Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморівСкачати 89,34 Kb.
Дата конвертації13.10.2017
Розмір89,34 Kb.
ТипРозпорядження

Проект розпорядження

обласної державної адміністрації

Про проведення у Чернівецькій області

заходів у зв’язку з Днем пам’яті

жертв голодоморів
Керуючись частинами 1,4 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання Указу Президента України від 26 листопада 2016 р. №523 «Про заходи у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу», з метою гідного вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні, забезпечення належної організації та проведення у 2017 і 2018 роках заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні:
1. Утворити Організаційний комітет з проведення в області заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, що додається.

2. Затвердити план проведення в області заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, що додається.

3. Зобов’язати районні державні адміністрації, рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити належну підготовку і проведення у 2017- 2018 роках заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні;

4. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації про проведені заходи інформувати відділ комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації до 10 грудня 2017 та 2018 років;

5. Відділу комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації про виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 18 грудня 2017 та 2018 років.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації О. Стецевича.Голова обласної

державної адміністраціїО. Фищук


Склад

Організаційного комітету з проведення в області заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні

(далі – Організаційний комітет)


Стецевич

Олег Іванович


заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації, голова Організаційного комітету


Шкурідін

Олександр Миколайович


заступник керівника апарату обласної державної адміністрації, заступник голови Організаційного комітету


Нос

Леся Іванівна


начальник відділу комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, секретар Організаційного комітету


Члени Організаційного комітету:


Андрієць

Оксана Анатоліївна

директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації


Бойко

Галина Василівна


голова обласного товариства політв’язнів та репресованих (за згодою)

Борець

Микола Ярославовичкеруючий справами обласної ради (за згодою)

Вітовський

Богдан Іванович


начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністраццї

Годнюк

Любов Олексіївнавиконавчий директор філії Національної телекомпанії України «Чернівецька регіональна дирекція» (за згодою)

Дякова

Анжела Анатоліївна


директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації


Дробко

Ігор Олександрович


в.о. начальника управління персоналом та нагород апарату обласної державної адміністрації


Заверуха

Наталія Михайлівна-


Начальник управління фінансово-господарського забезпечення апарату обласної державної адміністрації

Китайгородська

Віра Микитівна


начальник управління культури обласної державної адміністрації


Палійчук

Оксана Михайлівна


директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації


Паскар

Олександр Євгенович


заступник Чернівецького міського голови

(за згодою)
Пілігрім

Сергій Вікторовичначальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області (за згодою)


Савкін

Віталій Валентиновичдиректор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації


Ткач

Микола Миколайович


начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації


Філатова

Наталя Олександрівна


начальник управління організаційної роботи та інформаційних технологій апарату обласної державної адміністраціїЗаступник голови – керівник апарату

обласної державної адміністраціїО.СтецевичЗатверджено

Розпорядження обласної

державної адміністрації

План проведення в області заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні
1. Організувати у День пам’яті жертв голодоморів жалобні заходи в обласному та районних центрах за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських і релігійних організацій. Передбачити покладання квітів, вінків та тематичних композицій до пам’ятних знаків та вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання.

Відділ комунікацій з громадськістю, Департамент освіти і науки, управління культури обласної державної адміністрації, управління організаційної роботи та інформаційних технологій, управління фінансово-господарського забезпечення, відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, рекомендувати органам місцевого самоврядування25 листопада 2017 року

24 листопада 2018 року
2.Забезпечити належне упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіалів жертвам голодоморів та прилеглих до них територій у населених пунктах області.

Управління житлово-комунального господарства державної адміністрації, районні державні адміністрації, рекомендуватиЛистопад 2017 року

Листопад 2018 року
3.Звернутися до релігійних організацій з пропозицією провести панахиди за жертвами голодоморів 1921 – 1922, 1932 – 1933 та 1946 – 1947 років в Україні.

Управління культури обласної державної

адміністрації

25листопада 2017 року

24листопада 2017 року
4. Приспустити Державний Прапор України, обмежити проведення розважальних заходів на території області,внести відповідні зміни до програм радіо та телебачення.

Виконавча Філія НТКУ «Чернівецька регіональна дирекція»,відділ інформаційної діяльності обласної державної адміністрації, управління фінансово-господарського забезпечення апарату обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, рекомендувати органам місцевого самоврядування25 листопада 2017 року

24 листопада 2018 року
5. Організувати зустрічі керівників місцевих органів виконавчої влади з представниками обласного товариства політв’язнів та репресованих з метою виявлення проблемних питань соціального захисту та вжиття заходів для їх вирішення.

Департамент соціального захисту населення,

Департамент охорони здоров`я

обласної державної адміністрації,

рекомендувати органам місцевого

самоврядуванняЛистопад 2017 року

Листопад 2018 року
6. Вжити додаткових заходів щодо поліпшення медичного та соціально- побутового обслуговування осіб, які пережили голодомори, постраждали внаслідок політичних репресій та примусових виселень.

Департамент соціального захисту населення,

Департамент охорони здоров`я

обласної державної адміністраціїЛистопад 2017 року

Листопад 2018 року
7. Сприяти громадським об’єднанням, благодійним фондам, громадянам у проведенні пошукових робіт, встановленні місць поховань жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років, ушануванні їх пам’яті, проведенні науково-дослідної та інформаційної діяльності. Підтримувати реалізацію ініціатив громадськості, спрямованих на збереження та відновлення національної пам’яті, єднання суспільства.

Департамент освіти і науки, управління культури, відділ комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, районні державні адміністраціїЛистопад2017 року

Листопад2018 року
8. Провести у навчальних закладах та установах культури тематичні уроки та виховні години «У пам’ять про скорботний 33-й», «Гортає пам’ять скорботні сторінки», науково-практичні конференції «Пам’яті жертв голодоморів 1932 – 1933 рр., 1946 – 1947 рр.», засідання круглих стлів обласну учнівські конференції, конкурс студентських проектів «Голодомор – це геноцид нації», організувати перегляд фільмів «Голод 33», документального фільму «Великий злам», циклу хронікально-документальних фільмів «Голодомор – 1933:свідчення очевидців».

Департамент освіти і науки, управління культури обласної державної адміністрації, районні державні адміністраціїЛистопад2017 року

Листопад2018 року
9. Організувати у бібліотеках області тематичні книжкові та фото-виставки, години історичної пам’яті «Історію переписати неможливо», «Голодомор – невиплакані сльози України», уроки – реквієми «Немов прокляття оживає. Рік 33-й. Голод! Голод!», інформаційний огляд літератури «Цей рік 33-й ще й досі у серці пече», «Пам’ять живе у наших серцях», присвячені вшануванню пам’яті жертв голодоморів, доповнити відповідними матеріалами тематичні експозиції музеїв.

Департамент освіти і науки, управління культури обласної державної адміністрації, районні державні адміністраціїЛистопад - грудень2017 року

Листопад - грудень2018 року
10. Організувати в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка книжково-ілюстративні виставки «Голодомор в Україні – злочин проти народу», «Стежини скорботи: Голодомор в Україні», в обласному краєзнавчому музеї - стаціонарну фотодокументальну виставку «Ми звинувачуємо».

Управління культури обласної державної адміністраціїЛистопад - грудень2017 року

Листопад - грудень2018 року
11. Забезпечити відкриття тематичної документальної виставки, присвяченій 85-им роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні.

Державний архів Чернівецької областіЛистопад - грудень 2017 року

Листопад - грудень 2018 року
12. Розміщувати на офіційному сайті обласної державної адміністрації інформацію про хід підготовки та проведення в області у 2017 і 2018 роках заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, рекомендувати обласним засобам масової інформації широко висвітлювати зазначені заходи.

Відділ інформаційної діяльності обласної державної адміністраціїЛистопад 2017 року

Листопад 2018 року
13. Забезпечити дотримання громадського порядку, особистої та майнової безпеки громадян, безпеки дорожнього руху, медичне супроводження та належний санітарно-епідеміологічний нагляд під час проведення в області у 2017 і 2018 роках заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932 – 1933 років в Україні.

Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області (за згодою), відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи обласної державної адміністрації, Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації, районні державні адміністрації, рекомендувати органам місцевого самоврядування25 листопада 2017 року

24 листопада 2018 року
Каталог: sites -> default -> files
files -> Экзамен по литературе 8 класс
files -> Рибкіна Марина
files -> С. Й. Татаринов
files -> Конспект лекцій з курсу " історія зарубіжної літератури" (ХVІІ поч. ХІХ ст.) Для студентів гуманітарного факультету
files -> Феномен свт. Петра могили: ідентичність І вселенськість у духовному досвіді могилянського києва
files -> Бондарчук Андрій Іванович
files -> Тов “Кіноманія” – ексклюзивний дистриб'ютор фільмів кінокомпанії Warner Bros. Pictures в Україні
files -> Інформація про готелі для учасників конференції Адреса, контактні телефони 12 жовтня (вівторок) 10 00 13 00 Пленарне засідання
files -> Худзік Марта


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 01. 12. 2015 р №411 Про затвердження районного плану заходів щодо участі у проведенні
Про затвердження плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права”, розпорядження голови обласної державної адміністрації...
Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconРозпорядження голови сумської обласної державної адміністрації 23. 09. 2013 м. Суми №405-од
Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Регламенту Сумської обласної державної...
Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconНаказ №18 м. Олександрія Про вшанування пам’яті Івана Яковича Франка
Кіровоградської обласної державної адміністрації від 12. 01. 2016 року №6 «Про вшанування пам’яті Івана Франка у навчальних закладах...
Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconРозпорядження голови сумської обласної державної адміністрації 30. 12. 2013 м. Суми №544-одс12. 2012 Суми №535-од
Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Регламенту Cумської обласної державної...
Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconДекларація Європейського парламенту про проголошення 23 серпня Європейським днем пам’яті жертв сталінізму І нацизму
...
Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від березня 2012 року №151-од «Про відзначення в області 198-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка», керуючись ст п. ст. 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»
«Про відзначення в області 98-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка», керуючись ст п ст. 39 Закону України «Про місцеві державні...
Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconУправління культури, національностей та релігій миколаївської обласної державної адміністрації обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова (пам’ятні дати Миколаївщини на 2016 рік) Методико-бібліографічний покажчик Миколаїв
Управління культури, національностей та релігій миколаївської обласної державної адміністрації
Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconНаказ №01-осн / 10 Про проведення районної акції «Запоріжжя читає Шевченка»
Запорізької обласної державної адміністрації від 11. 01. 2014 №005-осн «Про проведення обласної акції «Запоріжжя читає Шевченка»...
Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconРозпорядження Кабінету Міністрів України від 04. 02. 2013 року №74-р «Про затвердження заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості»
Кабінету Міністрів України від 04. 02. 2013 року №74-р «Про затвердження заходів з підготовки та проведення у 2013 році в Україні...
Розпорядження обласної державної адміністрації Про проведення у Чернівецькій області заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів iconПам’яті жертв Голокосту
Ми разом із тими, хто пережив страждання, черпає­мо натхнення в їхній бороть­бі. Наш обов'язок пам'ятати про жертви, що загинули,...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка