Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликанняСкачати 63,14 Kb.
Дата конвертації09.10.2017
Розмір63,14 Kb.
ТипРішенняУКРАЇНА
МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

пряма сполучна лінія 5


Р І Ш Е Н Н Я №262


Від 25.10.2016 р.

10 сесії


7 скликання
Про затвердження Положення про офіційний веб-сайт

Могилів-Подільської міської ради
Керуючись ст.ст. 26, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», -
міська рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про офіційний веб-сайт Могилів-Подільської міської ради, згідно додатку.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Дейнега Н.Д.) щорічно передбачати у міському бюджеті кошти на технічну підтримку, ліцензійне оновлення програмного забезпечення та поточне обслуговування офіційного веб-сайту Могилів-Подільської міської ради.

3. Рішення 37 сесії міської ради 6 скликання від 28.11.2013р. № 871 «Про затвердження Положення про офіційний веб-сайт Могилів-Подільської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконкому Горбатюка Р.В. та на постійну комісію з питань освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту та засобів масової інформації (Горобця А.В.).

Міський голова П. Бровко

Додаток


до рішення 10 сесії

міської ради 7 скликання

від 25.10.2016 року №262

Положення

про офіційний веб-сайт Могилів-Подільської міської ради
1. Це Положення розроблено у відповідності до Конституції України, Законів України «Про інформацію», «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», «Про авторське право і суміжні права», Указу Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади», постанов Кабінету Міністрів України «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», «Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади».

Положення визначає статус веб-сайту Могилів-Подільської міської ради, як інформаційного ресурсу про діяльність органів місцевого самоврядування в мережі Інтернет та встановлює порядок розміщення інформації на сайті.

2. Веб-сайт Могилів-Подільської міської ради є офіційним джерелом інформації, яке утворюється для висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування, інформаційної взаємодії з організаціями світової спільноти, територіальною громадою міста Могилева-Подільського, який розміщений за веб-адресою: mpmr.gov.ua

3. Інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Могилів-Подільської міської ради, включає рубрики:

3.1. Наше місто (історія, статут територіальної громади, почесні громадяни, положення про відзнаки міської ради та виконкому, інформація для мешканців та гостей міста).

3.2. Міський голова (виборча програма, біографія, повноваження).

3.3. Міська рада (секретар міської ради, депутати, регламент, постійні комісії, положення про постійні комісії міської ради, графік прийому виборців депутатами міської ради 7 скликання, положення про помічника консультанта депутата міської ради).

3.4. Виконавчий комітет (заступники міського голови, керуючий справами виконкому, список членів виконкому, регламент виконкому міської ради, положення про виконавчий комітет).

3.5. Управління, відділи, служби (відділ організаційно-кадрової роботи, загальний відділ, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, управління економіки, фінансове управління, управління містобудування та архітектури, управління з питань надзвичайних ситуацій, управління праці та соціального захисту населення, архівний відділ, відділ культури і туризму, відділ з питань фізичної культури та спорту, юридичний відділ, відділ бухгалтерського обліку і звітності, відділ ведення Державного реєстру виборців, управління житлово-комунального господарства, Могилів-Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служба у справах дітей, управління освіти.

3.6. Графік прийому громадян керівниками (графік прийому громадян керівниками облдержадміністрації, графік особистого прийому громадян керівництвом та членами виконкому).

3.7. Нормативні акти та прийняті проекти нормативно-правових актів (проекти рішень та рішення сесій міської ради і виконкому, розпорядження міського голови).

3.8. Регуляторна діяльність (регуляторні акти на обговоренні, діючі регуляторні акти, відстеження результативності регуляторних актів, плани регуляторних актів).

3.9. Міські комунальні підприємства: «Водоканал», «Житловокомунгосп», «Теплоенергетик», «ПТРЦ «Краяни», «Комбінат комунальних підприємств», «Фінансист», КУ «Могилів –Подільський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги», КУ «Могилів –Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування».

3.10. Економіка (комунальна власність, транспорт, інвестиційна політика, економічний розвиток.

3.11. Державні органи виконавчої влади (Реєстраційна служба Могилів-Подільського МРУЮ, Пенсійний фонд міста, Об’єднана Державна Податкова Інспекція.

3.12. Освіта (ДНЗ, ЗНЗ, Будинок школярів).

3.13. Культура (Будинок народної творчості, школа мистецтв, бібліотеки, краєзнавчий музей).

3.14. Міста-побратими (Каврілья (Італія), Конське (Польща), Шаля (Словацька республіка), Бєльці (Республіка Молдова), Пітешти (Румунія), Шрьода (Польща)).

3.15. Доступ до публічної інформації (Закон України «Про доступ до публічної інформації», Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», рішення виконавчого комітету міської ради від 04.05.11 р. № 173, рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.11 р. №269, форма бланку запиту на інформацію, робота із запитами на інформацію, реєстр документів, які мають публічну інформацію).

3.16. Консультації з громадськістю.

3.17. Могилів-Подільський прикордонний загін (структура, контакти, актуальна інформація).

4. Інформаційне наповнення рубрик на офіційному веб -сайті Могилів-Подільської міської ради здійснює відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату міської ради та виконкому. Відповідальність за достовірність інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті Могилів-Подільської міської ради, несуть виконавчі органи Могилів-Подільської міської ради, комунальні підприємства, організації та установи, за поданням яких така інформація була оприлюднена.

5. Інформація подається державною мовою, на електронних та паперових (з резолюцією міського голови) носіях до відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату міської ради та виконкому.

6. Право на зміну структури сайту, інформаційний зміст сайту належить відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату міської ради та виконкому за погодженням керуючого справами виконкому відповідно до розподілу функціональних обов’язків. Будь-яке використання матеріалів та інформації з офіційного веб- сайту Могилів-Подільської міської ради для подальшого розповсюдження, розміщення або друку дозволяється тільки з посиланням на офіційний веб-сайт Могилів-Подільської міської ради.

7. Технічна підтримка сайту здійснюється шляхом укладання договорів із організаціями, які надають високоякісні інформаційно-технологічні послуги, з урахуванням пропозицій відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю щодо таких організацій.

8. Не допускається розміщення на офіційному веб - сайті Могилів-Подільської міської ради інформації, яка забороняється законодавством.Секретар міської ради М. Гоцуляк


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconДодаток №2 до рішення 2 сесії міської ради скликання від 27 листопада 2008 р.№446 Реєстр вулиць, провулків, проїздів, площ, проспектів
...
Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconРішення тридцять восьмої (позачергової) сесії шостого скликання
Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, заслухавши інформацію міського голови Рябоконя О. П. щодо облаштування скверу...
Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconДодаток до рішення сесії обласної ради п’ятого скликання від 2007 року обласна програма
України. Пам’ятати про тих, хто народився або довгий час жив І працював на території нинішньої Полтавської області, хто розкрив свій...
Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconСтенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання
Пленарне засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання відкрив І вів голова районної ради Ларченко Олександр...
Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconРішення від 015 року № м. Новий Буг сесія скликання Про хід виконання районної Програми розвитку сільського, зеленого туризму в Новобузькому
Новобузькому районі на 2011-2016 роки, враховуючи рекомендацію постійної комісії районної ради з питань охорони здоров я, освіти,...
Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconРішення тридцятої сесії шостого скликання 28 лютого 2014 року Ізяслав №
Заслухавши інформацію про хід виконання районної Програми розвитку історичної, культурної спадщини та зеленого туризму в Ізяславському...
Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconРішення 1 сесії Харківської міської ради скликання "Про продаж земельних ділянок юридичним та фізичним особам України"
Харківської міської ради 5 скликання “Про продаж земельних ділянок юридичним та фізичним особам України”
Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconРозпорядження міського голови від 27. 11. 2015 №1-с 02 грудня 2015 року
Звернувся до всіх присутніх, зазначивши, що розпочинає роботу першого пленарного засідання ІІ сесії міської ради VІІ скликання зі...
Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconРішення №2016 року сесія 7 скликання
Про затвердження Договору №2 про передачу коштів з районного бюджету на здійснення видатків обласного бюджету
Рішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання iconСистеми скористалось 19770 користувач
Любомирка, с. Червоне, пересувні бібліотеки в селах Радгоспне, Черніївка та Блидні. Згідно рішення 39-ї сесії Котюржинецької сільської...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка