Коли ж світу настане кінець? ПророцтваСторінка1/3
Дата конвертації18.10.2017
Розмір0,68 Mb.
  1   2   3

Коли ж світу настане кінець?
Пророцтва

Більшість тих, хто пророкує кінець світу, вірять у можливість порятунку і намагаються підготуватися до майбутньої трагедії. Практично у всіх країнах будуються притулки та сучасні ковчеги, в яких можна врятуватися від будь-яких катаклізмів.
Савчин О.М.
2010р.Коли ж світу настане кінець?

Ідея про кінець світу настільки широко поширена, що часом неможливо не вірити в наближення судного дня. Про прийдешній Апокаліпсис в черговий раз нагадав житель Нью-Йорка, який витратив 140 тисяч доларів власних заощаджень на рекламну кампанію, що попереджає про те, що кінець світу настане 21 травня 2011 . Але це лише одне з багатьох передбачень про загибель Всесвіту.Найбільш правдоподібною є версія про те, що людство загине 21 грудня 2012. Саме на цій даті закінчується календар, створений цивілізацією майя.

Про календар майя відомо небагато. Він був складений близько 4 тисяч років тому. Згідно з цим календарем 21 грудня 2012 закінчується великий цикл розвитку людства, який тривав 26 тисяч років, і починається зона переходу в новий енергетичний стан. З 2012 року людство нібито починає здавати іспит на можливість переходу в нову епоху розвитку, яка буде тривати до 2053 року. світу”

Багато хто вважає, що в перехідний період може відбутися зміна полюсів Землі і електромагнітне поле планети “вимкнеться” приблизно на три дні, а оскільки люди тісно пов’язані з полем Землі, може порушитися фізіологія і “обнулитися” пам’ять.

Однак дослідження, проведені співробітниками Національного університету Мексики, спростувало цю точку зору . На їхню думку, пророцтв цивілізації майя про кінець світу в 2012 році не існує. Давні вчені розрахували свій календар до 21 грудня 2012 року, але ніколи не вказували в ньому, що після настане кінець світу. Календар просто закінчився, і все. При цьому майя дотримувалися теорії, що “історія повторюється у певний момент”, після чого відлік часу починається заново.

Тим не менш, історія появи календаря майя досі залишається загадкою. Незрозумілими є і самі приводи для виникнення таких версій, як кінець світу в 2012 році.

Основою для численних версій можуть бути, як релігійні переконання, так і наукові теорії. Наприклад, американський євангеліст Гарольд Кемпінг, передбачив, що кінець світу наступить 21 травня 2011 року, використовував особливий метод обчислень. З його допомогою він встановив, що бог створив Землю в 11 083 році до н.е. Одного разу кемпінг вже робив прогноз про те, що кінець світу настане 6 вересня 1994. Однак, незважаючи на цю помилку в розрахунках, послідовники євангеліста не сумніваються в його нинішньому пророцтві.

На думку, українського вченого Миколи Чмихова, якого також прозвали “український Нострадамус”, судний день настане в 2015 році. Перед своєю смертю він провів тривалі дослідження і склав лінію життя планети Земля. Весь період розділений на чотири основних цикли: 532 роки, 1596 років, 7980 років і 9576 років. Чим довше період, тим страшніше його кінець, тим більш руйнівними катастрофи, якими він закінчується. Згідно теорії вченого, зараз до кінця наближається довгий 9576-річний цикл. Цим Чмихов пояснив велику кількість техногенних і природних катастроф, що обрушилися на людство.

Крім конкретних дат передбачаються і різні причини загибелі людства. Серед найбільш поширених – землетруси і виверження вулканів, повені, зіткнення з астероїдами, світова війна із застосуванням ядерної зброї і навіть повстання роботів. Багато хто з цих сценаріїв вже надихнули і продовжують надихати голлівудських режисерів на зйомки фільмів катастроф, які практично з документальною точністю пророкують трагічну долю нашої планети.

Загроза для життя на землі може виходити з космічного простору. Існують цілі списки, складені вченими, де перераховані астероїди загрозливі зіткненням із Землею. З великою ймовірністю в 2019 році на планету може обрушитися астероїд 2002 Nt7. Втім, після додаткових спостережень за астероїдом, фахівці NASA заявили, що “неприємна зустріч” з астероїдом Nt7 може відбутися лише в 2060 році.

Крім астероїдів, загрозою з космосу може бути інопланетне вторгнення. Проте максимально наближено до реального нападу інопланетних істот була лише радіопостановка роману Герберта Уельса “Війна Світів” , яка викликала справжню паніку в 1938 році. Такий ефект був досягнутий завдяки тому, що перша частина постановки, здійсненої американським режисером і сценаристом Орсоном Уеллсом, звучала як репортаж у прямому ефірі.

 Ще одним приводом для хвилі різноманітних версій загибелі Всесвіту став запуск у 2008 році Великого адронного коллайдера (ВАК) – наймогутнішого в історії прискорювача частинок. Напередодні запуску ВАК блогери включили свою уяву. Тоді передбачали самі неймовірні сюжети: від зникнення планети і руйнування Всесвіту до перельоту в середньовіччя по тунелю часу і поглинаючих людей “чорних дірок”. Кінець світу так і не настав, а єдиною жертвою ВАКа, і то непрямої, стала індійська дівчина, яка покінчила з собою, впавши в депресію від повідомлень про європейські досліди і про загрозу світу настання “кінця світу”.

У минулому році був опублікований прогноз, згідно з яким в 2012 році Землю знищить одночасне виверження всіх вулканів планети. На думку вчених, більшість вулканів разом вивергалися 10, 22, 30, 40, 49 і 60 мільйонів років назад, і кожен раз синхронне виверження призводило до планетарної катастрофи. На користь цієї версії говорить посилення сейсмічної активності в останні роки: землетрусу в Китаї, на Гаїті, пробудження ісландського вулкану, який паралізував авіасполучення над Європою, а також катастрофи, що відбулися в Японії та Іспанії.

Однак ці теорії, як і багато інших були спростовані. В Інституті вулканології і сейсмології ДВО РАН заявили, що з наукової точки зору це неможливо . Крім того, припущення про великі обсяги магми, що знаходяться під вулканами і здатних знищити людство, є сильно перебільшеними.

Більшість тих, хто пророкує кінець світу, вірять у можливість порятунку і намагаються підготуватися до майбутньої трагедії. Практично у всіх країнах будуються притулки та сучасні ковчеги, в яких можна врятуватися від будь-яких катаклізмів. Недавно по ТВ показали як, колишній військовий інженер з Підмосков’я спроектував незвичайну рятувальну капсулу – своєрідний ковчег – на випадок кінця світу. Він вважає, що його винахід дозволить вижити під час практично будь-яких катаклізмів: аномальної спеки, холоду, отруйних речовин, сильного урагану, навіть від землетрусу. У капсулі від несприятливих факторів зможуть сховатися до 20 чоловік. Євген Убійко сподівається знайти інвестора, завершити дослідний зразок та продати ідею державі. За його розрахунками, коштуватиме сучасний “Ноїв ковчег” буде близько 80 тисяч доларів.

От, коли ж точно станеться цей судний день, мабуть вже й сам Бог не знає…

Хоча вчені з різних країн світу один за одним приходять до висновку, що давнє пророцтво племені майя, яке в своєму календарі вказало наступний, 2012, рік як час всесвітньої катастрофи, схоже, має великі шанси збутися.

Одна з глобальних проблем – зрушення геомагнітних полюсів, так звана інверсія, коли Північний і Південний полюси можуть помінятися місцями. Поки що немає ніяких точних даних про те, коли така інверсія може статися. Проте ряд вчених вважають, що це трапиться саме в 2012 році. Відзначимо, що зміна магнітних полюсів, за припущенням учених, призведе до глобальних кліматичних змін на зразок нового льодовикового періоду або всесвітнього потопу.

Ще один страхітливий сценарій, який може збутися в наступному році, – це так звана сонячна війна, коли світило своїми колосальними спалахами або коронарними викидами атакує Землю.

Доповідь про можливу катастрофу підготували фахівці Академії наукСША . За словами вчених, сонячні спалахи викличуть геомагнітні бурі жахливої ​​сили, через які на всій планеті відключиться електрика, без якого сучасної цивілізації просто не можуть вижити.

Крім того, прийдешній 2012 р. може стати роком небувалою вулканічної активності, коли разом почнуться виверження всіх вулканів  на планеті. До такого висновку прийшла група вчених з Австралії і Норвегії.

За словами дослідників, в історії нашої планети вже бували такі періоди, коли на Землі починався справжній вулканічний хаос, що знищував все живе.

Після таких катаклізмів доводилося починати все спочатку – життя відроджувалося з бактерій.

Відомий канадський письменник, есеїст, футуролог і популяризатор Доменік Рікардо спрогнозував, що чекає Росію . На Заході його ще називають “квебекський Нострадамусом” – якщо вірити журналістам, під час “Уотергейтського скандалу”, назвав точну дату відставки американського президента Ніксона, передбачив руйнування Берлінської стіни, розпад Югославії і розвал СРСР.

А. Свєтов Перше питання: якою ти бачиш Росію через десять-двадцять років?


Доменік Рікардо Мені не хотілося б тебе засмучувати, але через 10 років я її не бачу …

А. Свєтов Поясни, що ти маєш на увазі? Що в даний момент ти не можеш нічого сказати про майбутнє Росії або що Росії не буде як незалежної країни і самостійної держави?


Доменік Рікардо Останній варіант з двох, тобто Росія припинить існування як окрема державна та культурна освіта.
Бачиш, Андрій, я ж зовсім не фаталіст, і життя поступово навчило мене однієї парадоксальної істині: майбутнє можна успішно прогнозувати не тільки для того, щоб надалі сказати собі: “ах, який я молодець! Ах, як я точно все передбачив! “, а й потім, щоб його, це майбутнє, якщо воно небажане, можна було б спробувати запобігти, – тим самим девальвувавши власний прогноз і значить, як” пророк “, залишившись у дурнях!
Вам, російським, потрібно сьогодні докласти зусиль для того, щоб мої прогнози (які, зауважу в дужках, як правило збуваються) на цей раз не збулися! Велика Росія, з її величезною територією і 130-ма корінними етносами, особисто мені дуже дорога, як культурний та історичний простір, і я не хочу, щоб з Росією трапилося щось непоправне.

А. Свєтов Тоді поставимо запитання інакше: який тобі бачиться ось ця територія, яку сьогодні займає Росія, рівно через десять років?


Доменік Рікардо Зі сходу на захід ця, як ти висловився, “територія” виглядає так:
Південна частина острова Сахалін, всі острови Курильського архіпелагу і південно-західне узбережжя Камчатки знаходяться під японським протекторатом. Межі цієї зони дуже жорсткі і добре охороняються. Японці контролюють також прилеглу до цих земель акваторію Тихого океану, всі Охотське море і Японське море від Владивостока до західного узбережжя самій Японії. Військова база і порт Петропавловськ-Камчатський – під спільним управлінням США і Японії.
Далі на захід картина виглядає так:
Територія від 65-ї паралелі з півдня на північ, і від Уелена на сході до Архангельська на заході – під юрисдикцією США. (Далі на північний захід починається юрисдикція Британії; на північний схід – Німеччини та Норвегії.)
Все, що південніше шістьдесят п’ятого паралелі, тобто практично вся Східна Сибір південніше Північного полярного кола, а також Монголія, знаходяться під впливом Китаю. Китайський окупаційний режим буде дуже жорстким, що нагадує китайський режим на Тибеті перших років окупації. Тюрми та концентраційні табори переповняться сибірськими і монгольськими партизанами. Однак прикордонна служба поставлена ​​погано, і будь-хто, будь то біженець або контрабандист, зможе без особливих зусиль покинути китайську зону. У самому Китаї буде розгорнута пропагандистська кампанія, яка закликає народ заселяти “північні провінції Китаю”. Китайська влада активно допоможе своїм переселенцям – новим “хуа-цяо” – політично і економічно. Десятки мільйонів китайців кинуться в Монголію і Східний Сибір. У короткий термін етнічний склад цих районів радикально зміниться: китайці складуть переважну більшість на цих територіях. Грошова одиниця – сучасний китайський юань. Невелика подробиця: всі вивіски та інформаційні покажчики на цих територіях повинні дублюватися по-китайськи. За порушення – непомірний штраф або навіть позбавлення ліцензії (якщо говорити про приватному бізнесі).

Велика російська рівнина і вся Західна Сибір виглядають так: від Уральського хребта до Петербурга і від Мурманська до Астрахані територія розділена на директорії, що знаходяться під об’єднаним командуванням НАТО. Попередній адміністративний поділ на області збережеться повністю. Різниця лише в тому, що кожна область знаходиться в зоні відповідальності конкретної держави – члена НАТО. Зокрема, Курська, Брянська та Смоленська області – це майбутня зона відповідальності французької адміністрації, Тверська, Ярославська, Архангельська, Костромська – британської, а Калінінградська і Ленінградська – німецької … І лише в Москві й Московській області адміністрація буде змішаною: у ній будуть представлені майже всі країни – члени НАТО, виключаючи чомусь Грецію і Туреччину.


Офіційна мова всіх цих адміністрацій – англійська. Вся документація в директоріях ведеться на цій мові. Але особисті документи цивільних осіб складено на двох мовах – російською і англійською. Громадянська адміністрація цих областей – змішана, тобто складається з місцевої бюрократії і представників НАТО, які і володіють реальною владою в своїх зонах відповідальності. Грошова одиниця – рубель, але не такий, як зараз.

Цілком особлива ​​буде ситуація на півдні Росії. Весь російський Кавказ і сусідній з ним Ставропольський край надовго поринуть у безодню етнічних і релігійних міжусобиць. Хоча основна боротьба все-таки йтиме не між окремими етносами, а між двома багатонаціональними арміями, що представляють дві ворожі один одному течії в ісламі …

Україні вдасться зберегти формальну незалежність, пожертвувавши Кримським півостровом на користь Туреччини, що колись належав Османській Імперії, який за допомогою союзників по НАТО буде відчленований від України, як то кажуть, “мирним шляхом” і “без єдиного пострілу”.
Білорусії пощастить менше: вона, як і Росія, втратить державну незалежність і буде де-факто управлятися військовою адміністрацією НАТО під прикриттям маріонеткового уряду, номінальною головою якого стане колишній білоруський політемігрант: худорлявий сивуватий брюнет невисокого зросту.

А. Свєтов Для мене залишається абсолютно незрозумілим, які передують події призведуть Росію до тієї ситуації, про яку ти розповів? Яким чином Захід, Китай і Японія зможуть одночасно зважитися на інтервенцію і окупацію Росії? Чому Росія не зможе надати успішний опір цьому вторгненню? Що стане з ядерним арсеналом нашої країни? Чому не буде  використано у цих подіях ядерну зброю?

Доменік Рікардо Демографічна ситуація у вашій країні виглядає вельми плачевно. Мені здається, що й самі росіяни чудово розуміють, що їхня країна, малозаселена і економічно ослаблена, але фантастично багата природними ресурсами, вже давним-давно є об’єктом найпильнішої уваги фінансових і промислових бонз і на Заході, і на Далекому Сході.
Ти можеш запитати: “За що вони нас так ненавидять?” Я ж тобі відповім, що на самому діліі “безкорислива” ненависть властива лише дуже небагатьом впливовим маніякам, таким, наприклад, як Збіг Бжезінськи або місіс Олбрайт. Решта важливі добродії просто-напросто дуже і дуже люблять гроші. І зовсім не якісь там міфічні “ліберальні цінності” або “ідеали демократії”.

У мене створюється враження, що ваш уряд цілком щиро чомусь хоче подобатися їм, хоче почути від них якісь заохочувальні слова, мовляв, о / кей, братці, ви молодці! так тримати! Ми вас підтримаємо.


Я передчуваю, що дуже скоро настане момент, коли російський уряд набереться сміливості прямо запитати у Заходу: “Чого ви ще від нас хочете? Ми зробили все, що ви хотіли. Ми затвердили тут ваші” ліберальні цінності “. Наша економіка – в ваших руках . Наш народ залишився без роботи і без майбутнього. Ми – ваші неплатоспро- -можні  раби. Наше подальше існування цілком залежить від вашої милості і від ваших продуктових подачок. Чого ж ви ще незадоволені? Чого ви ще вимагаєте від нас? “
І тоді Захід вперше скаже своє заповітне слово: “Умріть!” І це буде остання вимога до народів Росії … І це слово буде вимовлено не з ненавистю фанатика, а з холодним розрахунком діккенсівського “дядечка Скруджа”, який вже встиг забути про існування своєї чергової жертви.

А. Свєтов І все-таки, ти поки нічого не сказав про війну та інтервенції …


Доменік Рікардо про яку війну? Слава Богу, ніякої великої війни в Росії не буде! Майбутня окупація, незважаючи на свою стрімкість, буде носити відносно мирний і організований характер. Зміна адміністрацій на місцях по всій західній частині Росії займе всього кілька тижнів. Росія не буде завойована, вона буде “здана на милість переможця” – є така середньовічна формула. Військові арсенали, включаючи ядерну зброю, за домовленістю НАТО з Китаєм, перейдуть під повний контроль американців, і згодом важке озброєння буде частково вивозитися за межі Росії, а частково знищуватися на місці. Російська армія буде розформована і демобілізована, і єдиними “аборигенами”, яким буде офіційно дозволено мати стрілецьку зброю, залишаться мисливці, єгеря та співробітники міліції.

А. Свєтов Наскільки зміниться повсякденне життя пересічних громадян Росії? Чи стане вона краще або гірше, ніж сьогодні?


Доменік Рікардо Спочатку ніяких великих змін у повсякденному житті місцевого населення не відбудеться. У західних зонах не буде ні масового голоду, ні епідемій, ні серйозних заворушень. Всі основні потреби населення (включаючи традиційний російський напій) будуть негайно задовольнятися, а всі прояви протесту будуть придушуватися швидко і жорстко.
Загалом, вивчайте історію індіанців, скоро вона стане для вас вельми актуальною!

(Процитовано частково)Москва, Березень 28 (Новий Регіон, Катерина Попова) – У найближчі два роки планету чекає третя світова війна, яка буде супроводжуватися найбільшим економічним колапсом. З таким прогнозом розвитку  подій виступають не тільки відомі астрологи , але й провідні фінансові аналітики. Згідно з оцінкою одного з найбільших прогнозистів в США Чарльза Неннера , вже в наступному році варто очікувати обвалу на світових ринках, що спровокує великомасштабні бойові дії.

Відомий в США провісник світової кризи 2008 року, в минулому ведучий аналітик однієї з найвпливовіших у світі фінансових компаній Goldman Sachs Чарльз Неннер виступаючи в ефірі телеканалу Fox, заявив, що в кінці 2012 року вибухне світова війна, яка призведе до найбільшого економічного колапсу. Експерт порадив своїм клієнтам вже зараз починати позбуватися від цінних паперів (акцій, облігацій і т.д.), так як під час передбачених їм трагічних подій неминуче впадуть всі фінансові ринки світу.

Згідно з прогнозом Неннера, який наводить портал «Біржовий лідер», у самому кінці 2012 року повинен відбутися рекордний обвал Індексу Доу Джонса – він опуститься до рівня 5000 . Для порівняння: у розпал останньої фінансової кризи, в березні 2009 року, падіння зупинилося на рівні 6,547.

Неннер, якого в США називають ринковим пророком, прогнозує, що падіння буде тривати кілька місяців, приблизно з середини наступного року .Тому всім великим гравцям на ринку (насамперед пенсійним та хеджфонди, а також великим корпораціям і всім серйозним інвесторам) необхідно дочекатися максимального підйому індексу (до 13 000) і після цього відразу ж виходити з ринку. Максимум зростання ринку, згідно з прогнозом Чарльза Неннера, припаде на 2011 рік.

Масовий обвал буде тривати протягом 2-3 років . Головною і єдиною причиною спаду, на думку експерта, стане зміна циклів – «війна» і «світ». Тобто уряди будуть активно інвестувати кошти в війни, бажаючи стимулювати власний економічний розвиток за рахунок нарощування ВПК .

Експерти академії трейдингу Masterforex-V вважають, що в ефірі телеканалу Fox був озвучений не просто прогноз. Фінансист і інвестор рівня Неннера не стане ризикувати своєю репутацією заради погоні за сенсацією та сьогочасною популярністю, яка у нього і так є . Це або попередження для своїх, або частина програми по запуску нового ведмежого тренда. Друге навіть більш переважно.

Аналітики звертають увагу, що такі фінансові велетні як Goldman Sachs (Чарльз Неннер хай і колишній, але все-таки її співробітник) не завжди намагаються слідувати кон’юнктурі ринку, вони самі здатні її визначати. Іншими словами, вони в змозі створювати тренди. Тому прогноз Неннера – це не вгадування і навіть не розрахунок, це підготовка громадської думки, потрібних настроїв у середовищі інвесторів і трейдерів.

При цьому експерти звертають увагу, що прорахувати тенденції у світовій політиці зараз не так вже й складно. Події в Тунісі, Єгипті і особливо в Лівії показали, наскільки міцна влада в нафтоносному регіоні. Вже зараз зрозуміло, що ланцюгова реакція «арабських революцій» з їх непередбачуваними наслідками навряд чи закінчиться.

У цій ситуації можливі, мінімум, два ймовірні сценарії – і обидва ведуть до ескалації ситуації . Як вважають аналітики, перший сценарій полягає в тому, що поки повстання відбуваються в країнах, що є незначними експортерами енергоносіїв,  дефіцит що утво-ривсяпокривають Саудівська Аравія, Іран і Росія. Але коли «революціонери» доберуться і до них, то знадобиться іноземна інтервенція (або на допомогу повсталим, або на противагу їм – залежить від ставлення правлячого режиму з США та ЄС). Лівія – лише приклад, який підштовхує до подібного висновку . Тоді шокуючий прогноз про великі військові дії, аж до 3 світової війни, не здадуться фантазією аналітика.

Другий сценарій полягає в тому, що з нафтою буде все у відносному порядку, але  «арабські революціонери», зіткнувшись з численними проблемами у внутрішній політиці, захочуть провчити Ізраїль . Їх, з ісламської солідарності, обов’язково підтримають всі в регіоні (включаючи шиїтський Іран і навіть натовську Туреччину). Америка, природно, прийде на допомогу сіоністському державі, і буде недовга (згідно Неннеру – менше року), але досить капіталомістка війна, яка призведе до обвалу фінансових ринків.

Тим часом не всі аналітики згодні з тим, що третя світова війна можлива. Коментуючи прогноз Неннера, директор зі зв’язків з громадськістю ФГ “Калита-Фінанс» Олексій В’язовськийвідзначив «Новому Регіону» , що подібні припущення про третю світову війну є вкрай малоймовірними.

Разом з тим він згоден, що фінансові ринки в найближчі два роки можуть очікувати великі потрясіння . За його оцінкою, потенційним спусковим гачком до обвалу світових фондових індексів може служити процес повсюдного посилення монетарної політики в світі .

«На тлі глобального зростання інфляційних ризиків в найближчі квартали уряду як розвинених, а тим більше країн, що розвиваються змушені будуть почати підвищувати процентні ставки і вилучати надлишкову ліквідність з фінансової системи. Чим це загрожує фондовим ринкам, що росли останні два роки виключно на притоці все нових порцій «свіжонадрукованих» доларів, здогадатися нескладно. Банки та інші фінансові інститути почнуть фіксувати позиції і виводити кошти з ринків для покриття кредитів, що подорожчали », – прогнозує експерт.

Разом з тим він додає що подібна реакція неминуче призведе до зниження фондових індексів, і передбачити масштаб падіння вкрай складно.

«Як би там не було, цілком можливо, що на наших очах здійснюється Концепція «золотого мільярда» і стратегія «сталого розвитку»

Ця концепція, що дістала назву «золотого мільярда»,  була розроблена в надрах Римського клубу.  В ній  не моделюється можливість стерпного існування всіх людей. Відповідно до неї, ресурси й запаси стійкості Землі можуть забезпечити стабільний розвиток і високий рівень життя тільки для одного мільярда людей. Саме до такої межі й треба, на думку розробників моделі, скоротити населення Землі.

Концепція «золотого мільярда» за своєю суттю відверто антигуманна. Вона фактично виправдовує війни й інші подібні методи скорочення кількості населення. До того ж, хоч і називається цифра в один мільярд, відомо, що вона завищена. Просто населення країн, зарахованих до елітної групи на благоденство, на момент створення концепції саме таким і було. У стратегії «сталого розвитку» багатьох із них (США, Німеччина, Швеція та ін.) у завуальованому вигляді покладено ту саму ідею: успішне майбутнє тільки для обраних країн зі збереженням «золотого мільярда» процвітаючої частини людства. Послідовники цих ідей є і в Росії.

Сценарій виходу на потрібну кількість досить простий. На першому етапі «золотий мільярд» живе за рахунок декількох мільярдів людей, що становлять «інше людство». Він задовольняє свої потреби за рахунок матеріальних ресурсів усієї планети. При цьому робиться все можливе для скорочення кількості цього «іншого людства», що легко досягається «скиданням» туди брудних виробництв і шкідливих технологій. Тим само цілям слугують підтримка корумпованих режимів, що розкрадають гроші країни, впровадження програм, які передбачають скорочення різних соціальних заходів. До речі, Україна – один із полігонів з «обкатування» цієї програми глобальної колонізації та вимирання.

Дані ЦРУ (станом на середину 2001 року) свідчать: усупереч твердженню, начебто в багатьох країнах Заходу триває спад народжуваності, ця тенденція характерна лише для країн колишнього СРСР і соцтабору. Чи випадково зі зміною режиму тут почалося виродження?.. Коли вибухне катастрофа, то саме в цих принесених у жертву країнах вона «добиратиме» решту «зайвого» населення.

А ось інший аргумент послідовників теорії «рога достатку»: «Нас лякають демографічною кризою і тісно пов’язаними з нею можливими сировинними, енергетичними, аграрними кризами. Однак, усупереч прогнозам, жоден із природних ресурсів, як поновлюваних (енергія сонця, вітру, води), так і непоновлюваних (мінеральна сировина), не вичерпано. Протягом останніх сторіч середньостатистичний працюючий громадянин, незалежно від того, за якого режиму та в якій країні живе, за гроші, одержувані в одиницю часу, може купити набагато більше вугілля, нафти, зерна тощо, ніж у минулому сторіччі. Це відбувається завдяки науково-технічному прогресові. Уявна нестача одного джерела сировини завжди приведе до пошуку і створення ефективнішої технології.

Нині людство використовує незначну частину мінеральних ресурсів. Корисні копалини добувають з глибин 200–300 м. Водночас уже розроблено технологію буріння на глибині 10 км. Видобуток корисних копалин із великих глибин економічно нерентабельний. За підвищення вартості цих копалин і за зміни технології вони стануть доступнішими.

Чи обов’язково в майбутньому світова система зростатиме, а потім прийде до катастрофи, до похмурого напівзлиденного існування? Так, якщо припустити, що наш теперішній спосіб життя не зміниться. Але члени Римського клубу вірять у людський розум. Вони посилаються на досвід «зеленої революції», що підвищила продуктивність сільського господарства в аграрних країнах. Вони сповнені оптимізму й наводять з історії людства приклади успішного подолання труднощів, пов’язаних із межами зростання. За останні триста років накопичено вражаючий запас грандіозних технічних досягнень, що дали змогу відсунути межі демографічного й економічного зростання. Останній етап історії багатьох країн був настільки успішним, що можна сподіватися й на подальший прорив, розширюючи природні межі за допомогою технологій.

Висновки


Сьогодні політики різних напрямів продовжують стверджувати про стабільніше майбутнє та щасливіше життя через 10–15 років. Але як цього досягти, якщо рік у рік зростає кількість голодних, біженців, дедалі більше деградує біосфера?

Усі докази, що їх має у розпорядженні Римський клуб, свідчать: із трьох альтернатив – необмеженого зростання, добровільного обмеження та виходу до природних меж зростання – насправді реальними є лише два останні.

Економічні кризи стрясатимуть планету доти, доки людство увійде в епоху Великої відмови – відмови від багатьох благ, ідей, ілюзій. Час «прямолінійних» ідеологій завершився. Нині вже треба подорослішати й жити, керуючись здоровим глуздом. Аналіз різних теорій, наведених у статті, дає змогу передбачити варіанти майбутнього, «спроектувати» його і зрозуміти, яка людина зможе в цьому майбутньому жити.

Пророцтва Нострадамуса – Антихрист вже почав діяти?Як правило, всі пророцтва Нострадамуса допускають неймовірну безліч тлумачень. Особливо з приводу майбутніх подій. Що робить вірші малопридатними для будь-яких прогнозів. Але головне - вони не містять вказівок на час, до якого відносяться. Що остаточно позбавляє їх сенсу. Ось з цією невизначеністю і вирішив розібратися Віталій Дмитрович, пише газета "Комсомольська правда". Застосувавши математику і нумерологію, Хозяшев прийшов до висновку: пророкуючи, пророк мав перед очима складений власноруч астрономічний календар, тобто "розклад" руху планет і Сонця по місяцях і роках. І відповідно до цього календарем нумерував катрени. Таким чином, кожен спочатку відповідав певній даті і знаку зодіаку. Однак у творах вони викладені просто по порядку. Ось і опинилися зашифрованими.

Наведений нижче календар майбутніх подій людської історії підготовлений мною на основі тлумачень катренів Нострадамуса, виконаних у свій час С.В. Корсуном (1990), Манфредом Дімде (1996), С.А. Хворостухіной (2002), А. П. Краснящих (2005) і А. І. Денікіна (2006).

2008-2011 – обмеження демократії та самоврядування в Україні; еміграція частини населення країни в Росію.

2008-2010 – зближення російського, українського та білоруського народів, ідея Панславістичні Конфедерації.

2009 – повна перемога над СНІДом та грип.

2009-2012 – криза системи організації державної влади і державного устрою України і США.

2010 – Японія створює перші підводні поселення і акваферми; Польща приєднується до союзу слов’янських народів; листопад 2010 – жовтень 2014 можливість розв’язання Третьої світової війни з використанням хімічної і бактеріологічної зброї (гостре протистояння мусульманських та євроатлантичних цінностей); ослаблення впливу Ватикану на віруючих і світову політику ; конфлікт між Францією і Великобританією.Сам Нострадамус в письме Сезару писал, что предсказания охватывают Европу, Азию и часть Африки и распространяются на период до 3797 г. Исследования текста пророчеств позволили установить, что дата 3797 г. - грубый камуфляж, прикрывающий 2242 г. - первый год VII тысячелетия "от сотворения мира" по ветхозаветной хронологии, год наступления, по Нострадамусу, конца света. Страшный суд же произойдет еще позднее - в 3242г.

2011-2012 – загроза збройного конфлікту на Кримському півострові; економічний спад в Європі; протистояння США і країн Західної Європи; спроба реваншу ісламських фундаменталістів.

2011-2014 – створення Японією невразливою системи ПРО; початок політичної кар’єри чотирьох політичних лідерів світового масштабу.

2011 – початок сильної економічної та політичної кризи в Європі; радіоактивна катастрофа в Північній півкулі, від якої найбільше постраждає Англія; можливість застосування ісламськими фундаменталістами ядерної та хімічної зброї в результаті захоплення атомного підводного човна; розсекречення даних про спробу однієї з космічних держав зробити  поодинці пілотований політ на Марс; засекречений ісламський фундаменталіст може спровокувати світову війну.

2012 – пік світової економічної кризи, створення в Україні нового покоління ракетних двигунів; отримання штучного сигналу з Космосу, що містить принципово важливу для людства наукову інформацію.

2013 – зараження злакових культур невідомою хворобою; можливість бактеріологічної атаки Лондона.

2013-2019 – зростання впливу африканських держав на світову політику.

2015 – (в іншому варіанті 2029) – революція в енергетиці, відкриття способу отримання дешевої сонячної енергії і її бездротового транспортування; закінчення війни на Близькому Сході за активної участі України, яка виступить з низкою мирних ініціатив.

2015-2017-переговорний процес з приєднання частини території Молдови до України.

2015-2025 – чергова ескалація протистояння ісламу і християнської культури, але вже в Європі за активної участі емігрантів-мусульман, новій світовій війні запобігли завдяки миротворчим зусиллям Китаю.

А были ли у Нострадамуса предсказания об Украине, спросит читатель. Да, конечно, и довольно много. Следует только учитывать, что будущее отдельных стран интересовало Нострадамуса только в той мере, в какой оно влияло на будущее всей Европы вообще и его родной Франции, в частности. Помимо этого, одна и та же страна в "Пророчествах" фигурирует под разными названиями. Например, Францию он именует "Нерсаф", "Галлия", "Вавилон", а также названиями отдельных провинций. Такая маскировка объясняется нежеланием Нострадамуса приобщать к пророчествам читателей, которых не интересует ничего, кроме точных дат и мест. Россия - не исключение. Ее Нострадамус называет "Борисфен" (Днепр), "Славяния", "Славянский народ", "область Борея", "Новый Вавилон" (СССР),

2016 – різке зниження народжуваності в Європі в результаті забруднення навколишнього середовища; можливий викид радіоактивних речовин в атмосферу в одній з європейських країн (швидше за все в Англії).

2017 – політичний розкол Європейського Союзу та його відродженя на нових принципах; скасування шлюбу в Німеччині та створення нових принципів будівництва сім’ї при повній підтримці її державою; можливість відмови Великобританії від монархії.

2018 – революція в будівництві – винахід надміцного і надлегкого матеріалу – металлопени; будівництво мостів через всі великі протоки; винахід «другої шкіри» – надлегкого костюма, що захищає людину від дії несприятливих термічних факторів.

2018-2024-лідерство Китаю в світовій політиці; перетворення країн, що розвиваються в економічних шантажистів США і Європи.2020 – створення тектонічної зброї колосальної потужності; початок активної діяльності Антихриста в інформаційному просторі; з земель Україні починається об’єднання католицького та православного християнства в єдину церкву; повна роботизація побуту і промислового виробництва; перенесення резиденції ООН до Женеви.

2022-2041 – останній період у світовій історії, коли може бути розв’язаний глобальний озброєний конфлікт.

2023 – загроза зміни орбіти Землі під впливом космічних факторів.

2024-великі техногенні та екологічні катастрофи в США та Італії.

2025-демографічна криза в Європі, створення нового світового економічного порядку перетворення територій України та Білорусі у провідні центри європейської торгівлі.

лишь 73 года и 7 месяцев”. По единодушному мнению, пророк намекал здесь на падение власти большевиков, установленной благодаря Великой Октябрьской революции”]

Исследователь из Перми Виталий Дмитриевич Хозяшев принадлежит к числу тех, кто считает Мишеля Нострадамуса выдающимся человеком, обладавшим сверхъестественной способностью заглядывать в будущее. Лет 8 назад, ознакомившись с многочисленными попытками энтузиастов "расшифровать" Нострадамуса, Хозяшев пришел к выводу, что предшественники кардинальных прорывов не сделали и ничего по большому счету не поняли. Разве что самое очевидное: "...будут исключительные перемены и смены власти, великие землетрясения, с разрастанием новой Вавилонии, презренной дщери, приращённой мерзостью первого холокоста, и продержится [она

2027 – на сцену світової історії виходить новий диктатор, якому буде підкорятися 1 / 5 населення світу (ймовірне місце народження Індія або Китай).

 

2028 – пілотований політ на Венеру; відкриття способу одержання потужних звукових хвиль, що виконують корисну фізичну роботу; керований термоядерний синтез; подолання голоду на Землі.2028-2034 – будівництво на Землі надпотужної енергетичної установки пірамідального типу.

2029 – новий прорив у технології бездротового транспортування перетвореної сонячної енергії.

Що ж хотів сказати Нострадамус? Історія повторюється – це головна думка.

Що ж він це передбачив. Заднім числом приписати йому, заявити, що це був найбільший провал усіх часів і народів, або, на іншому полюсі …  У каббалі шукали Великий Сенс. Про Нострадамуса нічого не відомо, чи знав він каббалу чи ні. Він бавився з магією, як всі вчені його часу. Це натурфілософія Відродження, коли ще не було понять науки і паранауки, коли ще астрономія не була відокремлена від астрології. У принципі, це зробив тільки Галілей, тому що навіть Коперник (теж сучасник Нострадамуса) одне від іншого зовсім не відділяв.  У Нострадамуса є період,який визначається в 73 роки і 7 місяців. Це з послання до короля Генріха II. Мова йде про затьмарення 12 жовтня 1605, тому що в ефемерида Леовіца – планетних таблицях, якими користувався Нострадамус, про це затемнення написано цілих півсторінки. 73 роки і 7 місяців – це потрібно рахувати від 1605 року. Сенс такий, що поблизу цієї дати можливий прихід Антихриста. І Нострадамус був не один, хто вважав, що в цей період, можливо, прийде Антихрист. Так писали до Нострадамуса і після нього. Кампанелла, наприклад. За що він потрапив у в’язницю? За те, що вважав – на початку 17 століття настає царство Антихриста, а він, Кампанелла, буде той самий великий християнський монарх, який очолить з ним боротьбу. Його вислухали і посадили на 25 років за такі промови.

У Нострадамуса суцільна маячня. Якщо враховувати особливості мови, немає у нього практично ніяких анаграм, немає зашифрованих прізвиськ, імен.  Є просто перекручені складачами назви маленьких містечок і сіл. До речі, ось загадка чому у Нострадамуса немає згадок, приміром, Києва, хоча  київську пушнину в Європі добре знали, Берліну, Варшави чи Кракова, тодішньої столиці Польщі …. Про Нострадамуса написано гори літератури. Одні вважають його найбільшим пророком і ясновидцем. Інші – пройдисвітом і шарлатаном, які завжди в достатку знаходилися при будь-якому дворі. Треті називають його предтечею фантастів начебто Герберта Уеллса, Жюля Верна і Артура Кларка, вся відмінність якого полягає у використанні невиразного мови середньовічної астрологічної символіки. Нострадамуса можна вважати і першим футурологом. Причому футурологом виключно похмурого, апокаліптичного світосприйняття, перед яким прогнози сучасного Римського клубу, всі високонаукові розрахунки про глобальне потепління, цивілізаційної катастрофи, озонової діри і військових конфліктах здаються різдвяними картинками. Яке б не було ставлення до Нострадамуса, заперечувати його величезне культурологічне значення на розвиток цивілізації неможливо. Якщо це і обман, то обман геніальний.

“Центурії” – це уявна подорож в часі по країнах і континентах. У зашифрованих посланнях, або катренах, відчувається великоваговий стиль лікаря, який звик писати свої рецепти на латині. У листі королю Нострадамус пояснював, що туманний стиль він вибрав свідомо, бо пряме зображення майбутнього може справити на непідготовленого читача надмірно сильне враження. Для розшифровки катренів необхідні спеціальні знання в астрології, в середньовічних алегорій і в міфології. У провидіння з’являються підводні човни, танки, понтонні мости, літальні апарати, схожі на літаки і ракети, а також зброя страшної руйнівної сили, що нагадує атомне, від якого людина покривається карбункулами, схожими на виразки від радіоактивного ураження. Вічними супутниками цивілізації, як передбачав Нострадамус, стануть занепадаючі монархії, кровопролитні революції, нещадні війни. Нові режими будуть надягати на себе маску законності, але будуть ще більш жорстокі, ніж переможені…

Що зашифровано в його рядках? Іноді буває складно зрозуміти і розшифрувати, навіть його дослідники розходяться в тлумаченнях.Прочитайте ці рядки, і ви зрозумієте, що тлумачити їх можна цілком неоднозначно:

Що світу відкрилося – є Неба Квіти,


І в смертності немає, якоїсь потреби,
Що було приховано – тепер буде ясно,
Пророки приходять, як стане безпечно.

Перемога Пророцтва Землю рятує,


І Слово Спадкоємця світ вражає,
Він – Головний Суддя, Він народ не обдурить,
А книга покійного (Ностр.) зібраною стане.

У читанні успіх, зміст розкрито,


Побачене в книзі, що було приховано,
Там ховалися дані Сина Пророка,
Щоб не був зрозумілий Він раніше терміну.

З опікою Весталок війна завмирає,


Злиття Дам лиха все підкоряє,
Кінець і Початок, Оракул піднесений,
Тепер Він з минулого багатьма чутний.

ВАНГА.

Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3

Схожі:

Коли ж світу настане кінець? Пророцтва iconВасиль Базів кінець світу

Коли ж світу настане кінець? Пророцтва iconМоя автобіографія (після прочитання Остапа Вишні)
У день пологів я зовсім не хотіла з’являтись на світ білий. І це було не випадково, бо моє народження співпало з піком першої фінансової...
Коли ж світу настане кінець? Пророцтва iconБосоноге дитинство
Я слухав І "мотав на вус". Найбільше мене вражали розповіді про чудодійства різних знахарів, чародійства відьом, пророчі видіння,...
Коли ж світу настане кінець? Пророцтва iconУрок 15. Тема. Поліхудожній образ світу
Мета: Поглибити знання учнів про поліхудожній образ світу. Розвивати культуру мислення. Виховувати естетичне сприйняття навколишнього...
Коли ж світу настане кінець? Пророцтва iconКінець ХV – початок ХVІ століття характеризується зміною як по­лі­тичних, так І філософських орієнтирів
Кінець ХV початок ХVІ століття характеризується зміною як по­лі­тичних, так І філософських орієнтирів
Коли ж світу настане кінець? Пророцтва iconОпорна схема
Поділ України між Росією та Австрією – (кінець ХVІІІ – початок ХХ ст.) – Перша світова війна
Коли ж світу настане кінець? Пророцтва iconТема: Практичне заняття. Відлік часу в історії стародавнього світу
...
Коли ж світу настане кінець? Пророцтва iconЯ. C. Калакура
Києві під керівництвом А. Кримського, коли приступив до вивчення «Слова о полку Ігоревім» у перекладі Василя Щурата, коли закладав...
Коли ж світу настане кінець? Пророцтва iconОсобливості сюжету І композиції повісті. Символічність назви твору, риси
Повість написана на основі реальних подій. Це був кінець війни в Австрійських Альпах


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка