Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в КиєвіСкачати 157,25 Kb.
Дата конвертації24.04.2017
Розмір157,25 Kb.
ТипКонкурс

coat_of_arms_of_vinnytsa_oblast.svg.pnglogo ed.jpg

Вінницька обласна державна адміністрація

Єврорегіон «Дністер»

Актуальні гранти, проекти та програми

Конкурс проектів для НУО від Посольства Чеської Республіки в Києві

http://www.mzv.cz/kiev/uk/x2005_11_03/transition_promotion_program_call_for.html


calc.png

Від 20000 до 70000 євро

Програма “Transition Promotion Program” є фінансовим інструментом сприяння демократії Міністерства закордонних справ Чеської Республіки, яка почала діяти у 2005 році. Ця про грама спрямована на підтримку демократії та прав людини, та використовує недавній досвід Чеської Республіки з соціального переходу та демократизації країни. Проекти в рамках цієї програми здійснюються у співпраці з чеськими НУО та їх місцевими партнерами, підсилюючи важливість громадянського суспільства в процесах демократизації. Програма знаходиться у віданні Департаменту з прав людини (Human Rights & Transition Policy Department), який функціонує в якості виконавчої установи.

date.png

5 травня 2016р.

browser.png

Англійська

kuser.png

ГО, НУО

До участі в цьому конкурсі запрошуються лише українські громадські організації.

Пріоритетними напрямками є:

1) Розвиток критичного мислення та медіаграмотності в українській системі освіти

2) Удосконалення стандартів та етичних норм в розслідувальній журналістиці в Україні

3) Адвокасі, консультування та впровадження антикорупційної реформи та реформи ГенпрокуратуриDeadline: 5 травня 2016р.
Партнерство для економічної політики

https://www.pep-net.org/call-proposals


calc.png

2000 доларів

Це перше із серії змагань для розробок дослідних груп країн, що розвиваються, з метою отримання гранту програми "Грант Плюс" від Партнертва для економічної політики і нарощування потенціалу даної програми.

На першому етапі ПЕП запрошує дослідні колективи країн, що розвиваються представити свої пропозиції, які матимуть місце з кінця 2016 до 2018 року. Пропозиція повинна бути спрямована на нові програми або політичні заходи, розширення і модифікації існуючих програм, що дозволяють випадковий розподіл нових бенефіціарів.date.png

6 червня 2016р.

browser.png

Українська

kuser.png

Дослідницькі групи

ПЕП зацікавлений в наступних темах:

 • Молодіжна зайнятість

 • Розширення економічних можливостей жінок

 • Підприємництво і фінансове включення

 • Продуктивність праці в сільському секторі

Відібраним командам буде надано допомогу в розробці повної пропозиції, яка буде представлена на другому етапі відбору в липні 2016 р.

В кінці процесу відбору, 4 команди отримають нагороду від грантової підтримки ПЕП, яка включає в себе наукову підтримку від ПЕП-наставника, фінансову підтримку до $ 100000, а також різні субсидії для участі в засіданні ПЕП, робочі документи, заходи щодо поширення інформації, і багато іншого.Deadline: 6 червня 2016р.AuthorAID Гендерні Гранти 2016 року: Підтримка дослідникам з країни, що розвивається

http://www.authoraid.info/en/news/details/1038/


calc.png

1500 та 4000 фунтів стерлінгу

AuthorAID в даний час запрошує дослідників з країн, що розвиваються для наступних нових програм, пов'язаних зі статтю:

Гранти для поїздок: призначена для подання дослідниками гендерних досліджень на конференції, або для участі в конференції/навчанні на тему дослідницької роботи.

Гранти для семінарів: Для досвідчених дослідників або науковців, які хотіли б організувати гендерний семінар. Теми можуть включати в себе:

 • Впровадження гендерних підходів в системі вищої освіти

 • Розвиток інституційної гендерної політики

date.png

6 червня 2016р.

browser.png

Англійська

kuser.png

Дослідницькі групи

 • Лідерство

 • Гендерні дослідження

 • Сексуальні домагання і / або безпека

 • Вплив гендерних ролей на професійний розвиток

Два дослідники будуть нагороджені грантами для поїздок після конкурсного відбору. Кожен з успішних грантоотримувачів отримає 1500 британських фунтів для подання гендерних досліджень на конференції, або для участі в конференції/навчанні на тему дослідницької роботи.

Два дослідники або дослідницька група отримає грант для семінарів після конкурсного відбору. Кожен з успішних грантоотримувачів отримає 4000 британських фунтів, щоб організувати гендерний семінар. Ми можемо надавати матеріали і підтримку в розробці програми семінару, якщо це необхідно.

Детальніше про конкурс та реєстрацію тут: http://www.authoraid.info/en/news/details/1038/

Deadline: 6 червня 2016р.

Конкурс міні-грантів на реалізацію освітніх програм та створення анімації

http://humra.org/ua/media

calc.png

4000 та 500 євро

Міжнародний проект HUMRA – Human Rights Animation оголосив про запуск відразу двох конкурсів міні-грантів – на виробництво анімаційних фільмів і освітніх програм для школярів і студентів про права людини.

Претендувати на перший грант можуть художники-мультиплікатори, професійні анімаційні студії і студенти за фахом «художник-аніматор», «режисер анімаційного кіно» та інших суміжних спеціальностей. Загальний фонд конкурсу – 12 000 €, він буде розділений між трьома переможцями, кожен отримає по 4000 €.

За другий грант можуть поборотися громадські активісти, зацікавлені в просвітницької діяльності в області прав людини, педагоги, які мають досвід роботи на тему прав людини або суспільних дисциплін, співробітники і волонтери громадських організацій, державних установ культури і освіти.


date.png

25 травня 2016р.

browser.png

Українська

kuser.png

Художники-мультиплікатори, громадські активісти, педагоги, ГО

Загальний грантовий фонд цього конкурсу становить 3 000 €, міні-гранти для переможців – 500 € кожному.

Детальні умови і вимоги – на сайті проекту HUMRA: http://humra.org/ua/mediaDeadline: 25 травня 2016р.
Актуальні стажування та стипендії

Набір на Всеукраїнський табір «Будуємо Україну разом»

http://www.prostir.ua/?grants=nabir-na-vseukrajinskyj-tabir-budujemo-ukrajinu-razom


calc.png

Витрати покриваються організаторами

БО “Львівська освітня фундація” запрошує студентів-волонтерів долучатися до всеукраїнського табору «Будуємо Україну разом», що має на меті допомогти українцям, які опинилися в скруті, відбудувати та відремонтувати їхні помешкання.

Проект “Будуємо Україну разом” створений БО “Львівська освітня фундація” у серпні 2014 року. Проект реалізується у партнерстві із NED у рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCB), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Після того, як міста Краматорськ та Слов’янськ Донецької області були звільнені від російської окупації, працівники фундації та волонтери вирушили на Схід України, аби допомогти людям, чиї домівки постраждали від бойових дій. Відтак, за два місяці тоді було відремонтовано 25 квартир.date.png

31 травня 2016р.

browser.png

Українська

kuser.png

Молодь

А, зважаючи на те, що практично у кожному місті чи селі України є люди, які так чи інакше постраждали від війни (сім’ї героїв АТО, переселенці, багатодітні родини, сім’ї з дітьми з особливими потребами тощо), волонтери вирішили розширити поле своєї діяльності. Відтак табір у 2016 році діятиме у 10 містах України впродовж усього літа.

На кожен тиждень діяльності табору, активісти прагнуть залучити 50 волонтерів, з яких половина — місцеві мешканці, а решта — волонтери з інших областей України. Програма табору виглядає таким чином: зранку і до обіду волонтери працюють на відбудові, а опісля матимуть спільну культурну програму (екскурсії, відпочинок, майстер-класи, лекції, перегляди фільмів, ватра та багато цікавого).

БО “Львівська освітня фундація” забезпечує проживання, харчування та доїзд волонтерів, тобто від них вимагаються лише активність та бажання стати частиною великої родини, об’єднаної проектом «Будуємо Україну разом».

Анкету можна заповнити тут: https://docs.google.com/forms/d/1G_uXahFlYvc128w-yTO3Fm0GYzijl6QTXCHfrcJzduM/viewform?c=0&w=1Deadline: 31 травня 2016р.
Євроатлантична Літня Академія (WEASA) 2016

http://www.weasa.org/call-for-applications/


calc.png

Витрати покриваються організаторами

Натолінський кампус Коледжу Європи, Фонд Маршалла «Німеччина – США» і Польсько-Американський Фонд Свободи оголошують про четвертий набір Варшавської Євро-Атлантичної Літньої Академії (WEASA), яка буде присвячена темі: «Регіональна політика і регіональний розвиток: Євроатлантична підтримка країн Східного Партнерства».

WEASA 2016 ─ програма, спрямована на ознайомлення учасників зі змінами пріоритетів і структури зовнішньої підтримки, введеної в 2015 році Європейським Союзом і Сполученими Штатами; на організацію форуму для діалогу щодо формування майбутньої підтримки, яка буде базуватися на коментарях, проблемах, очікуваннях і рекомендаціях щодо Східного Партнерства, та на вивчення чотирьох сфер в рамках регіональної політики і регіонального розвитку.date.png

30 квітня 2016р.

browser.png

Англійська

kuser.png

ЗМІ, ГО, держслужбовці, аналітики, експерти, радники

У рамках широкої теми регіональної політики і регіонального розвитку, а також через важливість теми зовнішньої трансатлантичної підтримки, WEASA 2016 зосередить увагу на наступних темах:

 • Транскордонна співпраця;

 • Центрально-регіональні відносини, зокрема роль регіональних еліт;

 • Регіональна безпека і врегулювання криз;

 • Розвиток кластерів та економічне зростання.

Академія 2016 адресована: державним службовцям центральних, регіональних та місцевих рівнів, зокрема тим, хто залучений до програм зовнішньої допомоги і співпраці (програмування і впровадження на рівнях центрального і регіонального уряду); приватному сектору, громадським організаціям, засобам масової інформації, членам наукового співтовариства, що спеціалізуються на відповідних питаннях. Запрошуються до подання заявок політичні аналітики, експерти, радники, державні службовці, фахівці бізнес сектору, журналісти і члени громадських організацій з регіону Східного Партнерства (тобто Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна), зацікавлені у тематиці Академії 2016.

WEASA 2016 відбудеться 4-15 липня 2016 року.

Форма для заповнення: http://www.weasa.org/apply-now/

Deadline: 30 квітня 2016р.

Конкурс журналістських розслідувань “Висвітлення корупції у використанні коштів місцевих бюджетів”

http://www.prostir.ua/?grants=startuje-konkurs-zhurnalistskyh-rozsliduvan-vysvitlennya-koruptsiji-u-vykorystanni-koshtiv-mistsevyh-byudzhetiv

calc.png

Цінні призи

Журналісти друкованих видань, онлайн-ресурсів, місцевих теле- та радіо-компаній з усіх регіонів України запрошуються до участі у конкурсі.

Конкурс проводиться в рамках проекту “Громадянське суспільство та медіа за прозорі місцеві бюджети!”.Проект реалізується Одеською обласною організацією ВГО КВУ в партнерстві з фундацією “Відкрите суспільство” та громадським партнерством “За прозорі місцеві бюджети!” за фінансування Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні. Партнер проекту – ГО “Інтерньюз-Україна”.

date.png

1 серпня 2016р.

browser.png

Українська

kuser.png

Журналісти

На конкурс можуть подаватися розслідування, що описують корупцію у використанні коштів місцевих бюджетів, та які були опубліковані чи випущені в ефір у період з 1 січня 2016 р. по 1 серпня 2016 року.

Вимоги до матеріалів:

 • До участі у конкурсі допускаються матеріали, які стосуються фактів корупції у використанні коштів локальних бюджетів.

 • Матеріали, що надсилаються на розгляд Конкурсної комісії, повинні бути оприлюднені (в ефірі регіональних телерадіокомпаній/на шпальтах регіональних друкованих видань/ на веб-сторінках онлайн-ЗМІ) у період з 1 січня 2016 р. по 1 серпня 2016 року.

 • Кожен регіональний журналіст, що бере участь у Конкурсі, може надіслати не більше 3-х матеріалів.

 • Матеріали, що не відповідають тематиці конкурсу, розглядатися не будуть.

 • Матеріали мають бути оприлюднені/опубліковані українською або російською мовами.

 • Мінімальний обсяг сюжетів для телебачення та радіо – 3 хвилини. Мінімальний обсяг матеріалів для газет та онлайн-ЗМІ – 5 тис. друкованих знаків (з пробілами).

 • Матеріали, подані до участі у Конкурсі, не рецензуються, організатори конкурсу не ведуть листування з авторами щодо змісту текстів чи сюжетів.

Формат матеріалів:

 • Для друкованих ЗМІ – а) текст статті в форматі .docx; б) скановане зображення сторінок друкованої версії видання, де розміщено матеріал, у форматі .jpeg, .tif, .pdf.

 • Для он-лайн ЗМІ – текст статті в форматі .docx із зазначенням гіперлінку публікації.

 • Для теле- чи радіо матеріалу – лінк на мультимедійний файл, завантажений на відеохостинг чи файлообмінник.

Разом з матеріалом, що подається на конкурс, необхідно надіслати документ з інформацією про автора: ПІБ; Видання, місто; Посада; Назва роботи, короткий опис (до 500 символів); Дата публікації\виходу в ефір; Телефон та електронна адреса автора.

E-mail проекту – transparentbudgets@gmail.com.Критерії оцінки матеріалів:

 • Відповідність тематиці конкурсу;

 • Рівень дотримання журналістських стандартів;

 • Масштаб корупції та глибина дослідження;

 • Стиль викладення матеріалу, використання графіки чи інших елементів представлення масивів даних.

Deadline: 1 серпня 2016 р.Стажування у Центрі для жінок – “Centre for Women, Peace and Security” (Лондон)

http://www.lse.ac.uk/WomenPeaceSecurity/projects/activistInResidence.aspx


calc.png

Витрати покриваються організаторами

Програма резиденцій для активісток та активістів створена для тих, чия діяльність спрямована на промоцію справедливості та рівності прав жінок, які проживають на конфліктних територіях. Учасники отримають змогу провести три місяці в “Центрі Жінок, Миру та Безпеки” (Centre for Women, Peace and Security) в Лондонській школі економіки.

Активісти резиденції працюватимуть над питаннями боротьби із сексуальним та гендерним насиллям в зонах конфліктів, над побудовою миру та його збереженням, а також над тим, яких зусиль можна докласти на локальних рівнях для того, аби посилити безпеку жінок, забезпечити їх активну та ефективну участь в процесі запобігання конфліктам, їх менеджменту та вирішення цих конфліктів.date.png

1 червня 2016р.

browser.png

Англійська

kuser.png

Жінки - активісти

Центр надасть перевагу заявкам від тих, хто працює в конфліктному чи постконфліктному контексті.

Активістам резиденції буде надано місце та час, щоб попрацювати над своїми проектами, розширити коло знайомств та долучитися до дискусій, аби обмінятися своїми ідеями та знаннями. Активісти будуть залучені до роботи Центру Жінок, Миру та Безпеки, спілкуючись із студентами та викладачами, та допомагаючи в проведенні досліджень, написанні проектів, організації масових заходів та політично-орієнтованих воркшопів для обміну досвідом.

Активісти матимуть час й для власних інтересів, рефлексій та короткого перепочинку. Окрім того кожен отримає своє робоче місце та зможе скористатися ІТ оснащенням Центру, а також матиме повний доступ як до матеріальних, так й до онлайнових ресурсів бібліотеки Лондонської школи економіки. У випадку виникнення необхідності Лондонською школою економіки буде надана додаткова підтримка, тренінги та додаткові можливості для розвитку.

Що забезпечується?


 • Транспортні витрати в обидві сторони (плюс візові витрати)

 • Житло в Лондоні на період трьох місяців

 • Щомісячні кошти на проживання

 • За потреби Центр відшкодує роботодавцю фінансові втрати через відсутність працівника на період участі у програмі

Deadline: 1 червня 2016р.
Конкурс для науковців щодо сприяння сталому розвитку

www.greentalents.decalc.png

Нагорода

Федеральне міністерство освіти і наукових досліджень Німеччини (BMBF) оголосило престижний конкурс “GreenTalents – International Forumfor High Potentials inSustainable Development”.

За підсумками щорічного конкурсу, що проходить під патронатом міністра освіти і наукових досліджень професора Йоханни Ванки, присуджуються нагороди 25 найбільш видатним фахівцям з різних країн світу. Переможці, що представляють різні галузі дослідження, нагороджуються за оригінальні рішення, що сприяють сталому розвитку.date.png

24 травня 2016р.

browser.png

Англійська

kuser.png

Науковці

Премія “Green Talents” 2016 – це:

Повністю спонсорування поїздки на двотижневий Science Forum 2016, де лауреати зможуть: • відвідати провідні німецькі наукові та дослідні об’єкти, де місцеві експерти поділяться з учасниками туру унікальною інформацією;

 • провести особисті зустрічі з найцікавішими німецькими вченими, щоб обговорити з ними можливості для подальшої співпраці в спільних дослідженнях;

 • взяти участь в 2-ій і найбільшій конференції Green Talents Alumni в Берліні (27-28 жовтня 2016) і скористатися унікальними можливостями партнерської мережі “Green Talents alumni network“;

 • провести до 3-х місяців в Німеччині в 2017 році для дослідження в одному з вибраних лауреатом інститутів.

Серед переможців попередніх конкурсів вже є троє українських науковців, до яких можете приєднатися і Ви.

Подати заявку можна тут: http://greentalents.de/application/Deadline: 24 травня 2016р.
Гранти на поїздки в Німеччину

http://www.goethe.de/ins/ua/uk/kie/kul/pdn/nbm.html


calc.png

Стипендія

Goethe-Institut пропонує в 2016 році, як і в 2014-2015 роках, гранти на поїздки в Німеччину в рамках програми «Фонд мобільності для молодих творчих людей», яка в свою чергу фінансуються зі спеціальних коштів проекту «Східного партнерства».

Досвід показує, такого роду стипендії мають стійкі позитивні наслідки для культурної сцени України: сформовані за останні роки контакти між стипендіатами та німецькими партнерами є важливими і необхідними, а також широко використовуються для подальших проектів. Goethe-Institut пропонує в 2016 році програму «Разом та навчаючись один у одного: Обмін досвідом між діячами культури».date.png

1 червня 2016р.

browser.png

Англійська, німецька

kuser.png

Діячі культури, віком до 40 років

Національний і міжнародний обмін між діячами культури і партнерами з інших країн є важливою підставою для трансформації і розвитку власного культурного ландшафту. Спільні поїздки (серед яких поїздки, організовані Goethe-Institut спільно з Федеральним агентством політичної освіти) українських діячів культури в Німеччину, так само як і запрошення німецьких експертів в Україну на семінари та воркшопи, є прекрасними інструментами для підтримки обміну і створення нових структур та об'єднань. Крім того, це гарна можливість для молодих незалежних українських культурних діячів взяти участь в конкурсі на отримання індивідуальної стипендії на поїздку до Німеччини.

Індивідуальні стипендії для українських діячів культури, що збираються відвідати культурні заходи Німеччини.

Участники:


 • спеціалісти, які працюють у ініціативах та проектах в сфері культури та громадянського суспільства

 • Професійний стаж: не менше двох років

 • Вік: 22-40 років

 • Гарне знання англійської або німецької мови

Документи, які додаються до заявки

 • Біографія

 • Формуляр

 • Запрошення від німецької партнерської організації

 • Копія закордонного паспорта (паспорт повинен бути дійсний щонайменше 3 місяці після повернення з Німеччини )

Будь ласка, надсилайте необхідні документи на адресу: valerii.bublyk@kiew.goethe.org

Deadline: 1 червня 2016 р.
XXVI Східна літня школа у Варшаві

http://www.studium.uw.edu.pl/?content%2F79calc.png

Стипендія

Протягом 1 - 21 липня 2016 року Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету проводить XXVI Східну літню школу у Варшаві.

Школа призначена для молодих дослідників, випускників вищих навчальних закладів, науковців в галузі гуманітарних наук з країн Східної Європи, Балкан, Центральної Азії та Кавказу.

Учасники матимуть можливість прослухати курс лекції, взяти участь у семінарах, наукових поїздках тощо.

Кандидати мають можливість отримати стипендію на повне або часткове покриття витрат для участі у літній школі.date.png

20 травня 2016р.

browser.png

Англійська, польська

kuser.png

Молоді дослідники, випускники ВНЗ

Детальна інформація щодо вимог до кандидатів та умов отримання стипендій знаходиться на сторінці організатора http://www.studium.uw.edu.pl/?content%2F .

У разі виникнення додаткових питань кандидати можуть звертатися також на електронну пошту wsl.studium@uw.edu.plDeadline: 20 травня 2016 року.

Каталог: data -> files
files -> Рівненська державна обласна бібліотека пам’ять століть: Магдебурзькому праву Дубна 500 років Науково-допоміжний покажчик Рівне 2008
files -> Академіка Степана Дем’янчука
files -> Книга-ювіляр Всеволод Нестайко. «Незнайомець з тринадцятої квартири»
files -> Збірник сценаріїв тематичних культурно-мистецьких заходів, присвячених 200-річчю від дня народження
files -> Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує книги
files -> Відзначаємо ювілей книги у бібліотеці
files -> Книга ювіляр Марк Твен. «Пригоди Тома Сойєра»
files -> Рекламна діяльність рівненської державної обласної бібліотеки: історичний аспект
files -> Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека пропонує книги
files -> Волян Наталія Петрівна, головний бібліотекар відділу маркетингу та наукової роботи Комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека»


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві iconБбк 63. Петро Федорчак, Тетяна Федорчак розвиток чеської та словацької культури
У статті аналізується розвиток чеської та словацької культури на початку ХХ ст та між Першою І другою світовими війнами. Відображено...
Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві iconГромадська рада при Державній податковій службі у м. Києві
Державній податковій службі у м. Києві від 07 червня 2012 року Присутні члени громадської ради при дпс у м. Києві
Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві iconКонкурс для уболівальників «Не зіб'юся». а Конкурс «Загадка»; б Конкурс для уболівальників «Для кмітли­вих »
Математичний турнір «Ну ж бо, математи­ки!» можна проводити як з учнями одного, так І кількох класів однієї паралелі. Його метою...
Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві iconМоніторинг І оцінка тренінг для представників місцевої влади та нуо
Проект "Посилення співпраці влади та громадянського суспільства заради розвитку громади"
Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві iconРозпорядження міського голови № положення про ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс вокального мистецтва імені Бориса Гмирі 1
Бориса Гмирі (далі – Конкурс) започаткований у 2004 році за ініціативи управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської...
Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві iconКерівник Мліївської республіки
Керівник Млієвської республіки отаман Голий: біографічний нарис / Комун закл. «Ромц бкр» Черкас район ради; авт укладач Л. В. Воскобійник....
Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві icon140 років від дня народження Вільяма Сомерсета Моема
Він мав честь з'явитися на світ на території британського посольства, оскільки батько перебував там на службі, а також мав адвокатську...
Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві iconВербська зош І-ІІІ ступенів Дубенського району Рівненської області Метод проектів у викладанні світової літератури Матеріали Турчик Валентини Михайлівни, вчителя світової літератури
Турчик В. М. Метод проектів у викладанні світової літератури// Методичний посібник для вчителя світової літератури, класного керівника...
Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві iconПоложення про конкурс проектів у рамках Програми підтримки невеликих культурно-мистецьких ініціатив Мета
Прагнучи посилити потенціал недержавного культурно-мистецького сектору, мбф «Україна 3000» реалізує програму підтримки невеликих...
Конкурс проектів для нуо від Посольства Чеської Республіки в Києві iconРобоча програма навчальної дисципліни зовнішня політика та політичні системи французької республіки та федеративної республіки німеччини галузь знань 0302 Міжнародні
Стика її вузлових проблем, аналіз основних параметрів політичних систем зазначених держав. У рамках курсу студенти розглядають основні...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка