Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів»Сторінка1/4
Дата конвертації04.02.2018
Розмір0,5 Mb.
  1   2   3   4

КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

«ТЕХНОЛОГІЯ ПАРФУМЕРНО-КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ»

До відома студентів надаємо інформацію щодо змісту аудиторних контрольних робіт. З метою розв’язання контрольних робіт нижче наведені основні питання які студенти повинні самостійно вивчати в міжсесійний період та списки літературних джерел, що рекомендовано до використовувати для самопідготовки.

ОСНОВИ ПРАКТИЧНОЇ КОСМЕТОЛОГІЇ

Питання для контрольної роботи №1

 1. Косметичний догляд. Визначення. Класифікація. Засоби і методи косметичного догляду.

 2. Гігієнічний косметичний догляд. Класифікація. Технологія гігієнічного косметичного догляду як фактор, що впливає на косметичний ефект. Стадії технології гігієнічного косметичного догляду.

 3. Декоративний косметичний догляд. Технологія декоративного косметичного догляду як фактор, що впливає на косметичний ефект.

 4. Санітарний режим роботи косметологічного закладу. Вимоги до персоналу, обладнання, допоміжних матеріалів.

 5. Косметичні препарати як засоби косметичного догляду. Класифікація.

 6. Косметичний ефект. Визначення. Класифікація. Фактори, які впливають на косметичний ефект.

 7. Очищувальний косметичний ефект. Призначення. Механізм дії. Номенклатура косметичних препаратів, які виявляють очищувальний косметичний ефект.

 8. Захисний косметичний ефект. Призначення. Механізм дії.

 9. Регенеруючий косметичний ефект. Призначення. Механізм дії.

 10. Проникність шкіри. Визначення. Рівні проникнення речовин через шкірні покриви. Шляхи проникнення речовин через шкірні покриви і фактори, які їх обумовлюють.

 11. Рівень проникнення біологічно активних речовин. Фактори, які сприяють проникненню речовин через шкірні покриви. Косметичні засоби, механізм дії яких визначається епідермальним та трансепідермальним рівнем впливу.

 12. Будова фільтруючої системи епідермісу як основного чинника, що обумовлює проникність шкіри.

 13. Основні функції шкіри і чинники, які їх обумовлюють.

 14. Епідерміс. Структурні особливості на окремих ділянках шкіри, вплив вікового фактора.

 15. Базальний шар. Структурні особливості. Клітинні популяції базального шару. Функції базального шару, обумовлені білоксинтезучою активністю.

 16. Мітотична активність базального шару. Вплив віку, гормонів, часу доби, звукового, больового та інших видів подразників на мітотичну активність.

 17. Меланогенез. Вплив на пігментоутворювальну функцію шкіри віку, гормонів, вітамінів.

 18. Шипоподібний шар. Структурні особливості. Функції.

 19. Зернистий шар. Структурні особливості. Функції. Механізм і умови утворення з кератогіалінових зерен білка кератину. Вплив віку на структуру і функції зернистого шару епідермісу.

 20. Роговий шар. Структурні особливості на окремих ділянках тіла. Функції. Швидкість оновлення рогового шару і фактори, нею обумовлені. Вплив віку та інших факторів на кератинізацію.

 21. Базальна мембрана. Структура. Функції.

 22. Дерма. Структурні особливості на окремих ділянках тіла. Вплив вікового фактора.

 23. Сосочковий шар дерми. Структура. Функції, обумовлені наявністю капілярних петель і нервових закінчень у ділянці сосочків. Функції, обумовлені наявністю волокон колагену і еластину в сосочковому шарі. Вплив вікового фактора.

 24. Сітчастий шар дерми. Структурні особливості. Наявність колагенових і еластинових волокон, їх властивості та функції сітчастого шару, обумовлені ними.

 25. Гіподерма. Структурні особливості на окремих ділянках тіла для чоловіків і жінок (целюліт). Функції гіподерми. Вплив віку на структуру і функції гіподерми.

 26. Косметичні аспекти морфології і фізіології шкіри: секреторна діяльність залозового апарату шкіри, морфологічний та функціональний стан дерми і гіподерми, макроструктура поверхні шкіри, особливості кровозабезпечення шкіри.

 27. Похідні шкіри. Потові залози еккринові та апокринові. Будова. Склад секрету. Відмінності зон локалізації, значення рН секрету. Функції.

 28. Сальні залози. Будова. Склад секрету. Кількість і наявність на окремих ділянках шкіри. Механізм виділення секрету сальної залози. Вплив вікового фактора, гормонів, вітамінів на функції сальних залоз.

 29. Ендогенні та екзогенні чинники, які впливають на особливості косметичних параметрів шкіри.

 30. Віковий фактор і стан шкіри. Теорії старіння. Причини прискореного старіння шкіри.

 31. Косметичні параметри оцінки стану шкіри.

 32. Класифікація типів шкіри, обумовлених секреторною діяльністю.

 33. Діагностичні методи визначення стану шкіри з використанням пальпаційних, візуальних, інструментальних методів оцінки.

 34. Побічна дія косметичних засобів. Типові ускладнення, викликані косметичними засобами. Алергени у складі косметичних засобів.

 35. Демакіяж. Особливості виконання, протокол процедури. Косметичні засоби, які використовують для де макіяжу.

 36. Компрес як процедура косметичного догляду за шкірою. Види компресів. Косметичний ефект.

 37. Механічне чищення обличчя. Косметичний ефект. Показання, протипоказання. Наступний догляд за шкірою після чищення обличчя. Ускладнення, які виникають після процедури та методи їх усунення

 38. Особливості та протокол процедури чищення обличчя. Міліуми: особливості видалення. Процедури, які раціонально поєднувати з чищенням для досягнення найбільшого косметичного ефекту.

Питання для контрольної роботи №2:

1.Вапоризація. Косметичний ефект. Показання, протипоказання. Протокол процедури. Процедури, які раціонально поєднувати з вапоризацією для досягнення найбільшого косметичного ефекту.

2.Протокол процедури компресу. Показання і протипоказання до процедури. Процедури, які раціонально поєднувати з компресами для досягнення найбільшого косметичного ефекту.

3.Маска як процедура косметичного догляду за шкірою. Види масок. Косметичний ефект. Протокол процедури. Правила та особливості виконання масок, різних за дією та формою випуску.

4.Очищувальні маски. Косметичний ефект, діючі речовини. Особливості застосування.

5.Зволожуючі маски. Косметичний ефект, діючі речовини. Особливості застосування.

6.Маски з колагену та водорослів. Косметичний ефект, діючі речовини. Особливості застосування..

7.Косметичний ефект, мета виконання парафінової пов’язки. Протокол процедури. Показання, протипоказання. Процедури, які раціонально поєднувати з пов’язками.

8.Косметичний ефект, мета виконання парафінової маски. Протокол процедури. Показання, протипоказання. Процедури, які раціонально поєднувати з масками для досягнення найбільшого косметичного ефекту.

9.Вибілюючі процедури (пілінги). Призначення. Класифікація за механізмом дії та глибиною проникнення. Косметичний ефект. Протипоказання.

10.Види гіпермеланозів. Методи корекції гіперпігментацій. Класифікація пілінгів. Характеристика.

11.Хімічний та механічний пілінги. Косметичний ефект. Відмінності у механізмах впливу та особливості проведення процедур. Вплив фруктових кислот на шкіру.

12.Механізми дії вибілюючих речовин. Активні компоненти засобів для вибілювання шкіри. Характеристика.

13.Фітопілінг. Особливості впливу на шкіру. Показання, протипоказання. Протокол процедури.

14.Глина та її застосування в косметології. Види глини. Особливості застосування. Косметичні процедури з використанням глини.

15.Дарсонвалізація. Суть. Косметичний ефект в залежності від дозування впливу. Показання та протипоказання до процедури. Тривалість проведення процедури та курси терапії.

16.Дарсонвалізація обличчя. Види методик. Характеристика. Показання, протипоказання, протокол процедури.

17.Масаж як процедура механічного впливу на шкіру. Класифікація. Косметичний ефект. Показання. Протипоказання. Основні прийоми масажу.

18.Засоби для масажу: основа та активні компоненти. Характеристика. Особливості впливу на шкіру.

19.Гігієнічний, пластичний та масаж обличчя по Жаке. Відмінності. Косметичний ефект. Показання. Протипоказання. Особливості проведення процедури, основні прийоми. Процедури, які раціонально поєднувати з масажем обличчя для досягнення найбільшого косметичного ефекту.

20.Масаж обличчя: лімфодренажний, аромомасаж та масаж шиацу. Відмінності. Косметичний ефект. Показання. Протипоказання. Особливості проведення процедури, основні прийоми. Процедури, які раціонально поєднувати з масажем обличчя для досягнення найбільшого косметичного ефекту.

21.Поняття СПА-індустрії. СПА-методи. Косметичні препарати, які використовуються в СПА-послугах. Косметичний ефект.

22.СПА-процедури: стоунтерапія. Косметичний ефект. Показання. Каміння, яке використовується в стоунтерапії. Особливості проведення стоун-масажу обличчя та тіла.

23.СПА-процедури: парафінотерапія. Косметичний ефект. Показання, протипоказання. Особливості використання парафіну в косметології.

24.СПА-процедури: пелоїдотерапія. Косметичний ефект. Показання, протипоказання. Косметичні процедури з використанням пелоїдів. Характеристика.

25.Косметичний ефект пелоїдотерапії. Технологія проведення процедур. Показання та протипоказання до застосування.

26.Таласотерапія. Суть методу. Косметичний ефект. Косметичні препарати, які застосовуються при проведенні процедур таласотерапії.

27.Особливості застосування процедур таласотерапії. Показання та протипоказання до використання. Технологія проведення процедур.

28.Вплив ендогенних і екзогенних чинників на стан волосся.

29.Властивості волосся. Методи визначення властивостей волосся.

30.Методи визначення стану та типу волосся. Косметичні параметри для оцінки стану волосся.

31.Волосся. Значення. Ембріогенез. Анатомія. Фізіологія росту волосся.

32.Масаж голови. Косметичний ефект. Показання. Протипоказання. Особливості проведення процедури.

33.Методи корекції надлишкового росту волосся в умовах косметологічного салону.

34.Методи корекції випадіння волосся в умовах косметологічного салону.

35.Особливості технології депіляції (метод ваксингу).

36. Роль кольору в створенні іміджу людини. Диференціація зовнішності людини за колористичними типами (пори року). Характеристика типів.

37.Методи корекції зовнішності людини за допомогою декоративних препаратів. Обгрунтування вибору їх кольору, форми випуску та консистенції.38.Види макіяжу. Технологія процедури макіяжу. Номенклатура основних і допоміжних засобів, необхідних для виконання процедури.

ЛІТЕРАТУРА

 1. Башура О.Г., Ткаченко С.Г. Лікувальна косметика в аптеках і не тільки… - Х.: Прапор, 2006 – 392с.

 2. Новая косметология 2 том Е. Эрнандес. М.: ООО «Фирма КЛАВЕЛЬ», 2007. – 418 с.: ил.

 3. Новая косметология 1 том Е. Эрнандес. М.: ООО «Фирма КЛАВЕЛЬ», 2007. – 418 с.: ил.

 4. Основы практической аромологии /Под ред. А.Г. Башуры -Х., «Прапор», 1999,-157 с.

 5. Основы практической косметологии. Ч. 2. Декоративный косметический уход: Практ. руководство: Учеб. пособие для студентов вузов / А.Г. Башура, Н.П. Половко, Т.Н. Ковалева и др. – Харьков: Изд-во НФаУ: Золотые страницы, 2003. – 96с.

 6. Основы практической косметологии. Ч. 1. Гигиенический косметический уход: Практ. руководство: Учеб. пособие для студентов вузов / А.Г. Башура, Н.П. Половко, Т.Н. Ковалева, Т.Д. Губченко – Харьков: Изд-во НФаУ: Золотые страницы, 2004. – 152с.

 7. Пилинг - ключ к пониманию. М.: Academia, 2009. - 328 с., ил. Н.Полонская.

 8. Практическое пособие для косметолога-эстетиста 1 часть. Изд. 3-е, доп. И перераб. – М., 2006.- 256 с. Л.В. Новикова.

 9. Практическое пособие для косметолога-эстетиста 2 часть. Изд. 3-е, доп. И перераб. – М., 2007.- 240 с. Л.В. Новикова.

 10. Практическое руководство по косметологии и аромологии/ Под ред. А.Г.Башуры., -Х., «Прапор», 1999,-351 с.

 11. Современные пилинги. Е. Эрнандес, И. Пономарев, С. Ключарева, 2-е изд.доп . М: ООО «ИД «Косметика и медицина», 2011. – 160 с. : ил.


ДЕРМАТОЛОГІЯ

КОНТРОЛЬНАЯ РАБОТА №1

 1. История дерматологии.

 2. Развитие отечественной дерматологии.

 3. Строение эпидермиса.

 4. Дерма и ее строение.

 5. Кровеносная и лимфатическая системы кожи.

 6. Сальные и потовые железы.

 7. Волосы и ногти.

 8. Нервный аппарат и рецепторная функция кожи.

 9. Защитная функция кожи.

 10. Роль кожи в терморегуляции.

 11. Витамины в дерматологии.

 12. Бесполостные первичные элементы в динамике развития.

 13. Полостные первичные элементы в динамике развития.

 14. Вторичные морфологические элементы.

 15. Микробиоценоз здоровой кожи.

 16. Истинный и ложный полиморфизм. Клинические примеры.

 17. Дерматологические тесты в диагностике некоторых кожных заболеваний (псориаз, красный плоский лишай, пузырчатка, туберкулез, нейродермит, красная волчанка, сифилис и др.).

 18. Противозудные средства в наружном лечении дерматозов.

 19. Кератолитические и кератопластические средства при наружном лечении дерматозов.

 20. Примочки: механизм действия, показания, методика применения.

 21. Взбалтываемые взвеси, пасты, мази, кремы в терапии дерматозов: механизм действия, показания, методика применения.

 22. Гипосенсибилизирующие методы и средства в терапии кожных заболеваний.

 23. Антибиотикотерапия, стероидные средства, антимикотики.

 24. Этиология и патогенез пиодермитов.

 25. Патогенез пиодермитов.

 26. Классификация пиодермитов.

 27. Поверхностные стафилококковые пиодермии.

 28. Глубокие стафилококковые пиодермии.

 29. Гидраденит (этиология, предрасполагающие факторы, клиника, лечение).

 30. Фурункул и фурункулез (этиология, клиника, лечение).

 31. Импетиго (этиология, клиника, лечение, физиотерапия, профилактика).

 32. Вульгарная эктима (этиология, клиника, лечение, физиотерапия, профилактика).

 33. Принципы лечения пиодермитов.

 34. Классификация дерматомикозов по глубине поражения.

 35. Отрубевидный  лишай (этиология, клиника, лечение, профилактика).

 36. Микоз стоп, классификация.

 37. Микозы крупных складок.

 38. Рубромикоз.

 39. Поверхностная трихофития волосистой части головы и гладкой кожи (этиология, клиника, лечение, диспансерное наблюдение).

 40. Инфильтративно-нагноительная трихофития. Паразитарный сикоз.

 41. Дифференциальная диагностика паразитарного и вульгарного сикоза.

 42. Микроспория (этиология, клиника, лечение, диспансерное наблюдение).

 43. Дифференциальная диагностика микроспории и трихофитии волосистой части головы

 44. Наружное лечение при микроспории.

 45. Кандидомикоз слизистых оболочек (молочница).

 46. Кандидоз ногтевых валиков и ногтей.

 47. Поражение волос при грибковых болезнях, круговой плешивости, сифилисе.

 48. Лечение кандидоза.

 49. Педикулез (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 50. Чесотка (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 51. Лечение чесотки.

 52. Осложнения чесотки.

 53. Хроническая красная волчанка: этиология, патогенез, патоморфоз заболевания.

 54. Клиническая картина хронической красной волчанки, патогномоничные симптомы.

 55. Клинические формы хронической красной волчанки.

 56. Лечение хронической красной волчанки.

 57. Клинические разновидности туберкулеза кожи. 

 58. Туберкулезная волчанка (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

ЛИТЕРАТУРА

 1. Дерматовенерологія / Під. ред. Федотова В. П. –Дніпропетровськ – Київ, 2008. – 600 с.

 2. Дмитриев Г. А., Доля О. В., Василенко Т. И.. Сифилис. Феномен, эволюция, иновации. – Бином, 2010 г. - 260 с.

 3. Кацамбаса А.Д., Лотти Т.М. Европейское руководство по лечению дерматологических болезней. – Медпресс-информ, 2009. - 736 с.

 4. Короткий Н.Г., Шарова Н.М. Кожные и венерические болезни. - М.: «Медицинское информационное агентство», 2007. - 543 с .

 5. Кочергин Н. Г. Возраст и кожа / Н. Г. Кочергин, Г. А. Ткаченко // Клиническая геронтология. 2007. - № 12. - С.60-62.

 6. Кубанова А.А. Дерматовенерология. Клинические рекомендации. - М.:Литтерра, 2006 г. – 320 с.

 7. Кусов В.В., Фклакс Г.А. Справочник дерматолога. - Практическая медицина, 2010.- 386 с

 8. Основы диагностики и лечения в дерматологии и венерологии: Руководство для врачей, интернов и студентов / И.И. Мавров, Л.А. Болотная, И.М. Сербина. – Х.: Факт, 2007. – 792 с.: ил

 9. Рациональная фармакотерапия заболеваний кожи и инфекций, передаваемых половым путем / Под общ. ред. А.А. Кубановой. – М.:Литтерра, 2007. – 512 с.

 10. Робин Грэхэм – Браун, Джокки Бурк, Тим Канлифф. Практическая дерматология.- Медпресс- информ, 2011.- 360 с.

 11. Романенко И.М., Кулага В.В., Афонин С.Л. Лечение кожных и венерических болезней: Руководство для врачей: в 2т. - М: «Медицинское информационное агентство», 2006. – 620 с.

 12. Хэбиф Т.П. Кожные болезни: диагностика и лечение. Под ред. А.А. Кубановой. – М.: МЕДпресс-информ, 2006. – 672 с.

 13. Цераидис Г.С., Федотов В.П., Дюдюн А.Д., Туманский В.А. Гистопатология и клиническая характеристика дерматозов. – Днепр, Харьков,Запорожье. – 2004. – 536 с.

КОНТРОЛЬНАЯ РАБОТА № 2

 1. Простой герпес (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 2. Опоясывающий лишай (этиология, клиника, лечение, физиотерапия, профилактика).

 3. Плоские и вульгарные бородавки.

 4. Многоформная экссудативная эритема (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 5. Узловатая эритема (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 6. Розовый лишай (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 7. Дерматиты. Этиология, классификация, клиника, лечение, профилактика.

 8. Токсидермии (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 9. Истинная экзема (этиология, клиника, лечение).

 10. Микробная экзема (этиология, клиника, лечение, физиотерапия, профилактика).

 11. Себорейная экзема (этиология, клиника, лечение, профилактика).

 12. Кожный зуд (локализованный и универсальный) (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 13. Крапивница (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 14. Псориаз: этиология и патогенез.

 15. Стадии псориаза.

 16. Клинические формы псориаза.

 17. Дифференциальная диагностика псориаза и красного плоского лишая.

 18. Лечение псориаза в прогрессивной стадии.

 19. Лечение псориаза в стационарной и регрессивной стадии.

 20. Атопический дерматит: определение, факторы риска развития АД.

 21. Атопический дерматит: патогенез.

 22. Рабочая классификация атопического дерматита.

 23. Младенческая форма атопического дерматита.

 24. Детская форма атопического дерматита.

 25. Пубертатная и постпубертатная формы атопического дерматита.

 26. Формы атопического дерматита в зависимости от распространенности.

 27. Виды течений атопического дерматита.

 28. Лечение атопического дерматита.

 29. Красный плоский лишай (этиология, клиника, лечение).

 30. Клинические формы красного плоского лишая.

 31. Бляшечная склеродермия (этиология, клиника, лечение, физиотерапия, профилактика).

 32. Вульгарная пузырчатка (этиология, патогенез, клиника)

 33. Клинические формы вульгарной пузырчатки.

 34. Лечение вульгарной пузырчатки.

 35. Осложнения  от стероидной терапии.

 36. Буллезный эпидермолиз (этиология, клиника, патогенез, лечение).

 37. Герпетиформный дерматит Дюринга (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 38. Себорея  (этиология, клиника, патогенез, лечение, профилактика).

 39. Вульгарные юношеские угри (этиология, клиника, патогенез, лечение).

 40. Гнездное облысение (этиология, клиника, патогенез, лечение).

 41. Венерические болезни: определение, социальная значимость, факторы, влияющие на заболеваемость ИППП.

 42. Возбудитель сифилиса.

 43. Первичный сифилис и его лечение.

 44. Вторичный свежий сифилис.

 45. Третичный сифилис

 46. Виды лечений сифилиса

 47. Кожные проявления при СПИДе.

 48. Ихтиоз и его разновидности.

 49. Контагиозный моллюск.

 50. Злокачественные опухоли кожи. Доброкачественные опухоли кожи.

ЛИТЕРАТУРА

 1. Абек Д., Бургдорф В., Кремер Х. Болезни кожи у детей. Диагностика и лечение. – М.: «Медицинское информационное агентство», 2007. – 234 с.

 2. Деев А. Особенности старения кожи человека. Часть 1, 2 "Послойное" старение кожи / А. Деев // Косметика и медицина. 2007. - № 4. - С.26-36.

 3. Дерматовенерологія / Під. ред. Федотова В. П. –Дніпропетровськ – Київ, 2008. – 600 с.

 4. Дмитриев Г. А., Доля О. В., Василенко Т. И.. Сифилис. Феномен, эволюция, иновации. – Бином, 2010 г. - 260 с.

 5. Кацамбаса А.Д., Лотти Т.М. Европейское руководство по лечению дерматологических болезней. – Медпресс-информ, 2009. - 736 с.

 6. Кожные и венерические болезни: Справочник / Под ред. О.Л.Иванова. - М.: Медицина, 2007. - 352 с.

 7. Короткий Н.Г., Шарова Н.М. Кожные и венерические болезни. - М.: «Медицинское информационное агентство», 2007. - 543 с .

 8. Кошевенко Ю.Н. Кожа человека. Том 1,2.- Медицина, 2008. - 756 с.

 9. Кусов В.В., Фклакс Г.А. Справочник дерматолога. - Практическая медицина, 2010.- 386 с

 10. Основы диагностики и лечения в дерматологии и венерологии: Руководство для врачей, интернов и студентов / И.И. Мавров, Л.А. Болотная, И.М. Сербина. – Х.: Факт, 2007. – 792 с.: ил

 11. Рациональная фармакотерапия заболеваний кожи и инфекций, передаваемых половым путем / Под общ. ред. А.А. Кубановой. – М.:Литтерра, 2007. – 512 с.

 12. Робин Грэхэм – Браун, Джокки Бурк, Тим Канлифф. Практическая дерматология.- Медпресс- информ, 2011.- 360 с.

 13. Цераидис Г.С., Федотов В.П., Дюдюн А.Д., Туманский В.А. Гистопатология и клиническая характеристика дерматозов. – Днепр, Харьков,Запорожье. – 2004. – 536 с.

АПТЕЧНА ТЕХНОЛОГИЯ ТЕХНОЛОГІЯ ЛІКАРСЬКИХ ТА КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ


Каталог: students


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4

Схожі:

Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconНавчальний посібник до змістового модулю №3 для студентів І курсу фармацевтичного факультету спеціальність «Фармація» та «Технологія парфумерно-косметичних засобів»

Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconНавчальний посібник до змістового модулю №1 для студентів І курсу фармацевтичного факультету спеціальність «Фармація» та «Технологія парфумерно-косметичних засобів»

Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconНавчальний посібник до змістового модулю №2 для студентів І курсу фармацевтичного факультету спеціальність «Фармація» та «Технологія парфумерно-косметичних засобів»

Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconМетодичні вказівки до вивчення курсу «історія україни» та тематика контрольних робіт для студентів заочної форми навчання
Методичні вказівки призначені для студентів першого курсу всіх бакалаврських напрямів заочної форми навчання. Мета: допомогти студентам...
Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconМетодичні рекомендації з курсу «Релігієзнавство» для студентів заочної форми навчання
Методичні рекомендації з курсу «Релігієзнавство» (для студентів заочної форми навчання) /Укладачі: Бондаренко О. В., Бондаревич І....
Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconКонспект лекцій для студентів спеціальності "208 " Агроінженерія машинобудівного факультету денної та заочної форми навчання
Електронна копія друкованого видання передана для внесення в репозитарій Луцького нту
Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconІндивідуальні завдання з дисципліни «історія політичних І правових вчень» для заочної форми навчання (1 курс заочного відділення, курс на базі окр «Молодший спеціаліст», курс на базі вищої освіти) спеціальності «Правознавство»
Відповідно до навчального плану підготовки бакалаврів спеціальності «Правознавство» студенти заочної форми навчання виконують індивідуальну...
Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconКонспект лекцій для студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» денної та заочної форми навчання Луцьк 2016
Електронна копія друкованого видання передана для внесення в репозитарій Луцького нту
Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconМетодичні вказівки до самостійної роб оти з дисципліни "Історія зарубіжної літератури" для студентів
Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни „Історія зарубіжної літератури“ для студентів 1 курсу спеціальності „Переклад”...
Контрольні роботи для студентів заочної форми навчання спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» iconМетодичні рекомендації до самостійної роботи студентів, тематику контрольних робіт для студентів заочної форми навчання, рекомендовану літературу
Текст]: методичні рекомендації для студентів спеціальностей 030505 „Управління персоналом та економіка праці", 030601 „Менеджмент...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка