Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановичаСкачати 63,65 Kb.
Дата конвертації29.05.2017
Розмір63,65 Kb.
ТипПрограма

Все, що з’явилось у вашому житті, і люди, і події стали реальні лише тому, що ви їх намалювали. І саме від вас залежить, що робити з ними далі.e:\xrom\ilev_3_1000x1168.jpg

Річард Бах.

Тільки наш вибір здатен показати,
що ми не обмежені тільки лише
нашими здібностями. –

Джоан Кетлін Роулінг

ПРОГРАМА

КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНОГО КОЛЕДЖУ

ІЛЬЄВА ОЛЕКСІЯ ІВАНОВИЧА

14 травня 2015 р.

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ РОЗВИТКУ:

 1. Збереження самостійності коледжу, його традицій, розвиток та вдосконалення напрацювань попередніх керівників, викладацького колективу, працівників та співробітників закладу.

 2. Підняття іміджу коледжу, збільшення кількісного складу та якісного рівня студентів нових наборів.

 3. Забезпечення високих стандартів якості освітніх послуг.

 4. Удосконалення та розвиток існуючих спеціальностей коледжу.

 5. Одержання ліцензії та впровадження програми перепідготовки фахівців та військових з зони АТО на базі коледжу та Кам'янець-Подільської філії ТНЕУ.

 6. Розширення співробітництва, ділових та культурних зв’язків студентської молоді коледжу з іншими навчальними закладами як в Україні, так і за кордоном.

 7. Підвищення ролі студентського самоврядування в житті коледжу та його участь в управлінні навчальним закладом.

 8. Впровадження інформаційних технологій і програмного забезпечення в усі сфери діяльності коледжу.

 9. Створення оптимально-відповідних та санітарно-гігієнічних умов праці для викладачів та співробітників, навчання та творчого розвитку студентської молоді.

 10. Розширення співробітництва з державними та приватними підприємствами для ефективної, практичної підготовки спеціалістів, з метою їх подальшого працевлаштування.

 11. Підтримка мистецьких, творчих та культурних заходів студентів.

 12. Підтримка та розвиток спортивного життя коледжу, проведення змагань та спартакіад як всередині закладу, так і за його межами.

 13. Забезпечення умов для методичного самовдосконалення викладачів та самопідготовки студентів, з метою професійного росту та підвищення особистого рівня.

 14. Покращення фінансової стабільності коледжу шляхом надання платних освітянських послуг з перепідготовки фіхівців, відроженні заочної та дистанційної форм навчання, організації курсів для здобуття робітничих професій.

ПРИНЦИПИ УПРАВЛІННЯ КОЛЕДЖЕМ:

 1. Впровадження системи керівництва на принципах демократії, прозорості, взаємоповаги та морально-етичних цінностей.

 2. Створення у колективі сприятливого морально-психологічного клімату для забезпечення ефективної співпраці всіх підрозділів закладу.

 3. Посилення ролі циклових та предметних комісій у ліцензуванні, акредитації, складанні навчальних планів та розподілі педагогічного навантаження.

 4. Долучення студентського самоврядування до прийняття рішень щодо стратегічних завдань коледжу.

 5. Запровадження сучасних інформаційних технологій, документообігу та контролю управлінських рішень.

 6. Обов’язкова участь колективу в обговоренні важливих питань та проблем розвитку коледжу.

 7. Проведення соціологічних опитувань викладачів, студентів та співробітників щодо умов праці, навчання, проживання в гуртожитках, роботи підрозділів коледжу.

 8. Створення системи відкритого та прозорого кадрозабезпечення коледжу.

 9. Створення на сайті коледжу «вікна» для онлайн-діалогу керівника закладу зі студентами, батьками та працівниками коледжу.

ГОСПОДАРСЬКО-ФІНАНСОВА ДІЯЛЬНІСТЬ:

 1. Збереження та матеріально-фінансове заохочення кадрового потенціалу коледжу.

 2. Розвиток матеріально-технічної бази закладу відповідно до сучасних вимог та міжнародних стандартів.

 3. Термінове встановлення індивідуальної системи опалення приміщень всього закладу шляхом будівництва автономної котельні на твердому паливі або створення окремих опалювальних ланок з використанням електричних котлів.

 4. Заміна старих віконних блоків у навчальному корпусі та гуртожитках коледжу на металопластикові з енергозберігаючими склопакетами.

 5. Поетапне закінчення будівництва та введення в експлуатацію спортивного комплексу коледжу.

 6. Поповнення матеріально-технічної бази кабінетів технічних спеціальностей сучасним обладнанням.

 7. Збільшення кількості аудиторій для забезпечення відповідних умов навчального процесу шляхом ремонту існуючих приміщень на території коледжу.

 8. Відновлення виробничої діяльності слюсарно-механічної майстерні.

 9. Завершення естетичного оздоблення центрального входу та прилеглих територій коледжу.

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Ільєв Олексій Іванович, національність – українець, народився 16 квітня 1971 року у м. Воркута Російської Федерації в родині інженерно-технічних працівників – батько, Ільєв Іван Іванович – начальник дільниці кар’єрів Управління кар’єрного господарства, мати, Ільєва Надія Григорівна – інженер-електрик інституту «Печорнііпроект». Батьки - випускники Кам’янець-Подільського індустріального технікуму, які були направлені на роботу до м. Воркута за розподіленням.

По закінченні 8 класу СШ № 40 вступив до Воркутинського гірничого технікуму, де навчався протягом одного року. В зв’язку з переїздом батьків в Україну на постійне місце проживання перевівся до Кам’янець – Подільського будівельного технікуму. По закінченні технікуму у 1990 р. одержав диплом із відзнакою та влаштувався на роботу техніком-будівельником до проектної організації «Гіпроцивілпромбуд» у м. Кам’янець – Подільському. Цього ж року вступив до Вінницького політехнічного інституту на спеціальність «Промислове та цивільне будівництво», де навчався протягом 2 років.

Займався спортом, а саме плаванням та дзю-до. Маю І дорослий розряд з плавання. У 1985 р. закінчив художню школу при Палаці піонерів.

У 1992 р. за сімейними обставинами перевівся на ІІ курс Кам’янець – Подільської державної аграрно-технічної академії на спеціальність «Механізація сільського господарства». Під час навчання в академії пройшов військову підготовку на військовій кафедрі та отримав звання лейтенанта запасу танкових військ. Навчаючись на останньому курсі в академії влаштувався на роботу лаборантом до Кам’янець – Подільського індустріального технікуму.

У 1996 р. закінчив академію, отримав диплом з відзнакою та був переведений на посаду викладача загальнотехнічних дисциплін індустріального технікуму та призначений куратором групи гірничого відділення.

У 1999 р. був призначений головою комісії загальнотехнічних дисциплін, яку очолюю до теперішнього часу.

В березні – квітні 1999 р. навчався на факультеті післядипломної освіти при Українському державному хіміко-технологічному університеті по курсу «Менеджмент в навчально-виробничій сфері».

У 2000 р. пройшов атестацію на встановлення другої кваліфікаційної категорії. Випустив групу гірничого відділення та був призначений куратором групи електротехнічного відділення.

В 2002 р. пройшов позачергову атестацію на встановлення кваліфікаційної категорії «Спеціаліст І категорії». Цього ж року був зарахований на заочну форму навчання до аспірантури Житомирського інженерно-технологічного інституту. Керівником проекту був Бакка Микола Терентійович. Були здані кандидатські «мінімуми», працював над розділами дисертації, але після смерті керівника навчання було припинено.

У 2004 р., будучи куратором, випустив і прийняв наступну групу студентів електротехнічного відділення індустріального технікуму.

2007 р. пройшов атестацію на встановлення категорії «Спеціаліст вищої категорії». Цього ж року отримав звання «Вчитель року» за перемогу у конкурсі, що проводився серед викладачів технікуму та одержав грамоту від Міністерства освіти та науки України.

Приймав активну участь в акредитаціях технічних спеціальностей технікуму, розробив пакети завдань та проводив комплексні контрольні роботи.

З 2000 по 2007 рр. допомагав директору технікуму Чорному Анатолію Артемовичу в оформленні приміщень технікуму, а саме вестибюлю, бібліотеки, лекційних аудиторій та внутрішніх майданчиків, складав ескізи та розробляв проекти.

У 2007 р. паралельно з викладацькою роботою розпочав підприємницьку діяльність з виготовлення корпусних меблів на замовлення. Виготовив меблі для кабінетів та лабораторій технікуму, навчальної частини, бібліотеки, спортивних роздягалень та кабінету заступника директора з навчальної роботи. Останнім моїм проектом є виготовлений музей історії індустріального технікуму, який був задумом директора Чорного А.А.

У 2008 р., будучи куратором, випустив групу студентів електротехнічного відділення. Протягом 2010 – 2014 рр. був куратором групи електротехнічного відділення.

У 2013 р. закінчив перепідготовку у Тернопільському Національному економічному університеті за програмою «Українська ініціатива» та здобув кваліфікацію «Спеціаліст з менеджменту організацій».

У 2014 р. закінчив навчання у магістратурі ТНЕУ за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» (магістерська програма «Міжнародний бізнес»).
Каталог: wp-content -> uploads -> 2015
2015 -> Зарубіжна література
2015 -> Тест №1 микола вороний. Олександр олесь. Павло тичина. Максим рильський. Богдан ігор антонич. Володимир сосюра
2015 -> Озповідає про своє життя Рим 1996 Генеральний Дім Дочок Милосердя Каносіянок Via Stazione Ottavia, 70 00135 Roma Назва оригіналу
2015 -> Ю. О. Матвієнко, С. В. Матвієнко еміль крепелін. До 160-річчя з дня народження
2015 -> FHI-25.docx [александър абт биография фигурист]
2015 -> Навчальний посібник За загальною редакцією ректора Національної академії Служби безпеки України
2015 -> Програма всеукраїнської наукової конференції " історія степової україни XVII хх століття"


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconПрограма претендента на посаду директора Кам’янець-Подільського індустріального коледжу
Народився 13 березня 1954 р в сім’ї військовослужбовця, українець, безпартійний
Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconВ. С. Прокопчук, Л. Ф. Філінюк Бібліотека Кам’янець-Подільського національного університету: роки становлення та розквіту Кам’янець-Подільський

Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconНаукові записки (праці) Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Бібліографічний покажчик змісту (1920-2009 рр.) Кам'янець-Подільський 2010

Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconТ. В. Кушнірова // Наукові праці Кам’янець-Подільського національного університету імені І. Огієнка: Філологічні науки. Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2009. Вип. 20. С. 330-335
Кушнірова Т. В. Романні обрії російської літератури першої третини ХХ століття: [монографія] / Т. В. Кушнірова. – Полтава : Видавець...
Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconС. А. Копилов доктор історичних наук, професор, в о. ректора Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconКалендар знаменних І пам'ятних дат Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2012 рік

Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconКалендар знаменних І пам'ятних дат Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2011 рік

Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconВиставку підготували: провідний бібліограф В. М. Пархоменко, бібліотекар ІІ категорії О. В. Веселовська Свято відкриття Кам'янець-Подільського державного українського університету: Дослідження. Документи

Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconС. А. Копилов доктор історичних наук, професор
Бібліографічні покажчики у фондах наукової бібліотеки кам'янець-подільського національного університету імені івана огієнка
Програма кандидата на посаду директора кам’янець-подільського індустріального коледжу ільєва олексія івановича iconОсвіта. Виховання. Навчання актуальні проблеми педагогіки початкової освіти
Кам'янець-Поділ нац ун-т ім. Івана Огієнка; [уклад.: М. С. Гордійчук, Л. Б. Попова, О. Ю. Попова]. Кам'янець-Подільський : Зволейко...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка