Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/7
Дата конвертації21.03.2018
Розмір0,9 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7


ЗАСІДАННЯ ШІСТДЕСЯТ ПЕРШЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

1 червня 2007 року, 16.00 година

Веде засідання Перший заступник Голови Верховної Ради України МАРТИНЮК А.І.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, прошу підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”. Реєструємося.

16:04:42


В сесійній залі зареєструвалося 407 народних депутатів, вечірнє засідання Верховної Ради оголошую відкритим.

Так, як ми з вами проголосували на ранковому засіданні, зараз розглядається питання про обрання та звільнення суддів, реєстраційний номер 3614 – проект Постанови Верховної Ради про обрання суддів.

Будь ласка, позиція комітету. Колесніченко.
16:05:30

КОЛЕСНІЧЕНКО В.В.

Шановний Адам Іванович, шановні народні депутати, шановні присутні! Комітет Верховної Ради України з питань правосідання розглянув на своєму засіданні 1 червня цього року подання голови Верховного Суду України та голів вищих спеціалізованих судів про обрання безстроково суддів, зазначених у проекті постанови Верховної Ради України за номером 3614 від 1 червня цього року.

Шановні народні депутати! Процедура організації голосування по суддях вам добре відома. Судді знаходяться у гостьовій ложі.

Комітет рекомендує обрати на посаду суддів безстроково:

Київського апеляційного адміністративного суду – Маслія Володимира Івановича…


ГОЛОВУЮЧИЙ. Вибачте.

Шановні депутати, процедура нам відома: зачитують прізвища, якщо в когось будуть зауваження, ви піднімаєте руку, ми будемо вилучати із загального списку, а потім окремо голосувати. Прошу.


КОЛЕСНІЧЕНКО В.В. Київського апеляційного адміністративного суду – Маслія Володимира Івановича;

Київського апеляційного господарського суду – Гарник Людмилу Леонідівну, Пашкіну Світлану Анатоліївну, Смірнову Ларису Георгіївну;

місцевого Деснянського районного суду міста Києва – Броновицьку Оксану Валентинівну, Лісовську Олену Володимирівну;

місцевого Дніпровського районного суду міста Києва – Чех Наталію Анатоліївну;

місцевого Солом’янського районного суду міста Києва – Трубнікова Андрія Володимировича.

По якому прізвищу? Трубнікова Володимира Володимировича.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Вибачте, я трошки відволікся. Зауваження по кому є? По Чех?
ЛЯШКО О.В. По Солом’янському.
КОЛЕСНІЧЕНКО В.В. Трубнікова Андрія Володимировича.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Добре, добре. Вірніше, погано. Але, прошу, далі.
КОЛЕСНІЧЕНКО В.В. Місцевого Шевченківського районного суду міста Києва – Павленко Оксану Петрівну;

місцевого Одеського окружного адміністративного суду – Хлюстіна Юрія Михайловича;

місцевого господарського суду Одеської області - Атанову Тетяну Олександрівну, Зуєву Ларису Євгеніївну;

місцевого господарського суду Харківської області – Доленчука Дмитра Олександровича, Інте Тетяну Всеволодівну.

Просимо підтримати.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Шановні колеги, таким чином в основному зауважень і запитань до представлених кандидатур у нас немає за виключенням кандидатури на посаду судді місцевого солом’янського районного суду міста Києва Трубнікова Андрія Володимировича.

Тоді за виключенням Трубнікова ми голосуємо постанову за номером 3614 про обрання суддів безстроково. Прошу голосувати.


16:08:25

За-296


Постанова прийнята. (О п л е с к и).

Я запрошую Андрія Володимировича Трубнікова підійдіть, будь ласка, до...


ГОЛОС ІЗ ЗАЛУ. По фракціях.
ГОЛОВУЮЧИЙ. По фракціях? Прошу, по фракціях. Підійдіть, Трубніков, до телефону. Вибачте, до мікрофону.

Партія Регіонів – 179, „Блок Тимошенко” – 35, "Наша Україна" – 23, соціалісти – 26, комуністів – 21, позафракційні – 12.

У кого було зауваження? А в Ляшко? Мікрофон Ляшко. А що, ви не господар своєї карточки? Дайте можливість з трибуни йому сказати. За особливі заслуги перед парламентаризмом.
16:09:20

ЛЯШКО О.В.

Дякую, пане головуючий. В мене наступне питання до Андрія Володимировича. Ви рекомендуєтесь на обрання безстроково суддею Солом’янського суду. Це саме той суд, який, як нам відомо, нещодавно в одну ніч скасовує укази Президента, поновлює на посаді Генерального прокурора Піскуна, скасовує укази Президента щодо Внутрішніх військ. Скажіть, будь ласка, Андрію Володимировичу, що це за унікальний суд, який, порушуючи всі передбачені процесуальним законодавством на ознайомлення сторін з матеріалами справи, на оскарження, приймає такі протиправні рішення? Хто це робить, чи не ви це робите? А якщо ваші сусіди, то підкажіть їм, що хіба це по закону це робиться, за одну ніч указ Президента скасовувати. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, заспокойтесь. Шановні колеги, спокійно. Колега Ляшко – член регламентного комітету і він досить часто звинувачує головуючих у порушенні регламенту, мені дивно, як він мене зараз законно на підставах не звинуватив в тому, що я йому надав слово, не маючи для цього права, бо він не зареєстрований в сесійній залі. Ось про це він мовчить. Я думаю, що Трупніков цих рішень не розглядав і тому запитання не до нього, і він не голова суду.

Я ставлю на голосування про обрання суддею безстроково місцевого Солом’янського районного суду міста Києва – Трупнікова Андрія Володимировича. Прошу голосувати.


16:11:18

За-281


Рішення прийнято.

Шановні колеги, давайте...

Я знаю.

Давайте привітаємо обраних нами суддів і побажаємо їм появлятись тут у сесійній залі лише з одного приводу – з призначення на вищі посади.

Розглядається проект Постанови за номером 3614-1 про звільнення суддів, будь ласка.
16:12:06

КОЛЕСНІЧЕНКО В.В.

Шановний Адаме Івановичу, шановні народні депутати, шановні присутні! Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя розглянув на своєму засіданні 30 травня цього року подання Вищої ради юстиції про звільнення з посади суддів апеляційних та місцевих судів у зв’язку з поданням заяв про відставку. У своїх заявах судді зазначили, що написали їх добровільно. Комітет з питань правосуддя підтримав згадане подання Вищої ради юстиції та вніс відповідний проект постанови за реєстраційним номером 3614-1 від 1 червня цього року.

Комітет рекомендує Верховній Раді України звільнити з посади таких суддів: апеляційного суду Вінницької області Залімського Геннадія Олександровича у зв’язку з поданням заяви про відставку; апеляційного суду Донецької області Кондратьєва Олександра Васильовича у зв’язку з поданням заяви про відставку; апеляційного суду Рівненської області Діонісьєва Миколу Павловича у зв’язку з поданням заяви про відставку; Севастопольського апеляційного господарського суду Шевченко Наталію Миколаївну у зв’язку з поданням заяви про відставку; місцевого Тернівського міського суду Дніпропетровської області Нартова Анатолія Дмитровича у зв’язку з поданням заяви про відставку за станом здоровя, що перешкоджає продовженню виконання обов’язків; місцевого Оріхівського??? районного суду Запорізької області Хаджийського Віктора Григоровича у звязку з поданням заяви про відставку; місцевого Маловисківського????? районного суду Кіровоградської області Руденка Івана Федоровича у зв’язку з поданням заяви про відставку. Прошу підтримати.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, є запитання?

Так, будь ласка, Гірник.


16:13:46

ГІРНИК Є.О.

Євген Гірник, фракція "Наша Україна".

Шановний доповідачу, в принципі, по всіх суддях в основному зрозуміло, люди вже такого солідного віку і тут особливих питань немає.

Є питання до судді Кондратьєва Олександра Васильовича судді Донецького апеляційного суду, рік народження 1951, суддя, голова апеляційного суду Донецької області. Які такі причини, чи розбирався комітет, чому людина ще не пенсійного віку у розквіті сил чомусь подає таку заяву?
КОЛЕСНІЧЕНКО В.В. У відповідності з заявою, яка була подана до Вищої ради юстиції про звільнення з посади. Це, по-перше.

І, по-друге. Наш комітет перевіряє чи заява була подана добровільно і чи заява відповідає вимогам закону. Всі ці вимоги були виконані, а все інше, це ж особиста справа судді.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Ні, шановні колеги, кожен має право поставити запитання і воно логічне. Я думаю, ми повинні порадуватись, що Гірник турбується за суддів Донецької області. Це дуже добре. Це дуже добре. Так. Ще, які запитання є, уточнення? Немає? Тоді я ставлю на голосування про прийняття постанови за номером, пропозиції щодо прийняття Постанови за номером 3614-1 про звільнення суддів, які запропоновані у цій постанові. Прошу голосувати.
16:15:39

За-266


Дякую. Постанова прийнята. Так.

Олена Анатоліївна Нетецька від Комітету з питань Регламенту. Будь ласка.


16:16:06

НЕТЕЦЬКА О.А.

Уважаемый Адам Иванович! Уважаемые народные депутаты! По поручению председателя Регламентного комитета Ефремова Александра Сергеевича мы, как члены комитета, совместно с сотрудниками аппарата, кадров работали по ознакомлению с заявлениями народных депутатов о выходе из депутатских фракций.

В результате этой работы выявились некоторые неточности. Сличение почерка и подписей на заявлениях не соответствует с почерком на присяге. Но, еще раз подчеркиваю, что мы не почерковедческая экспертиза. Поэтому я предлагаю, чтобы, просьба к руководителям фракций уточнить, устранить эти неточности.

Следующее. Находились в командировке во Франции с 15 по 21 апреля три человека. Заявление от них датировано 18-тым числом. То есть были за границей, а заявление написали 18-го числа.

В некоторых заявлениях депутаты ссылаются на указ Президента от 2 апреля, который уже не действует. И в заявлениях некоторых не указаны фамилия заявителей, только номер удостоверения. И есть отзывы своих заявлений. Итак, таких неточностей сорок пять. Спасибо большое за внимание.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Зараз, почекайте. Це інформація. Запитань нема. Хто за те, щоб постав, щоб надати можливість ставити запитання до інформації, прошу проголосувати. Хто хоче поставити запитання, бо це відхід від регламенту, проголосуйте.
16:17:57

За-73


А жаль, треба було питання поставити. Будь ласка, Кириленко, хвилина. Смітюх підготуватися.
16:18:07

КИРИЛЕНКО В.А.

В’ячеслав Кириленко, „Наша Україна”. Шановні колеги і шановні виборці! Ми з вами розуміємо, що коаліція панічно боїться складання нами повноважень в межах статей 81, 82 Конституції. Але я хотів би застерегти всіх, в тому числі депутатів від коаліції від взяття на себе функцій слідчих. Жодної публічної заяви від депутатів фракції „Наша Україна” чи БЮТ про дезавуювання чи відкликання підпису під заявами немає. Якщо у вас є інші дані, будь ласка, публічно оголосіть ці прізвища. У нас таких даних немає. Давайте бути чесними і іти по тій процедурі, яку ви самі для нас прийняли.

Додатково повідомляю, що ми збираємо заяви, про які нас попросив голова регламентного комітету. І до кінця дня у нас буде необхідна кількість заяв, більше 150 заяв. Але я хочу сказати, що ви примусили нас вдруге писати заяву на одну і ту ж тему, аби тільки не допустити неповноважності Верховної Ради. Але вона буде неповноважною.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Я думаю, В’ячеслав Анатолійович, це добре, бо виправлять якраз ті неточності, які є. Так що це добре, що вони будуть написані. Прошу Смітюх.
16:19:32

СМІТЮХ Г.Є.

Дякую Адаме Івановичу. Шановні колеги, давайте будемо чесні, якщо ми прийняли рішення, що ми погоджуємося з тим, що вибори будуть дострокові, то давайте будемо чесно говорити.

Стаття 81 Конституції України говорить про слідуюче, пункт перший складання повноважень за його особистою заявою. Доповідаю вам, що особисто як народний депутат, маючи на це право, пішов у відділ кадрів, ознайомився з текстом заяви. Згідно тексту заяви ні один депутат на сьогоднішній день не подав заяви за особистою заявою. Про що подана заява? Почекайте, почекайте. Заяви…

Всі депутати, які подали заяви, є сумніви тут були відносно правильності оформлення згідно Регламенту і закону. Заяви були подані. Умисно, знаючи про те, що згідно пункту шостого частини другої 81 статті Конституції і частини останньої цієї ж статті говориться про слідуюче, що якщо депутат Верховної Ради подає вихід із фракції, то тоді відбуваються дії згідно того, що виноситься на з’їзд, з’їзд приймає рішення про виключення цього депутата на основі закону. Знаючи про те, що на сьогоднішній день закону такого немає…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Завершуйте.
СМІТЮХ Г.Є. Дозвольте закінчити.

Фракція "Наша Україна" і БЮТ навмисно втягують нас у цей процес, знаючи про те, що любий суд прийме рішення на їх користь відносно поновлення депутатів. Не треба нас дурити! Шановні громадяни, шановні громадяни України, якщо ви хочете скласти повноваження, будь ласка, напишіть зараз на основі пункту першого частини другої статті Конституції, і немає проблем. Я підготую постанову і Верховна Рада проголосує цю постанову сьогодні про позбавлення вас депутатських мандатів.

Дякую.

ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Шановні колеги, це цікаве питання, це нове питання для історії українського парламентаризму, давайте ми його поки що відкладемо.Данилов готовий робити оголошення? Данілов, ви готові робити оголошення? Будь ласка, Данілов. Процедура нормально, зараз скаже.
16:22:04

ДАНІЛОВ О.М.

Шановні колеги, я хотів би зачитати заяву про утворення міжфракційного депутатського об’єднання „Вільні демократи”.

„Ми, народні депутати України, виходячи з необхідності захисту цінностей свободи та демократії в Україні, формування громадянського суспільства, популяризації європейських стандартів свобод та демократії, а також у зв’язку з тим, що у Верховній Раді повинна функціонувати демократична опозиція європейського зразка заявляємо про утворення міжфракційного депутатського об’єднання „Вільні демократи”. Ми однаково критично відносимося до деструктивних та незаконних дій, як правлячої коаліції, так і опозиції. Ми є принциповими прихильниками парламентської демократії і тому виступаємо категорично проти спроби будь-якої її руйнації.

Ми вважаємо, що всі кризи в житті демократично-правової держави треба вирішувати виключно на підставі Конституції України та законів України”.

Шановні друзі, і останнє я хотів би сказати наступне. До тих пір, поки народний депутат не буде депутатом або одного Віті, або до іншого Віті парламентаризму в Україні не буде. Дякую за увагу. ( Ш у м у з а л і)


ГОЛОВУЮЧИЙ. А ви могли список оголосити? Оголосити весь список ви могли? Якщо неважко, він у вас є, назвіть прізвища, хто входить в між фракційне об'єднання депутатів. Будь ласка.
16:23:43

ДАНІЛОВ О.М.

Шановні друзі, на жаль, нічому нас не учить історія. Знаєте, перший раз виступаю з цієї трибуни за цей рік, і такої неповаги… Я не давав жодного права нікому про мене там щось казати, шановні друзі. Я можу сказати, що я своєю поведінкою перебування в опозиції, починаючи з 96-го року, не заслугував тих компліментів, які дають мені мої соратники. Я казав, що я не збираюсь виходити ані з БЮТу, ані з опозиції, але опозиція повинна бути опозицією, а не чиїмось кишеньковим інструментом вирішення якихось своїх особливих питань. (О п л е с к и)

Стосовно того, хто входить в це міжфракційне… (О п л е с к и) Не треба плескати, шановні друзі, бо ви не розумієте… Коли ви плескаєте або Олійнику, який незрозуміло чому так виступає, бо я вважаю, що треба виступати відверто… Поки на кожному місці не буде стоять значки партійні, а буде стоять державний прапорець, у нас нічого з вами не буде. Врешті-решт треба визначитися: депутат України чи депутат партії? І це – головне питання, яке сьогодні є.

Стосовно людей, які підписали цю заяву і входять до складу цього депутатського об'єднання: Данілов, Куренной, Видрін, Потімков, Стасів.

Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Так, ознайомились ще з однією цікавою інформацією.

Шановні колеги, продовжуємо розглядати питання порядку денного. У нас далі, оскільки ми так і не дійшли згоди про те, голосуємо чи не голосуємо в цілому Закон про вибори народних депутатів в другому читанні, тому йдемо далі, поки виясняємо цю ситуацію.

Законопроект за номером 3607 – про внесення змін до статті 9-ї Закону України „Про вибори народних депутатів” (щодо дострокового припинення повноважень). Колега Матвієнков, коли доповідав попередній законопроект, він сказав, що він цей проект просить, щоб ми не розглядали. А в нього була окрема пропозиція, окрема пропозиція до законопроекту, яка не знайшла підтримки в сесійній залі, тому цей законопроект ми не розглядаємо.

Так, проекти постанов про припинення повноважень складу Центральної виборчої комісії і про призначення членів. Нема подань Президента, ми поки що не готові розглядати.

Я пропоную включити до порядку денного і розглянути проект закону про внесення змін до закону України про приватизацію державного майна. Реєстраційний номер 3605.

Шановні колеги, ви спочатку картку знайдіть, потім… Я ще раз повторюю зараз продовжуються консультації, зараз продовжуються консультації. (Ш у м у з а л і).

Як тільки буде знайдено домовленість про те, що нема заперечень, що нема заперечень щодо того, щоб ми голосували в другому читанні законопроекти, ми їх, як тільки буде така згода, обов’язково поставимо на голосування.

Але треба, щоб нам доповіли керівники фракцій, що вони готові ці питання розглядати. Хай порадяться, хай порадяться. Так, хто за те, щоб включити це питання до порядку денного, 3605, прошу проголосувати.
16:27:13

За-244


Включено. Будь ласка, доповідає законопроект Богачук Василь Степанович. Підготуватися Заплатинському. Прошу, Василь Степанович. Шановні колеги, як тільки буде готовність, ми з вами проголосуємо, не переживайте.
16:27:44

БОГАЧУК В.С.

Шановний Адаме Івановичу, шановні колеги, останнім часом спостерігається тенденція збільшення кількості судових позовів щодо господарських товариств, які включено до програми приватизації на 2007 рік. Що стосується припинення, або призупинення процесу їх приватизації. Підставами щодо порушення значної кількості судових справ є претензії позивачів, які в більшості є надуманими, метою яких є зупинити, або загальмувати процес приватизації саме таких об’єктів, накласти арешт на їх рахунки, на майно підприємств, заборонити вчинення державою будь-яких дій щодо цього чи іншого підприємства.

Такі судові позови дестабілізують роботу підприємства, негативно впливають на процес реформування діяльності підприємств, що в свою чергу позначається на фінансових результатах проведення приватизації, наповнення Державного бюджету України, на фінансово-економічну діяльність підприємства, не сприяє залученню ефективних інвесторів до процесу приватизації та впливає на інвестиційний клімат в державі.

Ми сьогодні можемо навести приклади такі: це шестирічна судова тяганина із ВАТ „Луганськтепловоз”, не показала, що при розрахунках продати його за 1,2 мільярди гривень, було продано лише за 300 мільйонів гривень та ще 300 мільйонів будуть інвестовані у виробництво. Це наводить на роздуми.

Такі ж технології застосовувалися під час приватизації „Львівприлад”. Раніше ви добре пам’ятаєте приватизацію „Криворіжсталі і так дальше.

Скільки можна наступати на одні і ті ж самі граблі? Сьогодні по аналогічному сценарію розгортаються події із відкритим акціонерним товариством „Укртелеком”, а завтра, можливо, і з іншими об’єктами приватизації.

В якій країні прийнято, що у день торгів суд виносить рішення про заборону вчиняти будь-які дії щодо державного об’єкту, котрий знаходиться у затвердженому переліку приватизації? Хто буде відшкодовувати величезні збитки, нанесені державні ненадходженням коштів до Державного бюджету, а хто буде відшкодовувати кошти, які завдані учасникам торгів?

І як абсурд це у даному випадку ці збитки відшкодовує підприємство, яке ще, для прикладу, Хмельницького обласного товариства „Всеукраїнська організація інвалідів”, що зареєстровано у селі Карпівці Хмельницької області, якому держава надає пільги, а його включили по такій самій системі, і що також завдало великих збитків.

Вам зрозуміло, до чого ми йдемо і до чого дожилися. Саме тому, прийнявши цей закон України, ми забезпечимо своєчасні ефективні заходи щодо запобігання порушенню штучних та явно замовних судових рішень про призупинення або припинення процесу приватизації, які призводять до зриву виконання планів приватизації, наповнення дохідної частини Державного бюджету України. А я хочу нагадати, що на 2007 рік ми запланували надходження в Державний бюджет в сумі більше 10 мільярдів гривень. А це кошти, які повинні піти на різні соціальні програми, на соціальний захист наших ветеранів і пенсіонерів.

Тому звертаючись до вас з проханням підтримати цей законопроект за основу і в цілому. Він забезпечить захист інтересів держави, прав акціонерів та проведення ефективної та прозорої приватизації. Сприятиме підвищенню ефективності взаємодії органів влади і Господарського суду, у виборі оптимальних шляхів у розв’язанні спорів, що стосується процесу приватизації. І як наслідок, сприятиме поліпшення загальної, соціально-економічної ситуації в країні в цілому.

Для стенограми я також хотів би зачитати технічні правки в законопроекті. А саме слово „коштів” та „застави”, я пропоную замінити словами „гарантійного платежу”, а в дужках, „застави”. Що стосується даного проекту, то я хотів би сказати, що проект зобов’язує сторону, що заявляє клопотання про забезпечення судового позову шляхом захоронення вчинення дії з державним майном або корпоративними правами держави, одночасно з поданням відповідного клопотання, надавати документ про зарахування на рахунок органу приватизації застави у розмірі 100 відсотків від початкової вартості об’єкту приватизації, який є предметом судового розгляду. У разі відсутності документу про зарахування коштів, законопроект встановлює вимогу не розглядати судами відповідні клопотання про забезпечення позову.

Проект передбачає перерахування до Державного бюджету України коштів, застави, у разі часткової або повної відмови судом позивачеві в задоволенні позивних вимог. Зокрема, у разі часткової відмови судом позивачеві в задоволенні позовних вимог орган приватизації перераховує до державного бюджету України 10 відсотків застави; у разі повної відмови перераховується до державного бюджету 50 процентів застави.

Я пропоную прийняти цей закон за основу і в цілому. Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую. Чи є запитання? Запишіться, якщо є.

Так, Ляшко знайшов карточку, будь ласка, запитання.


16:34:13

ЛЯШКО О.В.

Олег Ляшко "Блок Юлії Тимошенко".

Адаме Івановичу, у мене запитання не доповідача, а до вас. Скажіть, будь ласка, чому ви замість того, щоб розглядати сьогодні в останній день роботи Верховної Ради п’ятого скликання законопроекти, які дозволять нам провести вибори, чесні, прозорі, про які ви так дуже дбаєте, чому ви не ставите на розгляд ці законопроекти, натомість ми розглядаємо якісь лобістські законопроекти, які задовольняють чиїсь там інтереси. Або хоча б розглянули законопроект Тимошенко щодо відчуження комунального майна виключно на конкурентних засадах. Чому парламент упродовж своєї нетривкої діяльності весь час розглядає законопроекти, які задовольняють приватні чиїсь інтереси, замість того, щоб розглядати те, що, як кажуть, хвилює всю країну. От до вас як до головуючого це питання. Дякую.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Я думаю, колего Ляшко, ви довго були відсутні в залі і розучились працювати в сесійному режимі. Перед вами лежить порядок денний на сьогоднішнє засідання, ми йдемо чітко за тим, що у нас визначено. Представники саме і вашої доблесної фракції внесли пропозицію, що Закон про вибори в другому читанні голосуватися не може. Ми його проголосували, ми йдемо за всіма тими питаннями які визначені в порядку денному, так що нічого я не роблю того, що не записано сьогодні в тому, що ми маємо розглядати. Будь ласка, про лобізм.
БОГАЧУК В.С. Я хотів би доповнити, що якраз не чиїсь там приватні інтереси автори законопроекту відстоювали, а саме, я хочу, перш за все про себе сказати. Ми відстоюємо перш за все, інтереси держави, інтереси наповнення бюджету держави. Відстоюємо також інтереси прав акціонерів та проведення ефективної та прозорої приватизації. Ми неодноразово говорили, що йдуть рейдерські атаки, з цієї трибуни. Що суд підтримує одну чи другу сторону. Для того, щоб зробити більш прозорими ці всі процеси, які відбуваються в приватизації, ми запропонували цей проект закону. Дякую.Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги підготуватися до...
Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради, представники засобів масової інформації!...
Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Добрий день, шановні депутати, журналісти, гості Верховної Ради. Я прошу депутатів підготуватися до реєстрації. Сідайте...
Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати І гості Верховної Ради України!
Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим
Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...
Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сімнадцяте сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка