Персональний складСкачати 191,1 Kb.
Дата конвертації27.05.2017
Розмір191,1 Kb.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

виконавчого комітету Червоноградської міської ради
1

Чудійович Ігор Іванович

міський голова


2

Дмуховський Степан Михайлович

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3

Турко Василь Іванович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

4

Залівський Андрій Іванович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5

Тимчишин Георгій Ростиславович

керуючий справами виконкому


6

Пилипчук Павло Мар’янович

секретар Червоноградської міської ради


7

Кінах Юрій Васильович

директор КП "Соснівкажитлокомунсервіс"


8

Зінько Володимир Михайлович

приватний підприємець


9

Стародуб Тарас Петрович

голова Червоноградської МО ВО „Свобода”, директор ПП "Автотранссервіс"

10

Сідь Петро Анатолійович

приватний підприємець


11

Дещаківський Олег Богданович

приватний підприємець


12

Фігар Юрій Орестович

начальник управління містобудування та архітектури

13

Пащук Ігор Ігорович

приватний підприємець,

президент федерації боксу м.Червонограда14

Твардовський Богдан Іванович

приватний підприємець


15

Буцко Павло Богданович

лікар стоматолог-ортопед стоматологічної поліклініки ЧЦМЛ

16

Мастикаш Роман Володимирович

керівник відділу комп’ютерних технологій ПАТ „Укртелеком” ЦТП-24

17

Павлик Олександр Миколайович

помічник начальника Червоноградського МВ ГУМВСУ у Львівській області – оперативний черговий

18

Чемерис Михайло Іванович

генеральний директор, голова правління ПРАТ ВАТ „Калина”,

голова Ради підприємців м.Червонограда19

Федусь Іван Петрович

директор ПП „Інформаційні технології”


20

Капустяник Юрій Михайлович

генеральний директор ТОВ „Дюна-Веста”З В І Т

про роботу виконавчого комітету Червоноградської міської ради

за 2011 рік та перший квартал 2012 року

Склад виконавчого комітету Червоноградської міської ради затверджено рішенням міської ради від 16.12.2010 року № 7 у кількості 21 члена.

Відповідно до ст.53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" основною формою роботи виконавчого комітету міської ради є його засідання.

За звітний період проведено 16 засідань виконавчого комітету та прийнято 311 рішень.


Присутність членів виконкому на засіданнях колегіального органу була такою:
Чудійович Ігор Іванович, Залівський Андрій Іванович, Грабовський Володимир Володимирович, Тимчишин Георгій Ростиславович - на 1 засіданні ( інформація додається).

Турко Василь Іванович, Мастикаш Роман Володимирович, Фігар Юрій Орестович, Дещаківський Олег Богданович, Кінах Юрій Васильович - на 2 засіданнях,

Дмуховський Степан Михайлович, Берекета Ярослав Дмитрович - на 3 засіданнях,

Пилипчук Павло Мар'янович, Федусь Іван Петрович - на 4 засіданнях,

Овчінніков Павло Віталійович, Сідь Петро Анатолійович, Павлик Олександр Миколайович, Капустяник Юрій Михайлович були відсутні на 5 засіданнях,

Чемерис Михайло Іванович - на 7 засіданнях,

Поліщак Ольга Євгенівна - на 8 засіданнях,

Криштопа Микола Григорович – на 11 засіданнях,

Криштанович Мирослав Франкович був відсутній на 13 з 16 засідань,
Діяльність виконавчого комітету Червоноградської міської ради за звітний період була направлена на всесторонній і стабільний розвиток нашого міста у різних сферах його життєдіяльності. Всі найбільш важливі питання вирішувались в колегіальному порядку на засіданнях виконавчого комітету.

Принципи та порядок діяльності виконавчого комітету міської ради визначені його регламентом, який затверджений рішенням від 25.02.2011 року

№ 58.

Підготовка рішень виконкому та додатків до них оформляються згідно Інструкції з діловодства.


Виконавчий комітет Червоноградської міської ради працював у 2011 році згідно плану роботи, затвердженого рішенням виконкому від 31.01.2011р. № 27 у 2012р. - від 23.12.2011р. № 244.

На засіданнях виконкому розглядалися основні питання відповідно до плану роботи:


1. Питання "Про стан роботи із зверненнями громадян" розглядалося на засіданнях виконкому міської ради двічі на рік (січень,липень).
За результатами аналізу стану роботи протягом 2011 року у виконавчий комітет надійшло 1097 звернень громадян, з них 217 колективних, 46 повторних. За І-ий квартал 2012 року – 192 звернення, відповідно 60 колективних, 6 повторних.

До вищестоячих органів влади надійшло 63 звернення в 2011 році, 14 за перший квартал 2012 року.

Заяви, що надійшли у 2011 році розглянуті наступним чином:

На 974 звернень надані роз'яснення: 93 звернення вирішені позитивно, 2 звернення відмовлено (повторно матеріальна допомога), на 28 звернень надавались зобов'язання щодо термінів виконання. На сьогодні всі виконані.

За І-ий квартал 2012 року:

На 169 надано роз'яснення: 14 вирішені позитивно, 9 надані зобов'язання щодо термінів виконання.

Згідно прийнятих рішень з метою зменшення кількості звернень, попередження повторних і неодноразових звернень з питань що часто повторюються у заявах, створено розділ "Звернення громадян" і запроваджено практику надання актуальних роз'яснень на веб-сторінці Червоноградської міської ради, є розділ "Запитай у міського голови", працює постійно діюча пряма телефонна лінія, затверджено графік прийому громадян.

2. У лютому 2011 року розглядалось питання про роботу відділу у справах захисту прав споживачів.

Протягом 2011 року у відділ за захистом своїх прав, роз'ясненнями та консультаціями стосовно реалізації своїх прав та інтересів звернулося близько 260 осіб. Близько двох сотень споживачів отримали консультації та роз'яснення по телефону. За особистими зверненнями споживачам вирішено позитивно 93% їх питань на суму більше 420 тис.грн.

Скарги в основному стосувалися якості товарів і робіт, ремонту чи обміну, повернення коштів.


3. Питання про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей розглядалось у березні 2011 та 2012 років.

На виконання рішення виконкому у 2011 році у місті діяло 15 таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів для дітей соціально незахищених категорій та обдарованих дітей за кошти міського бюджету. Було задіяно 1180 дітей. 23 дітей з категорій дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей було оздоровлено в ОЛК "Ровесник" за кошти міського бюджету.

У 2011 році 90 юних червоноградців мали можливість відпочити та оздоровитись у Державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія". 29 школярів оздоровлювались у 2011 році у Міжнародному дитячому центрі "Артек" за кошти державного бюджету та часткової оплати батьків або їх законних представників.

Оздоровлювались також в санаторіях матері і дитини та в дитячих санаторіях за кошти Фонду соціального страхування. За кошти Фонду, а це 161тис.847грн. влітку 2011 року оздоровлено понад 100 дітей.

У 2011 році в оздоровчо-лікувальному комплексі "Ровесник" повноцінно відпочили понад 1600 дітей. Окрім того діти-вихованці спортивних шкіл мали можливість оздоровитись на базах відпочинку ДП "Львіввугілля". Ще більше 2000 дітей оздоровлюються за сімейними путівками або в спеціалізованих дитячих заїздах на оздоровчих базах підприємств вугільної промисловості.

Загальна кількість дітей, охоплених послугами оздоровлення та місцевого дозвілля становить 5471, з них – 2536 оздоровлено, 2935 охоплено змістовним дозвіллям і відпочинком. Це становить 68,5% від загальної чисельності дітей шкільного віку.

У літній період 2011 року було оздоровлено:

- 218 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- 55 дітей-інвалідів;

- 441 дитина з багатодітних і малозабезпечених сімей;

- 44 дитини, які мають статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, 1123 дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

- 353 талановитих та обдарованих дітей.


4. На виконання рішення "Про затвердження заходів по підготовці житлового фонду об"єктів комунального і соціально-культурного призначення м.м.Червонограда, Соснівки та смт.Гірник" станом на 25.01.2011 р. відремонтовано 185 дахів, 27 опалювальних систем гарячого водопостачання, 28 систем холодного водопостачання, промито 198 опалювальних систем, виконано переналадку теплових вузлів всіх споживачів згідно наданих КП "Червоноградтеплокомуненерго" розрахунків.

Основна увага приділялась ремонту м"яких та шиферних покрівель, внутріквартальних проїздів, ремонту та промивці систем тепло-та водопостачання, підготовці та наладці теплових вузлів, повірці лічильників обліку теплової енергії, закриттю житлових будинків по контуру.

У тепловому господарстві заходами на виконання підготовчих та ремонтних обіт за рахунок всіх джерел фінансування було передбачено 3174,5 тис.грн., виконано на 100%, в тому числі:

- підготовлено 8 котелень, 20 центральних теплових пунктів, 134км теплових мереж (у двохтрубному обчисленні);

- замінено 1,5 км теплових мереж, з них 1,2 км попередньо теплоізольованими трубами;

- ремонт тепломереж та котельних на суму 1917,6 тис.грн. (в тому числі господарським методом – 1522 тис.грн., підрядним методом – 395,6 тис.грн.).

Велика робота проведена по заміні аварійних ділянок тепломережі з використанням попередньо ізольованих труб, ремонту електросилового обладнання котелень, компенсаторів та запірної арматури.

Заходами по підготовці водо каналізаційного господарства було передбачено виконання робіт на загальну суму 1008,6 тис.грн. Станом на 25.09.2011р. виконано заходів на суму 1153,1тис.грн. (114%), в тому числі: • замінено 1,89 км водопровідних мереж, 0,27 км каналізаційних мереж;

 • підготовлено 5 водонасосних станцій другого, третього підйому (ВНС);

 • 42 артезіанські свердловини;

 • 20 каналізаційних насосних станцій (КНС);

 • 3 каналізаційні очисні споруди (КОС).

Вагома частка використаних коштів припадає на заміну повністю від амортизованих водопровідно-каналізаційних мереж мереж, ремонт і заміну обладнання.

На підготовку об"єктів дорожньо-мостового господарства планувалось виконати робіт на суму 2114,0 тис.грн., в тому числі: • капремонт 7700м2 доріг на суму 999,0 тис.грн., виконано на 100%;

 • поточний ремонт 7000м2 доріг на суму 946,0 тис.грн., виконано на 100%;

 • шість одиниць спеціальної притиральної техніки, підготовлено – п"ять (83%) на суму 16 тис.грн. (плановий обсяг фінансування становить 79 тис.грн.);

 • заготовлено 0,4 тис.тон посипочного матеріалу та реагентів (при плані 0,7 тис.тон) на суму 34 тис.грн.

5. На виконання рішення "Про стан цивільного захисту на території Червоноградської міської ради" міський резерв матеріально-технічних ресурсів закладений у розмірі, який передбачений номенклатурою на суму 42 тис.грн.

На шахтах міста та потенційно-небезпечних об"єктах утримання матеріально-технічних ресурсів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та їх наслідків проводиться згідно затверджених номенклатур.

Придбання засобів індивідуального захисту для працюючого персоналу об"єктів господарювання не проводилося по причині тяжкого фінансового підприємства.

Відновлення класів та навчально-консультаційних пунктів цивільної оборони об"єктів господарювання не проводилося по причині тяжкого фінансового стану підприємств.

Станом на 01.04.2012 відновлено системи протипожежного водопостачання в житлових будинках підвищеної поверхності м.Червонограда по вул.Корольова,13, Мазепи,2,8 на загальну суму 49,9 тис.грн. за рахунок коштів місцевого бюджету.

Ремонти захисних споруд об'єктів господарювання не проводилося по причині тяжкого фінансового стану підприємств.

У 2011 році технічна інвентаризація захисних споруд (ЦЗ) ЦО комунальної власності не проводилася по причині обмеженості коштів у міському бюджеті. Для проведення технічної інвентаризації захисних споруд, які перебувають в комунальній власності Червоноградської міської ради зроблений бюджетний запит на включення в проект міського бюджету на 2012 рік кошти в сумі 76366 тис.грн.

5 січня 2012 року Червоноградська міська рада затвердила міський бюджет м.Червонограда на 2012 рік без врахування даного бюджетного запиту по причині обмеженості коштів.

Повторний бюджетний запит в сумі 76366 тис.грн. для проведення технічної інвентаризації захисних споруд, які знаходяться в комунальній власності міста буде зроблений при перегляді міського бюджету за перше півріччя 2012 року.

6. Питання про роботу відділу у справах дітей щодо захисту прав та законних інтересів дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування слухалось у травні 2011 року.

Відділом у справах дітей здійснюється соціальний захист щодо 129 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які станом на 01.05.2012 року перебувають: • під опікою, піклуванням – 78 дітей;

 • на повному державному забезпеченні – 33 дітей (Червоноградська школа-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування);

 • дитячий будинок м.Львова – 3 дітей;

 • інші навчальні заклади (повне державне забезпечення – 5 дітей;

 • в прийомних сім"ях Львівської області – 10 дітей.

З часу прийняття рішення, у сімейні форми виховання влаштовано 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлено 6 дітей. До інтернат них закладів діти даної категорії не влаштовувалися.

Виконання рішення відділом забезпечується у повному обсязі.


7. На виконання рішення "Про готовність навчальних закладів міста до 2011-2012 навчального року" відділом освіти видано наказ, яким затверджені відповідні заходи і зобов"язано відповідних працівників забезпечити їх виконання.

Заходами передбачені кошти на повірку лічильників тепла в кількості 14 штук на суму 28 тис.грн. Лічильники здані на повірку і встановлені після повірки.

Планувалися кошти на капітальний ремонт їдалень ЧВК № 10, ЧЗШ № 5, ЧЗШ № 2, ДНЗ я/с № 18, але ці кошти не були виділені.

Виділені кошти на поточний ремонт покрівель:

ЧЗШ № 2 - 20 тис.грн. – роботи виконав ПП Трошин;

ЧЗШ № 5 - 20 тис.грн. – підрядник ВАТ ШБУ;

ЧЗШ № 9 - 20 тис.грн. – підрядник ПП Трошин;


 • ДНЗ я/с № 18 – 18 тис.грн. – підрядник ІТК у формі ТзОВ, окрім цього виділені кошти – 2,5 тис.грн. на проведення замірів заземлення та ізоляції електропроводки, а також на поточний ремонт спортзалу ЧЗШ № 5 в сумі 40 тис.грн. Всі роботи виконані.

Виділені кошти на каптільний ремонт покрівель:

ЧНВК № 3 - 30тис.грн. – підрядник ВАТ ШБУ;

ЧЗШ № 7 - 40 тис.грн. – підрядник ТзОВ "Ромас";

ЧНВК № 10 - 55 тис.грн. – підрядник ТЗоВ "Ворс";

ЧНВК № 13 - 50 тис.грн. – підрядник ІТК у формі ТзОВ;

ДНЗ я/с № 13 – 24 тис.грн.- підрядник ТзОВ "Ромас";

ДЮСШ № 1 - 20 тис.грн. – підрядник ПП Трошин.

Червоноградська гімназія – 26,5 тис.грн. – підрядник ВАТ ШБУ.

До початку навчального року всі роботи були виконані.

Силами батьків та спонсорів проводилися роботи по ремонту класних кімнат. Коридорні приміщення, санвузли, актові та спортивні зали, кабінетні приміщення відремонтовані техперсоналом закладів.

Теплові вузли всіх навчальних закладів підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період.
8. Відповідно до рішення виконкому "Про стан водопостачання населення" відрегульовано тиск в міській водопровідній мережі 1,8-2,0 атмосфер, що суттєво зменшило кількість аварій в мережі.

Для покращення якості питної води в м.Червонограді в 2012-2013 роках планується на ЦТП встановлення обладнання для обеззалізнення води (установки "Дефрум-100, продуктивністю 100м3/добу).

Для покращення екологічної ситуації планується продовжити роботи по будівництву цеху механічного обезводнення мулу за допомогою центрифуг та ввести в дію технологічну лінію з обеззараження та утилізації шлаків (осаду) на КОС м.Червонограда, а також виконати реконструкцію каналізаційних насосних станцій з заміною технологічного обладнання та інші.

9. На виконання рішення "Про роботу управління праці і соціального захисту по виконанню Закону України "Про охорону праці" на підприємствах міста: • розроблені на 2012 рік комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення наявного рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійного захворювання, аваріям і пожежам;

 • проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб та працівників зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою згідно вимог "Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці" (організовано та проведено у 2011 році при Львівському навчально-методичному центрі з питань охорони праці навчання та атестацію 96 посадових осіб, з них за кошти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві 15 інженерів з охорони праці);

 • записи у журналах реєстрації інструктажів з питань охорони праці виконуються згідно з вимогами "Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці";

 • на робочих місцях зі шкідливими та важкими умовами праці проводиться атестація робочих місць підприємств ДП "Львіввугілля" на проведення атестації виділено 204 тис.грн.);

 • своєчасно проводяться попередні (при прийнятті на роботу та періодично (протягом трудової діяльності) медичні огляди працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, а також щорічні обов"язкові медичні огляди осіб віком до 21 року;

 • працівники, які працюють із шкідливими і небезпечними умовами праці, роботах пов"язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, забезпечені спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту відповідно до встановлених норм;

 • переглянуті інструкції з охорони праці у відповідності до вимог "Положення про розробку інструкцій з охорони праці".

Управлінням праці та соціального захисту населення проводиться обстеження підприємств міста з питань охорони праці (ПП "Метол", ПП "Сервісліфт", філія "Червоноградське управління експлуатації газового господарства", КП "Червоноградський парк культури і відпочинку", ВП "Шахта "Великомостівська", ВП "Шахта "Межирічанська").
10. На виконання рішення виконкому «Про забезпечення у ЗНЗ безпечних та нешкідливих умов навчання, дотримання режиму роботи та умов для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я, формування гігієнічних навиків та засад здорового способу життя» щорічно відповідною комісією перевіряється готовність закладів освіти до нового навчального року. Питання про стан травматизму учасників навчально-виховного процесу, стан медичного обслуговування заслуховувалось на колегії з питань освіти 26.04.2012 року. На 2012 рік заплановано ремонт харчоблоків ЧЗШ № 2,5,10,12 та ДНЗ № 18, придбання холодильного обладнання в харчоблоки ЧЗШ №1,6,12,13, ремонт холодильної камери в харчоблоці ЧНВК №3, ремонт покрівель ЧЗШ № 3,9. системи опалення ЧНВК № 13, санвузла ЧЗШ № 14. Проводиться часткова заміна вікон за кошти батьків.

З метою захисту прав та законних інтересів дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування відділом освіти для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування забезпечується : • отримання єдиних квитків для пільгового проїзду громадським транспортом

 • страхування від нещасних випадків (у 2012 році діти до 16 років застраховані на суму 4тис., діти після 16 років на суму 2 тис грн.

 • організація літнього оздоровлення у пришкільних та стаціонарних оздоровчих таборах відповідно до поданих заяв опікунів (у 2012 році – 37 заяв)

 • безкоштовні гарячі сніданки на 5.50 грн в день

 • отримання щорічної одноразової допомоги на придбання одягу (у 2012 році виділено 24 200 грн на 53 дітей).

11. Відповідно до чинного законодавства виконавчим комітетом 25 лютого 2011 р. було прийнято рішення № 56 „Про організацію пасажирських перевезень на маршрутах загального користування в містах Червоноград, Соснівка та смт. Гірник”, яким затверджено Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, утворений та затверджений склад конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування і затверджено Положення про конкурсний комітет з визначення автомобільного перевізника для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.


Впродовж 2011 – І кварталу 2012 років виконавчий комітет Червоноградської міської ради прийняв 18 регуляторних актів:

- „Про організацію пасажирських перевезень на маршрутах загального користування в містах Червоноград, Соснівка та смт. Гірник” №56 від 25.02.2011 року;

- „Про погодження тарифів на поїзд в міському пасажирському транспорті загального користування та на маршрутах сполученням м. Соснівка” №61 від 25.03.2011 року;
- „Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення бюджетних та інших організацій” №72 від 25.03.2011р.;

- „Про погодження тарифів на проїзд в міському пасажирському транспорті загального користування та на маршрутах сполученням м.Соснівка” №76 від 01.04.2011 року;

- „Про встановлення тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів по КП „Комунальник” №111 від 29.06.2011р.;

- „Про погодження тарифів на послуги по технічному обслуговуванню та ремонту ліфтів по ПП „Сервісліфт” №112 від 29.06.2011р;

- „Про погодження тарифів на послуги з захоронення побутових відходів ТзОВ „Екологічна група Буг” №110 від 29.06.2011р.;

- „Про встановлення тарифів на послуги з вивезення та захоронення захоронення твердих побутових відходів по КП „Червонограджитлокомунсервіс”

№109 від 29.06.2011р.;

- „Про встановлення режимів роботи підприємств, установ та організацій сфери обслуговування, розважальних закладів, розташованих на території Червоноградської міської ради” від 30.09.2011 року № 162;

- „Про затвердження уточненого плану з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2011 рік” від 30.09.2011 року № 175;

- „Про визнання такими, що втратили чинність рішень виконавчого комітету з питань діяльності єдиного дозвільного офісу” від 27.10.2011 року № 180;

- „Про організацію пасажирських перевезень та затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування в місті Червонограді” від 24.11.2011 року № 212;

- „Про затвердження тарифів на медичні послуги Червоноградської міської лікарні” від 23.12.2011 року № 234;

- „Про затвердження плану з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2012 рік” від 23.12.2011 року № 233;

- „Про затвердження результатів конкурсу по визначенню робочого органу – підприємства” № 60 від 29.03.2012р.;

- „Про визначення робочого органу (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Червонограді” № 17 від 26.01.2012р..
В порядку контролю розглядалися слідуючі питання:

- про хід виконання рішення виконавчого комітету від 29.04.11р. № 77 "Про затвердження заходів по підготовці житлового фонду об"єктів комунального і соціально-культурного призначення м.м.Червонограда, Соснівки та смт.Гірник до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 р.р.";

- про хід виконання рішення виконкому від 29.10.2010 року № 226 "Про організацію харчування дітей у навчальних закладах освіти на території Червоноградської міської ради";

- про виконання рішення виконавчого комітету від 25.06.2012 року № 125 "Про організацію роботи міського пасажирського транспорту";

- про хід виконання рішення виконкому від 28.05.2010 року № 102 "Про розвиток фізичної культури та спорту на території Червоноградської міської ради".

Окремі питання даних рішень залишені на контролі.

Крім того, на засіданнях виконкому розглядалися питання:


 1. Захисту прав дитини:

13 опік над 11 дітьми. Над 2 дітьми опіка призначена згідно рішення суду.

17 дітей направлено у державні заклади.

Подано 13 позовних заяв в суд, з яких 2 – щодо відібрання дітей без позбавлення батьківських прав; 2- позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів; 9 заяв – про стягнення аліментів.

11 – щодо призначення опіки над житлом і майном; 7 – опіка над дітьми і житлом.

12 – участь батьків у вихованні дітей; !-дозвіл побачення з братом.

17 – недоцільність виселення дітей (направлено в суд).

29 – доцільність позбавлення батьків батьківських прав.

3 – недоцільність позбавлення батьківських прав.

2 – недоцільність призначення опікуном.

3 – звільнення від обов"язків опікуна.

1 – проживання з батьком (доцільно); 1 – визнання батьківства (доцільно).

1 – проживання з матір"ю (доцільно).

57 – дозвіл на продаж-купівлю житла.


 1. Житлових питань:

- змінено договори найму - 14 громадянам;

- зараховано на квартирний облік - 20 громадян;

- знято з квартирного обліку - 8 громадян.


 1. Архітектури та містобудування:

- переведено житлових приміщень в нежитлові, присвоєно поштових адрес, дано дозволи на розміщення рекламних засобів, внесено змін у 46 рішень виконкому.


 1. Оформлення права власності:

- на кооперативні квартири - 25 громадянам

- на житлові будинки - 27 громадянам

- на нежитлові приміщення, садові будинки – 77 громадянам

- на побудовані гаражі - 165 громадянам.

Рішеннями виконкому призначалися житлові субсидії громадянам міста, встановлювалися тарифи з оплати, комунальних та медичних послуг, бронювалися робочі місця, розглядалися питання фінансування видатків з міського бюджету, затверджувалися зміни до статутів комунальних підприємств, звільнялися діти багатодітних сімей від плати за навчання в школах естетичного циклу, затверджувалися проектні документації об'єктів та приймалися інші рішення.

Звітуючи сьогодні про роботу виконавчого комітету, я хочу відмітити той факт, що в переважній більшості ефективна робота виконкому стала можлива завдяки активній участі депутатського корпусу. Ви подали значну кількість цікавих і ділових пропозицій. Багато хто з вас глибоко вникав в проблеми міста.Щиро бажаю, щоб всі позитивні здобутки і досвід ми продовжували та примножували і надалі у своїй повсякденній роботі.

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Персональний склад iconПерсональний склад регіональних експертних груп з кожного предмета (як правило, вісім осіб) затверджується наказом регіонального центру оцінювання якості освіти
Експертні оцінки усереднюються, а ці середні значення використовуються для визначення критеріального порогу «склав/не склав» або...
Персональний склад iconІнформації про свій персональний склад і структуру, повноваження і функції, фінанси, поточну активність та плани, політичні ініціативи та ухвалені рішення, послуги, які надаються мешканцям, а також інформації
Комплекс управлінських та політичних заходів, до яких вдаються органи та посадові особи місцевого самоврядування, з метою забезпечення...
Персональний склад iconПерсональний склад Вченої ради Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка За посадою
Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Персональний склад iconІменник «Склад за складом»
Скласти ланцюжок слів (іменників І відміни) так, щоб останній склад попереднього слова був першим складом наступного
Персональний склад iconПостанова за номером 2-5 «Про кількісний склад інвалідів по зору І та ІІ груп, які працюють на уво, увп І в організаціях утос»
Президія нашого товариства цього дня не святкувала, а працювала. І працювала досить плідно. Найважливішим із документів, ухвалених...
Персональний склад iconЗасоби виготовлення документів
До цього класу належать такі пристрої, як персональний комп’ютер, ноутбук, нетбук І т п. Як правило, через них координується робота...
Персональний склад iconПідвищення кваліфікації загорська Ганна Іванівна
Персональний сайт директора Центру підвищення кваліфікації держслужбовців та керівників держпідприємств автономної республіки Крим....
Персональний склад icon№11. Склад: „Книгарня Л. ІдзіковськогоБаза даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка