Суд ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу для лідерки “Батьківщини” Юлії Тимошенко у вигляді застави, яка перевищує 33 млн грн.
Крім того, суд зобов’язав політикиню до здачі закордонних паспортів. Їй заборонили залишати Київську область та спілкуватися з деякими народними депутатами, повідомляє “Суспільне”.
“Я буду оскаржувати це рішення”, – зазначила вона для журналістів.
Вартість застави не передбачає тримання під вартою. Обмеження діятимуть в рамках ухваленого запобіжного заходу, і немає обов’язку носити електронний браслет.
Тимошенко також підкреслила, що вважає дане рішення необґрунтованим і має намір скористатися правом на апеляцію.
“Я впевнена, що це рішення буде переглянуто у законний спосіб”, – додала вона.
Судове засідання, на якому обирали запобіжний захід Юлії Тимошенко, розпочалося 16 січня вранці. Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Гречишкін повідомив, що сторона обвинувачення планує клопотати про заставу у розмірі 50 млн грн з покладанням на Тимошенко відповідних процесуальних обов’язків.
