З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 рокуСкачати 495,02 Kb.
Сторінка1/4
Дата конвертації28.09.2017
Розмір495,02 Kb.
  1   2   3   4

З

віт


про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року
Організаційна робота

Працівниками відділу протягом січня поточного року забезпечено організацію виконання заходів, що відносяться до їх повноважень, зокрема: надано практичну та методичну допомогу головним управлінням економіки та інвестиційної політики, праці та соціального захисту населення, відділу контролю апарату облдержадміністрації з питань підготовки матеріалів на засідання колегії облдержадміністрації.

Для удосконалення професійних вмінь та навичок державних службовців апарату проведено навчання його працівників, на якому опрацьовано питання: “Про щорічний Всеукраїнський конкурс “Кращий державний службовець” та нововведення у законодавстві про державну службу”, “Про новий Податковий кодекс України”.

Протягом січня цього року вивчено та проаналізовано порядки денні засідань колегій районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів рад міст обласного значення, на яких, зокрема, розглянуто питання соціального, економічного та господарського характеру, стан виконання указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, всього – 51 питання.

Підготовлено:

звіт голови облдержадміністрації перед Президентом України про стан справ за 2010 рік;

паспорти районів області за 2010 рік;

матеріали до співбесіди голови облдержадміністрації з Президентом України;

перелік планових заходів, в яких пропонується взяти участь керівництву Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у лютому 2011 року;

інформацію про основні заходи, що заплановані на лютий 2011 року в області.

Підготовлено пропозиції щодо:

робочих поїздок Прем’єр-міністра України в область;

планування в графіку Президента України робочих зустрічей з головою облдержадміністрації у лютому.

Робота з кадрами
Впродовж січня відділом кадрової роботи апарату облдержадміністрації проведено анкетування керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації з метою урахування побажань і пропозицій слухачів, які будуть скеровуватися на підвищення кваліфікації за професійними програмами в Інститут підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

Відповідно до Положення про формування кадрового резерву для державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2001 № 199, сформовано кадровий резерв для державної служби на 2011 рік на посади працівників апарату облдержадміністрації та керівників структурних підрозділів облдержадміністрації. Також відділом кадрової роботи апарату облдержадміністрації проаналізовано списки кандидатур, рекомендованих для зарахування до кадрового резерву на посади першого заступника та заступників голів райдержадміністрацій.

Сформовано список осіб, рекомендованих для зарахування до кадрового резерву на посади державних службовців І-ІІІ категорій, призначення на які здійснюються за погодженням з Президентом України за поданням Прем’єр-міністра України або Кабінетом Міністрів України.

Організовано проведення співбесіди з керівництвом облдержадміністрації чотирьох кандидатів на посади першого заступника, заступників голів та керівника апарату районних державних адміністрацій.

Працівників апарату облдержадміністрації ознайомлено із Загальними правилами поведінки державного службовця, затвердженими наказом Головдержслужби від 04.08.2010 № 214, які набрали чинності з 03.12.2010. Довідки про ознайомлення долучено до особових справ.

Рівненським об’єднаним міським військкоматом 13 січня 2011 року проведено перевірку стану військового обліку і бронювання в апараті облдержадміністрації. За наслідками складено відповідний акт, недоліків у веденні військового обліку, відпрацюванні документів з цих питань не встановлено.

Переглянуто Положення про Організаційний комітет з проведення І туру конкурсу "Кращий державний службовець" у 2011 році та підготовлено проект розпорядження про організацію проведення Конкурсу в райдержадміністраціях та структурних підрозділах облдержадміністрації.
Взаємодія з правоохоронними органами та оборонна робота
Протягом січня 2011 року робота відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації була спрямована на виконання Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України з питань правоохоронної та оборонної роботи. Зокрема, підготовлено та надано інформацію Кабінету Міністрів України стосовно виконання доручення КМУ від 26.11.2009 № 61043/8/1-09 щодо виконання Указу Президента України від 27.10.2009 № 870/2009 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11.09.2009 “Про стан злочинності у державі та координацію діяльності органів державної влади у протидії злочинним проявам та корупції”.

На виконання доручення Прем'єр - міністра України від 30.12.2010 № 2229-дск до листа Міністра оборони України від 23.12.2010 № 220/167/дск підготовлено та надано інформацію Міністерству оборони України щодо планування заходів у 2011 році в області.

Також, підготовлено та надано інформацію Кабінету Міністрів України щодо виконання розпорядження КМУ від 20.06.2007 № 453-р “Деякі питання взаємодії місцевих держадміністрацій та правоохоронних органів”.

На запит Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України підготовлено та надано інформацію щодо включення до Програми забезпечення житлом військовослужбовців звільнених у запас або відставку у 2011 році на інваліда, учасника бойових дій в Афганістані Кузьмича Павла Костянтиновича, який перебуває на квартирному обліку у Зорянській сільській раді Рівненського району.


Робота із зверненнями громадян
На особистому прийомі, в тому числі і на виїзних, головою Рівненської обласної державної адміністрації у січні 2011 року прийнято 107 громадянин, з них 68 звернень задоволено, на 39 звернень дано відповідні доручення та роз’яснення.

У січні 2011 року керівництвом облдержадміністрації розглянуто 315 звернень, в тому числі 171 – письмові звернення та 144 на особистому прийомі.Правове забезпечення діяльності
Впродовж січня 2011 року розглянуто та завізовано 110 проектів розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, наказів заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації.

Підготовлено відповідь на 8 звернень громадян щодо вирішення питань соціального захисту, забезпечення законності та правопорядку. В тому числі одне звернення направлено до прокуратури Рівненській області. Розглянуто 5 листів підприємств, установ, організацій області.

Взято участь в судовому засіданні:

- господарського суду Рівненської області у справі за позовом ВАТ "Луцьке РТП" до Демидівської райдержадміністрації про припинення договору оренди землі, третя особа – Рівненська облдержадміністрація;

- господарського суду м. Києва справи за позовом ППО ВАТ "Рембуд" до Рівненської обласної ради про визнання права власності.

Взято участь в:

- засіданні обласної робочої групи з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств;

- засіданні конкурсного комітету з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на внутрішньообласних автобусних маршрутах.


Робота з документами та організація діловодства

Видано 75 розпорядчих документів. У тому числі:

- розпоряджень - 63, з них:

- з основної діяльності – 32;

- кадрових – 24;

- наказів - 12, з них:

- з основної діяльності - 0;

- кадрових – 12;

Із виданих розпоряджень:


  • видано на документи органів влади вищого рівня – 4;

  • подано на державну реєстрацію - 0;

  • видано в порядку ініціативи та спрямовано на створення сприятливих умов для розвитку галузей економіки та соціальної сфери – 26.

Всього надійшло документів - 789;

в тому числі від органів влади вищого рівня – 388;

Всього надіслано документів – 1896;

в тому числі:

- органам влади вищого рівня – 1192;

- доручень голови та його заступників – 34.


Організація контролю з виконанням документів
Протягом січня 2011 року в облдержадміністрації на контролі перебувало 247 документів органів виконавчої влади вищого рівня, в т.ч. 10 указів та 7 доручень Президента України, 11 доручень Адміністрації Президента України, 30 постанов, 28 розпоряджень і 124 доручення Кабінету Міністрів України, 11 документів інших центральних органів виконавчої влади, 2 звернення народних депутатів України, 24 – депутатів місцевих рад, 305 розпоряджень і 43 доручення голови облдержадміністрації.

При першому заступнику А.Юхименку та заступнику голови облдержадміністрації В.Новаку проведено 2 "дні контролю", на яких заслухано відповідно звіти начальника головного фінансового управління облдержадміністрації Л.Кушнер про хід виконання доручення Прем’єр-міністра України від 20.07.2010 № 44384/1/1-10, доручення першого заступника голови облдержадміністрації від 28.07.2010 № 255/01-61/10 щодо виконання бюджету у 2010 році; начальника головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації О.Сергієнка про стан дотримання Закону України від 23.02.2006 № 3492-ІV "Про автомобільний транспорт" та хід виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 22.08.2007 №  396 "Про програму розвитку автомобільного транспорту Рівненської області на 2007 – 2010 роки".

Проаналізовано 968 розпоряджень голів райдержадміністрацій, виданих у грудні 2010 року, на предмет організації контролю за їх виконанням. Порушень не виявлено.

На виконання доручень Прем’єр-міністра України від 19.05.2010 № 27554/2/1-10 та від 02.07.2010 № 40056/0/1-10 питання "Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови обласної державної адміністрації у ІV кварталі 2010 року" 27 січня 2011 року розглянуто на засіданні колегії обласної державної адміністрації, за результатами якого дано відповідне доручення голови облдержадміністрації від 27.01.2011 № дор.31/01-60/11.


Режимно-таємна робота
Протягом січня 2011 року підготовлено 7 почесних грамот обласної державної адміністрації, 6 розпоряджень голови облдержадміністрації, доручення голови облдержадміністрації, здійснено 1 перевірку.

До органів вищого рівня щодо відзначення державними нагородами України надіслано:  • Адміністрації Президента України – 3 подання;

  • Кабінету Міністрів України – 1 подання;

  • Міністерствам – 5 листів.

До органів вищого рівня щодо відзначення почесним звання України “Мати-героїня” надіслано:

- Міністерству у справах сім’ї, молоді та спорту України – 1 подання на 44 багатодітні матері;  • Адміністрації Президента України – 1 подання (на 33 багатодітні матері області).


Ведення Державного реєстру виборців
В січні 2011 року робота відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації спрямовувалась на організаційну підтримку та надання методичної допомоги відділам ведення Державного реєстру виборців апаратів райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міст обласного значення, забезпечення взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій з питань створення і ведення Реєстру та здійснення контролю за виконанням актів розпорядника Реєстру.

Протягом січня поточного року, з метою вжиття заходів для поліпшення роботи по веденню Державного реєстру виборців, усунення недоліків, виявлених під час проведення виборчої кампанії з проведення місцевих виборів 31 жовтня 2010 року, відділ адміністрування Державного реєстру виборців провів узагальнення діяльності відділів ведення за минулий рік.

Виявлені недоліки потребували втручання обласної державної адміністрації, тому, з врахуванням пропозицій голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, начальників – УМВС України в Рівненській області, Головного управління юстиції в Рівненській області з метою розроблення механізму запобігання виникнення в майбутньому проблемних питань при проведенні виборчих кампаній та вжиття заходів по усуненню недоліків при веденні Державного реєстру виборців головою обласної державної адміністрації 19 січня 2011 року було прийнято розпорядження за № 12 "Про правове забезпечення проведення виборів, референдумів та дотримання вимог законодавства при веденні Державного реєстру виборців".

Відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації з метою забезпечення належного функціонування Реєстру отримано та опрацьовано від Центральної виборчої комісії, відділів ведення 194 листи інформаційного та зобов’язуючого характеру, на виконання яких підготовлено та направлено до Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктів подань 46 листів.

Станом на 4 січня 2011 року чисельність виборців Рівненської області становила – 859269 осіб, станом на 31 січня 2011 року –859202 особи.
Інформаційне забезпечення діяльності
У січні 2011 року відділом інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації:

Здійснювався технічний супровід роботи системи електронного документообігу “Megapolis™. Документообіг” в апараті облдержадміністрації та райдержадміністраціях області.

Щоденно здійснювалася підтримка інформаційних систем, правової системи Ліга: Закон. Забезпечувалося технічне обслуговування комп’ютерної техніки та налаштування програмного забезпечення в структурних підрозділах апарату облдержадміністрації, постійно надавалися консультації користувачам.

Проінформовано Державне агентство з питань науки, інновацій та інформації України про виконання Плану заходів з виконання завдань, передбачених Законом України “Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007 – 2015 роки” затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.08.2007 № 653-р.

На виконання наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 24.04.2007 № 72 “Про затвердження Порядку формування й користування інформаційним фондом Реєстру інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем органів виконавчої влади, а також підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління” до Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України надіслано відомості про інформаційні, телекомунікаційні та інформаційно-телекомунікаційні системи органів виконавчої влади області.
Мобілізаційна робота
Протягом січня 2011 року робота сектору мобілізаційної роботи апарату облдержадміністрації була спрямована на виконання Законів України, указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови облдержадміністрації з питань мобілізаційної підготовки та мобілізаційної готовності, а також на вжиття заходів до забезпечення виконання Програми мобілізаційної підготовки Рівненської області на 2011 рік.

Підготовлено доповідь про стан пунктів управління облдержадміністрації. Постійно надавались консультації та методична допомога мобілізаційним працівникам райдержадміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення з підготовки документів мобілізаційного плану.

Крім того робота сектору була направлена на уточнення та корегування документів мобілізаційних планів структурних підрозділів облдержадміністрації, а також мобілізаційних планів райдержадміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення.
Робота державного архіву Рівненської області
Впродовж місяця працівниками державного архіву Рівненської області проведена наступна робота:

- підготовлено виставку документів до 90-річчя Української революції 1917 - 1921 рр. та Дня Соборності України;

- прочитано лекцію з питань організації діловодства та роботи архівних підрозділів установ для відповідальних за архівні підрозділи ТСОУ (товариство сприяння обороні України) в районах області в Рівненській обласній організації ТСОУ;

- підготовлено виставку архівних документів до річниці битви під Крутами;

- проведено засідання експертно – перевірної комісії;

- проводилась експертиза цінності документів виконкомів сільських рад Рівненського району;  • підготовлено 191 довідку соціально - правового характеру, виконано 12 тематичних запитів.


ПІДСУМКИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ
За підсумками січня 2011 року обсяг промислового виробництва збільшився порівняно з відповідним періодом 2010 року на 10,4 відсотка.

Забезпечено зростання обсягів випуску продукції на підприємствах металургійного виробництва у 4,9 раза, добувної – у 2,2 раза, будматеріалів та скловиробів – на 47,3 відс., хімічної промисловості - на 30,4 відс.,


деревообробної – на 20,2 відс., машинобудування – на 10 відс., легкої промисловості – на 4,3 відсотка.

В агропромисловому комплексі області за січень 2011 року всіма категоріями господарств вироблено валової продукції сільського господарства на суму 97 млн. грн., що на 4,6 відс. більше січня 2010 року, в т.ч. сільгосппідприємствами – на 41,6 відс.

Нарощено свиней на 0,9 відс., птиці на 9,5відс., виробництво яєць збільшилось на 42,4 відс. Разом з тим, порівняно з відповідним періодом
2010 року всіма категоріями господарств допущено спад чисельності поголів’я ВРХ на 9,5 відс., у тому числі корів на 7,1 відс., виробництво молока зменшилось на 5,2 відс., м’яса на1,3 відс.

Чисельність незайнятих громадян на 01.02.2011 становила
22,4 тис. осіб, в тому числі безробітних – 21,5 тис. осіб і порівняно з аналогічним періодом 2010 року збільшилась відповідно на 14,9 відс. та
14,4 відсотка.

За січень 2011 року в області працевлаштовано 1,4 тис. безробітних, що на 57,5 відс. більше ніж за відповідний період 2010 року.

Проходили профнавчання 1,4 тис. осіб, брали участь у громадських роботах 398 осіб, що відповідно на 14,5 відс. та 61,1 відс. більше січня
2010 року.

До загального фонду Зведеного бюджету області за січень 2011 року надійшло 232,9 млн. грн., що на 59,1 відс. або на 86,5 млн. грн. більше січня 2010 року.

Надходження платежів до Державного бюджету склали 155,2 млн. грн. і зросли майже в 2 рази.Власні доходи місцевих бюджетів становили 77,7 млн. грн., що на
14,8 відс. більше ніж за січень 2010 року. Завдання виконано на 110,1 відсотка.

Податковий борг до Зведеного бюджету області зріс з початку року на 5,9 млн. грн. або на 2,1 відс. і на 01.02.2011 склав 282,3 млн. грн.

До бюджету Пенсійного фонду за січень 2011 року надійшло
164,7 млн. грн., що на 24,3 млн. грн. або на 17,3 відс. більше січня 2010 року. Виконання завдання становить 109,7 відс.

Борг до бюджету Пенсійного фонду зменшився протягом січня 2011 року на 3 млн. грн. або на 7,9 відс. і на 01.02.2011 склав 35,1 млн. грн.

Середній розмір пенсії станом на 1 лютого 2011 року складає 992,30 гривень і, порівняно з 01.02.2010 (867,94 грн.) їх розмір зріс на 124,36 грн. або на 14,3 відсотка.

Від приватизації державного майна та інших надходжень, безпосередньо пов’язаних з цим процесом, у січні 2011 року до Державного бюджету надійшло 57, 16 тис. грн.

Від оренди державного майна до Державного бюджету у січні надійшло 244,781 тис. грн., що становить 6,88% від запланованого на рік.


Каталог: sitenew -> data -> upload -> photo


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4

Схожі:

З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconРозпорядження №1 4 січня 2011 року Про обсяги витрат у І кварталі 2011 року бюджетних установ, що фінансуються з міського бюджету
Ни від 12. 2002р. №228 „Про порядок складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ...
З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconЗвіт про профорієнтаційну роботу кафедри клінічної лабораторної діагностики за листопад 2017 року
Року зав кафедри доц. Єрьоменко Р. Ф. та відповідальна за профорієнтаційну роботу доц. Карабут Л. В. відвідали Хмельницький базовий...
З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconКнижкова палата україни
У номері зареєстровано матеріали з газет за листопад, грудень 2006 року, січень 2007 року
З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconЗнаменні та пам’ятні дати 016 року. Січень січня Новорічне свято
...
З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconУправління культури облдержадміністрації обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка
...
З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconЗвіт про роботу міського методичного об’єднання вчителів фізики за 2010-2011 навчальний рік Голова ммо: Майя Трохимівна Алєксєєнко, вчитель фізики колегіуму, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист

З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconТа доступу до публічної інформації за січень – липень 2016 року до митниці надійшло 152 письмових звернення
Протягом аналогічного періоду 2015 року митниця отримала 87 звернень, що на 65 звернення менше ніж поточного року. За звітний період...
З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconЗаконів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»
Балаклійської райдержадміністрації «Про організацію навчально-виховного процесу у загальноосвітніх закладах Балаклійського району...
З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconКнижкова палата україни імені івана федорова літопис газетних статей державний бібліографічний покажчик України
У номері зареєстровано матеріали з газет за листопад, грудень 2006 року та січень, лютий, березень, квітень 2007 року
З віт про роботу облдержадміністрації за січень 2011 року iconЛюдина І закон: публічно-правовий Вимір Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «vii прибузькі юридичні читання» 25-26 листопада 2011 року Миколаїв Іліон 2011База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка