Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/7
Дата конвертації06.06.2017
Розмір0,96 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7


ЗАСІДАННЯ ДВАДЦЯТЬ ДРУГЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

23 березня 2007 року, 10.00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України МОРОЗ О.О.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, представники Кабінету Міністрів, виконавчої влади, журналісти, радіослухачі та телеглядачі! Сьогодні 23 – так? 23 березня. Я прошу підготуватися до реєстрації депутатів. Андрій! Андрій, заходьте, не бійтеся. Проводиться поіменна реєстрація. Прошу.

10:04:30


В залі зареєстровано 256 народних депутатів. Ранкове засідання оголошується відкритим.

Я роблю оголошення про те, що на підставі особистих заяв народних депутатів України: Ковтуненка Олександра Володимировича, Надоші Олега Володимировича, Ткаченка Володимира Володимировича, Поліщука Сергія Володимировича, Єдіна Олександра Йосиповича – членів депутатської фракції „Блок Юлії Тимошенко”, а також Шкрібляка Анатолія Васильовича, Гнатенка Льва Миколайовича, Гуреєва Василя Миколайовича, Лещенка Віктора Миколайовича, Майка Віталія Івановича, Федуна Олексія Леонідовича – членів депутатської фракції „Наша Україна”, - інформую про їх входження до Коаліції національної єдності у Верховній Раді України.

(О п л е с к и)

Але, очевидно, перед тим мені треба було б пояснити, що таке Коаліція національної єдності. Дві фракції: соціалістів і комуністів – просять перерву на півгодини або дати слово. Я думаю, краще дати слово, ніж перерву робити на цей час.

І тому для оголошення заяви слово надається Симоненку Петру Миколайовичу. Будь ласка.
10:05:57

СИМОНЕНКО П.М.

Шановні колеги, шановні радіослухачі. За дорученням коаліції хочу вас проінформувати про те, що зранку відбулися сьогодні збори Антикризової коаліції, на яких обговорено було питання щодо змісту подальшої нашої роботи. Тому за дорученням коаліції я хотів би вас проінформувати про відповідне рішення і заяву нашої коаліції.

Заява Антикризової коаліції у Верховній Раді п’ятого скликання.

Шановні співвітчизники, шановні колеги! Ми, народні депутати України, члени Антикризової коаліції депутатських фракцій у Верховні Раді України п’ятого скликання заявляємо про перехід на якісно новий рівень своєї діяльності. Нами пройдено непростий шлях від невідкладних антикризових дій до вироблення стратегії глибоких соціальних соціально-економічних реформ в Україні.

Створення в парламенті Антикризової коаліції стало єдиним і реальним фактором подолання гострої політичної та економічної кризи, яку переживало наше суспільство після президентських 2004-го року та парламентських 2006-го року виборів.

Антикризовій коаліції вдалося сформувати професійний та відповідальний уряд, який продемонстрував рішучі, прагматичні кроки на шляху виходу із негативних явищ, не допустивши скочування країни в хаос і втрати керованості розвитком держави. Нам вдалося запровадити реальний механізм соціального захисту громадян, підвищення мінімальної заробітної плати та пенсії.

Сьогодні перед нами стоїть не менш важливе завдання - забезпечити стабільне економічне зростання, яке дасть можливість здійснювати результативну соціальну політику. Це вимагає переходу від питань тактичного характеру та подолання успадкованих проблем до вироблення та реалізації стратегічних цілей і пріоритетів державної політики, покликаних підвищити добробут народу та консолідувати з цією метою усі гілки влади. Саме на реалізацію цих відповідальних завдань і буде спрямована подальша діяльність коаліції.

Виходячи з того, що найголовнішим очікуванням суспільства є узгоджені дії влади, ми будемо формувати ефективні моделі взаємодії і співпраці Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента в рамках Конституції України .

Вирішивши в основному першочергові завдання, ми ставимо за мету об’єднати весь український народ на шляху розвитку і прогресу на засадах національної єдності. І виходячи з цього, проголошуємо перейменування Антикризової коаліції в Коаліцію національної єдності.

Основою наших подальших практичних кроків буде конкретний програмно-цільовий метод управління та підготовка і здійснення середньострокових планів. Ми виступаємо за налагодження цивілізованих відносин між владою та народом України, в основі яких мають бути постійний конструктивний діалог і розумний політичний компроміс. Ми разом будемо перемагати бідність, ми разом будемо перемагати розруху. Коаліція національної єдності є відкритою для співпраці з усіма політичними силами у парламенті та народними обранцями, яких об’єднує національна ідея розбудови суверенної, демократичної, соціальної України. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую.

У нас у п’ятницю є 30 хвилин для запитів, оголошень тощо. Але у зв’язку з тим, що присутні тут члени Кабінету Міністрів і Прем’єр-міністр, я прошу вашої згоди на те, щоб ми спочатку розглянули питання, яке передбачає присутність Прем’єр-міністра, а потім вернемося до заяв і використання часу, передбаченого Регламентом. Так я розумію.

Будь ласка, Вікторе Федоровичу, вам слово.
ЯНУКОВИЧ В.Ф.

Шановний Олександре Олександровичу, шановні народні депутати. Відповідно до пункту 12 частини першої статті 85 Конституції України, пункту четвертого частини шостої та частини сьомої статті 202 Регламенту Верховної Ради України вношу подання про звільнення Поляченка Юрія Володимировича з посади міністра охорони здоров’я України у зв’язку з переходом на іншу роботу. Дякую за увагу.

Якщо є питання, готовий дати відповіді. Чи Юрій Володимирович тут поруч сидить.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановний Вікторе Федоровичу, шановні народні депутати, комітет розглядав це питання І я хочу сказати кілька слів з цієї нагоди.

Юрій Володимирович Поляченко – професіонал, доктор наук. Працював добросовісно, сповідуючи принцип саме професіоналізму, не орієнтуючись на ту чи іншу політичну ситуацію чи політичні впливи. Я гадаю, що це якраз така робота і повинна бути на посаді особливо такого міністерства, де треба турбуватися про здоров’я усіх людей.

Значить він себе бачить краще, може, реалізувати як спеціаліст, як учений на посаді керівника одного із наукових центрів медицини. І я гадаю, що ми правильно прийняли би рішення, якби ми, задовольнивши його заяву, подякували йому за добросовісну роботу за професіональне ставлення до своїх обов’язків, за людяність, за інтелігентність і за інші людські хороші якості. Але перед цим я все-таки поставлю на голосування питання – проект постанови про звільнення Юрія Володимировича Поляченка з посади міністра охорони здоров’я. Реєстраційний номер 3379.

Я ставлю… Мова йде про… зміст там: „Верховна Рада постановляє: звільнити Поляченка Юрія Володимировича з посади міністра охорони здоров’я у зв’язку з переходом на іншу роботу”. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Я ставлю на голосування цю постанову.
10:12:10

За-249


Я ще раз хочу, аби ми подякувавши Юрію Володимировичу, висловили повагу йому аплодисментами, а потім візьмете слово. (О п л е с к и)

Слово має Юрій Володимирович Поляченко.


ПОЛЯЧЕНКО Ю.В. Я с места. Можно, да?

Шановний Віктор Федорович, шановний Олександр Олександрович, шановні колеги, шановні друзі! Я впершу чергу хочу вас подякувати за ту роботу, на протязі останніх восьмі місяців ми разом з вами працювали щодо нових ініціатив в сфері законодавчих актів охорони здоров’я. Взагалі, я розумію, що зараз етап для нас, для діяльності в галузі, дуже складний.

Але враховуючи, що сьогодні є новий політичний момент щодо розширення коаліції, а ви знаєте, що я завжди був прихильником розширення коаліції, широкої коаліції для того, щоб консолідувати всі можливості і суспільства, і професіоналів в галузі для подальших реформ, на сьогоднішній день є послідовність в новому керівництві Міністерства охорони здоров’я.

Заступник міністра Гайдаєв працював, практично, півтора роки на цій посаді. На сьогоднішній день він володіє повністю реальною ситуацією в галузі і на сьогоднішній день готовий вже на стабілізації ситуації в галузі вже робити нові кроки - законодавчі ініціативи щодо реформ в системі.

Мені запропонована дуже серйозна посада – це можна сказати посада моєї мрії. Я буду втілювати в життя свої ідеї, свою філософію щодо зміцнення наукової бази вітчизняної медицини і охорони здоров’я.

Я ще раз вам хочу подякувати і до нових зустрічей. Спасибі.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Побажаємо Юрію Володимировичу успіхів на тій посаді і побажаємо всім вам і тим, хто нас слухає, щоб вони до нього як пацієнти, не попадали. Тому що краще мати здоров’я від природи сильне, аніж потім вести відповідні корекції, особливо, якщо мова це стосується серця.

Спасибі вам, Юрію Володимировичу.

Слово має Віктор Федорович Янукович, Прем’єр-міністр.
ЯНУКОВИЧ В.Ф. Шановний Олександре Олександровичу, шановні народні депутати! Відповідно до частини восьмої статті 83 пункту 12 частини першої статті 85, частини четвертої статті 114 Конституції України та частин першої і другої статті дев’ятої Закону Україна „Про Кабінет Міністрів України” вношу подання щодо призначення Гайдаєва Юрія Олександровича на посаду міністра охорони здоров’я України.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні народні депутати, у вас є на руках документи, які характеризують життєвий шлях і професійні якості кандидата на посаду міністрі, і ми запрошуємо його на трибуну. Будь ласка, Віктор Федорович. Можете говорити, десять хвилин, можете говорити півхвилини - ваше право, можете відповідати на запитання, будь ласка.

Біографія відома депутатам, вона у вас є на руках. Оскільки радіослухачі і телеглядачі можуть не знати її так, то я можу коротенько сказати. Він був лікарем-інтерном із 78-го по 82-й рік у п’ятій міській клінічній лікарні в Запоріжжі. Потім навчався в ординатурі по спеціальності „урологія” у Київському НДІ урології та нефрології до 84-го року. Був молодшим науковим співробітником відділення пластичної та відновлювальної урології, старшим науковим співробітником відділення пластичної та відновлювальної урології Київського науково-дослідного інституту урології. Завідував п’ять років урологічним відділенням і заступником головного лікаря по медичній частині в Київській обласній лікарні. Був старшим науковим співробітником відділення розробки наукового супроводження, контролю, виконання раціональних та регіональних програм реформування галузі українського Інституту громадського здоров’я. Був заступником головного лікаря по медичній частині міського шпиталю для інвалідів Великої Вітчизняної Війни. Працював головним лікарем міської клінічної лікарні №14, головним лікарем Київської міської клінічної лікарні „Швидкої медичної допомоги” - п’ять років. І вже півтора року працює заступником міністра охорони здоров’я. Має і відповідні державні нагороди, підготовку відповідну, кандидат медичних наук. Ось коротенька біографія кандидатури на посаду міністра.

Запитання, запишіться на запитання. Не хочете задати запитання? Нема запитань. Є запитання у депутатів, запишіться, будь ласка. 10 хвилин, Вечерко.
10:17:48

ВЕЧЕРКО В.М.

Вечерко, Партия регионов.

Юрий Александрович… Я здесь… Скажите, пожалуйста, вот на сегодняшний момент Украина закупает рентгеноборудование, много из них - комплектующие китайского производства. Скажите, вы будете поддерживать отечественного производителя рентгеноборудования или будем покупать дешевизну и на это тратить деньги постоянно?


ГАЙДАЄВ Ю. О. Вельмишановний народний депутат, дякую вам за запитання. Вне всякого сомнения, вне всякого сомнения, Министерство охороны здоровья будет закупать только качественную технику, только качественную технику! - известных производителей. Естественно, приоритет будет отдан отечественному производителю.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Стоян.
10:18:39

СТОЯН О.М.

Юрій Олександрович, послухавши вашу біографію і вашу роботу, в нас немає сумніву щодо того, що будете нормально працювати, але ви знаєте, яка сьогодні медицина. Її немає безплатної - це тільки міф, що безплатна. Бо коли йдуть на операцію, кажуть, дайте якусь там допомогу інституту, чи лікарні, ще комусь. Тому ми зараз розробили закон, наш Комітет соціальної політики, про медичне і соціальне страхування .

Скажіть, будь ласка, ваше ставлення до медичного і соціального страхування, але в такому ракурсі, щоб найменш незахищені люди, бідні люди, не платили, а щоб якось так зробити, щоб дійсно частина людей платила внески, а ті, хто бідні, могли б все-таки бути захищені.

Ваше відношення до медичного страхування. Дякую.
ГАЙДАЄВ Ю. О. Дуже дякую за запитання. Вельмишановний народний депутат, зараз активно розглядається це питання, зараз создана робоча група із Комітетом Верховної Ради з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я, Кабінету Міністрів. Зараз розглядається три законопроекти і оптимальний буде винесений на ваш розгляд. Вне всякого сомнения, бідні люди повинні обслуговуватися, як положено – безплатно.

Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Безкоштовно. Майборода. Ага, він...

Голуб хоче висловитися. Голуб. Голуб.
10:20:03

ГОЛУБ О.В.

Шановний претенденте, фракція компартії підтримує вашу кандидатуру. А ви знаєте, яка складна ситуація склалася на сьогоднішній день із медициною в сільській місцевості? Я хотів би у вас запитати таке питання. Як, вже як міністр, які ви бачите свої перші кроки щодо розвитку медичного обслуговування на селі, чи є у вас якась програма і бачення взагалі цієї проблеми?
ГАЙДАЄВ Ю. О. Дуже дякую за запитання. Це запитання дуже болюче і дуже актуальне. Це один із пріоритетів, які будуть в діях Міністерства охорони здоров’я – це розвиток сільської медицини. Для цього є відповідні програми – це в першу чергу. І в першу чергу, ми будемо займатися саме сільською медициною.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Сухий.
10:20:58

СУХИЙ Я.М. Ярослав Сухий, Партія регіонів, Запоріжжя.

Юрій Олександрович, мені особливо приємно, що Міністром охорони здоров’я нарешті стане випускник Запорізького медичного університету - одного з найкращих медичних ВУЗів на Україні. Хватить цим киянам „хапати” безсовісно владу.

У мене це питання слідуючого характеру і я впродовж запитання колеги Стояна. Був такий колись міністр охорони здоров’я, запеклий рухівець Поліщук, який зробив все можливе для того, аби поламати і не допустити запровадження в Україні загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування.

Ви сказали про три законопроекти, про якій оптимальний резерв. Мене цікавить конкретне запитання: або ми запроваджуємо загальнообов’язкове соціальне державне медичне страхування і створюємо фонд, або надаємо фонду іншому - про народження та поховання, тимчасової втрати працездатності - або ми загальнообов’язкове складемо під приватні страхові компанії.

Ваша точка зору: який підхід є державницьким? Дякую.


ГАЙДАЄВ Ю.О. Дякую за запитання.

Вельмишановний народний депутат, революція, революційні кроки – це не найкращі кроки, особливо у медицині. Найбільш оптимальний – це не революційний, а, мабуть, еволюційний шлях. І повірте мені, що наша основна мета – це модель медицини з переходом до бюджетно-страхової медицини.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Ядуха.
10:22:36

ЯДУХА В.С.

Василь Ядуха, фракція Партії регіонів, Хмельницький.

Шановний Юрій Олександровичу, я думаю, що для нас усіх відоме загальне становище у галузі медицини. Адже не раз статистика Міністерства охорони здоров’я озвучувала ті тисячі людей, яких не вистачає на роботу, фахівців саме в цій галузі. І надіюся, що ви, не зважаючи на те, що уряд працює над покращенням, будемо казати, соціального становища цієї галузі, підвищенням зарплат, ви і надалі будете прикладати максимум зусиль про підвищення рівня саме заробітної плати працівникам медичної галузі, адже вона одна, будемо казати, не з найкращих.

А у мене таке до вас запитання. Яке ваше особисте ставлення до деяких запропонованих законопроектів щодо надання медичним працівникам статусу державного службовця? Дякую.
ГАЙДАЄВ Ю.О. Дякую за запитання.

Вельмишановний народний депутат, повірте мені, ви бачили з моєї біографії, я працював, як говориться, на острие медицины. Скільки я себе пам’ятаю, я всю жизнь оперував і працював і в Київській обласній лікарні і в Лікарні швидкої допомоги. И если вы побачили на труд цих людей, що ці люди роблять за цю зарплату, ви знаєте, я би підтримував це, що ви говорили.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Самойлик.
10:24:00

САМОЙЛИК К.С. Дякую. Фракція Комуністичної партії України, Катерина Самойлик.

Шановний Юрію Олександровичу, і хочу до Юрія Володимировича звернутись так, взагалі в цій залі дуже рідко буває, що попередник говорив добрі слова своєму наступнику. І нам дуже приємно, що Юрій Володимирович на вашу адресу висловив дуже приємні, дуже гарні слова. І я думаю, це, звичайно, відіграє роль в голосуванні вас як за міністра охорони здоров'я.

Юрій Олександрович, мене цікавить одне питання – питання сільської нашої медицини. Ви знаєте, що з нею відбувається, ви знаєте, в тисячах населених пунктах, в яких немає бодай жодного медичного працівника і таке інше. Скажіть, будь ласка, чи не вважаєте ви, що, мабуть, на часі Верховній Раді України і уряду України прийняти спеціальну таку національну державну програму відродження сільської медицини? Бо без села не може бути України, без села не може бути українського народу. Як ви на це відповісте?


ГАЙДАЄВ Ю.О. Дякую за запитання.

Я вже говорив, що розвиток сільської медицини – це наш пріоритет. І те, що ви сказали, ви знаєте, краще, ніж ви зараз сказали, я навряд чи зможу відповісти. Це треба робити.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Замість Парубка Герасимов задає запитання.
10:25:31

ГЕРАСИМОВ І.О.

Спасибо. Герасимов, фракция коммунистов.

Юрий Александрович, у меня к вам два вопроса. Первый вопрос: принятый в 93-м году Закон о статусе ветераном и гарантии их защиты принято, что лекарства для ветеранов отпускаться должны бесплатно. Это не выполняется.

И второй вопрос. Единственный госпиталь, который делал глазные операции бесплатно, в Одессе и только для ветеранов Одесской области, когда-то он был национальным госпиталем и делал для все... Совет организации ветеранов ставил об этом уже неоднократно вопрос, до сих пор вопрос не решается, чтобы сделать так, чтобы это госпиталь делал операции для всех ветеранов бесплатно. Они стоят громадные деньги , которых нет у ветеранов. Спасибо.
ГАЙДАЄВ Ю.О.Спасибо. Вельмишановний народний депутати, дякую вам за це запитання. В моїй біографії теж було, я працював в шпиталі інвалідів війни, і я знаю ці проблеми.

Ну начнем с того, что наш уряд, в этом этом году выделено на Циблі, вы прекрасно это знаете, на достройку нового корпуса. Этот новый корпус там 10 лет стоял и никому он нужен не был. В этом году выделены деньги в государственном бюджете и этот корпус будет достроен.

Я был во многих госпиталях инвалидов войны во многих регионах: и Киев, и Винница, и Львов - я могу перечислять очень многие. Поверьте мне, что нормы питания и нормы лекарственного обеспечения там дотрымуются -15 и 16 гривен, я лично смотрел за этим.

А насчет Одесского лечебного учреждения, я бы просил решить этот вопрос со мной в рабочем порядке. Спасибо.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Сулковський… Бахтеєва Тетяна Дмитрівна, будь ласка. Це голова Комітету з питань охорони здоров`я.
10:27:32

БАХТЕЄВА Т.Д.

Уважаемый Юрий Александрович, сегодня очень много вопросов уже которые свидетельствуют о том, что в здравоохранении много проблем, которые сегодня требуют именно изменения государственной политики в области охраны здоровья населения. И здесь конечно самым главным является это отсутствие четкой стратегии развития отрасли и нормативно-правовой базы, которая позволит вывести только здравоохранение на новый уровень, который способен удовлетворить потребности граждан Украины в медицинской помощи. И начатая работа Министерства здравоохранения совместно с комитетом именно в этом плане она действительно уже начата и проводится. И хотелось бы с ваших уст услышать слова уверенности о том, что преемственность, которая была с Юрием Владимировичем и с Министерством здравоохранения и комитетом она будет продолжена во имя улучшения отрасли здравоохранения.

Спасибо. И как профессионал, я желаю вам успехов на очень важной и очень ответственной работе.


ГАЙДАЄВ Ю.О. Большое спасибо, Татьяна Дмитриевна. Поверьте мне, что приоритеты, которые вызначены урядом, они залышаются незминными. И я благодарен Юрию Владимировичу за общую нашу работу, и я уверен, что те реформы, которые начаты, будут продолжены и успешно закончены. Спасибо.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі. Сідайте, будь ласка. Сідайте, будь ласка, спасибі. Віктор Миколайович, що комітет з цього приводу думає?
10:29:26

ТИХОНОВ В.М.

Шановний Олександре Олександровичу, шановний Вікторе Федоровичу! Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування на своєму засіданні, яке відбулося сьогодні вранці, розглянув внесення Прем'єр-міністром України до Верховної Ради України подання щодо призначення Гайдаєва Юрія Олександровичу на посаду міністра охорони здоров’я і рекомендує Верховній Раді України за наслідками розгляду цього питання призначити Гайдаєва Юрія Олександровича на посаду міністра охорони здоров’я України, підтримавши проект відповідної постанови. Просимо розглянути.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Немає запитань. Сідайте, будь ласка.

Я ставлю на голосування проект постанови такого змісту: Верховна Рада постановляє: перше – призначити Гайдаєва Юрія Олександровича на посаду міністра охорони здоров’я України, і друге – ця посада набирає чинності з моменту її прийняття.

Ставлю на голосування. Будь ласка.
10:30:35

За-252


Рішення прийнято. (О п л е с к и)

Перед цим, як вступить Юрій Олександрович на посаду міністра, він має скласти присягу. Юрій Олександрович! Юрій Олександрович! Ви поки що складіть присягу, ми подивимося, наскільки ви берете чітко на себе зобов’язання міністра. Прошу. Не підказуйте.


ГАЙДАЄВ Ю.О. Я, Гайдаєв Юрій Олександрович, усвідомлюючи високу відповідальність члена Кабінету Міністрів України урочисто присягаю на вірність українському народові, зобов’язуюсь додержуватися Конституції України та законів України, зміцнювати суверенітет і незалежність України, одстоювати права і свободи людини та громадянина, дбати про добробут українського народу, сталий демографічний розвиток суспільства.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Привітаємо Юрія Олександровича.

(О п л е с к и)

Давайте мені присягу, присягу давайте. Вітаю вас сердечно.
ГАЙДАЄВ Ю.О. Спасибі.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Тепер ви маєте всі права, передбачені законом „Про Кабінет Міністрів”, бути членом Кабінету Міністрів. Ще раз повторюю, від імені депутатів бажаємо успіхів в цій справі і хотів би звернути увагу на ті запитання, які були в цей короткий період задані йому, уже як міністру тепер, можна вважати, особливо про розвиток сільської медицини.

Я вчора зустрічався у Вінниці із головами сільських рад, більше тисячі чоловік було. І вони всі в один ставлять саме це питання. Тому треба мати на увазі, що це питання вирішується не тільки міністром, це комплексне завдання для всього уряду, для всієї влади в державі. Бо треба житло створити, треба, щоб студенти медінституту були з села, щоб вони їхали за направленням до дому, щоб вони мали змогу там одержати зарплату, можливо вищу, ніж в інших місцях і житло, і так дальше.

Але тим часом бажаємо успіхів вам. І я сподіваюсь, о ви найдете підтримку в сесійному залі тоді, коли ваші пропозиції щодо реформування галузі потребуватимуть законодавчого супроводу. Будь ласка, говоріть.
ГАЙДАЄВ Ю.О. Вельмишановний Вікторе Федорович, вельмишановний Олександр Олександрович, вельмишановні народні депутати, дозвольте мені від щирого серця подякувати Прем’єр-міністру України Віктора Федоровича Януковича за ту довіру, яку він оказав мені, висунувши мене на посаду міністра охорони здоров’я України.

Я хочу подякувати всім вам, вельмишановні народні депутати, за довіру. Я розумію, що це аванс і я впевнений, що разом ми зробимо багато добрих справ. Дякую. (О п л е с к и)


ГОЛОВУЮЧИЙ. Спасибі.

Я оголошую депутатські запити, які надійшли.

Надійшов депутатський запит на ім’я Прем'єр-міністра України Віктора Федоровича Януковича від Олександра Миколайовича Ткаченка. Очевидно і не тільки його цікавить і турбує це питання, питання зв’язане із спробою у місті, забудувати у районі Печерська стадіон. Ця тема гарно висвітлювалися уже у засобах масової інформації, на телебаченні. Громадськість збурена такою непродуманою забудовою і переконана в тому, що треба зберегти відповідні зони для відпочинку мешканців Києва. І очевидно це стосується не тільки Печерська, а особливо ця справа і ця обставина турбує багатьох, багатьох людей. Тому я хотів би розраховувати на те, що і Прем'єр-міністр, і міська влада втрутиться у цю ситуацію належним чином і піде назустріч потребам жителів Печерського району.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Добрий день, шановні депутати, журналісти, гості Верховної Ради. Я прошу депутатів підготуватися до реєстрації. Сідайте...
Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати І гості Верховної Ради України!
Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим
Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...
Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сімнадцяте сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги підготуватися до...
Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання двадцять друге сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка