Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/4
Дата конвертації23.07.2017
Розмір0,59 Mb.
  1   2   3   4

ЗАСІДАННЯ ДЕСЯТЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

20 березня 2008 року, 16:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України ЯЦЕНЮК А.П.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні народні депутати, прошу реєструватися.

16:05:04


За – 427

В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим.

Колеги, ми закінчили розгляд питання щодо Капацин Надії Василівни. На превеликий жаль, ми його так толком і не закінчили, тому що ми фактично відхилили цю кандидатуру. Я прошу далі, по інших прізвищах, Сергію Васильовичу, визначатися і приймемо остаточне рішення.

2026 постанова.


16:06:13

КІВАЛОВ С.В.

Дякую, Арсенію Петровичу.

Шановні народні депутати, мушу пояснити стосовно технічної помилки у попередній частині мого виступу. Учора, 19 березня, Комітет з питань правосуддя затвердив проект постанови 2026-7 ............ питання обрання безстроково суддів Ленінського районного суду Автономної Республіки Крим Українець Лесі Іванівни і судді Жовтневого райсуду міста Харкова Федюшина Миколи Володимировича було відкладено. Відповідні прізвища цих суддів було викреслено з проекту постанови, який щойно винесений на розгляд із згаданим народним депутатом.

Підкреслюю, офіційно поданий Верховній Раді і вам, шановні народні депутати, на голосування проект постанови повністю відповідає волі і рішенню комітету. Разом з тим, у своєму виступі я припустився помилки: згадав серед інших прізвищ суддів Українець і Федюшина. Оскільки працівник, який друкував на комп’ютері текст мого виступу, не звернув уваги на виправлення, яким ці два прізвища було виключено.

Прошу вибачення за цю неприємність, і прошу вважати інцидент вичерпаним. Жодних порушень закону не було.

Шановні народні депутати, постанова 2026-2.
ГОЛОВУЮЧИЙ. У нас декілька прізвищ там. Чорненька Ірина Кузьмінічна.
КІВАЛОВ С.В. Чорненька Ірина Кузьмінічна.
ГОЛОВУЮЧИЙ. І Гриняк Богдан Павлович.
КІВАЛОВ С.В. І Гриняк Богдан Павлович.
ГОЛОВУЮЧИЙ. І Смородінова Ольга Григорівна.
КІВАЛОВ С.В. Смородінова Ольга Григорівна

Шановний Арсенію Петровичу, шановні колеги, я прошу, давайте на наступному тижні ми ще розглянемо на засіданні комітету і винесемо в зал ці прізвища.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, колега Чечетов. Михайло Васильович, вам увімкнули мікрофон.
16:07:41

ЧЕЧЕТОВ М.В.

Уважаемый Арсений Петрович, уважаемый Сергей Васильевич, там по Черненькой недоразумение просто, там ошибочно. Поэтому просьба считать, что там все нормально, там ошибка просто произошла.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Бачите, як у нас легко, ошибочка проізошла. Спочатку людину заклеймили позором, а потім – ошибочка проізошла.

Депутат Забзалюк, будь ласка.


16:08:17

ЗАБЗАЛЮК Р.О.

Алло. Арсенію Петровичу, я вибачаюсь.

Арсенію Петровичу, по Смородіновій. Тут знаходяться депутати з різних фракцій, але які представляють Миколаївську область. Висунуті, скажемо так, зауваження в її сторону просто нас смішать. Ми вважаємо, потрібно зараз підняти питання і проголосувати про прийняття позитивного рішення, будь ласка.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Це з приводу Смородінової ви?
КІВАЛОВ С.В. Ні Чорненьку.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Депутат Комар.
16:09:02

КОМАР М.С.

Шановні колеги, я вже доповідав, що я з’ясовував це питання і з головою комітету, і з виборцями, які зверталися з цього приводу. У нас був час і, подивившись на все це, я знімаю своє застереження і пропоную проголосувати за Черненьку Ірину Кузьмінічну. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Так. Шановні колеги, можна тепер повернутися в лоно постанови? Ми вилучили з вами Чорненьку Ірину Кузьмінічну. Чи є заперечення проти обрання безстроково Чорненької Ірини Кузьмінічни.
КІВАЛОВ С.В. Немає.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Немає цих заперечень?

Я ставлю на голосування питання про обрання Чорненької Ірини Кузьмінічни, місцевий господарський суд Донецької області, суддею безстроково. Прошу голосувати.


16:10:10

За – 403

Рішення прийнято.

Вітаємо, Ірина Кузьмінічна. Справедливість є, і ми її вибороли.

Гриняка Богдана Павловича. Щодо Гриняка Богдана Павловича чи є заперечення в залі - судді місцевого господарського суду Івано-Франківської області Гриняка Богдана Павловича? Нема?

Шановні народні депутати, ставлю на голосування питання щодо обрання на посаду судді безстроково судді Господарського суду Івано-Франківської області Гриняка Богдана Павловича. Прошу голосувати.


16:11:07

За – 409


Шановні народні депутати, чи є заперечення щодо обрання безстроково судді Миколаївської області, Господарський суд Миколаївської області, Смородінову Ольгу Григорівну? Чи є в залі заперечення? Депутат Лук’янов підняв руку, є заперечення.

Будь ласка, колезі Лук’янову слово.


16:11:28

ЛУК’ЯНОВ В.В.

До мене звернулися виборці з заявами про те, що є зауваження до роботи судді Смородінової. Прохання вивчити ці зауваження на засіданні комісії.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Комітету.
ЛУК’ЯНОВ В.В. Комітету.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Сергій Васильович, ваша позиція.
КІВАЛОВ С.В. Я думаю, что нужно перенести на наступне засідання Верховної Ради. Мы за неделю зьясуем и на наступний…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Василь Васильович Онопенко, ваша позиція. Василь Васильович, ваша позиція щодо призначення судді, обрання судді Смородінової Ольги Григорівни, Миколаївська область, на безстроковий.
ОНОПЕНКО В.В.

Арсеній Петрович, я хочу сказати і це, можливо, прозвучить дивним: ні голова Верховного суду, ні Верховний суд не має жодного відношення до призначення, до суддів спеціалізованих судів, тобто адміністративних і господарських. Але, з точки зору мого бачення, оскільки немає серйозних якихось заперечень проти судді, я би рекомендував вам підтримати кандидатуру на посаду судді.


ГОЛОВУЮЧИЙ. У нас є голова Вищого господарського суду. Давайте запросимо голову Вищого господарського суду до мікрофону. Зараз я дам депутату…
ДЕМЧЕНКО С.Ф.

Шановні народні депутати, перша за все, я дякую голові Верховного суду за підтримку.

Якщо народні депутати вважають за необхідне додатково вивчити цю кандидатуру на предмет якості її роботи, то ми не заперечуємо. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую, Сергій Федорович.

Прошу. Прізвище? Депутат Матвєєв.


16:13:09

МАТВЄЄВ В.Й.

Матвеев, фракция Компартии Украины, Николаевская область.

Вы понимаете, можно к любому сегодня судье предъявить любые претензии, при этом взять их и не обосновать.

Я хотел бы, чтобы вот тот депутат, который имеет претензии к конкретному судье Смородиновой, чтобы он назвал, какие претензии же есть. Потому что просто заявления любых граждан могут быть, ну, оттянуть это дело, решение этого вопроса на несколько лет. Поэтому я предлагаю так: или пусть назовет, какие есть претензии, или эти претензии снять.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Депутат Портнов.
16:13:54

ПОРТНОВ А.В.

Дякую. Народний депутат Портнов, "Блок Юлії Тимошенко".

Шановні народні депутати, мене взагалі дивує практика, коли якийсь народний депутат, не розуміючи суті питання, підіймається і робить зауваження щодо діяльності судді, не надаючи до цього документи відповідні підтверджуючі на засідання відповідного профільного комітету, це перше.

І друге, мене зараз здивувала позиція голови Вищого господарського суду Демченко. Ви знаєте, Сергій Федорович, ви повинні захищати своїх суддів, якщо для цього, для їх звинувачення нема підстав. Ви встаєте і кажете, що можна відкидати питання і так далі.

Ми пропонуємо підтримати цю суддю.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги! Забзалюк останній.

Колеги, ну, ми повторюємося. Будь ласка.


16:14:48

ЗАБЗАЛЮК Р.О.

Ми все-таки наполягаємо, щоб зараз підтримати цю кандидатуру і винести на голосування.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Добре. Дякую.

Я просив би депутата Лук’янова озвучити суть скарги: хто, які прізвища, хто подав скаргу і на який предмет?


16:15:03

ЛУК’ЯНОВ В.В.

Арсеній Петрович, спеціально для вас я хочу сказати: коли ми беремо кандидатуру якогось судді, стосовно якого є скарги, і починаємо протягувати сюди, знаючи, яка ситуація з корупцією в судовій гілці влади, то ми робимо тим самим дуже злу послугу і Україні, і українському народу і судочинству, коли ми робимо все, щоб протягнути кандидатуру.

Більш того, я наполягаю, що заяви громадян будуть передані в комітет, їх треба вивчити, і якщо немає підстав, то проголосувати і ми підтримаємо цю кандидатуру. Якщо є зауваження слушні, то цю кандидатуру треба буде відхиляти. Можемо спробувати зараз, і давайте спалимо суддю.

Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Я запитував колегу Лук’янова на предмет конкретних прізвищ, скарг і по якому факту, тому що це нам треба для протоколу це, для стенограми. На жаль, цього не відбулося.

З огляду на це я ставлю на голосування про обрання безстроково суддею місцевого господарського суду Миколаївської області Смородінову Ольгу Григорівну.

Шановні колеги, голосуємо.
16:16:34

За – 247.

Рішення прийнято.

Прошу показати по фракціям.

2026-3. В нас декілька кандидатур, які вилучені з прийнятої постанови: Горбенко Катерина Опанасівна, Донецький апеляційний адміністративний суд. Хто з народних депутатів заперечував проти цієї кандидатури? Її не було просто.
КІВАЛОВ С.В. Арсеній Петрович, вона не з’явилася.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Так, Сергій Васильович, не було, так?
КІВАЛОВ С.В. Так.

Київський апеляційний адміністративний суд Зайцев Михайло Петрович.

Хто заперечував з колег народних депутатів проти призначення Зайцева? Колега Ляшко, будь ласка.
16:17:19

ЛЯШКО О.В.

Олег Ляшко, "Блок Юлії Тимошенко".

Шановний Арсеній Петрович! На відміну від наших колег, які валять незаслужено суддів і не можуть показати жодного матеріалу, я ось вам демонструю матеріали щодо Зайцева Михайла Петровича, де скарги людей на… Михайло Петрович працює головою Бершадського районного суду Вінницької області і багато тут скарг.

Він у перерві... ми з ним спілкувалися. Він до мене підійшов і це добре, що так сталося, що ми з ним поспілкувалися. І він переконує, що це не відповідає дійсності. Я вважаю, що потрібно відкласти розгляд питання пана Зайцева, хай комітет ще раз розгляне і визначиться з приводу тих скарг, які є. Бо там мова йде і про зловживання щодо із землею і щодо нерухомістю, і маса і навіть публікації у пресі були і в центральній, і в місцевій з цього приводу…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Тобто, ви не знімаєте свої заперечення проти цієї кандидатури? І у вас є матеріали? У вас є матеріали.

Будь ласка, прошу увімкнути мікрофон колезі Сулковському.


16:18:45

СУЛКОВСЬКИЙ П.Г.

Шановні колеги! Арсеній Петрович! Я підтримую, дійсно, попереднього виступаючого, тільки узнали із Вінницької області, що вчора комітет розглядав кандидатуру цю, сьогодні десь 18 чоловік приїжджали під парламент і просили, ми виходи три народні депутати – я, Сафіулін і Ларін. І ми вислухали, і от нам залишили скаргу, і тут серйозні зловживання, написані, викладені у письмовій формі. Тому я також підтримую попереднього виступаючого, і вважаю, що тут, якраз до нас люди написали, ми будемо обов’язково розглядати з участю народних депутатів цю скаргу. І я думаю, що наступне засідання буде мати реальні факти, що робити з цим кандидатом надалі. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Колеги, чи можу я вам запропонувати відкласти розгляд кандидатури щодо Зайцева Михайла Петровича до моменту розгляду комітетом. На голосування можна не ставити з вашого дозволу? Дякую.

Серкіза Віктор Григорович. Бабурін депутат, будь ласка. Ввімкніть мікрофон колезі Бабуріну.


16:20:06

БАБУРІН О.В.

Бабурин, фракция коммунистов. Запорожье.

Буду говорить сухим языком цифр. С 1993 года, когда суды хозяйственные в Запорожье возглавляли разные люди, у товарища Серкиза семнадцать случаев наказаний, то есть, наказов председателя суда. За последние четыре года, 2004-2006-й, 121 решение, которое принимал судья, отменены или изменены. В 2006 году, группа народных депутатов от разных фракций, в том числе, и Трофименка с «Нашей Украины», Онищук, Бабурин, подали заявление в коалиционную комиссию судей господарських судів. Вот эта комиссия приняла решение о том, чтобы господина Суркиса, застосувати до нього положення кваліфікації.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Дайте завершити.
16:21:19

БАБУРІН О.В. Квалификационного класса судьи со второй на третью. Я могу привести еще пример, когда 36 решений, принятые этим судьей, отменены Высшим хозяйственным судом. Причем, это касалось решений по искам Фонда социального захисту інвалідів, про стягнення штрафних санкцій за незайняття інвалідами робочих місць. Вот я охарактеризовал сухие цифры.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Я прошу закруглятися.

Ярослав Сухий, будь ласка.


16:21:55

СУХИЙ Я.М.

Шановні колеги! Ярослав Сухий, місто Запоріжжя, Партія регіонів.

Я прошу звернути увагу, зараз відбувається те, про що нам казав колега Андрій Портнов. Це негідна практика. Суддя Серкіз Віктор Григорович один з цих мужніх суддів Запорізького апеляційного господарського суду, які відкрито виступив проти авторитарних, протиправних, на їх думку, дій голови суду Федорова. Зараз, от вдумайтесь, що відбулося! Після того, як Серкіз пройшов усі погодження, юрист Федоров розповсюджує на нього компромат тут в сесійному залі. Він не тільки БЮТу передав, комуністам, він і нам передав і "Блоку Литвина", і "Нашій Україні". Це підло в спину людина, котра йде з цього суду, переходить на іншу роботу. Я не думаю, що Верховна Рада України повинна виконувати роль якогось посіпаки і розправлятися нашими руками з мужнім чоловіком.

Я прошу підтримати цю кандидатуру.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Колега Олійник, будь ласка.
16:23:07

ОЛІЙНИК С.В.

Шановні колеги! Давайте я спробую пояснити, про що йде мова і про що колеги народні депутати хочуть зараз пояснити залу.

Справа в тому, що мова йде не про якісь скарги якихось громадян, які не перевірені. Дійсно, у нас на руках є рішення кваліфікаційної комісії господарських суддів України. І обставини які викладені, це встановлені обставини на шести аркушах за підписами дев’яти членів цієї кваліфікаційної комісії.

Дійсно, мова йде про те, що більше 74 судових актів тільки у 2004 році, постановлених цим паном, були скасовані і це стосувалося позовів Фонду соціального захисту, де було порушено питання, порушені вимоги закону щодо робочих місць інвалідів.

Натомість другим пунктом тут йде приклад, коли товариство „Сінбад” звертається до державного бюджету і стягується мільйон 720 тисяч гривень ПДВ, яке не було реально обгрунтовно і наповнено. Тобто в питаннях ПДВ є стягнення з бюджетів і потім ці всі рішення скасовані. І за це суддя …


ГОЛОВУЮЧИЙ. Можна я запитаю колега Олійника. Ввімкніть мікрофон колезі Олійнику.

Чи є рішення ради суддів, це ви сказали раду суддів, чи кваліфкомісія чи хто? Ввімкніть мікрофон Олійнику, будь ласка.


16:24:29

ОЛІЙНИК С.В.

Це рішення кваліфкомісії. Але цього рішення під час розгляду на засіданні комітету у членів комітету не було. Я б пропонував, давайте ми зараз ще раз …
ГОЛОВУЮЧИЙ. Можна вас попросити, щоб ми трошки збавили швидкість тексту, тому що не встигаємо почути.

Ще раз. Є рішення каліфкомісії. Є? Є. Воно набуло законної сили. Що в рішенні написано? Що цим суддею порушувався закон?


ОЛІЙНИК С.В. Так, неодноразово, за що він притягувався до…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Тоді зрозуміло.

Таким чином, у зв’язку з тим, що є відповідне рішення комісії, я пропоную відкласти розгляд питання щодо призначення Серкіза Віктора Григоровича до моменту розгляду його в профільному комітеті. Приймається? Приймається. Дякую.

Кому слово? Ми не надаємо суддям слово, колеги. Хочете слово судді? Добре. Віктор Григорович, будь ласка.
СЕРКІЗ В.Г.

Я прошу пробачення, що я так настирливо прошу слова. Том що йде, пробачте, профанація, де в тому справа, що каліф комісія прийняла відносно мене рішення щодо дисциплінарної відповідальності. Я оскаржив це рішення в Вищій раді юстиції і вона скасувала це. Нащо та Вища рада юстиції? Я оскаржив і вона скасувала і визнала, що не має підстав для залучення мене до відповідальності. Припинила.

Пані Ізовітова на комітеті це доповіла особисто. Тобто жодні інспіровані Федоровим всі справи, всі, я добивався перегляду в Вищій раді юстиції і пан Онопенко був членом ради юстиції, коли скасовували ці дисциплінарні впровадження. Якщо Федоров особисто мене ненавидить і робить все для того, щоб я не працював, то підтримайте його. Пробачте.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Олег Ляшко.
16:26:25

ЛЯШКО О.В.

Шановний Арсенію Петровичу, шановні колеги! Я думаю, що ми маємо, якщо суддя наполягає і йому не подобається пропозиція, яку виголосив Голова Верховної Ради, давайте голосувати за обрання його суддею.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Сергій Васильович Ківалов і заключне слово Василь Васильович Онопенко.
КІВАЛОВ С.В. Уважаемые коллеги! Я вам хочу сказать, что мы рассматривали эту кандидатуру на заседании комитета, рассматривали конкретно качество работы этого судьи Виктора Григорьевич и комитет принял решение рекомендовать Верховной Раде обрати цього суддю безстроково.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Депутат Журавко.

Василю Васильовичу, ви заключне слово, якщо можна.

Колега Журавко. Будь ласка.
16:27:08

ЖУРАВКО О.В.

Уважаемые народные депутаты, я б хотел поддержать этого судью. Он действительно на своем месте. Его необходимо сегодня избрать. (Ш у м у з а л і).
ГОЛОВУЮЧИЙ. Василь Васильович. Будь ласка. Колеги, Голова Верховного Суду.
ОНОПЕНКО В.В. Шановний Арсенію Петровичу, шановні народні депутати, ми сьогодні досить активно формуємо суди адміністративної юстиції. Від того, за якою якістю, які люди туди прийдуть, буде залежати, наскільки надійно будуть захищені права і свободи громадян в боротьбі, в першу чергу, з владою. Я повинен сьогодні сказати відверто, що, на мій погляд, не можна сьогодні розглядати по суті питання по Серкізу, тому що, по-перше, є кілька десятків дисциплінарних стягнень з цього судді.

Сергію Васильовичу, якщо говорити про якість, то в нього якість найгірша в області, якщо не в Україні. Я думаю, що такі дані я можу вам передати. Тому, знаєте що, не з політичних мотивів, з правових підстав треба підходити до того, кого ми рекомендуємо на ці посади. Я думаю, що в Києві досить гарних, професіональних юристів, яких можна рекомендувати до Адміністративного апеляційного суду міста Києва. Він завтра буде вирішувати найголовніші проблеми тут, разом наші з вами взяті. Тому, на мій погляд, хочете голосувати, голосуйте. Я вважаю, що більш детально треба розібратися в цих даних. В мене є теж негативні матеріали, треба подивитися на них додатково. Тому або голосуйте, або, я вважаю, що можна перенести і дуже ретельно розібратися.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Я зрозумів. Таким чином, колеги, є пропозиція голосувати. Наполягаєте на голосуванні? (Ш у м у з а л і). Наполягаєте. Наполягають усі. Голосуємо.

Прошу ставити на голосування Серкіза Віктора Григоровича, про обрання судді достроково.


16:29:33

За – 177.

Рішення не прийнято.

Флоряк Дарія Василівна. Хто був проти Флоряк Дарії Василівни? Немає? Колеги, ще раз повторюю, Флоряк Дарія Василівна. Надвірнянський районний суд, немає?

Ставлю на голосування питання про обранні безстроково судді Флоряк Дарії Василівна Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області. Прошу голосувати.
16:30:10

За – 400


Рішення прийнято.

Шевчук Володимир Іванович, Ізяславський районний суд Хмельницька область. Хто заперечував?

Народний депутат Бірюк, увімкніть мікрофон.
16:30:25

БІРЮК Л.В.

Шановний пане голово, я отримав кваліфікаційний листок роботи судді Шевчука і можу тільки навести пару прикладів. У третьому році один вирок скасовано, один вирок змінено, скасовано п’ять рішень і скасовано одну ухвалу. В четвертому році вже три вироки, змінено два вироки, скасовано одну постанову, змінене одне рішення і скасовано 12 рішень. В п’ятому році скасовано один вирок, змінено один вирок, скасовано одну постанову та одну ухвалу, змінене одне рішення, скасовано три рішення і скасовано чотири ухвали. Давайте сьогодні це вищими апеляційними органами зроблено. Давайте сьогодні дамо цьому судді працювати. Я думаю, що подальша його кваліфікаційна табличка буде зростати. Тому я за те, щоб не давати такому судді некваліфікованому право далі вирішувати долі людей.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Олег Лукашук.
16:31:41

ЛУКАШУК О.Г.

Я хочу підтримати свого колегу і до мене також надійшло рішення ради суддів Хмельницької області про те, що йому винесена догана і що цей суддя не кваліфікований. Таке рішення також підтримано окружною кваліфікаційною комісією в місті Житомирі. Тому я закликаю депутатів не голосувати, не підтримувати цю кандидатуру.

Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Колеги, є пропозиція, я просив би, щоб ви дослухались до моєї пропозиції, яку я висловлював перед голосування, в тому числі і по Серкізі Віктору Григоровичу. Давайте перенесемо до моменту розгляду комітету. Підтримується чи ні? Передаємо на комітет, нехай комітет розгляне і дасть нам відповідну пропозицію. Добре?

Пішли далі. Кешинський Микола Іванович. Хто заперечував проти Кешинського Миколи Івановича? (Ш у м у з а л і) Гарів?

Сергій Васильович, це ваш колега по Партії регіонів, скажіть, будь ласка, прізвище.


КІВАЛОВ С.В. Ларін.
16:32:52

ЛАРІН С.М.

Уважаемый Арсений Петрович! Уважаемые делегаты, депутаты!

Депутат Ларин.

Ко мне пришла жалоба от избирателей по поводу действий судьи Кешинского Николая Ивановича, я оформил ее зверненням до председателя Комитета Верховной Рады по вопросам правосудия и прошу отложить утверждение данного судьи до рассмотрения вопроса комитета. Спасибо.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Є пропозиція, хай комітет розгляне і через два тижні нас внесе у встановлені терміни після розгляду відповідної скарги. Шелест Світлана Богданівна. Хто заперечував проти Шелест Світлани Богданівни? Також Ларін? Ввімкніть мікрофон.
16:33:39

ЛАРІН С.М.

Тоже самое это в одном зверненні и Кешинский и Шелест. Я прошу рассмотреть комитетом, а потом вернуться к этому вопросу. Спасибо.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Тобто ви також пропонує те перенести на розгляд комітету? Підтримуємо нашого колегу Ларіна? Підтримуємо. Хорошо.

І останнє. Це Татенко Валерій Миколайович, Донецьк, господарський суд Донецької області. Хто проти Донецька? Як прізвище? Бутов прізвище. Прошу ввімкнути мікрофон. (Ш у м у з а л і).

Не Бут, а Бутов. Ще раз... (Ш у м у з а л і). Бутов прізвище, я повторюю ще раз. Путов? Товариші, ну, не перетворюйте це в посьмиховисько.

„Рада”, включіть ще раз мікрофон колезі. От, включений мікрофон, сідайте будь ласка. Частіше треба виступати в парламенті, тоді будем знать один другого прізвища. Так, приходим тільки раз, на Пасху.


16:35:12

ПУДОВ Б.М.

Шановний Арсене Петровичу, зауважень і заперечень у мене немає. Але є питання по довідке. І хотілось би отримать деякі пояснення стосовно цього кандидата. Чому я це кажу. Ця людина 8 років з 84-го по 92-гий ніде не працювала. І, тєм не мєньше, вуз закінчила. Де він находілся весь цей час? І якщо він закінчував вуз заочно або очно, а робив тільки 4 місяця сторожем внутрєніх справ міста Ростов-на-Дону. Хотєлось би пояснення отримать.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Я питання зрозумів. Я прошу, Валерій Миколайович, поясніть факти з біографії.
ТАТЕНКО В.М. Я не почув, з 85-го?
ГОЛОВУЮЧИЙ. Валерій Миколайович, розкажіть будь ласка коротко свій життєвий шлях, жив, народився, працював, навчався. І якщо є прогалини в біографії, поясніть, чим вони викликані.
ТАТЕНКО В.М. Гаразд. Народився в Маріуполі в 1968 році. В 1985 році закінчив школу, поступив до Ростовського-на-Дону державного університету, юридичний факультет. В 91-му році його закінчив, з урахуванням армії два роки. З цього моменту, з 91-го року до 2001 року працював в Маріупольському державному морському торговому порті. Після цього був призначений на посаді судді указом Президента, де і працюю по цей період.


Каталог: zakon -> skl6 -> 2session -> STENOGR -> DOC
skl6 -> Засідання дванадцяте сесійний зал Верховної Ради України
skl6 -> Засідання тридцять перше сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання тридцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання сорок четверте сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу". Доповідає народний депутат України Віктор Петрович Корж
skl6 -> Рішення стосувалося того, що перед голосуванням депутати здійснять письмову реєстрацію, за результатами письмової реєстрації буде виголошено щодо присутності І відсутності народних депутатів, І після того будуть вилучені картки
DOC -> Засідання дев’яте сесійний зал Верховної Ради України


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4

Схожі:

Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати І гості Верховної Ради України!
Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...
Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сімнадцяте сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги підготуватися до...
Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради, представники засобів масової інформації!...
Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання дев’яте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні колеги, гості та запрошені Верховної Ради! Прошу народних депутатів підготуватися до реєстрації....


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка