Україна чернігівська обласна державна адміністрація департамент економічного розвиткуСкачати 25,77 Kb.
Дата конвертації21.10.2017
Розмір25,77 Kb.УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ЕкОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ

вул.Шевченка,7, м.Чернігів, 14000, тел./факс (0462)67-56-42, e-mail: der_post@cg.gov.ua, код ЄДРПОУ 02742119


13.02.201709-08/391
На №
від


Управління освіти та науки

облдержадміністрації
Райдержадміністрації
Виконавчі комітети Чернігівської, Ніжинської,

Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад
Департамент економічного розвитку облдержадміністрації повідомляє про конкурс талантів видавництва «ОВК».

На літературний конкурс приймаються рукописи творів у наступних номінаціях:

1) Літературно-художні твори: 

- роман (детективний, фантастичний, філософський, пригодницький, історичний тощо);

- повість (історична, соціально-побутова тощо).

2) Наукові твори (юриспруденція, філософія, економіка тощо).

Участь у конкурсі безкоштовна.

Вік учасників: не обмежений.

Мова конкурсу: українська.

Строк прийому творів: з 01.12.2016 року по 31.03.2017 року.
Підведення підсумків: до 15.05.2017 року.

Умови конкурсу:

На конкурс приймаються тільки оригінальні твори, написані у будь-який час, незалежно від участі у будь-яких конкурсах, але які раніше не публікувалися, не виконувалися, не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам. Тематика творів довільна. Від одного учасника приймається лише один твір.

Обсяг роботи повинен складати від 10 авторських аркушів (1 авторський аркуш – 40 000 друкованих знаків з пробілами або приблизно 22 сторінки друкованого тексту).

До рукопису творів окремо додаються заява (у довільній формі), а також відомості про автора (справжні прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, освіта, номер телефону, місце навчання/роботи, електронна пошта, сайт, сторінка у соціальних мережах – за наявності, коротка творча біографія, фотографія, назва номінації, назва твору, псевдонім у конкурсі).

Не розглядатимуться твори, які носять антиукраїнський характер; пропагують насильство, расизм; містять ненормативну лексику або порнографічні сцени; написані суржиком, містять плагіат.

Детально про вимоги до оформлення твору за посиланням: http://goo.gl/QbGyTG

Рукопис надсилати в одному примірнику на адресу: 04212, м. Київ, вул. Зої Гайдай, буд. 5, або на e-mail: office@owk.com.ua. Телефон для довідок: (044) 428-01-74, (096) 785-46-63, (068) 964-11-96.

За результатами конкурсу будуть визначені по 1 переможцю у кожній номінації, кожен з яких матиме можливість надрукувати свій твір за рахунок видавництва та отримати гонорар згідно з умовами авторського договору з Видавництвом «ОВК».

Додаткова інформація: http://owk.com.ua/konkurs.html .

Просимо ознайомитися, розповсюдити серед потенційних учасників та розмістити на своїх сайтах і повідомити Департамент економічного розвитку (oblinvest@ukr.net) до 03.04.2017 року про участь у конкурсі.


Заступник директора

Департаменту С.І. Полторацька


Решетник О.С. (0462) 675-016


Поділіться з Вашими друзьями:

Схожі:

Україна чернігівська обласна державна адміністрація департамент економічного розвитку iconУкраїна івано-франківська обласна державна адміністрація департамент освіти, науки, сім’Ї, молоді та спорту

Україна чернігівська обласна державна адміністрація департамент економічного розвитку iconЧернігівська обласна державна адміністрація

Україна чернігівська обласна державна адміністрація департамент економічного розвитку iconХарківська обласна державна адміністрація департамент науки І освіти
Комунальний заклад «харківська обласна станція юних туристів» харківської обласної ради
Україна чернігівська обласна державна адміністрація департамент економічного розвитку iconУкраїна івано-франківська обласна державна адміністраціяБаза даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка