Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»Сторінка1/29
Дата конвертації08.01.2018
Розмір5,26 Mb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   29

1035 О.І.Соколовський

Про виділення коштів на поповнення статутного капіталу

Керуючись рішенням міської ради від 21.10.2016 року №7/12/12 «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2015 року №7/3/23 «Про бюджет м. Тернополя на 2016 рік» та ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1.Дозволити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології спрямувати кошти з КФК 180409 «Внески органів місцевого самоврядування у статутні фонди суб’єктів підприємницької діяльності» КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» для поповнення статутного капіталу спеціалізованому комунальному підприємству «Ритуальна служба» Тернопільської міської ради на загальну суму 50 000,00 грн. (п’ятдесят тисяч гривень 00 коп.) на встановлення камер відеоспостереження на кладовищах.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В.Стемковського.
1036 Т.Г.Басюрська

Про затвердження протоколу засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків

Розглянувши звернення громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, Положенням про міську комісію із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, затвердженого Рішенням міської ради від 21.09.2013 року №6/37/106, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити протокол №14 засідання міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 01.12.2016 р. (додається).


1037 Т.Г.Басюрська

Про затвердження рішення спільного засідання адміністрації та житлово-побутової комісії Управління міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області про надання квартири

Розглянувши клопотання Управління міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області, керуючись Житловим кодексом України, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень...», затвердженими постановою Ради міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Затвердити рішення спільного засідання адміністрації та житлово-побутової комісії Управління міністерства внутрішніх справ України в Тернопільській області від 26.08.2015 року (протокол №5) про надання двокімнатної квартири №…


1038 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

10.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-9 та видати свідоцтва.
1039 Т.Г.Басюрська

Про приватизацію жилих приміщень в гуртожитках

Розглянувши заяви громадян, керуючись ст.ст.1, 3, 4, 5, 11 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п.п.18, 21, 22, 23 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України №396 від 16.12.2009 року, враховуючи рекомендації міської комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Передати у власність …

10.Комунальному підприємству «Міське бюро технічної інвентаризації» оформити передачу у власність громадян жилих приміщень в гуртожитках, вказаних в п.п. 1-9 та видати свідоцтва.
1040 Т.Г.Басюрська

Про надання дозволу на реєстрацію в гуртожитку

Розглянувши заяву Маргін І.І. (іден.номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи висновки громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

Дати дозвіл …


1041 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Бунт Є.В. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату житловою площею …


1042 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Вандяк І.І. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…


1043 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку

Розглянувши заяву Мацало О.А. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…


1044 Т.Г.Басюрська

Про надання кімнати в гуртожитку Розглянувши заяву Федак В.В. (іден. номер …), керуючись Житловим кодексом, «Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень…», «Положенням про гуртожитки», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Надати кімнату №…
1045 Т.Г.Басюрська

Про переоформлення ордерів

Розглянувши заяви фізичних осіб, керуючись ст.ст.15, 61, 106 Житлового кодексу, враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Переоформити ордер на квартиру №…


1046 Т.Г.Басюрська

Про реєстрацію квартири в якості службової

Розглянувши клопотання господарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія», керуючись Житловим кодексом, Постановою Ради міністрів УРСР «Про службові жилі приміщення», враховуючи рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Зареєструвати в якості службової господарського товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія» двокімнатну квартиру №…


1047 З.Б.Здеб

Про припинення функціонування прийомної сім’ї

1048З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири, де малолітня дитина має право користування житловим приміщенням

1049 З.Б.Здеб

Про надання дозволів на укладання договорів купівлі-продажу, дарування, частин квартири, житлового будинку,земельної ділянки від імені малолітніх дітей

1050 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частин квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

1051 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я неповнолітньої дитини

1052 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири, де малолітні діти мають право користування житловим приміщенням

1053 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування квартир на ім’я неповнолітньої дитини

1054 З.Б.Здеб

Про надання дозволу на укладання договору дарування частини квартири на ім’я малолітньої дитини

1055 З.Б.Здеб

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 20.03.2013року №288 «Про надання соціального статусу малолітній дитині»


1056 Г.М.Денисюк

Про роботу відділу обліку та фінансового забезпечення

Заслухавши звіт начальника відділу обліку та фінансового забезпечення Денисюк Галини Миколаївни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника відділу обліку та фінансового забезпечення Денисюк Галини Миколаївни про роботу відділу взяти до відома, згідно з додатком (додається).


Додаток

до рішення виконавчого комітету

від 14.12.2016р. №1056

Звіт

про роботу відділу обліку та фінансового забезпечення

за 2015-2016рр.

Відділ обліку та фінансового забезпечення у своїй практичній діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановами і рішеннями Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами КМУ, рішеннями ТМР, ВК, розпорядженнями голови та іншими нормативними документами.Пріоритетними напрямками розвитку відділу на 2016р. є: актуалізація інформаційних карток та паспортів основних процесів відділу.

За період 2015-2016рр. відділом досягнуто наступні напрями розвитку:1. За 11 місяців 2016 р. відділом складено кошториси асигнувань на 2016р., а також при службовій необхідності та недопущення кредиторської заборгованості подаються зміни до кошторисів асигнувань (подано змін в кількості 88).

2. За цей період відкрито у УДКСУ спецрахунок по КФК 180411 і загальний рахунок по КФК - 180410.

3. Проводиться нарахування заробітної плати, утримання податків.

4. Проводиться нарахування допомоги по тимчасовій непрацездатності, оформляються протоколи комісій по соціальному страхуванню (2-чі на місяць) та подаються документи у ФСС для відшкодування лікарняних. На комісії розглянуто 106 листків непрацездатності, за 11міс.2015р. – 129.

5. Проводиться нарахування та виплата соціальних допомог (на поховання). Виплачено по 99-х випадках на суму 49500 грн., за 11міс.2015р. – 80-х випадках на суму 40000 грн.

6. Проводиться нарахування та утримання податків грошових винагород (премії міського голови). Виплачено 171-му громадянинові на суму 96229,07 грн., за 11міс.2015р. – 144-м громадянам на суму 41642,55 грн.

7. Оформлено 1293 документів на кредитування в УДК м. Тернополя, за 11міс.2015р. – 1447.

8. Підготовлено 1343 платіжних доручень на оплату, за 11міс.2015р. – 1625.

9. Видано 106 довідок про заробітну плату працівникам ТМР, за 11міс.2015р. – 152.

10. Проведено в бухгалтерському обліку і перевірено 202 авансових звітів, за 11міс.2015р. – 161.

11. Проведено по бухгалтерському обліку 309 господарських угод, за 11міс.2015р. – 375.

12. Обліковано товарно-матеріальних цінностей, основних засобів, бланків по 189-х накладних, 123-х актах прийому-передачі, за 11міс.2015р. – відповідно 245 і 173.

13. Проводиться інвентаризація грошових коштів, бланків суворої звітності, дебіторсько-кредиторської заборгованості, інвентаризація основних засобів, матеріальних цінностей. Складено 2 протоколи інвентаризації, за 11міс.2015р. – 1.

14. Видано і перевірено 2114 шляхових листів для службового автотранспорту, за 11міс.2015р. – 2036.

15. Видано 19 доручення для отримання товарно-матеріальних цінностей, за 11міс.2015р. – 39.

16. Складено 85 місячних, 16 квартальних та 28 річних звітів, за 11міс.2015р. – відповідно 85, 16, 28. Відзвітовано перед УДКС у м. Тернополі.

17. Оформлено 10 протоколів засідань комісії по взаємодії з громадськими організаціями з питань реалізації соціальних проектів, за 11міс.2015р. – 14. Розглянуто на комісії 53 листи від громадських організацій, за 11міс.2015р. – 41 і надіслано відповіді про прийняття рішення щодо виділення коштів. Надано фінансову підтримку 24-м громадським організаціям на суму 250000 грн., за 11міс.2015р. – 29-м організаціям на суму 491550 грн.

18. Підготовлено 28 проектів рішень виконавчого комітету міської ради, за 11міс.2015р. – 41.

19. Оформлено 24 протоколи засідань комісії по соціальному страхуванню, за 11міс.2015р. – 26.

20. Виконується постійно листування з організаціями та підприємства.

21. Постійно проводиться навчання щодо підвищення професійної підготовки працівників відділу.

22. Підготовлено 27 розпоряджень для отримання допомоги на поховання, за 11міс.2015р. – 53.

23. Забезпечено фінансовий супровід будівництва пам’ятника Небесної Сотні.

24. Забезпечується фінансова робота по Проекту Євросоюзу «Соціально-економічна адаптація тимчасово переміщених осіб у м.Тернополі».
Начальник відділу –

головний бухгалтер Г.М. Денисюк


Заступник міського голови –

керуючий справами І.С.Хімейчук


Міський голова С.В.Надал

1057 О.І.Смик

Про роботу управління культури і мистецтв

Заслухавши звіт начальника управління культури і мистецтв Смика Олександра Івановича , відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника управління культури і мистецтв Смика Олександра Івановича про роботу управління взяти до відома, згідно з додатком (додається).

Додаток


до рішення виконавчого

комітету


від 14.12.2016 р. №1057

ЗВІТ


УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Відповідно до пріоритетних завдань Програми соціально – економічного розвитку міста на 2015 - 2016 роки, зокрема галузі культури протягом звітного періоду забезпечено:

 • збереження мережі закладів культури (бібліотек, клубних закладів, початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, муніципальних оркестрів, комунальних підприємств «Об’єднання парків культури і відпочинку», палацу Кіно);

 • покращення бібліотечного обслуговування мешканців;

 • популяризацію вітчизняної кінематографічної продукції;

 • збереження та популяризацію народних традицій, свят і обрядів;

 • презентацію мистецьких проектів (програм) і творів провідних діячів культури та мистецтв, представників творчої молоді, майстрів народної творчості;

 • співробітництво з творчими спілками, національно-культурними товариствами, молодіжними і дитячими організаціями, фондами, асоціаціями, іншими громадськими організаціями, що діють у сфері культури і мистецтва;

- Для організації та вдосконалення форм та методів проведення загальноміських культурно – масових заходів, присвячених державним, професійним, релігійним, календарно-обрядовим та місцевим святам, пам’ятним датам проводились різного плану тренінги, семінари , навчання. Вивчається передовий досвід інших міст України.

- В листопаді - грудні 2015 року проведено закупівлю музичного, світлового, звукового т відео обладнання відповідно до транскордонного співробітництва «Польща- Білорусь – Україна»згідно Грантової Угоди на суму 399500 гривень та отримано в дар від Європейського Союзу апаратурина загальну суму 2 220699 грн.09 коп.

У 2016 році створено 2 медіалабораторії при ПК «Березіль» та Українському домі «Перемога».

Впродовж звітного періоду в медіа лабораторіях проводяться заняття по фотографії, вивчення основ звукорежисури, відеозйомок та монтажу, сценічного мовлення, журналістики та PR, розробляються дитячі анімаційні відеоролики, створюються та озвучуються мультфільми, проводяться навчання по програмі Photoshop та CorelDraw, а також озвучення аудіокниги та запис пісень.

У 2016 році відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», проведено три добори керівників установ та заключено контракти на директора КУ «Централізована бібліотечна система», Палац Кіно» та Муніципальний Галицький камерний оркестр

Сприяння проведення в місті широкого кола українських культурних заходів та фестивалів міжнародного значення.


 • За звітний період 2016 року проведено 394 культурно – масових заходи.

 • У місті проведено 17 фестивалів, з них:

3 Міжнародних:

 • Міжнародний міжконфесійний фестиваль - конкурс духовної пісні «Я там, де є благословіння» (квітень)

 • Рок фестиваль «Файне місто» (липень)

 • «Кришталевий жайвір» (листопад)

9 - Всеукраїнських:

- Літературний фестиваль «Ї» (травень);

- Мистецький фестиваль «Співоче поле» (травень);

- Хореографічний фестиваль сучасного танцю «Золота Вікторія» (травень);

- Художній пленер (червень).

- Фестиваль «Червона рута» (вересень);

- Фестиваль «Тернопільські театральні вечори» (вересень);

- Фестиваль «Бібліофест 2016» (вересень).

- Кінофестиваль «Чілдрен Кінофест» (серпень – вересень)

- Фестиваль «Галицькі фрески» (листопад)2 Обласних:

 • «Нова радість стала» - фестиваль вертепів (січень);

 • Фестиваль «Різдво у серці» (січень);

4 Міських :

 • Фестиваль дитячої творчості для дітей з особливими потребами» Повір у себе» (грудень 2015 р.);

 • Фестиваль Європейського кіно (до Дня Європи) (травень)

 • Гастрономічний фестиваль «Галицька дефіляда» (червень);

 • Фестиваль здорової їжі «Вуличний ринок» (серпень);

 • Студентський пісенний фестиваль «Окрилені піснею»

КОНКУРСИ1.

«Різдвяне диво. Конкурс на кращий макет шопки»

міський

січень

2.

«Феєрія Новорічного міста» (на краще оформлення ялинок, вітрин та території)

міський

січень

3.

Конкурс юних піаністів пам’яті Ірини Крих

міський

лютий

4.

Конкурс юних піаністів ім.. Василя Барвінського

обласний

лютий

5.

«Консонанс» Конкурс камерних ансамблів

міський

квітень

6.

Конкурс молодих трубачів ім. Мирона Старовецького

Міжнародний

листопад


Основні заходи державного значення

 • Похід та мітинг – реквієм біля могил Січових Стрільців на Микулинецькому кладоищі з нагоди 97-ї річниці проголошення ЗУНР

 • Заходи до Дня памяті жертв Голодомору в Україні;

 • Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС;

 • 107 років від дня народження С. Бандери (січень)

 • День Свободи і Соборності України;

 • Вшанування пам’яті Героїв Крут;

 • Річниця виведення військ з Афганістану (лютий)

 • Цикл заходів до 202- річчя Т. Шевченка (березень);

 • Вшанування пам’яті репресованих (травень)

 • Заходи до Дня Європи;

 • Заходи до Дня Героїв.

 • Заходи до 30-річчя Співочого поля;

 • Заходи до Дня Конституції України (червень);

 • Цикл заходів до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності (серпень);

 • Цикл заходів до Дня міста;

 • Заходи до 144-ї річниці від дня народження С. Крушельницької;

 • Заходи до Дня бібліотек

 • Заходи до Міжнародного дня музики;

 • Цикл заходів до Дня українського козацтва, Покрови пресвятої Богородиці, 74-ї річниці створення УПА та Захисника України;

 • Відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Крім цього організовано та проведено відкриття дитячих майданчиків, анотаційних дошок, меморіальних таблиць, покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків з нагоди державних свят, пам’ятних дат та Героям Небесної Сотні та загиблих в АТО.

Організовано ряд заходів до Дня національної Гвардії України, Національної Поліції, для військовослужбовців 44-їартилеріської бригади. Музичний гурт « Долг» неодноразово виїзжав з концертними програмами в зону АТО.

Протягом 2016 року КП «Палац Кіно» працював відповідно до плану роботи підприємства та згідно до навчального плану загальноосвітніх навчальних закладів. Проводилась демонстрація художніх та документальних фільмів української історичної тематики, до дня народження Лесі Українки, Т.Г. Шевченка, а також фільми про військові дії на Сході України і документальні фільми про Героїв Небесної Сотні.

Під час Різдвяних канікул для дітей організовано показ анімаційних фільмів на Різдвяну тематику, під час весняних та літніх канікул демонстрація українських мультфільмів «Моя країна – Україна».

Організовано місячник ретроспективних фільмів, нічне кіно на замовлення.

Відповідно до виходу на екрани нової української кінопродукції проводились презентації українських документальних фільмів та анімаційного кіно для дітей. Організовано та проведено спільно з компанією «Артхаус Трафік» Всеукраїнський фестиваль дитячого кіномистецтва «Чілдрен Кінофест».

З 02 по 12 листопада 2016 р. в Палаці Кіно проводиться Всеукраїнський кінофорум «КіноХвиля»

У 2016 року для всебічного розвитку молоді проведено конкурси серед камерних ансамблів, та піаністів. Проведено міські конкурси «Різдвяне диво. Конкурс на кращий макет шопки» та «Феєрія Новорічного міста», огляди мистецьких колективів учнів та викладачів музичних шкіл, художньої школи. Організовано набори учнів в музичні та художні школи, танцювальні колективи ансамблю «Сонечко», «Альянс», дитячі колективи будинків культури «Пронятин», «Кутківці». Постійно проводиться відбір талановитої молоді та залучення її до культурних мистецьких проектів.

За звітний період в установах управління культури і мистецтв працює 56 творчих колективів. З них: 20 в ПК Березіль», Будинках культури «Пронятин» та «Кутківці», 7 з них мають звання «народний» аматорський колектив та 3 – дитячий «зразковий» колектив, 17 в Тернопільській музичні школі №1 ім. В. Барвінського та 19 в музичній школі №2 ім. м. Вербицького (симфонічний оркестр,духовий оркестр, 2 оркестри народних інструментів, 3 дитячих хори, вокальні ансамблі, фольклорні колективи, ансамбль бандуристів, ансамбль народної музики, естрадні ансамблі, ансамблі скрипалів, естрадний ансамбль викладачів, тріо «Фюжн», струнний дует,ансамбль старовинної музики та ін. Крім цього в галузі працює 2 муніципальні колективи – муніципальний духовий оркестр «Оркестра Волі» та муніципальний Галицький камерний оркестр.

За вказаний період учні музичних та художньої школи приймали участь у Міжнародних, Всеукраїнських та обласних фестивалях та конкурсах, де 5 учнів стали призерами та отримали нагороди ( 4 гран – прі,, І-е місце – 26, ІІ – місце 29, ІІІ-є місце 31 та 5 дипломантів).

Муніципальні колективи брали участь в урочистих церемоніях державних свят та пам’ятних дат, зустрічі делегацій, Всеукраїнської Прощі, в концертних програмах для жителів міста та області.

Творчі колективи ПК «Березіль» беруть активну участь у масових заходах, відповідно до плану роботи управління, клубних та мистецьких установ, надають допомогу в організації заходів для громадських організацій.

В електронній базі управління культури і мистецтв зареєстровано 96 майстрів народної творчості (вишивка, образотворче мистецтво, валяння, вироби з соломи, кераміки, різьба по дереву, іконопис, ляльки – мотанки, бісероплетіння та ін..) які проживають в м. Тернополі та приймають активну участь у проведенні виставок, виставок – ярмарок, майстер – класів на території міста, районних центрах, різноманітних експоиставках України.

Підтримка місцевих культурних діячів, музичних та творчих колективів.

Протягом листопада – грудня 2015 року та 2016 року управління культури і мистецтв продовжувало плідну співпрацю з Національною спілкою письменників України, де проведено ряд заходів в бібліотеках міста, в Українському домі «Перемога», зокрема до дня захисту української мови, 202 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, до дня народження Лесі Українки, І. Франка та ін.. Спільно із Спілкою художників України проводились, зокрема виставки творів образотворчого мистецтва Ярослава Омеляна, Богдана Ткачика, персональна фотовиставка Василя Бурми.

В бібліотечній системі м. Тернополя щомісячно проводяться зустрічі громадськості міста з поетами, письменниками Тернопільської обласної організації Національної спілки письменників України, презентації нових видань, творчі вечори.

У 2016 році в АртГалереї Тернопільської обласної організації Національної Спілки художників організовано персональну виставку творів мистецтва всесвітньо – відомого Тернопільського художника, почесного громадянина міста Івана Марчука, а в Українському домі «Перемога» виставку фото світлин Олега Снітовського про життя і діяльність відомого художника.

Двічі проведено творчі вечори відомої поетеси Лесі Любарської.

Організовано благодійний концерт та виставку літератури тернопільських авторів в підтримку на лікування Богдана Мельничука, Михайла Левицького, тернопільської співачки Світлани Сорочинської.

У травні 2016 року під час літературно – мистецького фестивалю «Ї» організовано ряд зустрічей з письменниками та поетами України та Тернопільщини.

Під час заходів до Дня Міста відкрито 2 знакові таблиці на Алеї Зірок, а саме актору Тернопільського академічного обласного драматичного театру ім.. Т.Г. Шевченка Мирославу Коцюлиму та відомому композитору Андрію Підлужному. З цієї нагоди актори театру презентували уривок з вистави Карпенка Карого «Мартин Боруля», а Андрій Підлужний концертну програму «Вставай, Сонце».

У серпні 2016 року з нагоди 25-річного ювілею від дня створення музичного рок – гурту «Неймлес» організовано презентацію аудіо альбому колективу та концертну програму на Набережній Тернопільського ставу «Ровесники незалежності» з нагоди 25-и річчя Незалежності України.

У вересні проведено ряд зустрічей з письменниками України, Тернополя та області під час Всеукраїнського літературного фестивалю «Бібліофест 2016».

Для організації спільних заходів з молодіжними організаціями постійно надається підтримка у розробці методики їх проведення, підтримка в засобах масової інформації, розміщенні соціальної реклами, озвучення, допомога колективами художньої самодіяльності.

Організовано обмінні творчі поїздки колективів художньої самодіяльності за межі України, зокрема дитячий ансамбль танцю «Сонечко» Палацу культури «Березіль» приймав участь у святі хліба в м. Едьблонг (Польща).Комп’ютеризація бібліотек Тернопільської міської централізованої бібліотечної системи.

Згідно міської «Програми комп'ютеризації публічних бібліотек Тернопільської міської централізованої бібліотечної системи на 2016-2019рр.» у 2016 році виділено кошти в сумі 96 тис. 533 грн. Тернопільською міською централізованою бібліотечною системою придбано комп’ютерну техніку в кількості:

- комп'ютерів з усіма комплектуючими - 7 шт.

- БФП (багато-функціональних пристроїв) – 7 шт.

- копіювач - 1 шт.

У бібліотеках Тернопільської централізованої бібліотечної системи постійно удосконалюються традиційні і впроваджуються нові форми і методи роботи на основі новітніх інформаційних технологій та комп'ютеризації інформаційно-бібліотечних процесів. 11 бібліотек на сьогоднішній день комп'ютеризовані та підключені до мережі Інтернет. В центральній міській бібліотеці, бібліотеці №2 для дорослих, бібліотеці №4 для дорослих, центральній дитячій бібліотеці діють потужні інтернет-центри.

Масові заходи, які відбуваються у бібліотеках, завдяки комп'ютерним технологіям, покращили свій зміст інформаційною насиченістю, інноваційністю, креативністю, різноманіттям форм. Віртуальні екскурсії, онлайн – зустрічі, відео-подорожі, слайд – шоу урізноманітнюють масову роботу.

Загалом, у 2016 році було підготовлено та розроблено 4 повнотекстових сторінки: • Е-урядування / сторінка відображає взаємодію громадян з органами державної влади та органами місцевого самоврядування з метою підвищення ефективності надання державних послуг/;

 • Фотогалерея / сторінка створена на базі Facebook, відображає роботу централізованої бібліотечної системи у світлинах/;

 • Відеогалерея/ сторінка створена на базі Youtube, відображає роботу централізованої бібліотечної системи у відеороликах/;

 • Бібліотечна карта/ сторінка створена у Googl maps, відображає місце знаходження бібліотек Тернопільської міської ЦБС на карті міста/.

У вересні 2016 р. в рамках фестивалю «Бібліофест» відбулось відкриття арт-холу «Тернопіль читає» та першої в Україні бібліотеки-центр «Коронація слова». В поточному році надходження літератури згідно програми «Поповнення бібліотечних фондів Тернопільської міської ЦБС на період 2016-2019 рр.» становило-3569екз. на суму 186 845-тис.грн.
Фінансово – господарська діяльність.

За звітний період 2016 року проведено капітальний ремонт даху Тернопільської міської центральної дитячої бібліотеки на загальну суму – 124997 грн.. • капітальний ремонт покрівлі палацу культури «Березіль» ім.. Леся Курбаса на суму 589 563 грн.;

 • капітальний ремонт даху Будинку культури «Пронятин» на суму 221613 грн.

 • капітальний ремонт туалетних приміщень Тернопільської музичної школи №1 ім. В. Барвінського на загальну суму - 124 990 грн.

 • встановлення нових віконних склопакетів з штукатуренням відкосів в Тернопільській художній школі ім.. М. Бойчука на суму 194 977 грн.

КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя»

- виготовлено проектно-кошторисної документації Реконструкції Пагорбу Слави в Старому парку на суму 58392 грн.

- проведено капітальний ремонт громадського туалету в парку " Національного відродження на суму 326854,00 грн.

- завершені роботи по освітленню парку «Національного відродження» на суму 673117,13 грн.

- проведено реконструкцію пам"ятника " Жертвам Чорнобильської трагедії" на суму 149081,32 грн.

- завершено капітальний ремонт гримерних кімнат Співочого поля на суму 14133 грн.

- виготовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію амфітеатру Співочого поля на суму 100760 грн.

- встановлено лавки в парку «Національного відродження» паралельно до проспекту С.Бандери на суму 30030 грн.

- облаштуванго зону барбекю в парку «Здоров?я» на суму 118870 грн.

- облаштувано велодоріжку в парку «Здоров?я» на суму 437384,0 грн.


Начальник управління

культури і мистецтв О.І.Смик

Заступник міського голови Л.О.Бицюра

Міський голова С.В. Надал

1058 Т.С.Корчак

Про роботу управління економіки, промисловості та праці

Заслухавши звіт начальника управління економіки, промисловості та праці Корчак Тетяни Станіславівни, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

Звіт начальника управління економіки, промисловості та праці Корчак Тетяни Станіславівни про роботу управління економіки, промисловості та праці взяти до відома, згідно з додатком (додається).Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   29

Схожі:

Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» iconПро місцеве самоврядування в Україні
Котовської міської ради з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики, керуючись...
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» iconКонкурсі «Вінниччина регіон успішних людей»
Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст ст. 10, 33-1 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»...
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» iconРішення №262 Від 5. 10. 2016 р. 10 сесії скликання
Керуючись ст ст. 26, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» iconРішення № Проект від 31 січня 2017 року м. Вашківці Про попередній розгляд Статуту Вашківецької отг
З метою врахування історичних, національно-культурних, соціально-економічних та інших особливостей здійснення місцевого самоврядування,...
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» iconРозпорядження від 17 лютого 2014 р. №25 м. Знам’янка Про організацію та проведення міського фестивалю танцю «Барвінковий феєрверк»
Тараса Григоровича Шевченка, керуючись статтею 42 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» iconРішення тридцять восьмої (позачергової) сесії шостого скликання
Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, заслухавши інформацію міського голови Рябоконя О. П. щодо облаштування скверу...
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» iconДо рішення міської ради від 10 серпня 2006року
Про затвердження персонального складу постійних комісій міської ради Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка