Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборівСкачати 287,62 Kb.
Дата конвертації22.05.2017
Розмір287,62 Kb.
ТипРішення

Умови застосування єдиного податку у разі поновлення реєстрації фізичної особи-підприємця


13.10.2014

У разі, якщо фізична особа-підприємець, яка на початок поточного року застосовувала спрощену систему оподаткування та щодо якої держреєстратором прийнято рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів.

При цьому, така особа не може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування, оскільки вже скористалася своїм правом на її застосування у цьому році. Водночас з 1 січня наступного року перейти на спрощену систему можливо.

Суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до Податкового кодексу України, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, якщо він подасть заяву до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Однак, перехід на спрощену систему оподаткування можна здійснити один раз протягом календарного року. Недотримання цієї вимоги є однією з підстав для прийняття контролюючим органом рішення про відмову у реєстрації суб’єкта як платника єдиного податку.

Отже, платник може перейти на спрощену систему оподаткування з січня наступного року за умови відповідності вимогам, встановленим ст.291 Податкового кодексу.


Більше 270 тисяч сервісних послуг в Центрі обслуговування платників ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві отримали платники податків у 2014 році


14.10.2014

ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує, що за 9 місяців 2014 року Центром обслуговування платників надано 270 589 послуг, з них: адміністративних послуг – 62 854; інформативно-консультаційних послуг – 146 818; прийом вхідної кореспонденції – 72 103; послуг електронного цифрового підпису – 4 896.

Зокрема, за січень-вересень 2014 року загальна кількість тільки усних роз’яснень, наданих платникам податків Центром складає 55 256 консультацій, з них стосовно:

податкового законодавства – 34 902;

організації та провадження підприємницької діяльності – 1 404;

адміністрування єдиного соціального внеску – 8 651;

отримання та підтримка програмного забезпечення електронної звітності – 10 295.

У Центрі обслуговування платники податків безкоштовно мають можливість отримати бланки заяв та податкових декларацій, скористатися послугами ламінування та ксерокопіювання.

З метою активного залучення учасників оцінювання якості надання послуг у Центрі постійно проводиться електронне анкетування за допомогою електронної книги та письмове анкетування, до якого залучає консультант-модератор. За 9 місяців поточного року заповнено 317 письмових анкет, з позитивною оцінкою роботи ЦОП.

В усіх залах Центру розміщена тематична друкована продукція, оформлено інформаційні та тематичні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування.

Також у Центрі обслуговування платників ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві здійснюється трансляція актуальної інформації на швидкоплинному рядку та ТV - моніторах.

Громадяни та суб’єкти господарювання можуть безкоштовно та швидко отримати електронні ключі в Центрі сертифікації ключів, що знаходиться безпосередьо в ЦОП кабінет 14, телефон для довідок: 245-91-52. За 9 місяців 2014 року до оформлення договорів на здачу звітів в електронному вигляді залучено 4 896 платників.

Варто відмітити, що у приміщенні ЦОП 3 комп’ютери підключені до мережі Інтернет з завантаженим необхідним програмним забезпеченням, яке дозволяє здійснити повний цикл підготовки та відправки до ДПІ звітності.

ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві запрошує скористатися послугами Центру обслуговування платників, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Смілянська, 6.


Спілкуємося на актуальні теми засобами телефонного зв’язку


24.09.2014

Нещодавно в ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві  відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія». Спілкування з платниками податків у такий спосіб стало досить популярним, адже, зателефонувавши у зазначений час, платники можуть отримати мобільні відповіді на актуальні запитання, поспілкуватися з фахівцями органів фіскальної служби та навіть вирішити проблеми. Такі своєрідні консультації дають змогу заощаджувати час, сприяють відкритості до спілкування з державними службовцями та налагодженню успішного діалогу.

З громадянами та платниками податків спілкувалася начальник відділу адміністрування майнових податків ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Наталія Олександрівна Рибалко. Діалог був присвячений темі: «Порядок обчислення та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».  

Під час телефонного зв’язку «гаряча лінія» платники податків отримали відповіді на питання відповідно до теми діалогу. Пропонуємо Вашій увазі найактуальніші з них.Які ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки?

Відповідь: Відповідно до п.п. 265.5.1 п. 265.5 ст. 265 Податкового кодексу України ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки встановлюються за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.
Згідно п.п. 265.5.2 п. 265.5 ст. 265 Податкового кодексу України ставки податку для ФО встановлюються в таких розмірах:

не більше 1% - для квартири/квартир, загальна площа яких не перевищує 240 кв. метрів, або житлового будинку/будинків, загальна площа яких не перевищує 500 кв. метрів;

2,7% - для квартири/квартир, загальна площа яких перевищує 240 кв. метрів, або житлового будинку/будинків, загальна площа яких перевищує 500 кв. метрів;

1% - для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна загальна площа яких не перевищує 740 кв. метрів;

2,7% - для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна загальна площа яких перевищує 740 кв. метрів.

Підпунктом 265.5.3 п. 265.5 ст. 265 Податкового кодексу України визначено ставки податку для юридичних осіб:

а) 1% - для квартир, загальна площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, загальна площа яких не перевищує 500 кв. метрів;

б) 2,7% - для квартир, загальна площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, загальна площа яких перевищує 500 кв. метрів.Що є базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

Відповідь: Відповідно до п.п. 265.3.1 п. 265.3 ст. 265 Податкового кодексу України базою оподаткування є загальна площа об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його часток.

База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, які перебувають у власності фізичної особи, обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно (п.п. 265.3.2 п. 265.3 ст.265 Податкового кодексу України).

Згідно п.п. 265.3.3 п. 265.3 ст. 265 Податкового кодексу України база оподаткування об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи з загальної площі кожного окремого об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт.

У разі наявності у платника податку – фізичної особи більше одного об’єкта оподаткування, в тому числі різних видів (квартир, житлових будинків або квартир і житлових будинків), база оподаткування обчислюється виходячи з сумарної загальної площі таких об’єктів з урахуванням норм п.п. 265.4.1 п. 265.4 ст. 265 (п.п. 265.3.4 п. 265.3 ст. 265 Податкового кодексу України).Яка нерухомість відноситься до об’єктів житлової нерухомості?

Відповідь: Згідно з пп.14.1.129 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України об’єкти житлової нерухомості - будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки. Об’єкти житлової нерухомості поділяються на такі типи:

житловий будинок - будівля капітального типу, споруджена з дотриманням вимог, встановлених законом, іншими нормативно-правовими актами, і призначена для постійного у ній проживання. Житлові будинки поділяються на житлові будинки садибного типу та житлові будинки квартирного типу різної поверховості;

житловий будинок садибного типу - житловий будинок, розташований на окремій земельній ділянці, який складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень;

прибудова до житлового будинку - частина будинку, розташована поза контуром його капітальних зовнішніх стін, і яка має з основною частиною будинку одну (або більше) спільну капітальну стіну;

квартира - ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання;

котедж - одно-, півтораповерховий будинок невеликої житлової площі для постійного чи тимчасового проживання з присадибною ділянкою;

кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах - ізольовані помешкання в квартирі, в якій мешкають двоє чи більше квартиронаймачів;

садовий будинок - будинок для літнього (сезонного) використання, який в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків;

дачний будинок - житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку.

 Які строки сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

 Відповідь: Відповідно до п.п. 265.10.1 п. 265.10 ст. 265 Податкового кодексу України податкове зобов’язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.За яким кодом бюджетної класифікації сплачується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

Відповідь: Наказом Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 «Про бюджетну класифікацію» зі змінами і доповненнями затверджено наступну Класифікацію доходів бюджету по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

18010100 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений юридичними особами»;

18010200 «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами».

Реалізація Концепції реформування податкової системи


06.10.2014

ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що на засіданні Кабінету Міністрів України 6 серпня 2014 року Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк презентував комплексний план змін у податковій системі, який є важливим кроком на шляху до побудови нової системи взаємовідносин між платниками податків та державою.

Розроблену Концепцію реформування винесено на обговорення громадськості та бізнесу, що досі триває.

Відповідно до запропонованої податкової реформи, в Україні буде скорочено кількість податків з 22 до 9.

Зокрема, скасовуються збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; рентна плата за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний збір та збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

З метою забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку запропоновано реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. В якості об’єкта оподаткування буде виступати фінансовий результат, визначений за правилами бухгалтерського обліку, скоригований всього на три різниці: амортизація, резерви, фінансові операції. Таким чином, із 49 податкових різниць залишиться всього 3.

В аграрному секторі розробники Концепції пропонують перевести на загальну систему оподаткування підприємства, у яких обсяг виручки перевищує 20 млн. грн. та більше 3 тис. гектарів землі. Інші підприємства залишаються на діючій пільговій системі оподаткування.

За підрахунками Уряду, на загальну систему оподаткування буде переведено 10% суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють в аграрному секторі.

Податок на нерухоме майно та фіксований сільськогосподарський податок будуть переведені з категорії загальнодержавних до місцевих податків. Такий механізм буде сприяти розвитку регіонів та децентралізації влади.

З метою зниження навантаження на фонд оплати праці у Концепції представлені кілька моделей реформування податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також пропонується створення Служби фінансових розслідувань, яка має стати в державі єдиним фіскальним органом з протидії економічній злочинності.

Реалізацією даної концепції Уряд має намір скоротити число податків, знизити ставки та спростити процедури адміністрування, подолати корупцію, вивести з тіні податок на додану вартість, мотивувати бізнес до легалізації зарплат та їх подальшого зростання.

Більш детально ознайомитись з Концепцією можна на веб-порталі Державної фіскальної служби України та скористатись можливістю надіслати пропозиції на електронну адресу:gr.minrd@ukr.net.

Сервіс «ЗІР» - надійний помічник для платників податків


13.10.2014

ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що з початку 2014 року запрацював загальнодоступний інформаційно-довідковий сервіс «ЗІР», який об’єднує в собі понад 12 тисяч запитань - відповідей з „ Бази знань ”, 586 нормативних та інформаційних документів та 380 витягів з письмових консультацій.

Електронний сервіс Державної фіскальної служби України «Інформаційно-довідковий ресурс» - це ресурс, в якому розміщена інформація з актуальних питань законодавства.

Значна кількість платників давно зрозуміла, що найкращим консультантом з податкової та митної тематики є сервіс «ЗІР».

Інформація в «ЗІР» систематизована по тематиках: оподаткування, митна справа, єдиний внесок, електронний цифровий підпис. Ресурс надає можливість працівникам фіскальної служби здійснювати зворотний зв`язок з платниками податків та покращувати якість своєї роботи завдяки використанню єдиного джерела інформації.

В свою чергу, зовнішні користувачі ЗІР забезпечені інформаційно-довідковим ресурсом, який постійно оновлюється.

Скористатись Загальнодоступним інформаційно-довідковим ресурсом можна на офіційному порталі Міністерства доходів і зборів України за посиланням: „ Інформаційно-довідковий ресурс ”, або за електронною адресою: http://zir.minrd.gov.ua.

У 2014 році до бюджету надійшло 1,6 млрд. грн. єдиного податку


12.03.2014 - Прес-служба Міндоходів

Протягом січня-лютого поточного року платники єдиного податку сплатили до бюджету майже 1,6 млрд. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження від цієї категорії платників зросли майже на 20 відсотків. За два місяці 2013 року спрощенці сплатили до бюджету 1,3 млрд. гривень.

Нагадаємо, що 2013 рік приніс платникам єдиного податку низку позитивних новацій. Так, зокрема, для платників 5-ої групи зменшено ставки єдиного податку з 10% та 7 % до 7% та 5% відповідно, а для 2-ої групи – введено подання звітності раз на рік, а не щоквартально.

Спрощенці також мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді, до того ж за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку.

Крім того, для спрощення документообігу з 2014 року платникам податків, які працюють на спрощеній системі оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку вже не видаються. Замість свідоцтва зареєстрований платник може за бажанням безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку, який діє до внесення змін до Реєстру.

Підстави для отримання податкової соціальної пільги


26.02.2014 - Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів

Для отримання податкової соціальної пільги платнику податку на доходи фізичних осіб необхідно подати роботодавцю заяву про застосування пільги. Разом із заявою надаються також документи, що підтверджують таке право. Перелік документів та порядок їх подання затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 р. №1227. Платник податку самостійно обирає місце застосування податкової соціальної пільги (далі – ПСП).

ПСП надає можливість платнику податку зменшити нарахований загальний місячний оподатковуваний дохід, отриманий у вигляді заробітної плати. Сума, на яку зменшується такий дохід, визначається як відсоток прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Пільга застосовується до заробітної плати платника податку тільки за одним місцем її нарахування з дня отримання роботодавцем заяви про її застосування. Водночас, якщо у платника податку виникає право на застосування ПСП з інших підстав, ніж ті, які були зазначені у його заяві, такий платник повинен подати нову заяву з відповідними підтвердними документами. Заява про застосування ПСП подається у довільній формі.

У разі, якщо заяву і підтвердні документи подано не з початку місяця, ПСП застосовують до всієї суми заробітної плати, нарахованої платнику податку в такому місяці.

Якщо платник податку має право на застосування податкової соціальної пільги з двох і більше підстав, застосовується одна ПСП з підстави, що передбачає її найбільший розмір.

Водночас, звертаємо увагу, що ПСП для будь-якого платника податку (п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу), надається в розмірі, який дорівнює 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року. (У 2014 р. – розмір такої ПСП становить 609 грн.).

При цьому заробітна плата платника податку не повинна перевищувати граничний розмір доходу, який дає право на отримання ПСП (у 2014 р. – 1710 грн.).

Нагадаємо,  категорії платників податку та розміри податкових соціальних пільг визначено ст.169 розд. ІУ Податкового кодексу України. 

Громадяни задекларували отриманий дохід від заробітної плати на 2,5 млрд. гривень


25.02.2014 - Прес-служба Міндоходів

Станом на 21 лютого поточного року декларації про доходи, отримані у минулому році, подали понад 55 тис. громадян. Сума задекларованого доходу становить 7,6 млрд. гривень.

Більшість громадян декларували отриманий від заробітної плати дохід, загальна сума якого сягнула 2,5 млрд. гривень. Доходи від успадкованого або отриманого у подарунок майна склали 2,3 млрд. грн., а від продажу рухомого або нерухомого майна – 0,9 млрд. гривень.

Доходи у понад 1 млн. грн. задекларували 179 громадян.

Нагадуємо, що подати декларацію громадяни можуть особисто або через уповноважену на це особу.

Для зручності декларантів на веб-порталі Міндоходів діє сервіс „Декларування он-лайн”, який дає змогу заповнювати декларацію в електронному вигляді. Для цього платнику достатньо мати ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно.

 Громадяни також можуть скористатися послугами пошти, але варто пам’ятати, що декларацію поштовим відправленням слід надсилати не пізніше 20 квітня 2014 року. 

Кількість звітуючих електронкою платників єдиного внеску вже сягнула 92 відсотків


26.02.2014 - Прес-служба Міндоходів

У січні звітність з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надіслали 211 тис. суб’єктів господарювання. Майже 92 відс. з них прозвітували за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

У Міндоходів відзначають, що лише за чотири звітних періоди кількість звітуючих в електронному вигляді платників єдиного внеску зросла майже в 2,5 раза. На початку жовтня, коли адміністрування єдиного внеску було розпочато Міндоходів, їх нараховувалося лише 38 відс.

Так, протягом першого місяця 2014 року звітність у паперовому вигляді подали 17,6 тис. платників, натомість можливостями електронного звітування скористалися понад 193 тис. фізичних та юридичних осіб.

У Міністерстві динаміку пояснюють зручністю такого способу звітування. Платникам достатньо лише отримати цифровий підпис та завантажити програмне забезпечення, які Міндоходів надає безкоштовно. 

Міндоходів: 12 млрд. гривень єдиного внеску надійшло до Держказначейства у лютому


27.02.2014 - Прес-служба Міндоходів

Станом на 27 лютого 2014 року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували до бюджету 12,8  млрд. грн., що становить 82% від запланових надходжень з єдиного внеску. До кінця місяця очікується 100 відсоткове виконання запланованих надходжень з ЄСВ.

У січні від платників надійшло 13,8 млрд. грн. єдиного внеску, що становило 100% від запланованих показників.

Нагадаємо, що  Міністерство доходів і зборів України лише адмініструє єдиний внесок, а суб’єкти господарювання самостійно перераховують кошти на спеціальний рахунок відкритий у Держказначействі. Далі казначейство оперативно розподіляє їх між фондами соціального страхування.


Декларування доходів – конституційний обов’язок громадянина

З початком нового року  в Україні розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році.

Обов’язкове подання декларації громадянами виникає у разі:


  • отримання доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався (доходи від продажу інвестиційних активів, доходи у вигляді спадщини тощо);

  • отримання доходів від фізичних осіб, які не мають статусу суб’єктів підприємницької діяльності (дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, тобто якщо орендар є фізичною особою, подарунки від фізичних осіб, матеріальна допомога від фізичних осіб тощо);

  • отримання іноземних доходів.

Громадяни мають право подати декларацію з метою одержання податкової знижки та включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, фактично здійснені ним витрати такі, як, зокрема:

  • частину суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом,

  • суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти.

Інвестиційний дохід.

Згідно з Податковим кодексом, будь-яка сума іноземних доходів – доходів (прибутку), отриманих з джерел за межами України, включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку та оподатковується за ставками 15% (17%). Сума податку на іноземні доходи визначається за наслідками поданої платником податку Податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний рік.

Одночасно норми кодексу дозволяють зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном. Проте зробити це можна тільки у випадку, коли таке право передбачене нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою; та коли платник податку має підтвердні документи стосовно суми отриманого ним доходу з іноземних джерел і суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції.

Отже, громадяни, які у 2013 році отримували доходи з-за кордону, зобов’язані до 1 травня цього року подати податкову декларацію про майновий стан і доходи до органу Міндоходів за місцем своєї реєстрації.

Подання декларації – це не тільки конституційний обов’язок кожного громадянина, а можливість добровільної сплати податків, від рівня якої залежить стан місцевих бюджетів, соціально-економічний розвиток Очаківщини та добробут наших громадян.

Громадянин, який подає річну податкову декларацію, має право безпосередньо в Очаківській ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області отримати безкоштовно бланк декларації та додатків до неї, а також консультаційну допомогу фахівців з її заповнення.

Для зручності громадян, до кінця деклараційної кампанії   Центр обслуговування платників Очаківської ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області буде  працювати  за подовженим графіком – з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 20.00 без перерви на обід та у суботу з 9.00 до 16.00.

Шановні платники податків! Не відкладайте декларування на останній день, завітайте у зручний для Вас час до Центру обслуговування платників (м. Очаків , вул. Шкрептієнко, 27), де для Вас створені всі необхідні умови для вчасного подання декларацій.

ГУ Міндоходів доручено активізувати співпрацю з місцевою владою

06.02.2014 - Прес-служба Міндоходів

Головні управління Міністерства доходів і зборів активізують співпрацю з місцевими органами виконавчої влади щодо формування місцевих бюджетів на поточний рік. Відповідне доручення керівникам територіальних органів Міністерства  сьогодні на апаратній нараді дав Міністр Олександр Клименко.

Зокрема, Міністр доручив керівникам Головних управлінь в тих  регіонах, де ще не затверджені місцеві бюджети, посилити співпрацю з представниками місцевої виконавчої влади щодо встановлення ставок на місцеві податки та збори з урахуванням економічної ситуації в регіоні, у тому числі податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

«Для того, щоб у кожному регіоні був забезпечений нормальний бюджетний процес, необхідно оперативно узгодити всі питання щодо ставок місцевих податків на поточний рік.  І в цьому велика роль має належати саме якості аналітичної роботи та взаємодії між органами доходів і зборів та місцевою владою. Адже від того, наскільки точно будуть спрогнозовані доходи, залежатиме і рівень фінансування місцевих громад протягом усього року», - підкреслив Міністр.

Нагадаємо, що відповідно до Податкового кодексу України до місцевих податків та зборів належать податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, єдиний податок, збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності, збір за паркування та туристичний збір.

 

Звернення Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка


04.02.2014

Сьогодні в пресі лунають заклики до підприємців не сплачувати податки. Вважаю, що це неконструктивна позиція. Не слід втягувати реально працюючий бізнес в політичне протистояння. Розглядаю це як спробу маніпуляції думкою сумлінних підприємців. Переконаний, в питанні сплати податків немає і не може бути того чи іншого боку барикад.

Від імені Міністерства доходів і зборів я хочу висловити  вдячність усім громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно сплачують податки і збори. Ми всі добре розуміємо, наскільки це принципово важливо з точки зору забезпечення стабільного фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства.

Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність бізнесу. І я радий, що бізнес це розуміє. Навіть в умовах політичної кризи ми втримали стабільну динаміку платежів. Надходження до державного бюджету у січні адекватні показникам минулого року – 23,8 млрд. грн. До соціальних фондів спрямовано 13,8 млрд.грн. єдиного соціального внеску.

Я також вдячний громадянам і роботодавцям, які сумлінно перераховують  платежі, в першу чергу, податок на доходи фізичних осіб, до місцевих бюджетів. У січні  надходження до місцевих бюджетів склали  6,5 млрд. грн., це на 2,6% більше, ніж минулого року.

По-друге, хочу прокоментувати заяви щодо так званого «фіскального тиску», про посилення якого сьогодні ходять незрозумілі для мене чутки. Категорично заявляю, такі заяви не мають нічого спільного із дійсністю. Міністерство не має ні мети, ні бажання  втручатися в роботу сумлінних платників податків. Навпаки, за останні два роки кількість планових перевірок бізнесу зменшена на 30%.

Головне завдання Міністерства сьогодні – максимально скоротити спілкування із бізнесом. Тому ми робимо ставку на електронні, безконтактні сервіси, на дистанційний контроль. Кожному підприємцю ми пропонуємо безкоштовно отримати електронний ключ та подавати звітність он-лайн.  В цьому році також створені технічні можливості для проведення електронних дистанційних перевірок.

Для малого і середнього бізнесу взагалі подовжено мораторій на перевірки. Я особисто контролюю його дотримання на місцях.

Ми концентруємо свої зусилля виключно на тих підприємствах і тих галузях, де є цілком обґрунтовані ризики ухилення від сплати податків. Таких підприємств менше 1%.

Хочу ще раз підкреслити, що для сумлінних платників,  які розвивають свою справу в Україні і чесно сплачують податки, Міністерство доходів і зборів – стабільний, надійний і прогнозований партнер. Ми  завжди будемо на боці сумлінних платників податків, незалежно від їх політичних позицій чи регіону проживання. Ми завжди будемо на боці миру, спокою та економічної стабільності.


Оновлено програмне забезпечення для подання звітності


2014-02-04

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 №809-р "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" для надання можливості формування звітності до Пенсійного Фонду України, Державної служби статистики України та безпосередньо до Міністерства доходів і зборів України, а також накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів, Міністерством доходів і зборів України впроваджено в дослідну експлуатацію доопрацьоване програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"».В даному програмному забезпеченні реалізовано:

- формування звітності до Державної служби статистики України;

- формування звітності безпосередньо до Міністерства доходів та  зборів України;

- накладання електронного цифрового підпису та шифрування електронних документів.

Оновлення від 27.01.14:

В програмному забезпеченні впроваджено:

- формування звітності з Єдиного соціального внеску до Пенсійного Фонду України;

- формування "Договору про визнання електронних документів" в електронному вигляді.

Програмне забезпечення розміщене за адресою: Головна> Електронна звітність> Платникам податків про електронну звітність> Програмне забезпечення> Дослідна експлуатація.«Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до "Єдиного вікна подання електронної звітності"»

Звертаємо увагу, що подання звітності в електронному вигляді унеможливлює ручне втручання в процес обробки та прийняття звітності.


Міндоходів: У цьогорічній деклараційній кампанії вже є перші мільйонери


30.01.2014 - Прес-служба Міндоходів

За оперативними даними, з початку 2014 року майже 16 тис. громадян вже задекларували 1,5 млрд. грн. доходів, отриманих у минулому році. З них 49 осіб отримали дохід у розмірі понад 1 млн. гривень.

На сьогодні Міністерство доходів і зборів створило всі необхідні умови для того, щоб громадяни могли виконати свій конституційний обов’язок без зайвих незручностей.

Практично кожний, хто звітує про доходи, отримує необхідний комплекс послуг. Фахівці Міндоходів надають допомогу у заповненні декларацій, консультують щодо сплати податку або отримання податкової знижки.

Для зручності працюючих українців передбачена можливість подати декларацію у вихідні дні або у вечірні години. Фахівці Міндоходів також проводять і виїзні консультації на великих підприємствах та у віддалених районах.

Крім того, для громадян діє сервіс „Декларування он-лайн”, за допомогою якого можна заповнити та направити декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. Завдяки цьому сервісу у минулому році кількість поданих декларацій зросла у порівнянні з 2012 роком на 7%, а сума задекларованого доходу – на 27%.

Для користування цією послугою платнику потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

Міністерство доходів і зборів закликає громадян вчасно, не відкладаючи на останній день, задекларувати свої доходи.

Також нагадуємо, що для отримання податкової знижки річну декларацію про майновий стан і доходи можна подавати протягом усього поточного року.

Так, наприклад, за підсумками деклараційної кампанії 2013 року декларації на податкову знижку подали 198,3 тис. громадян. Їм відшкодовано з бюджету 214,3 млн. гривень.


Міндоходів: Оформлення всіх гуманітарних вантажів, які надходять в Україну, здійснюються у рамках діючого законодавства


04.02.2014 - Прес-служба Міндоходів

Міністерство доходів і зборів України офіційно заявляє, що всі процедури митного оформлення гуманітарних вантажів, які надходять в Україну, здійснюються виключно у рамках діючого митного законодавства. Тому звинувачення, які поширюють деякі засоби масової інформації, про нібито „блокаду Міністерством гуманітарних вантажів” не відповідають дійсності.

Сьогодні оформлення вантажів гуманітарної допомоги митницями Міндоходів здійснюється протягом 4 годин за умови наявності рішення про визнання таких вантажів гуманітарними, пред’явлення товарів та подання в установленому порядку митної декларації і всіх необхідних документів. Наразі немає таких вантажів, оформлення яких затримувалося хоча б на годину.

Гуманітарний вантаж, який надійшов з Польщі та нібито заблокований Міністерством, прибув на Ягодинську митницю Міндоходів 2 лютого 2014 року о 18.17. Через 23 хв. (о 18.40) він вже вирушив до Києва.

З 3 лютого 2014 року гуманітарний вантаж перебуває на Київській міжрегіональній митниці Міндоходів на тимчасовому зберіганні до отримання необхідних дозволів та документів, визначених діючим законодавством.

Нагадуємо, що рішення про визнання вантажів гуманітарною допомогою приймається Міністерством соціальної політики України. Міндоходів, у свою чергу, митне оформлення таких товарів здійснює першочергово відповідно до діючого законодавства.

За наявності адресата „гуманітарки” в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги, такий вантаж не затримується на кордоні, а у першочерговому порядку направляється в митниці за місцезнаходженням їх одержувачів та передаються останнім на тимчасове зберігання. Митне оформлення такого вантажу здійснюється після отримання всіх необхідних дозволів та документів.

Загалом протягом минулого року в Україну було ввезено понад 10 тис. тонн гуманітарного вантажу. Загальна сума ввезеного товару склала понад 41 млн. дол. США.

Зокрема, з Польщі в Україну у 2013 році було ввезено 455 тонн вантажів гуманітарної допомоги майже на 1,6 млн. дол.

Сагайдачний Петро Кононович


(гетьман)

переглядів: 29330

біографія

(бл.1560-1622)


Гетьман українських реєстрових козаків народився приблизно 1560 року в селі Кульчицях поблизу Самбора в Галичині, у сім’ї дрібного українського шляхтича. Батька майбутнього гетьмана звали Конон, або Конаш, звідки й друге прізвище — Конашевич. Навчався Сагайдачний в Острозькій школі, першому українському навчальному закладі, заснованому князем Костянтином-Василем Острозьким. Ректором школи був письменник Герасим Смотрицький, учителями — відомі письменники Йов Княгинецький, Клірик Острозький, Василь Суразький, ієромонах Кипріян, Дем’ян Наливайко (брат Северина Наливайка). Разом із Сагайдачним навчався Мелетій Смотрицький, автор "Грамматики словенския...", за якою навчалося декілька поколінь українців, білорусів, росіян і яку М.Ломоносов називав «вратами своєї ученості». В Острозькій школі, яку вже тоді називали академією, учні вивчали сім вільних наук: граматику, риторику, діалектику, арифметику, геометрію, музику та астрономію. До курсу граматики входило вивчення старослов’янської та грецької мов. Після Острозької школи Сагайдачний навчався у школі Львівського братства, де зблизився з Йовом Борецьким (пізніше ректор Львівської братської школи та перший ректор Київської братської школи, а з 1620 року — київський православний митрополит). Після приїзду до Києва Сагайдачний був домашнім учителем у київського судді Аксака. 1596 року після Брестської унії, що фактично ставила православну церкву поза законом, Сагайдачний був серед тих православних, які виступили проти рішень унії. Він написав полемічний твір «Пояснення про унію», де висловився проти покатоличення і полонізації українського православ’я.
У відповідь на Брестську унію в Україні почалося активне покозачення населення, втечі селян і міщан на Січ від переслідування поляків. Наприкінці XVI — на початку XVII століття Сагайдачний опинився на Січі, де невдовзі став помітною особою серед старшин та козацтва. Спершу був обозним, завідував артилерією Січі, згодом його обирають кошовим отаманом. Він стає учасником і організатором багатьох успішних походів козацького війська. На початку XVII століття брав участь у поході на Молдавію та Лівонію. Під керівництвом Сагайдачного козаки здійснили успішні походи проти султанської Туреччини та Кримського ханства. 1605 року вони взяли Варну, 1608 року захопили Перекопську фортецю і спалили її. Восени 1609 року на 16 чайках увійшли в гирло Дунаю і атакували турецькі міста Ізмаїл, Кілію, Білгород. 1616 року 2000 козаків на 40 чайках перепливли Чорне море і напали на Синоп, захопили фортецю, знищили турецький гарнізон та ескадру. 1615 року 80 козацьких чайок підійшло до Константинополя, і на очах турецького султана козаки спалили гавані Мізевні та Архіокі. Турецький флот наздогнав козацьку флотилію, але вона вступила в бій і завдала поразки туркам, захопивши в полон турецького адмірала. 1616 року під безпосереднім керівництвом Сагайдачного запорожці захопили найбільший невільничий ринок у Криму — Кафу (нині Феодосія) і визволили тисячі полонених. 1618 року Сагайдачний у складі польського війська королевича Владислава, який претендував на царський престол, взяв участь у поході на Москву. У 1619 році він з військом приєднується до антитурецької ліги європейських держав. 40-тисячне козацьке військо під керівництвом Сагайдачного відіграло вирішальну роль у розгромі турецької армії 1621 року під Хотином. Під час Хотинської битви Сагайдачного було поранено отруєною стрілою. За активної участі Сагайдачного, який 1620 року разом з усім Військом Запорозьким вступив до Київського братства, було відновлено скасовану після Брестської унії Київську митрополію. 1622 року Сагайдачний помер. Похований у Богоявленській церкві київського Братського монастиря. У своєму заповіті відписав усе своє майно на освітні, благодійні та релігійні потреби.
Петро Сагайдачний сформувався як полководець наприкінці XVII — на початку XVIII століття, коли почався інтенсивний розвиток і зміцнення запорозького козацтва, викликані польсько-католицькою експансією і турецько-татарською агресією. Оттоманська Порта, що була найбільшою державою у ті часи, запанувала на Чорному морі і Балканах, оволоділа гирлами Дунаю, Дніпра, Дону й готувалася загарбати землі України, Московії, Польщі, Білорусі, а далі й усієї Європи. Султанська Туреччина інспірувала й напади на Україну Кримського ханату, свого васала. Вторгнення татарських орд в українські землі супроводжувалося нещадним розоренням міст і сіл, масовим полоненням українців. Тому проти такої супердержави та її васала потрібна була велика й організована сила, якою й стала Запорозька Січ, коли її очолив Петро Конашевич Сагайдачний. Він розробив стратегію збройного спротиву ханським ордам і турецьким військам. Запорожці влаштовували морські й сухопутні походи на Крим та узбережжя Чорного моря — береги Анатолії та Малої Азії, намагаючись послабити військову силу ворога, знищити його флот, зруйнувати найважливіші порти. Під час великих походів козаки нападали на кілька фортець одночасно, при цьому завдаючи головного удару якійсь найбільшій твердині, серед яких були Стамбул, Трапезунд, Синоп. Згідно з розробленою Сагайдачним тактикою ведення бою, козаки відпливали в походи вночі, перед настанням нового місяця, проминали турецькі фортеці Кизи-Кермень, Тавань, Аслам-Кермень і за 36-40 годин досягали турецьких берегів. Під час плавання вони користувалися особливим компасом і добре орієнтувалися по зорях. На швидких і проворних човнах — чайках вони проти сонця непомітно підпливали до турецької ескадри й з настанням ночі зненацька брали галери на абордаж, блискавично захоплювали їх, знищували турецький екіпаж, визволяли невільників. Запорозький флот у часи Сагайдачного панував на Чорному морі, контролюючи навігацію між Босфором та чорноморським лиманом.
Сагайдачний особисто керував майже всіма значними походами, як суходолом, так і морем. Його морська ескадра часом налічувала понад 300 чайок з екіпажем до 20 тисяч запорожців. Уряд Османської імперії змушений був мобілізовувати всі свої військові ресурси проти українських козаків, чисельність яких під час битв іноді була у кілька десятків разів менша від турецьких сил. Особливо відзначилися запорожці 1605 року під час здобуття Варни та 1616 року, коли здобули Кафу, найбільший невільницький ринок у Криму і наймогутнішу турецьку твердиню. Вони блискавичним штурмом захопили з моря кафську фортецю з її потужними укріпленнями та численною артилерією, знищили 14-тисячний турецький гарнізон і велику ескадру. Сміливі походи запорожців сіяли паніку і жах у турецьких володіннях, а правителі Анатолії та Балкан звернулися до султана з петицією, в якій вимагали, щоб він захистив їх від козаків, інакше вони змушені будуть визнати їхню владу. Султан змушений був скликати екстрену нараду для обговорення заходів оборони від козаків, у якій брали участь представники союзних з Портою держав — Венеції, Нідерландів, Франції. Зі свого боку Сагайдачний з військом приєднується до антитурецької «Ліги християнської міліції» — коаліції Персії, Франції, Польщі, Ватикану, Абхазії, Мінгрелії та Грузії. Водночас він веде тонку дипломатичну політику з Польщею, яка, бачачи зростання могутності Війська Запорозького, прагнула обмежити козацький реєстр і дедалі зростаючу суверенність свого васала.
Одначе Річ Посполита вела в той час війну з Московською державою, тому змушена була вдаватися по допомогу запорожців, тож на вимогу Сагайдачного і його старшини зберегла реєстровому війську елементи автономії, офіційно визнала й легалізувала козацьку військову та політичну організацію, а самому Сагайдачному надала гетьманську булаву. Рятуючи від неминучої загибелі війська королевича Владислава у боротьбі за московський престол, Сагайдачний з 20-тисячним військом козаків здійснив блискучий похід на Московію через Сіверщину, здобув міста Ливни, Єлець, Михайлов, розбив ополчення князів Пожарського та Волконського, перейшов Оку і майже захопив московську фортецю. Вінцем полководського таланту Сагайдачного стала Хотинська битва, у якій було завдано нищівної поразки Османові II і його 300-тисячній армії. Вирішальну роль у перемозі об’єднаного польсько-українського війська відіграв 40-тисячний загін козаків, керований гетьманом. Протягом Хотинської війни козацьке військо прийняло на себе основний тягар турецьких атак, витримало дев’ять штурмів свого табору, який став для турків неприступною фортецею. Водночас Сагайдачний, використовуючи тактику наступальності, раптовості в нічному бою й превентивності атак, випробувану в багатьох успішних морських походах, завдавав туркам відчутних втрат. Вроджений стратег, Сагайдачний запровадив у війську багато нововведень, зокрема так званий фламандський стрій, легку й маневрену артилерію та добре озброєну і навчену піхоту. Динамічна й гнучка тактика бою козацького війська, на противагу позиційній, неповороткій тактиці польського війська, була вирішальним фактором у цій блискучій перемозі, яка принесла козакам європейську славу. Однією з важливих граней непересічної особистості Сагайдачного є його боротьба проти полонізації та покатоличення православної України. Він став на бік опозиційної частини українського міщанства та православного духівництва у боротьбі з уніатською експансією і з усім 20-тисячним Військом Запорозьким вступив до Київського Богоявленського братства, що виступало проти політики шляхетської Польщі.
Вступ запорожців зі своїм зверхником до братства сприяв популяризації його серед народних мас. Тепер ні польський король, ні київський воєвода, польний коронний гетьман Станіслав Жолкевський, ні католицьке й уніатське духівництво не змогли відчутно протидіяти розвиткові національної свідомості, освіти та православ’я в Україні. Сагайдачний стає ктитором братської школи, допомагає їй коштами й сприяє тому, що вона стала відомим у слов’янському світі науковим та просвітницьким осередком. Таким чином, Сагайдачний, слідом за Костянтином Острозьким, засновником Острозької школи-академії, виявив державну мудрість, поставивши збройну силу на захист рідної віри та національної освіти, чим завоював загальну любов і повагу серед народу. Сагайдачний прагнув відновити значення Києва як православного та культурного центру, він підтримував діяльність лаврського митрополита Єлисея Плетенецького і створений ним навколо друкарні Києво-Печерської лаври гурток учених, друкарів, письменників. 1620 року завдяки своєму авторитету він домігся, що Єрусалимський патріарх Феофан висвятив на єпископів кількох священиків, зокрема й Мелетія Смотрицького, і відновив зліквідовану унією 1596 року Київську митрополію, висвятивши на митрополита Київського і Галицького Йова Борецького. За п’ять днів до смерті, що настала 20 квітня 1620 року, Сагайдачний у присутності Йова Борецького та нового гетьмана Олефіра Голуба склав тестамент, у якому заповів своє майно, зокрема 15000 золотих, Київській і Львівській братським школам. Гетьман запорозького козацтва Петро Сагайдачний за свої ратні подвиги, мудрість і розважливість у державних справах був уславлений як у творах красного письменства, так і в народних піснях, зокрема в славнозвісній пісні «Ой на горі та й женці жнуть». Відомий також вірш першої половини XVII століття «Ой Хотине, граде давній», який прославляє Сагайдачного і козаків. А ректор Київської братської школи Касіян Сакович написав з нагоди сумної для всієї України події — смерті Сагайдачного «Вірш на жалосний погреб зацного рицаря Петра Конашевича Сагайдачного», у якому словами двадцяти учнів братської школи навіки увічнив заслуги Сагайдачного перед народом. Поховано його у Богоявленській церкві братського Богоявленського монастиря «з великим плачем Запорозького Війська і всіх людей православних».
Каталог: store -> files
files -> Матеріальна допомога не підлягає оподаткуванню військовим збором
files -> Звіт миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва за 2015 рік Миколаїв 2016 І. Наші здобутки
files -> Інформація Про діяльність служби у справах дітей облдержадміністрації у сфері захисту суспільної моралі при обігу комп’ютерних ігор на території області
files -> Повідомлення до контролюючого органу. Зазначений порядок визначено пунктом 4. статті 44 Кодексу
files -> Влада для людей
files -> Конкурсу «кращий державний службовець»
files -> В’ячеслав липинський: доля, вчення, актуальність


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconТа доступу до публічної інформації за січень – липень 2016 року до митниці надійшло 152 письмових звернення
Протягом аналогічного періоду 2015 року митниця отримала 87 звернень, що на 65 звернення менше ніж поточного року. За звітний період...
Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconПовідомлення про проведення з’їзду (зборів, конференції) політичної партії з метою висунення кандидата на пост Президента України
Заява про реєстрацію уповноваженого представника кандидата на пост Президента України
Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconІнформація Про діяльність служби у справах дітей облдержадміністрації у сфері захисту суспільної моралі при обігу комп’ютерних ігор на території області
О на припинення безпритульності та жебракування дітей, профілактику скоєння ними правопорушень та злочинів. Протягом 3 місяців 2013...
Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconРішення № Проект від 31 січня 2017 року м. Вашківці Про попередній розгляд Статуту Вашківецької отг
З метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування,...
Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconКонкурсу «Класний керівник року»
Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади, з 01 вересня по 30 вересня поточного року в школах...
Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconПояснювальна записка до рішення міської ради Про внесення змін до рішення міської ради
Кп «Спектр» для придбання ранцевих оприскувачів з акумуляторами, хлорного вапна, дров, шин, захисних костюмів, палива та інших необхідних...
Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconПостанова №16/3 Про реєстрацію кандидатів у депутати в одномандатних мажоритарних округах. 6 жовтня 2010 року м. Херсон
Згідна з ст. 41 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних...
Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconПостанова №15/3 Про реєстрацію кандидатів у депутати в одномандатних мажоритарних округах. 5 жовтня 2010 року м. Херсон
Згідна з ст. 41 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних...
Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconЗвіт директора Мукачівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ст. Закарпатської обласної ради про свою діяльність на посаді протягом 2012-2013 навчального року
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити...
Рішення про припинення підприємницької діяльності, поновила реєстрацію протягом поточного року, то така особа вважається платником інших податків і зборів iconАктуальні гранти, проекти та програми
Члени Львівської, Вінницької чи Запорізької громади можуть взяти участь у конкурсі бізнес-планів на започаткування підприємницької...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка