Гаряче
10 Бер 2026, Вт

Шокуючі наслідки масованої атаки на Харків: зруйновані будинки, гуртожиток та пологовий будинок

Фото: ДСНС

У Харкові внаслідок російської масованої атаки дронами вночі 24 січня постраждали 14 осіб, серед яких є одна дитина.

Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Кількість постраждалих зросла до 19, зазначив мер Ігор Терехов.

У Індустріальному районі міста внаслідок удару горіли житлові будинки, а також підприємство. З чотириповерхового будинку рятувальники евакуювали п’ять осіб, серед яких була дитина.

В даному районі також зазнали пошкоджень гуртожиток та медичний заклад.

За інформацією, російський дрон влучив у верхні поверхи дев’ятиповерхового та п’ятиповерхового будинків в Індустріальному районі.

Для ліквідації наслідків атаки у Харкові працюють 134 рятувальники, 34 одиниці техніки ДСНС, а також представники поліції, медики, волонтери та комунальні служби міста.

Увечері Терехов зазначив, що кількість постраждалих у Харкові становила 11. Атаку на місто здійснено близько 25 шахедами, і пролунав ряд вибухів. За словами мера, були пошкоджені гуртожиток, в якому проживають переселенці, лікарня та пологовий будинок.

https://t.me/dsns_telegram/56984?single?embed=1" width="590" height="451" frameborder="none" allowfullscreen="allowfullscreen

У ніч на 24 січня Росія здійснила масовану атаку на Київську область.

Постраждало 4 людини. За словами начальника Київської ОВА Миколи Калашника, внаслідок чергової атаки поранення отримали четверо мешканців області.

Внаслідок обстрілів на лівому березі Києва виникли перебої з теплом та водопостачанням.

Відомо про наслідки атаки армії РФ у Деснянському, Дніпровському, Дарницькому, Голосіївському та Солом’янському районах Києва.