Стенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликанняСторінка1/9
Дата конвертації24.10.2017
Розмір1,21 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9


С Т Е Н О Г Р А М А
Пленарного засідання шостої сесії

Чернігівської районної ради

сьомого скликання
19 травня 2016 року


Пленарне засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання відкрив і вів голова районної ради Ларченко Олександр Миколайович.
ГОЛОВУЮЧИЙ

Ще раз усім доброго дня! Шановні присутні, депутати та запрошені. До складу районної ради обрано 46 депутатів, на сесію прибули 38 депутатів, пленарне засідання є правомочним. На сесію запрошені керівники районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, керівники районних підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації, та громадських організацій, сільські та селищні голови. Інформація щодо скликання сесії була висвітлена на сайті районної ради, в районній газеті «Наш край» тому всі бажаючі люди району мали можливість, мали інформацію про сьогоднішню сесію і мали можливість бути на ній присутніми. Чи є у депутатів заперечення щоб присутні на сесії були в залі? Немає, дякую. В роботі сесії беруть участь голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Борисович Корж.

Запрошували ще депутата обласної ради Каленюка Миколу Михайловича, але немає його.

Шановні депутати, є пропозиція розпочати роботу нашої сесії, інші пропозиції будуть? Немає.

Хто за таку пропозицію прошу голосувати. Розпочинаємо сесію. Добре. Я ще хотів би представити керівника Чернігівської місцевої прокуратури Розинка Сергія Олександровича, правильно я сказав? Дякую, бо буває букви-буквами, а звуки-звуками, буває не правильно. Дякую.

Тому, дозвольте шосту сесію сьомого скликання оголосити відкритою.
Звучить Державний Гімн України.
ГОЛОВУЮЧИЙ

Шановні депутати! Я почну з приємного, хоча, я сподіваюся, що і вся сесія буде приємною. 13 травня відбулася 6 обласна літня спартакіада депутатська, депутатів обласної, районної, міських, сільських та селищних рад. В ній приймали участь від всієї області 24 команди у тому числі і команда від Чернігівського району. Змагання проходили з наступних видів спорту: мініфутбол, волейбол, настільний теніс, шашки і шахи.

Хочу дуже і дуже подякувати нашим спортсменам, тому що результат серйозний і старожили, хоча я і сам вже старожил, сказали, що такого успіху у нас не було. Те, що ми у футболі зайняли І-ше місце це як то, начебто і не дивно, тому футболістів я окремо хочу привітати, і в загальному заліку команда Чернігівського району зайняла ІІ-ге місце в області. (лунають оплески)

Крім того, у змаганнях з настільного тенісу І-ше особисте місце здобула Олена Хоменко – Ладинський сільський голова. (лунають оплески)

Дякую. Тому, я хочу просто від щирого серця подякувати тим людям хто виступав, тим людям хто підтримував і це ще не все.

Відповідно до спільного розпорядження голови ради та голови районної державної адміністрації збірна команда Чернігівського району буде нагороджена зараз почесними грамотами. Для оголошення розпорядження запрошується начальник організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської районної ради Струк Світлана Миколаївна. Будь ласка, Світлана Миколаївна.
Начальник організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської районної ради Струк С.М.

Спільне розпорядження голови Чернігівської районної ради та Чернігівської районної державної адміністрації від 17 травня 2016 року №11.

Відповідно до Положення «Про почесну грамоту та подяку районної державної адміністрації і районної ради» нагородити почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради Збірну команду Чернігівського району, учасників 6 обласної літньої спартакіади депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад за зайняте ІІ-ге місце в комплексному заліку шостої обласної літньої спартакіади депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад: Браженка Сергія Владиславовича – депутата Пльохівської сільської ради, Ващенка Бориса Миколайовича – депутата Чернігівської районної ради, Гуртового Павла Михайловича – депутата Чернігівської районної ради, Друзь Ігоря Миколайовича – депутата Шибиринівської сільської ради, Кислуху Олега Петровича – депутата Боромиківської сільської ради, Колібабу Яну Василівну – депутата Чернігівської районної ради, Команду Петра Євгенійовича – депутата Боромиківської сільської ради, Кубрака Михайла Михайловича – депутата Чернігівської районної ради, Лазареву Наталію Валентинівну – депутата Чернігівської районної ради, Овдієнка Вадима Олександровича – депутата Олишівської селищної ради, Огієнко Валентину Володимирівну – депутата Чернігівської районної ради, Сича Олександра Дюловича – депутата Чернігівської районної ради, Солошенка Сергія Григоровича – депутата Чернігівської районної ради, Федорця Івана Володимировича – депутата Чернігівської районної ради, Хомка Ігоря Миколайовича – депутата Терехівської сільської ради, Хоменко Олену Володимирівну – Ладинського сільського голову, Яроша Володимира Михайловича – депутата Чернігівської районної ради.
(із зали)

Струк Світлана Миколаївна…(лунають оплески)
(Іде поздоровлення голови Чернігівської районної ради Ларченка О.М. та голови Чернігівської районної державної адміністрації Коржа В.Б. із зали)


(Іде вручення грамот від Департаменту спорту Чернігівської обласної державної адміністрації)


ГОЛОВУЮЧИЙ

Шановні присутні, шановні депутати! Сьогодні Всесвітній день Вишиванки, при запрошенні на сесію пропонувалося підтримати це свято своїм зовнішнім виглядом, у кого вистачило грошей, той купив, ми бачимо їх сьогодні, вони в вишиванках. У кого не вистачило – наступного разу, ще зароблять.

Нагадую, дата проведення цього свята щороку - третій четвер травня, давайте покажемо свою ідентичність.

Шановні депутати, прошу уваги, переходимо до власне сесії районної ради.

Для ведення стенограми пленарного засідання ради, обліку заяв, запитів і пропозицій депутатів, фіксування підсумків відкритого поіменного голосування нам необхідно обрати секретаріат із числа депутатів. Вношу пропозицію обрати секретаріат в складі 2-х депутатів.

Чи є заперечення по кількісному складу? Немає.

Я хотів би відразу пояснити, я буду пропонувати, як і на попередніх сесіях кандидатури, щоб не гратися нам у ті ігри давні, хтось там встає, з бумажки читає. Який у мене підхід до цього - щоб кожний із депутатів побув і в секретаріаті, і в лічильній групі. І це буде нормальний, справедливий і правильний підхід, як на мою думку. Тому, я вношу пропозицію обрати секретаріат у складі:

Мацерука Леоніда Тимофійовича – політична партія «Опозиційний блок»;

Трейтяка Сергія Сергійовича – Українське об’єднання патріотів -УКРОП.

Будь ласка, хто за те, щоб ці кандидатури зайняли своє місце у секретаріаті? Дякую. ПРОТИ?, УТРИМАВСЯ? Немає.

Будь ласка, займіть свої місця.

Для підрахунку голосів при голосуванні нам необхідно утворити лічильну групу з числа депутатів.

Нагадую, що сьогодні діє норма про поіменне голосування тому в лічильній групі буде серйозна робота, список для зачитування депутатів у мене теж є.

Так як ми внесли зміни до регламенту, то певні голосування я буду доручати зачитувати список комусь із лічильної групи або із секретаріату.

Чи є у депутатів зауваження по кількісному складу 2-х чоловік? Немає.Що? Хватить двох, пробували трьох – третій…Важко йому вкласти працю свою в дану роботу.

Пропоную: Гетту Ольгу Іванівну, політична партія «Наш край» і Репеха Володимира Михайловича, політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Хто за те, щоб дані депутати було обрані до складу лічильної групи? Прошу голосувати. ЗА? ПРОТИ? УТРИМАВСЯ? Немає. Прошу зайняти місце членів лічильної групи.

Шановні депутати!

Нам необхідно затвердити, порядком денним, нашого сьогоднішнього сесійного засідання.

Відповідно до розпорядження про скликання сесії від 5 травня 2016 року №33 на пленарному засіданні пропонувалося розглянути 28 питань.

Проекти рішень були направлені всім на електронні адреси депутатів районної ради (звіти, програми), тобто всі необхідні документи для того, щоб мати повне уявлення питань, які будуть розглядатися. Всі ці питання були розглянуті на комісіях постійних районної ради, комісіям пропонувалося, як профільні питання так і всі питання, тобто комісії на свій розсуд розглядали крім своїх профільних питань ті питання, які вони хотіли, тобто була абсолютна відкритість і прозорість в цьому питанні. Крім того, всі питання були пройдені на Президії районної ради, обговорені, і розміщені на сайті районної ради.

Їх було 28, у вас на руках є повний їх перелік, можу їх зачитати, якщо буде така потреба. Які будуть пропозиції? Не треба, ми їх всі все одно зачитаємо, коли будемо розглядати. Дякую за полегшення моєї роботи.

Шановні депутати, після прийняття розпорядження про скликання 6 сесії районної ради надійшли додаткові пропозиції від голови ради про включення до порядку денного ще декількох питань. Я їх зараз зачитаю.

Перше: «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) загальною площею 133,3532 га, яка надається в оренду, строком на 25 років, за рахунок земель державної власності гр. Кужелю Миколі Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Пакульської сільського ради Чернігівського району Чернігівської області».

Друге: «Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) загальною площею 56,1934 га, яка надається в оренд, строком на 25 років, за рахунок земель державної власності гр. Кужелю Миколі Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Ковпитської сільського ради Чернігівського району Чернігівської області».

Третє питання: «Про внесення змін до Програми відшкодування депутатам районної ради витрат на проїзд для участі в пленарних засіданнях районної ради, засіданнях президії, постійних комісій та тимчасових контрольних комісій районної ради на 2016-2020 роки».

Крім того, від заступника голови районної ради Володимира Андрійовича вноситься питання до порядку денного, про включення до порядку денного наступного питання:

«Про звернення депутатів Чернігівської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо функціонування та подальшого впровадження української мови як державної».

Крім того, проект рішення ради «Про затвердження районної програми «Ветеран» на 2016-2020 роки» головою районної державної адміністрації не вноситься на сьогоднішню сесію.

Тому, дане питання пропонується зняти з розгляду пленарного засідання сесії.Прошу депутатів підтримати наші пропозиції. Хто за дану пропозицію прошу голосувати. Стоп., зараз будемо іди. Володимир Андрійович, будь ласка.
Депутат Поліщук В.А.

Ще одне, шановні депутати, я потім поясню чому так терміново, надійшов лист від директора КП «Райагробуд» Дзядзька Геннадія Михайловича з текстом: «Прошу дозволити участь комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» в створенні товариства з обмеженою відповідальністю «Агроінвестсіверщини», яке створюється з метою одержання прибутку від господарської діяльності, сформуванні ринку товарів, робіт і послуг, сприянню більш повному задоволенню потреб населення, розвитку взаємовигідної міжнародної кооперації по створенню виробництва для виготовлення конкурентно-спроможної продукції. Статутний капітал становитиме 5 тис. грн., внеском у статутному капіталі у розмірі 2 тис. грн., що становить 40% від статутного капіталу товариства. Частка районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» становить 40% статутного капіталу, що у грошовому еквіваленті становитиме 2 тис. грн. Участь Чернігівського районного комунального підприємства Райагробуд у створенні товариства з обмеженою відповідальністю «Агроінвестсіверщина» дозволить Чернігівському районному комунальному підприємству Райагробуд більш ефективно реалізовувати свої статутні завдання господарської діяльності за рахунок отримання щорічних дивідендів, які будуть спрямовані на розвиток підприємства, а, головне, участь у комерційному товаристві дасть змогу підвищити показники розвитку промисловості Чернігівського району та дозволить привести в наш регіон пропозицію в загальнонаціональному проекту аграрних та промислових районів.
ГОЛОВУЮЧИЙ

Дякую. Зараз ми пройдемо по кожному питанню: і про зняття проголосуємо, і проголосуємо про включення додаткових питань, по кожному, якщо треба буде обговорити, задати питання, будь ласка, шановні депутати, немає ніяких заперечень. Ставлю на голосування пропозицію зняти розгляд питання: «Про затвердження районної програми «Ветеран» на 2016-2020 роки», як я вже казав, в зв’язку з тим, що адміністрація його на цю сесію не подає. Хто за таку пропозицію прошу голосувати. Голосувати, нагадую, будемо відкрито і поіменно, я буду читати список. Шановна лічильна група, будь ласка, підготуйтеся, щоб нам синхронізувати темп. Готові? Готові.
Іде поіменне голосування
ГОЛОВУЮЧИЙ

Питання знято. Микола Васильович, зараз результати я спитаю, ви, будь ласка, перелистайте швиденько Регламент, дійсно, чи треба нам процедурні питання відкритим поіменним голосуванням приймати.
Депутат Кудрик М.В. (із зали)

Олександр Миколайович, у вас є згідно розпорядження 28 питань з якими ви до депутатів повинні звернутися, якщо вони підтримують, проголосувати в цілому чи кожен окремо, вони голосують. А питання які вносяться додатково голосують депутати…
ГОЛОВУЮЧИЙ

Ні, я не те питання задавав. Я задавав питання, процедурне питання. Зараз ми ставимо додаткове питання, знімаємо – як ми будемо голосувати?
Депутат Кудрик М.В. (із зали, погано чутно)

.. не зрозуміло, чи так, чи так…
ГОЛОВУЮЧИЙ

Так, потому ми перестрахуємося і будемо робити поіменне голосування. Можливо у тій легкій формі яку ми придумали на наступній сесії. Так, лічильна група, будь ласка.
Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали)

У голосуванні взяли участь – 37, 1 – не голосував, всі – ЗА, 37.
ГОЛОВУЮЧИЙ

Дякую, лічильна група, рішення прийнято, знімається це питання.

До районної ради 17 травня поточного року надійшло звернення Ягіднянської школи, вона присутня зараз у нас, І-ІІ ступенів щодо відтермінування до 1 серпня 2016 року розгляду питання «Про внесення змін до назви Ягіднянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області».

Президія також рекомендує раді відтермінувати розгляд даного питання.

Що мається на увазі. В школі на даний час є та кількість дітей яка з 1 вересня не дозволяє школі функціонувати. Знаємо, що є рішення уряду про закриття шкіл в яких менше 25 дітей. Але звернулися батьки, звернулися активісти даної сільської ради з таким проханням, щоб відтермінувати чому, тому, що вони вважають, що діти на 1 вересня в необхідній кількості в даній школі будуть. Потому відтермінуємо, побачимо, у нас наступна сесія через 2 місяці, тобто все це ще дозволяє. Отже, ставлю на голосування пропозицію щодо зняття з розгляду пленарного засідання сесії такого питання: «Про внесення змін до назви Ягіднянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області». Хто за дану пропозицію будемо зараз голосувати.
Іде поіменне голосування
ГОЛОВУЮЧИЙ

Лічильна комісія, будь ласка, оголосіть результат.
Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали)

Так само, тільки виходить 2 чоловіка не взяли участь у голосуванні, 36- ЗА.
ГОЛОВУЮЧИЙ

Дякую, Ольго Іванівно, рішення прийнято. питання знято із розгляду сесії.

Наступне питання, воно подібне до першого, я зачитаю суть його. До районної ради 16 травня цього року надійшло звернення 18 батьків Шестовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів щодо відтермінування до 1 серпня 16 року розгляду питання «Про внесення змін до назви Шестовицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чернігівської районноїради Чернігівської області».

Президія також розглядала це питання на своєму засіданні і рекомендує районній раді відтермінувати розгляд цього питання.

Мова іде про те, що у них зараз 21 дитина, вже є 3 заяви – це 24, і вони кажуть що ще 1 чи 2 людей будуть переводити своїх дітей в Шестовицьку школу. Потому просять відтермінувати. Ставлю на голосування про зняття даного питання з розгляду сесії. Давайте зараз ми в легкій формі проголосуємо поіменно.

Чи будуть хто з депутатів хто не підтримає зняття цього питання із розгляду сесії. Немає. Чи будуть хто УТРИМАВСЯ, назвіть своє, будь ласка, прізвище. Немає. Хто за те, щоб зняти дане питання з розгляду сесії сьогоднішньої?


ГОЛОВУЮЧИЙ

Лічильна комісія, будь ласка, подивіться.
Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали)

36.
ГОЛОВУЮЧИЙ

36 – ЗА.
Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали)

36 –ЗА, 2 не голосують бо відсутні в залі, вийшли.
ГОЛОВУЮЧИЙ

Зареєструвалися і вийшли. Будемо сподіватися…але сесія не перестає бути від цього правомочною, правильно? Добре.

Наступне питання. Таким чином до порядку денного 6 сесії…Ні не так.

3 питання знято, ще є в нас 4 питання які додатково, п’ять і те що Володимир Андрійович.

Зараз ми будемо дивитися як ми включимо додаткові питання.

Ставлю на голосування про включення до порядку денного наступних питань.

Перше: Про затвердження технічної документації…Да?


Депутат Кудрик М.В. (із зали, погано чутно)

Наголошую ще раз. В на є 28 питань, 3 ми зняли а тепер проголосуйте щоб затвердити цих 25, а потом додаткові окремо, розумієте? Якщо депутати…


ГОЛОВУЮЧИЙ

Я зрозумів, добре. Шановні колеги, давайте ми основний список питань, крім знятих затвердимо, а потім перейдемо до додаткових питань які вносяться на розгляд сесії. Дякую за підказку. Ставиться така пропозиція на голосування. Чи будуть депутати які ПРОТИ хай назвуть свої прізвища, будь ласка. Чи буде хто УТРИМАЄТЬСЯ? Хто за таку пропозицію прошу голосувати.

Лічильна група, будь ласка.
Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали, не чутно)
ГОЛОВУЮЧИЙ

Всі проголосували 36 – ЗА, основний список питань у нас є. Переходимо до додаткових.

Перше питання звучить так: Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) загальною площею 133,3532 га, яка надається в оренду, строком на 25 років, за рахунок земель державної власності гр. Кужелю Миколі Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Пакульської сільського ради Чернігівського району.

Я нагадую, шановні депутати, в разі розгляду питання де може бути конфлікт інтересів про не голосування, кожен має встати і заявити про конфлікт інтересів. Будь ласка.


(із зали)

Є конфлікт інтересів.


ГОЛОВУЮЧИЙ

Тобто ви не будете голосувати, дякую.

Шановні колеги, ставиться на голосування включення даного питання на розгляд сесії, тут вже ідемо поіменно. Пішли поіменно.
Іде поіменне голосування
ГОЛОВУЮЧИЙ

Лічильна група, будь ласка, які у нас результати голосування.


Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали, не чутно)

35 – ЗА.
ГОЛОВУЮЧИЙ

35 – ЗА, 1 – не голосував, дякую, в протокол це буде занесено.
Ставлю на голосування друге додаткове питання, звучить таким чином…Шановні колеги, давайте будемо уважно відноситися до всіх питань і щоб сесія наша проходила у порядку.

Друге: Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) загальною площею 56,1934 га, яка надається в оренду, строком на 25 років, за рахунок земель державної власності гр. Кужелю Миколі Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Ковпитської сільського ради Чернігівського району Чернігівської області.


(із зали)

Є конфлікт інтересів, голосувати не буду.


ГОЛОВУЮЧИЙ

Дякую. Микола Михайлович.

Проводимо голосування поіменне відкрите.
Іде поіменне голосування
ГОЛОВУЮЧИЙ

Лічильна група, будь ласка.


Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали)

ЗА - 35.
ГОЛОВУЮЧИЙ

35 – ЗА, 1 – не голосував, рішення прийнято.

Наступне питання додаткове, звучить таким чином: Про внесення змін до Програми відшкодування депутатам районної ради витрат на проїзд для участі в пленарних засіданнях районної ради, засіданнях президії, постійних комісій та тимчасових контрольних комісій районної ради на 2016-2020 роки.Ставлю на голосування. Лічильна група, увага.
Іде поіменне голосування
ГОЛОВУЮЧИЙ

Будь ласка, лічильна група. Нагадую для прийняття рішення нам треба 24 голоси.


Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали, не чутно)

32 – ЗА, 4 – УТРИМАЛИСЬ, 2 – не голосували.
ГОЛОВУЮЧИЙ

2 – не голосували, дякую, рішення прийнято, дане питання включене на розгляд порядку денного сесії.

І 5-те питання яке вніс Володимир Андрійович звучить таким чином: Про дозвіл Чернігівському районному комунальному підприємству «Райагробуд» щодо участі у створенні товариства з обмеженою відповідальністю «Агроінвестсіверщина» з часткою у статутному капіталі 40%. Внесення цього питання до порядку сесії ставиться на голосування.
Іде поіменне голосування
ГОЛОВУЮЧИЙ

Лічильна група, будь ласка.


Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали, не чутно)

За – 14, 4 – ПРОТИ, УТРИМАЛИСЯ – 15.
ГОЛОВУЮЧИЙ

Рішення не прийнято, питання не ставиться на сесію.

І останнє питання: Про звернення депутатів Чернігівської районної ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо функціонування та подальшого впровадження української мови як державної. Хто за внесення цього питання до порядку денного прошу голосувати.
Іде поіменне голосування
ГОЛОВУЮЧИЙ

Будь ласка, лічильна група.


Депутат Гетта О.І. (член лічильної групи, із зали, не чутно)

36 – ЗА.
ГОЛОВУЮЧИЙ

36 – ЗА, рішення прийнято одноголосно, дякую.

Таким чином порядок денний 6 сесії затверджено із 29, посчитали, да?

Переходимо до розгляду порядку денного.

Шановні депутати, в черговий раз хочу наголосити на тому, що питання ми можемо розглянути повністю, а можемо зачитувати, чи не зачитувати доповідь, можемо питання-відповідь, з обговоренням, чи без обговорення. Є стаття 33.1 Регламенту районної ради сьомого скликання на цю тему. Але якщо хтось і з депутатів, хоч один скаже «Повністю слухаємо доповідь, повністю обговорюємо і повністю заслуховуємо» це є підстава для того щоб так і було.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9

Схожі:

Стенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання iconСтенограм а другого засідання першої сесії Прилуцької міської ради
Доброго дня, шановні присутні! Шановні депутати! Продовжуємо роботу першої сесії міської ради. Нагадую, що перше засідання першої...
Стенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання iconРозпорядження міського голови від 27. 11. 2015 №1-с 02 грудня 2015 року
Звернувся до всіх присутніх, зазначивши, що розпочинає роботу першого пленарного засідання ІІ сесії міської ради VІІ скликання зі...
Стенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання iconПротоко л двадцять першої сесії сьомого скликання
Двадцять першу сесію Обухівської міської ради відкриває І веде міський голова Левченко Олександр Миколайович
Стенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання iconСтенограм а другого засідання вісімдесят сьомої (позачергової) сесії

Стенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання iconСьомого скликання
Голова Верховної Ради України Володимир Рибак у зв'язку з блокуванням президії І трибуни для виступів представниками опозиційних...
Стенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання iconРішення №1 17 На аркушах перелі к рішень, прийнятих на І сесії Вознесенської районної ради
Про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів Вознесенської районної ради
Стенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання iconСтенограм а вісімдесят першої (позачергової) сесії Прилуцької міської ради
Доброго дня шановні депутати! Нас сьогодні зібралося не так багато, я думав, що буде більше
Стенограм а пленарного засідання шостої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання iconСвітловодська районна рада Кіровоградської області
Відкриває спільне засідання постійних комісій районної ради голова районної ради Шаповал Олексій Іванович


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка