Про затвердження районної Програми розвитку культури на 2016-2018 роки.

Кириченко Марія Олександрівна

 1. Про звернення Бобрищева Костянтина Васильовича.

Коваленко Тетяна Борисівна

Бобрищев Костянтин Васильович


 1. Про реорганізацію Білицького літературно-меморіального музею Мате Залки і Білицького музею історії та декоративно-ужиткового мистецтва в Районний краєзнавчий музей та затвердження його Статуту.

Кириченко Марія Олександрівна

Червона Оксана Михайлівна

 1. Про звернення депутатів районної ради.

Кішінський Володимир Іванович

 1. Про підсумки роботи галузі фізичної культури в спорту за 2015 рік.

Детюк Віталій Олексійович

Коваль Наталія Мефодіївна

 1. Про внесення доповнень до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням тридцять сьомої сесії районної ради шостого скликання від 09.06.2015 № 3 «Про затвердження районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015-2019 роки.

Коваленко Тетяна Борисівна

 1. Інформація начальника Кобеляцького відділу поліції Головного управління національної поліції України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2015 року.

Коваленко Тетяна Борисівна

 1. Інформація прокурора Кобеляцького району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2015 року.

Коваленко Тетяна Борисівна

 1. Про план роботи постійної комісії на І півріччя 2016 року.

Коваленко Тетяна Борисівна
1. ІНФОРМУВАВ: Кішінський В.І. по питанню «Про план роботи районної ради на 2016 рік», який повідомив, що до проекту плану роботи включено районні галузеві програми, які закінчили свою дію у 2015 році, звіти керівників комунальних закладів, бюджетні питання. Зауважив, що проект плану роботи розміщений на сайті районної ради, де можна детально з ним ознайомитись.

ВИРІШИЛИ: Питання «Про план роботи районної ради на 2016 рік» внести на розгляд четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Одноголосно
2. ІНФОРМУВАВ: Кішінський В.І. по питанню: «Про затвердження Регламенту районної ради в новій редакції», який повідомив, що згідно чинного законодавства новостворена рада повинна прийняти регламент не пізніше, ніж на другій сесії. Ми виконали норму закону, але вирішили доопрацювати зміни до регламенту з врахуванням змін до діючих законів, зокрема, вступив в дію законодавчий акт про поіменне голосування. Тобто, це остання сесія, на якій голосування відбуватиметься шляхом підняття рук, тому на цьому пленарному засіданні ми повинні затвердити механізм прийняття рішень. Продемонстрував запропонований зразок поіменного бюлетеня та проаналізував зміни, запропоновані до регламенту в зв’язку з поіменним голосуванням. Зауважив, що встановлений спосіб голосування поіменними бюлетенями підсилює відповідальність депутатів.

ВИРІШИЛИ: Питання «Про затвердження Регламенту районної ради в новій редакції» внести на розгляд четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Одноголосно
3. ІНФОРМУВАЛА: Кириченко М.О., по питанню: «Про затвердження районної Програми розвитку культури на 2016-2018 роки», яка проінформувала присутніх про мету, завдання, заходи програми, та кошти, які необхідні для її реалізації.

ВИСТУПИЛИ: Шевченко Т.В., яка запропонувала передбачити в заходах програми кошти на книговидання та книгорозповсюдження.

Кішінський В.І.,зауважив, що в заходах програми не передбачений розвиток музейної справи, запропонував доопрацювати програму та внести відповідні зміни до пленарного засідання.

ВИРІШИЛИ: Питання «Про затвердження районної Програми розвитку культури на 2016-2018 роки» внести на розгляд четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Одноголосно
4. ІНФОРМУВАЛА: Коваленко Т.Б., по питанню «Про звернення Бобрищева Костянтина Васильовича», яка повідомила, що заявник присутній на засіданні та запропонувала надати йому слово для виступу.

Бобрищев К.В., який повідомив, що з метою увічнення пам’яті героїв, які загинули на війні, проводиться багато заходів – перейменовують вулиці в їх честь, відкривають меморіальні дошки, встановлюють пам’ятники. Але необхідно говорити не тільки про воїнів, а й про тих, хто поряд з ними, або тих, хто допомагає їм. Книга, яка майже змонтована, має назву «Війна і мир», це фотоповість, де зібрані фото з різних місць, адже війна не тільки там, де воюють. На її видання необхідні кошти близько 110 тис. грн. Звернувся до депутатів надати посильну фінансову допомогу. Наголосив, що книга не буде продаватись, вона буде передана у школи, бібліотеки.

ВИСТУПИЛИ: Шевченко Т.В., яка зауважила, що дана книга матиме соціальне значення, тому запропонувала подати пропозицію на її фінансування з коштів обласної програми книговидання та книгорозповсюдження. Наголосила на необхідності залучити спонсорські кошти. Також запропонувала на пленарному засіданні надати слово для виступу заявнику для того, щоб розповсюдити інформацію.

ВИРІШИЛИ: сприяти виданню книги К.Бобрищева.

Одноголосно_6._ІНФОРМУВАВ'>Одноголосно

5. ІНФОРМУВАЛА: Кириченко М.О., по питанню: «Про реорганізацію Білицького літературно-меморіального музею Мате Залки і Білицького музею історії та декоративно-ужиткового мистецтва в Районний краєзнавчий музей та затвердження його Статуту», яка повідомила, що згідно змін до законодавства Білицький літературно-меморіальний музей Мате Залки підпадає під перейменування. В зв’язку з цим відділ культури виходить з пропозицією реорганізації музею з метою збереження всіх його експонатів.

ВИРІШИЛИ: Питання «Про реорганізацію Білицького літературно-меморіального музею Мате Залки і Білицького музею історії та декоративно-ужиткового мистецтва в Районний краєзнавчий музей та затвердження його Статуту» внести на розгляд четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Одноголосно
6. ІНФОРМУВАВ: Кішінський В.І., по питанню: «Про звернення депутатів районної ради», який ознайомив зі зверненням депутатів районної ради про внесення на розгляд сесії районної ради Комплексної програми розвитку футболу в Кобеляцькому районі (додається) та повідомив, що згідно Постанови Кабінету міністрів України нових програм районна рада не може затверджувати, а лише продовжувати дію існуючих. Запропонував Детюку В.О. опрацювати дану пропозицію та подати на розгляд комісії дане питання як окремий розділ при розробці Комплексної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації при розробці Комплексної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2020 роки врахувати пропозицію депутатів районної ради та включити до даної програми розділ про розвиток футболу.

Одноголосно
7. ІНФОРМУВАЛИ: Детюк В.О., Коваль Н.М.,по питанню «Про підсумки роботи галузі фізичної культури в спорту за 2015 рік» (інформації додаються).

ВИРІШИЛИ: інформації завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Детюка В.О. та начальник відділу освіти райдержадміністрації Коваль Н. М. взяти до відома.

Одноголосно

8. ІНФОРМУВАЛА: Червона О.М., по питанню: «Про внесення доповнень до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням тридцять сьомої сесії районної ради шостого скликання від 09.06.2015 № 3 «Про затвердження районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015-2019 роки», яка повідомила, що даною програмою залишились неохоплені діти, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій, дітей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб, тому запропонувала внести зміни до даної програми, а саме, у «Перелік заходів програми» п. 3.1.1. «Забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та дітей, які потребують особливих умов для оздоровлення, а саме: з 100 % доплатою путівок з районного бюджету» доповнити словами: «дітей, які виховуються в сім’ях учасників бойових дій, дітей, які виховуються в сім’ях внутрішньо переміщених осіб та фактично проживають у Кобеляцькому районі».

ВИРІШИЛИ: Питання «Про внесення доповнень до районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням тридцять сьомої сесії районної ради шостого скликання від 09.06.2015 № 3 «Про затвердження районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015-2019 роки» внести на розгляд четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Одноголосно_11._ІНФОРМУВАЛА'>Одноголосно
9. ІНФОРМУВАЛА: Коваленко Т.Б. по питанню: «Інформація начальника Кобеляцького відділу поліції Головного управління національної поліції України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2015 року», яка повідомила, що згідно чинного законодавства дане питання повинно вноситись на розгляд сесії, інформація розміщена на сайті районної ради,а безпосередньо на пленарному засіданні начальник райвідділу особисто проінформує депутатів.

ВИРІШИЛИ: питання «Інформація начальника Кобеляцького відділу поліції Головного управління національної поліції України в Полтавській області про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2015 року» внести на розгляд четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Одноголосно
10. ІНФОРМУВАЛА: Коваленко Т.Б. по питанню: «Інформація прокурора Кобеляцького району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2015 року», яка повідомила, що згідно чинного законодавства дане питання повинно вноситись на розгляд сесії, інформація розміщена на сайті районної ради,а безпосередньо на пленарному засіданні прокурор особисто проінформує депутатів.

ВИРІШИЛИ: Питання «Інформація прокурора Кобеляцького району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району за ІІ півріччя 2015 року » внести на розгляд четвертої сесії районної ради сьомого скликання.

Одноголосно
11. ІНФОРМУВАЛА: Коваленко Т.Б по питанню «Про план роботи постійної комісії на І півріччя 2016 року», яка ознайомила членів комісії з проектом плану роботи та запропонувала затвердити його.

ВИРІШИЛИ: затвердити план роботи постійної комісії з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку на І півріччя 2016 року.

Одноголосно

Голова постійної комісії районної ради

з питань освіти, культури, молодіжної

політики, спорту, інформаційної сфери,

депутатської діяльності, регламенту,

забезпечення законності і правопорядку Коваленко Т. Б.
Секретар комісії Горденко В.Л.Каталог: 2016
2016 -> Рекомендована література
2016 -> Зарубіжна література 10-11 класи Рівень стандарту
2016 -> Літературна вікторина Т. Г. Шевченко – великий син України Коли І де народився Т. Г. Шевченко?
2016 -> 3 класу ( додаток до підручника О. Я. Савченко) 2014р. Мних Марія Миколаївна
2016 -> Плани практичних занять
2016 -> Тема. Життєвий І творчий шлях французького письменника Альбера Камю; його філософські та естетичні погляди. А. Камю й екзистенціалізм
2016 -> Видань утос
2016 -> Поетика національного міфу в романній творчості Пола Остера
2016 -> Програма комплексного фахового випробування при вступі на навчання за програмами освітнього ступеня "магістр"


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Кобеляцька районна рада iconУкраїна корольовська районна рада

Кобеляцька районна рада iconНовобузька районна рада рішення від 2014 року №

Кобеляцька районна рада iconСвітловодська районна рада Кіровоградської області
Першу сесію районної ради шостого скликання відкриває голова районної виборчої комісії Полохан Іван Іванович
Кобеляцька районна рада iconПетрівська загальноосвітня школа І ступеня Петрівська районна рада, Кіровоградської області
В збірці представлено досвід роботи вчителя початкових класів Коломоєць Тетяни Григорівни з проблеми: «Гуманне ставлення до природи...
Кобеляцька районна рада iconЗакону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Районна рада представляє спільні інтереси територіальних громад сіл району, тому все, що зроблено за звітний період, є результатом...
Кобеляцька районна рада iconПро затвердження районної Програми соціального захисту громадян, яким виповнилося 100 І більше років, на 2013-2016 роки
На підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"; за ініціативи Валківської районної державної адміністрації...
Кобеляцька районна рада iconДипломна робота Українська нація в романі П. Куліша «Чорна рада» Зміст Вступ Розділ Проблематика роману П. Куліша «Чорна рада»
Розділ Яскраві виразники українського національного характеру в романі П. Куліша «Чорна рада»
Кобеляцька районна рада iconОскільки Верховна Рада України 6 жовтня ухвалювала рішення
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради! Прошу підготуватися до реєстрації. Включіть, будь ласка,...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка