Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/7
Дата конвертації16.03.2018
Розмір0,93 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7


ЗАСІДАННЯ ЧЕТВЕРТЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

14 вересня 2006 року, 10.00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України МОРОЗ О.О.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!

Я прошу депутатів зайняти свої місця і підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”, проводиться реєстрація.


10:01:19

Зареєструвалося -409

Ранкове засідання оголошується відкритим.

Я звертаюся до депутатів усіх, давайте привітаємо з днем народження народного депутата України Кілінкарова Спірідона Павловича (Оплески). Побажаємо йому здоров'я, натхнення у законотворчій діяльності і громадській роботі.

Роблю оголошення такого змісту: вчора трапився в сесійному залі конфлікт, я так розумію, непорозуміння поміж депутатами. Я прийняв сьогодні керівництво „Блоку Юлії Тимошенко”, фракції. Вона звернулися з пропозицією на основі 48 статті Регламенту з'ясувати додатково питання, пов'язані з прийняттям постанови про створення тимчасової спеціальної комісії. Я роблю таке доручення Регламентному комітету, профільному, це передбачено Регламентом. Він розставить крапки над „і” і ми ще раз це питання заслухаємо тут у сесійному залі.

Дальше. У вас порядок денний на руках. Ви його знаєте. Тому приступаємо до розгляду питань по порядку денному.

13 вересня 2006 року, цебто вчора, Центральна виборча комісія зареєструвала народних депутатів України, обраних 26 березня 2006 року в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, включених до виборчого списку Партії регіонів і до інших політичних партій.

Тому треба зараз прийняти присягу цих народних депутатів, щоб вони могли приступити до виконання своїх обов'язків. Тому я по списку цьому і називаю. Від Партії регіонів: Демидка Володимира Миколайовича. Будь ласка, на трибуну парламенту. (Оплески) Будь ласка, будь ласка, скоріше.


ДЕМИДКО В.М.

Присягаю на вірність Україні. Зобов`язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов`язки в інтересах усіх співвітчизників. Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую вам. Привітаємо його. (О п л е с к и)

Запрошується до складення присяги на трибуну народний депутат Бичков Сергій Анатолійович. Це від Блоку "Наша Україна".


БИЧКОВ С.А.

Я, народний депутат України Бичков Сергій Анатолійович, присягаю на вірність Україні. Зобов`язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов`язки в інтересах усіх співвітчизників.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Вітаємо. (О п л е с к и)

До складення присяги на трибуну запрошується народний депутат України Богачук Василь Степанович від фракції соціалістів.

Вірніше, тут треба говорити „від Партії соціалістів”, Соціалістичної партії України.
БОГАЧУК В.С.

Я, народний депутат України Богачук Василь Степанович, присягаю на вірність Україні. Зобов`язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі. (О п л е с к и)

Запрошується на трибуну для складання присяги народний депутат України Демидко Володимир, а, вибачте, він вже був. Демчишин Василь Васильович, від Партії „Регіонів” представник. За ним Зубко.


ДЕМЧИШИН В.В.

Я, народний депутат України Демчишин Василь Васильович, присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Привітаємо. (О п л е с к и)

На трибуну запрошується народний депутат Зубко Юрій Григорович від Соціалістичної партії України. За ним Літвінов.


ЗУБКО Ю.Г.

Я, народний депутат України Зубко Юрій Григорович, присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників. Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Вітаю вас. (О п л е с к и)

Запрошується на трибуну для складення присяги народний депутат України Літвінов Володимир Григорович. За ним Митрошкін.


ЛІТВІНОВ В.Г.

Я, народний депутат України Літвінов Володимир Григорович, присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про блага Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватись Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язків інтересах усіх співвітчизників. Дякую. (О п л е с к и )


ГОЛОВУЮЧИЙ. На трибуну запрошується народний депутат Мітрошкін Ігор Олександрович для складання присяги, за ним Розганяєв, від Партії регіонів.
МІТРОШКІН І.О.

Я, народний депутат України Мітрошкін Ігор Олександрович, присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про блага Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватись Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язків інтересах усіх співвітчизників. Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Вітаю вас. (О п л е с к и)

На трибуну запрошується народний депутат Розганяєв Михайло Васильович від Партії регіонів. За ним - Савосін.


РОЗГАНЯЄВ М. В.

Я, народний депутат України Розганяєв Михайло Васильович, присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про блага Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватись Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язкі в інтересах усіх співвітчизників. Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі. (О п л е с к и )

На трибуну запрошується народний депутат України Савосін Геннадій Анатолійович від Соціалістичної партії України для складання присяги.


САВОСІН Г.А. Я, народний депутат України Савосін Геннадій Анатолійович, присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про блага Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватись Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі. (О п л е с к и)

На трибуну запрошується народний депутат Фалько Володимир Іванович від Партії регіонів України для складення присяги. За ним Якименко.


ФАЛЬКО В.І.

Я, народний депутат України, Фалько Володимир Іванович, присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітеті незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.

Дякую, шановні друзі. (О п л е с к и)
ГОЛОВУЮЧИЙ. Для складення присяги на трибуну запрошується народний депутат України Якименко Микола Євгенійович, представник Партії регіонів.
ЯКИМЕНКО М.Є.

Я, народний депутат України, Якименко Микола Євгенійович, присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітеті незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників.

Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі. (О п л е с к и)

Шановні депутати! Я би хотів, аби ми всі привітали своїх колег з тим, що вони вступають на посаду народних депутатів. Побажаємо їм, і всім нам, дружної роботи, порозуміння і успіхів у законодавчій діяльності. Вітаємо їх.

Давайте аплодисментами висловимо повагу нашим новим колегам.

(О п л е с к и) Спасибі.

Розглядається питання по припинення повноважень народного депутата України Зварича Романа Михайловича. Доповідає голова Комітету з питань Регламенту Олександр Сергійович Єфремов, прошу.

Я перед тим, хочу сказати два слова. Прошу хвилинку уваги. Роман Михайлович, як ви пам’ятаєте, пізніше інших написав заяву. Тому що він говорив, є політична ситуація, я повинен переконаний бути в тому, що коаліція буде створена і що він має підтримку в роботі у складі Кабінету Міністрів. Гарантії такі він одержав і в розмові з Прем'єр-міністром, і я розумію, що і Президент підтримує таку пропозицію. Тому він відразу написав заяву позавчора і комітет її розглянув. Олександр Сергійович доповідає.


10:14:07

ЄФРЕМОВ О.С.

Шановний Олександре Олександровичу, шановні народні депутати, Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України 13 вересня на засіданні розглянув заяву народного депутата України Зварича Романа Михайловича, який Верховною Радою України призначений міністром юстиції України, про дострокове припинення повноважень народного депутата.

На підставі пункту першого частини другої статті 81-ї Конституції України та статті 4-ї Закон України "Про статус народного депутата України” комітет прийняв рішення підтримати заяву та вніс відповідний проект постанови про дострокове припинення народного депутата України повноважень Зварича Романа Михайловича.

Комітет просить підтримати.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Немає заперечень?

Я ставлю на голосування проект постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Зварича Романа Михайловича. Будь ласка, визначайтеся.


10:16:01

За-371


Рішення прийнято. Спасибі вам.

Розглядається проект постанови про призначення Прутника головою Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення. Доповідає Шевченко Андрій Віталійович, голова Комітету з питань свободи слова.


10:16:34

ШЕВЧЕНКО А.В.

Доброго ранку, шановні колеги! Комітет з питань свободи слова та інформації рекомендує Верховній Раді підтримати кандидатуру Едуарда Прутника, хоча, скажу, що голосування, рішення не було одноголосним. Результат голосування у комітеті – 9 голосів „за”, 2 голосів утрималося.

Що було предметом обговорення, коли ми вчора зустрічалися з Едуардом, ми говорили про те, що перед новим головою Держтелерадіо буде вибір, чи комітет стане штабом по створенню суспільного мовлення, чи комітет може виявитися кришею для дерибану державних та телерадіокомпаній. Ці питання ми ставили кандидату і наш колега Едуард Прутник, він запевнив, що буде підтримувати ідею суспільного мовлення, буде підтримувати ідею роздержавлення мас-медіа. І він висловив готовність підтримати мораторій на приватизацію чи оренду державних телерадіокомпаній.

Отже комітет пропонує затвердити Едуарда Прутника на цій посаді і сподівається, що Держтелерадіо надалі працюватиме чесно і ефективно.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Сідайте, будь ласка. Запитань нема. Хвилиночку, є запитання. Одну хвилиночку. У вас є запитання, я бачу, до доповідача. Крім Романа Безсмертного нема інших, тому, будь ласка, Роман Петрович, задавайте питання.
10:17:51

БЕЗСМЕРТНИЙ Р.П.

Безсмертний, „Наша Україна”.

Шановний Олександр Олександровичу, шановний Андрію Віталійовичу, як ви віднесетесь до такої пропозиції, щоб і це кадрове рішення, і наступні, які ми зараз дискутуємо, не реалізовувати в силу того, що іде діалог по формуванню коаліції для того, щоб ми ту хрупку рівновагу, яка склалася, зараз не руйнувати.

Справа в тому, що на питання, чи погоджувалося це в коаліції, ви відповідь не дасте, а відтак це буде означати, що вже з завтрашнього дня до кандидата будуть претензії пред’являти і прихильники, і опоненти. Таким чином, ми не даємо відповідь на питання стабільності роботи ні комітету, ні Національного телебачення, радіомовлення. Чому? Тому що ви самі підняли проблему про те, що на комітеті дискутувалося питання стосовно концепції розвитку, але в жодному документі коаліції відповіді на це немає. Дякую.
ШЕВЧЕНКО А.В. Я скажу так, що формування коаліції, тим більше, широких коаліцій, не є предметом відання Комітету з питань свободи слова та інформації. Депутати поставили всі запитання, які у них були, отримали відповіді і були задоволені цими відповідями. Тому комітет не бачить підстав для того, щоб відкладати це рішення. Я думаю, що все інше – це політичне рішення залу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі, сідайте, будь ласка.

Едуард Прутник запрошується на трибуну. Я думаю, ми не будемо питати його біографію, його обрали депутатом і документи про нього у вас є на руках, а якщо якісь запитання до нього, є запитання? Запишіться на запитання, п’ять хвилин, прошу. Прошу, Стоян.


10:19:51

СТОЯН О.М.

Олександр Стоян, Партія регіонів. Ми вас знаємо, як професіонала, знаємо, що ви володієте тим предметом, про який йде мова, але мене що цікавить? Я скажу так, працівники медіа не дуже соціально захищені, там є у них своя окрема профспілка, вони там працюють, але низький рівень оплати праці. Не багато людей отримує путівок, більше того, ми знаємо, що є і проблеми, пов’язані з тим, що вони не захищені, я би так сказав, політично. Чи зможете ви так зробити, щоб питання, які соціальні, тобто забезпечення житлом, щоб ці питання ви вирішували. Перш за все, щоб журналіст був незалежний від тієї чи іншої політичної сили, в тому числі і нашої політичної сили, яку ви представляєте. Дякую.
ПРУТНІК Е.А. Незалежність журналіста – це прагнення, мабуть, всієї держави і тих людей, хто знаходиться в цій залі. А з приводу захищеності соціальної, тим паче, ми плануємо створити Національну спілку телевізійників і радійників, і відпрацювати всі питання.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Чорновіл.
10:20:58

ЧОРНОВІЛ Т.В.

Едуард Анатолійович, я напевно, все-таки, не стільки питання скільки побажання висловлю. Перше, дійсно, бути успішно обраним. Друге, щоб нормально йшла робота, щоб менше було проблем. І третє – ви в журналістській сфері, особливо, стосовно державних засобів масової інформації на сьогоднішній день ще є деякі соціальні серйозні перекоси, коли цілий ряд працівників, які можуть бути віднесені до творчих, а також ті, які виконують технічні функції, але зав’язані в творчому процесі, позбавлені цілого ряду соціальних гарантій, які існують для творчих працівників в журналістиці.

Я висловлюю це побажання і надіюся, що ці диспропорції ви допоможете зняти, щоб ці люди могли дійсно зосереджувати всю свою увагу на творчому процесі і не відволікатися на дуже складні соціальні проблеми. Дякую.


ПРУТНИК Е.А. Я дуже вам вдячний і хочу сказати, що ми всі ці питання розуміємо і будемо разом з вами відпрацьовувати. На наш погляд, то як ми бачимо зараз цю проблему, потребує зміни десь 10 законів. І потрібно десь порядку 15-17 постанов Кабміну для того, щоб ми йшли в цьому руслі і виконували ці поставлені задачі.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Сухий.
10:22:15

СУХИЙ Я.М.

Дякую, Ярослав Сухий, Запоріжжя Партія регіонів.

Шановний Едуарде Анатолійовичу! Якби ми не говорили про політичну складову вашої посади, на першому місці, безумовно, буде виконання чесно конкретно професійних ваших обов’язків. Зараз ми з вами ведемо розмову, йде сесія і вона в переважній мірі слухається людьми, які її слухають по так званому провідному радіо. Це радіотрансляційні точки в районних центрах, селах наших, там люди в основному мають інформацію, яка їм в край необхідна, з огляду на розвиток політичної системи нашого суспільства.

То, перше питання моє таке, яка перспектива подальшого розвитку цього провідного радіотрансляційної мережі, яка на Україні сьогодні переживає нелегкі часи.

І, друге питання так би мовити яке виходить з цього більш загальне. В цілому ваша майбутня політика стосовно зміцнення матеріально-технічної бази, телерадіокомунікаційної мережі нашої держави. Дякую.


ПРУТНИК Е.А. Дякую за запитання.

Можливо так, що ми тут збігаємося в поглядах по проводовому радіо. Але мене більше турбує в проводовому радіо, крім того, що слухачі через нього слухають нашу сесію, чи ще щось, що це є десь застереженням по національній безпеці. Не дай Бог, якесь техногенне чи ще якесь суттєве змінення, ми не маємо інструменту, щоб оповістити населення держави. Це дуже важливе питання і в один із десяти законів це питання записане, тому що при будівництві нових висоток повинні бути радіоточки.

Матеріально-технічне – це само собою. Але тут стосується і бюджету, і обласних бюджетів, і Державного бюджету, тут багато питань існує на сьогоднішній день. Але по суспільному мовленню ми розглядали, ми з Андрієм спілкувалися, тобто є декілька варіантів суспільного мовлення на базі обласних державних телерадіокомпаній, чи ще якісь варіанти. Тому ми працюємо з цим питанням і безумовно, ми будемо спілкуватися і я доповім.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Добре. Курпіль.
10:24:35

КУРПІЛЬ С.В.

Прошу передати слово Яворівському.

10:24:40


ЯВОРІВСЬКИЙ В.О.

Шановний пане кандидат на посаду голови комітету, я дуже шкодую, що з вашим переходом на іншу посаду, а я переконаний, що за вас проголосують, оголиться крило журналістське регіонів і журналіст Калашников буде дуже позбавлений без вас.

Питання моє таке. Ви знаєте, в якому жалюгідному стані сьогодні перебуває Українське книговидавництво. Я мушу сьогодні сказати про те, що ті величезні гроші, які виділяються через ваш комітет, фактично ділилися за ширмою і Спілка письменників, видавництва Спілки письменників ні копійки цих коштів не отримувало.

Скажіть, будь ласка, ви готові зламати цю ганебну просто традицію і зробити цей процес відкритим і абсолютно зрозумілим і для письменників, і для українського суспільства.


ПРУТНИК Е.А. Я хочу сказати, те, що мені, наприклад, це само собою, але мені дуже неприємно, коли я узнав, що в Держкомітеті, куди я пропонуюсь, є книжкове хранилище, де 80 років зберігаються, на протязі 80 років зберігається кожна книжка, яка видавалась на Україні, кожна. І в яких умовах це зберігається, і по своєму потенціалу це більше, ніж бібліотека Вернадського.

И я считаю, что очень неправильно, что этот потенциал не используется в общественном положении. А книгоиздание, безусловно, мы исправим эту позицию.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, сідайте. Спасибі, сідайте на місце.

Я звертаюся, є бажаючі висловитися. Я бачу, запитання були. Висловлювання. Можна ставити на голосування? Я ставлю на голосування кандидатуру Прутнікова, Прутніка Едуарда Анатолійовича як кандидата на посаду Голови Державного комітету. Проект постанови у вас на руках. Ставлю на голосування.


10:26:58

За-244


Рішення прийнято. Привітаймо Едуарда Анатолійовича і побажаємо йому, щоб всі ті пропозиції, котрі висловлювались тут у залі, були реалізовані з його допомогою, або з його участю. По фракціях, будь ласка, обнародуйте.

За проголосували 179 – Партія регіонів, Блок Тимошенко – 17, „Наша Україна” – 2, СПУ – 25, комуністів – 21. Рішення прийнято, спасибі.


Засідання веде МАРТИНЮК А.І.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, продовжуємо розгляд питання. Я поясню результати голосування. На жаль, ще не всі народні депутати, які тільки що стали народними депутатами, отримали карточки для голосувань, тому і відповідно такі цифри результатів голосування.

Переходимо до розгляду 12 проектів постанов, дванадцяти проектів постанов, пов’язаних із змінами, внесенням змін до Постанови Верховної Ради України про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України 5-го скликання та обрання голови, першого заступника, заступника голови та секретаря Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації. В такому порядку ми і будемо слухати авторів законодавчої ініціативи.

Законопроект за номером 1159-1 доповідає Єфремов, будь ласка, Олександр Сергійович.
10:28:40

ЄФРЕМОВ О.С.

Шановний Адаме Івановичу, шановні народні депутати!

На засіданні комітету був розглянутий проект постанови, реєстровий номер 1159-11 щодо зміни в складі комітетів. Пропонується обрати таких народних депутатів України в членів депутатської фракції Партії регіонів: Макеєнко Володимира Володимировича - головою Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, увільнивши його від обов’язків заступника голови комітету. Костусєва Олексія Олексійовича - заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Заца Олександра Вікторовича - першим заступником голови Комітету Верховної Ради України.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Олександре Сергійовичу, вибачте, який ви проект постанови доповідаєте?

Я надав вам по проекту 1159-1. Це обрати Матвійчука до екології, увільнивши його від обов’язків члена Комітету євроінтеграції. Поки ви шукаєте, шановні колеги, давайте порадимось. Ми будемо голосувати кожну і обговорювати кожну постанову окремо, чи обговоримо разом? Ні, голосуватимемо кожну пожну постанову окремо – це поза сумнівом. Але чи будемо обговорювати кожну постанову окремо чи всі разом?


ІЗ ЗАЛУ. Разом.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Разом, так? Окремо?

Так, хто за те, вибачте, хто за те, щоб усі постанови, щоб усі постанови, а це абсолютно не суперечить, бо це одне питання Регламенту обговорювати спільно, прошу проголосувати.


10:30:29

За-250


Рішення прийнято.

Тепер, будь ласка, запишіться на обговорення питання. Спочатку іде запис від фракцій. Записуємося від фракції, а потім від народних депутатів. Будь ласка, висвітіть. Записалися три народних депутатів від фракцій, а зараз іде запис на виступ від депутатів незалежно від того, до якої фракції він належить. Таким чином, три від фракцій – 9 хвилин і незалежно від приналежності до фракцій – 15. На обговорення відведемо 24 хвилини.

Будь ласка, Олександре Сергійовичу, 1159-1.
10:31:47

ЄФРЕМОВ О.С.

До комітету надійшла заява народного депутата Матвійчука Едуарда Олексійовича про відкликання своєї попередньої заяви.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Тобто за 1159-1 відкликана заява.
ЄФРЕМОВ О.С. Відкликана заява.
ГОЛОВУЮЧИЙ. І комітет підтримав?
ЄФРЕМОВ О.С. Підтримав.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую.

Будь ласка, законопроект 1159-2, Олександре Сергійовичу.


ЄФРЕМОВ О.С. Я просив би по фамилиям, потому что у меня в разбросанном состоянии.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Це з приводу Бурлакова.
ЄФРЕМОВ О.С. Бурлакова Павла Миколайовича про обрання його до складу Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації проект постанови 1159 комітет підтримав.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Добре. Дякую.
ЄФРЕМОВ О.С. 1159-3. Дарда Олександр Панасович. Про обрання членом Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політик, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, увільнивши від обов’язків члена Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Квота є, комітет підтримав.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, тире 4 по Руднику.
ЄФРЕМОВ О.С. По Руднику є дві постанови – 1159-4, він відкликав свою заяву, і є друга його заява про обрання членом Комітету Верховної Ради України з питань…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Вибачте, яка, яка постанова друга? Який номер?
ЄФРЕМОВ О.С. Вона по заяві йде.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Тобто він відкликав цю.
ЄФРЕМОВ О.С. Він відкликав попередню заяву і вніс наступну заяву. І розглянуто на комітеті по заяві.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Заява про що? До якого комітету?
ЄФРЕМОВ О.С. Про обрання членом Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку, увільнивши від обов'язків члена з Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності. Квоти немає, комітет не підтримав, депутат настоюю розглянути в Верховній Раді це питання.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Добре, ясно. 1159-5 з приводу Табачника.
ЄФРЕМОВ О.С. Табачнік Яків Піневич про обрання членом Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, увільнивши від обов'язків першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Квоти немає, комітет не підтримав. Депутат Також наполягає на розгляді в залі.

Каталог: zakon -> skl5 -> 2session -> STENOGR -> DOC
DOC -> Засідання сорок четверте сесійний зал Верховної Ради України
DOC -> Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України
DOC -> Засідання тридцять сьоме сесійний зал Верховної Ради України
DOC -> Закон України "Про внесення змін до статті 21 Основ законодавства України про культуру" з пропозиціями Президента. І доповідає з цього приводу Юрій Богданович Ключковський від Президента. Прошу. Ключковський ю. Б
DOC -> Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України
DOC -> Шановний Олександрович, шановні народні депутати! Дозвольте вам доповісти закон


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Прошу депутатів підготуватися до реєстрації. Проходить поіменна реєстрація, будь ласка
Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати І гості Верховної Ради України!
Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим
Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...
Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сімнадцяте сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги підготуватися до...
Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради, представники засобів масової інформації!...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка