Розпорядження Одеського міського голови №1150Скачати 80,33 Kb.
Дата конвертації25.07.2017
Розмір80,33 Kb.
#7860
ТипРозпорядження

Розпорядження

Одеського міського голови

1150 від 19.11.2014р.

Про встановлення стипендії Одеського міського голови

студентам вищих навчальних закладів м. Одеси


Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою стимулювання творчої активності, посилення соціальної захищеності та фінансової підтримки найбільш обдарованої молоді у місті Одесі, популяризації і пропаганди успіхів студентів вищих навчальних закладів у професійній і громадській сферах, підтримки молодіжних творчих ініціатив:

1. Встановити з лютого 2015 року 6 стипендій Одеського міського голови студентам вищих навчальних закладів м. Одеси.

2. Затвердити Положення про порядок встановлення стипендії Одеського міського голови студентам вищих навчальних закладів м. Одеси (додаток 1).

3. Затвердити кошторис видатків на виплату стипендії Одеського міського голови студентам вищих навчальних закладів м. Одеси, починаючи з 2015 року (додаток 2).

4. Затвердити склад комісії з призначення стипендії Одеського міського голови студентам вищих навчальних закладів м. Одеси (додаток 3).

5. Департаменту фінансів Одеської міської ради перераховувати з 2015 року із загального фонду міста Одеси щомісячно з лютого по червень включно та з вересня по грудень включно по 4200 (чотири тисячі двісті) грн на відповідний розрахунковий рахунок департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

6. Департаменту освіти та науки Одеської міської ради здійснювати виплату стипендії Одеського міського голови студентам вищих навчальних закладів м. Одеси, визначеним розпорядженням міського голови.

7. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 03.11.2011 р. № 1934-01р «Про встановлення стипендії Одеського міського голови студентам Національного університету «Одеська юридична академія».

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Орловського А.Й.

Г. Труханов


Додаток 1

до розпорядження

міського голови

від 19.11.2014р. №1150

ПОЛОЖЕННЯ


про порядок встановлення стипендії Одеського міського голови
студентам вищих навчальних закладів м. Одеси

1. Загальні положення

Це Положення розроблено з метою вдосконалення системи стимулювання творчої активності, посилення соціальної захищеності та фінансової підтримки найбільш обдарованої молоді у місті Одесі, популяризації і пропаганди успіхів студентів вищих навчальних закладів у професійній і громадській сферах, підтримки молодіжних творчих ініціатив.

2. Порядок призначення і виплати стипендій

2.1. Стипендія Одеського міського голові призначається для підтримки особливо обдарованих і талановитих студентів, які навчаються на очній формі навчання у вищому навчальному закладі, які досягли успіхів у інноваційній, науковій, творчій, спортивній, громадській діяльності в інтересах територіальної громади міста Одеси або іншій діяльності.

2.2. Кандидатом на стипендію Одеського міського голови можуть бути студенти, починаючи з другого року навчання, які проживають у межах міста, показали відмінні успіхи за результатами заліково-екзаменаційних сесій, беруть активну участь у громадському житті міста, діяльності громадських об’єднань та отримали позитивні відгуки інститутів громадянського суспільства.

2.3. Студенти вищих навчальних закладів міста, які є стипендіатами більш високого рівня (всеукраїнського, обласного), нагороджені стипендією Президента України або Кабінету Міністрів України, не можуть бути кандидатами на нагородження стипендією Одеського міського голови.

2.4. Вимоги п.  2.3 не розповсюджуються на студентів вищих навчальних закладів міста в разі отримання ними стипендій (інших грошових винагород), встановлених благодійними фондами, приватними особами, підприємствами та організаціями.

2.5. Кандидати на отримання стипендії Одеського міського голови (не більше 2 осіб від одного вищого навчального закладу) висовуються вченими радами вищих навчальних закладів м. Одеси.

2.6. Стипендії Одеського міського голови призначаються 6 студентам вищих навчальних закладів.

2.7. Стипендія Одеського міського голови становить 700 (сімсот) грн з урахуванням податків та зборів відповідно до чинного законодавства та сплачується щомісячно з лютого по червень включно та з вересня по грудень включно після прийняття відповідного розпорядження міського голови про її призначення.

2.8. Стипендії Одеського міського голови призначаються строком на один семестр. Повторне призначення стипендій на новий термін здійснюється в тому ж порядку.

2.9. Відбір кандидатів на отримання стипендії Одеського міського голови з числа висунутих вченими радами здійснюється комісією.

3. Робота комісії з відбору кандидатів на отримання стипендії Одеського міського голови

3.1. Склад комісії з відбору кандидатів на отримання стипендії Одеського міського голови студентами вищих навчальних закладів міста складається з посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів Одеської міської ради, керівників вищих навчальних закладів та затверджується розпорядженням міського голови.

3.2. Комісія два рази на рік визначає кандидатів на отримання стипендії Одеського міського голови та готує проект розпорядження міського голови про поіменне призначення стипендії.

3.3. До комісії з призначення стипендії Одеського міського голови протягом тижня після закінчення екзаменаційної сесії повинні бути направлені наступні документи:

- подання про висунення кандидатів на здобуття стипендії Одеського міського голови, що містить докладне обґрунтування актуальності і значущості навчальної та творчої діяльності даного кандидата, участь кандидата у громадському житті міста;

- протокол вченої ради закладу про висування кандидата на здобуття стипендії, що відображає хід обговорення і результати голосування за його висунення;

- біографічна довідка, підписана кандидатом на стипендію і завірена працівником відділу кадрів за місцем навчання, в якій повинні бути зазначені: дата народження, місце навчання, телефон, домашня адреса.

3.4. Стипендії Одеського міського голови призначаються на конкурсній основі. При виборі стипендіатів міського голови враховуються такі критерії:

- наявність визначних досягнень у навчанні;

- участь у громадському житті міста;

- участь у діяльності громадських об’єднань тощо.

3.5. Список кандидатів на призначення стипендії Одеського міського голови затверджується розпорядженням міського голови на підставі висновку комісії з відбору кандидатів на отримання стипендії Одеського міського голови.

3.6. Дострокове позбавлення студентів вищих навчальних закладів міста стипендії Одеського міського голови здійснюється розпорядженням міського голови за рішенням комісії з відбору кандидатів на отримання стипендії Одеського міського голови на підставі подання вчених рад вищих навчальних закладів.

3.7. Підставою для припинення виплати іменної стипендії Одеського міського голови для обдарованої молоді є закінчення строку виплати стипендії, а також виїзд стипендіата на постійне місце проживання, роботу, навчання за межі міста.

Керуюча справами О. Оніщенко

Додаток 2

до розпорядження

міського голови

від 19.11.2014р. №1150

 

КОШТОРИС


видатків на виплату стипендії Одеського міського голови студентам

вищих навчальних закладів м. Одеси, починаючи з 2015 рокуРозмір

стипендіїКількість

стипендійМісячний

стипендіальний

фонд


Кількість

місяців


Річний

стипендіальний

фонд


700 грн

6

4200 грн

9

37800 грн


 

Керуюча справами О. Оніщенко

 

Додаток 3до розпорядження

міського голови

від 19.11.2014р. №1150
СКЛАД

комісії з призначення стипендії Одеського міського голови

студентам вищих навчальних закладів

-

голова комісії, заступник міського голови;

-

співголова комісії, голова постійної комісії Одеської міської ради з освіти, культури, спорту та взаємодії з громадськими організаціями (за згодою);

-

секретар комісії, начальник відділу молодіжної політики департаменту освіти та науки Одеської міської ради.


Члени комісії:

-

директор юридичного департаменту Одеської міської ради;

-

директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради;

-

директор департаменту культури та

туризму Одеської міської ради;-

директор департаменту внутрішньої

політики Одеської міської ради;-

представник департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації (за згодою).Керуюча справами О. Оніщенко
Каталог: images -> File -> DODATKI 2014
File -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
File -> Державний стандарт базової І повної загальної середньої освіти I
File -> Управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеська державна академія будівництва та архітектури
File -> Духневич Лариса Петрівна головний лікар комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня»
DODATKI 2014 -> Повідомлення про проведення з’їзду (зборів, конференції) політичної партії з метою висунення кандидата на пост Президента України
DODATKI 2014 -> Рішення Одеської міської ради від

Скачати 80,33 Kb.

Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconРозпорядження Одеського міського голови №204
Про проведення I міського відкритого фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «На крилах Терпсіхори»
Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconРозпорядження міського голови від 27. 11. 2015 №1-с 02 грудня 2015 року
Звернувся до всіх присутніх, зазначивши, що розпочинає роботу першого пленарного засідання ІІ сесії міської ради VІІ скликання зі...
Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconРозпорядження міського голови 24 04 2007р. 615-р Про проведення V загальноміського відкритого Рейтингу популярності "Гордість міста"
З метою стимулювання громадської й творчої активності населення міста як нового демократичного інституту не тільки індивідуальних,...
Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconРозпорядження міського голови Положення про міський фотоконкурс „Молоде обличчя України
Міський фотоконкурс „Молоде обличчя України” (далі – Фотоконкурс) проводиться відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської...
Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 01. 12. 2015 р №411 Про затвердження районного плану заходів щодо участі у проведенні
Про затвердження плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права”, розпорядження голови обласної державної адміністрації...
Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconРозпорядження міського голови від 24 квітня 2008 року №732-р Про проведення VІ загальноміського відкритого Рейтингу популярності "Гордість міста"
З метою стимулювання громадської й творчої активності населення міста як нового демократичного інституту не тільки індивідуальних,...
Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconРозпорядження міського голови № положення про ХІ всеукраїнський дитячо-юнацький конкурс вокального мистецтва імені Бориса Гмирі 1
Бориса Гмирі (далі – Конкурс) започаткований у 2004 році за ініціативи управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської...
Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconПерший заступник міського голови

Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconРозпорядження міського голови №7-р від 11. 01. 2017 «Про утворення робочої групи по напрацюванню Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки»
Проекту програми розвитку туризму в м. Канів на 2017-2020 роки, з метою покращення поінформованості туристів про м. Канів та наявні...
Розпорядження Одеського міського голови №1150 iconРозпорядження голови сумської обласної державної адміністрації 23. 09. 2013 м. Суми №405-од
Відповідно до частини першої статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Регламенту Сумської обласної державної...
База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2022
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка