Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/8
Дата конвертації09.09.2017
Розмір1,05 Mb.
ТипРішення
  1   2   3   4   5   6   7   8


ЗАСІДАННЯ СОРОК ПЕРШЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

1 грудня 2006 року, 10.00 година

Веде засідання Перший заступник Голови Верховної Ради України

МАРТИНЮК А.І.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради, представники засобів масової інформації! Прошу народних депутатів підготуватися до реєстрації.

Будь ласка, ввімкніть систему „Рада”. Реєструємося.


10:04:24

В сесійні залі зареєстровано 438 народних депутатів. Ранкове засідання Верховної Ради оголошую відкритим.

Сьогодні, шановні колеги, ми відзначаємо 15-ту річницю прокуратури України. Серед нас є, якщо я не помиляюся, вісім. Сьогодні в нашому складі Верховної Ради, якщо я не помиляюся, працює біля десь семи представників органів прокуратури. Давайте ми їх привітаємо із цим днем, побажаємо їм і в їхній особі усім працівникам прокуратури сприяти виконанню тих законів, які ми з вами приймаємо. (О п л е с к и)

І сьогодні ж виповнюється 15-та річниця проведення референдуму про Незалежність України. Давайте також один одного привітаємо із цим святом.

Заяви будуть о 13 годині. Кожен, хто хоче щось заявити, о 13 годині заявиться.

Сьогодні відповідно до статті 25-ї Регламенту у п’ятницю ми маємо час для оголошення депутатських запитів.

Надійшли запити народних депутатів України:

Тараса ЧОРНОВОЛА до Президента України щодо доцільності перебування на займаній посаді представника Президента у Верховній Раді Романа Зварича у зв’язку з його антиконституційними заявами, які суперечать позиції Президента.

Я ставлю на голосування про підтримку запита.
10:06:22

За-215


Прийнято рішення.

Тепер ставлю на голосування пропозицію про направення запиту Президенту. Тут треба 226 голосів.


10:06:46

За-240


Рішення прийнято.

Запит направляються.

Юрія КРУКА до Прем’єр-міністра України щодо забезпечення прозорості бюджетного процесу.

Юрія КРУКА до Прем’єр-міністра щодо уникнення втручання в господарську діяльність суб’єктів господарювання.

Миколи СИВУЛЬСЬКОГО до Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра фінансів про ігнорування заступником міністра фінансів Тетяною Єфименко депутатського звернення про надання інформації щодо окремих показників проекту Закону України “Про внесення змін до Закону “Про Державний бюджет на 2006 рік”.

Миколи КОМАРА до Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра фінансів щодо погашення заборгованості перед відкритим акціонерним товариством “Костянтинівське автотранспортне підприємство - 1149” міста Костянтинівка Донецької області.

Миколи СИВУЛЬСЬКОГО до Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра фінансів про приховування першим заступником голови Державної податкової адміністрації Вадимом Кайзерманом інформації щодо обсягів відшкодування податку на додану вартість у розрізі областей України.

Катерини САМОЙЛИК до Віце-прем’єр-міністра Дмитра ТАБАЧНИКА щодо невдоволення відповіддю на депутатське звернення від 18 жовтня 2006 року стосовно відповідності Конституції України та чинному законодавству запровадження вивчення курсу “Християнська етика в українській культурі” у перших класах загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва.

Миколи КОМАРА до Віце-прем’єр-міністра Дмитра ТАБАЧНИКА щодо узгодженості дій Міністерств у вирішені проблеми забезпечення інвалідів-чорнобильців спецавтотранспортом.

Івана БОНДАРЧУКА до Кабінету Міністрів України про постанову Кабінету Міністрів від 17 липня 2006 року № 999 “Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями”.

Анатолія КУКОБИ до Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ щодо порушення вимог законодавства під час відчуження майна військового містечка № 1 Міністерства оборони України в місті Полтава та передачі в оренду його земельних ділянок.

Євгена МАРМАЗОВА до Генерального прокурора про факт порушення органами прокуратури вимог статті 16 Закону України „Про статус народного депутата України”.

Михайла ВОЛИНЦЯ до Генерального прокурора щодо незадоволення відповіддю на депутатські звернення стосовно порушень конституційних прав та свобод громадянина Яковлєва І.А.

Григорія КАЛЕТНІКА до Генерального прокурора, Голови Державної податкової адміністрації про вжиття заходів щодо припинення незаконних дій працівників податкової міліції Державної податкової адміністрації у Вінницькій області до колективу Гайсинського спиртзаводу.

Михайла ВОЛИНЦЯ до Генерального прокурора щодо незадоволення відповіддю на депутатське звернення щодо порушення вимог трудового законодавства відносно реєстрації профспілкової організації адміністрацією Харківського державного університету мистецтв імені Котляревського.

Тараса ЧОРНОВОЛА до Міністра внутрішніх справ, Генерального прокурора щодо захоплення та часткового зруйнування групою невідомих осіб за участю і прямого потурання керівництва Подільського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у місті Києві нежитлової будівлі, яка є приватною власністю.

В’ячеслава КИРИЛЕНКА до Міністра освіти і науки щодо забезпечення права на здобуття освіти державною мовою та необхідності розширення мережі шкіл з українською мовою викладання в Криму, Донецькій та Луганській областях.

Ярослава ФЕДОРЧУКА до Міністра оборони щодо видачі дозволу на відчуження майна Державного підприємства “Центральний військовий санаторій Міністерства оборони України “Ялтинський” з подальшим його продажем за суттєво заниженою вартістю.

Групи депутатів (КОРСАКОВ, АНТЕМЮК, ЯНУКОВИЧ та інші. Всього 6 депутатів) до Міністра палива та енергетики щодо погашення заборгованості за природний газ комунального підприємства “Прилукитепловодопостачання”.

Арнольда РАДОВЦЯ до Київського міського голови про відміну незаконних рішень Київради від 29 травня 2003 року № 486-2/646, та від 12 лютого 2004 року № 59/1269 про виділення земельних ділянок під будівництво житла.

Романа ЗАБЗАЛЮКА до Київського міського голови щодо ненадання відповіді на депутатське звернення з приводу порушень прав громадян посадовими особами Київської міської державної адміністрації.

Групи депутатів (КОВЗЕЛЬ, ПЕТРЕНКО, БІРЮК та інші. Всього 9 депутатів) до Генерального директора Державної адміністрації залізничного “Укрзалізниця” щодо незадовільної відповіді на депутатське звернення та забезпечення участі у засіданнях комісії з реалізації тарифної політики “Укрзалізниці”.

Групи народних депутатів (КИСЕЛЬОВ, ГРАЧ, ЧЕРНОМОРОВ) до заступника Генерального прокурора України Кузьміна щодо незадовільної відповіді військового прокурора Лємішева на депутатське звернення щодо законності закриття кримінальної справи за фактом розпродажу майна державного підприємства Міністерства оборони України „Центральний військовий санаторій „Ялтинський”.

Це всі ті депутатські запити, які ми надійшли відповідно до норм, встановлених Регламентом. Переходимо до розгляду питань порядку денного.

Слухається інформація керівника постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва у Європі щодо участі делегації у осінній сесії Асамблеї 17-19 листопада 2006 року. Доповідає керівник постійної делегації Олег Григорович Білорус. Будь ласка, 10 хвилин.
10:12:39

БІЛОРУС О.Г.

Шановний головуючий, шановні народні депутати і громадяни України.

ХХІ століття – це століття глобалізації, постіндустріальної ери. Проблеми безпеки у політичному, соціальному, економічному і гуманітарному сенсі, проблеми безпеки розвитку кожної країни стають імперативними і невідкладними.

Організація із безпеки і співробітництва в Європі, вона є правонаслідницею історичних Гельсінських угод, які пережили значну політичну еволюцію, і сьогодні світ опинився перед складними проблемами безпеки людського розвитку.

Наша делегація представляє Верховну Раду у Парламентській асамблеї організації з безпеки і співробітництва в Європі вже не перший рік. Делегація Верховної Ради України завжди працювала активно, конструктивно і продуктивно. Делегація очолювали керівники Верховної Ради, представники різних наших комітетів.

Відповідно до планів роботи в період 17-20 листопада відбулась так звана осіння сесія парламентської асамблеї організації з безпеки і співробітництва в Європі. Ця осіння сесія показала, що чи ненайважливішим політичним результатом стає для діяльності цієї організації системи ООН перехід і розширення зони діяльності цієї міжнародної організації, яка діяла в зоні від Ленінграду до Ванкуверу, як раніше говорили, перехід на глобальні масштаби. Підтвердила також і принцип „безпека кожного через безпеку всіх”. Тобто особливий акцент знов і знов було зроблена на вирішенні невідкладних проблем колективної безпеки.

Нажаль, ця ж сесія показала, що має місце злоякісна тенденція повзучого переходу від принципів Гельсінських угод і підрив цих святих для кожної демократичної країни принципів, про що свідчать так звані заморожені конфлікти в Грузії, Азербайджані, в Сербії і в багатьох інших країнах.

Програма осінньої сесії ПА ОБСЄ включала 3 основні складові. Це міжнародна парламентська конференція і міграція, інтеграція та міжкультурний діалог народів, роль організації безпеки, співробітництва в Європі. Друге, була проведена сесія четвертого Середземноморського форуму, про який доведеться говорити особливо.

І третє. Було проведено засідання постійного комітету парламентської асамблеї ОБСЄ, на якому було підтверджено і зустрін…. аплодисментами повідомлення про те, що наступна сесія, річна сесія Парламентської асамблеї відбудеться у нас в Києві в Верховній Раді України в період з 4 по 10 липня наступного року.

Осіння сесія асамблеї пройшла в умовах, коли делегація, постійно делегація Верховної Ради України було в новому складі, крім доповіла приймав участь заступник глави постійної делегації, перший заступник керівника делегації, голова Комітету Верховної Ради з питань Регламенту Олександр Сергійович Єфремов, від фракції Компартії Алексєєв, від фракції БЮТ Зубов і від Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Ющенко, і від Комітету культури і духовності, і від Комітету правоохоронної діяльності Левченко. Делегація працювала злагоджено, професійно і мала всі можливості для висловлення позицій Верховної Ради України.

Постійна делегація Верховної Ради України послідовно відстоювала позиції Верховної Ради щодо врегулювання проблем пов’язаних з нелегальною міграцією, які є для України особливо гострими, а також щодо необхідності знаходження оптимальних та оперативних шляхів розв’язання проблем нелегальної міграції не тільки на національному рівні, не тільки в регіоні Європи, а і на глобальному рівні. Члени делегації постійно проводили думку про те, що розв’язання проблем, пов’язаних із зростанням масштабів нелегальної міграції має розв’язку шляхом налагодження міжкультурних діалогів, що належить до головних завдань всіх європейських країн, включаючи і Україну.

Питання нелегальної еміграції зростає в актуальності для України через те, що наша країна стала, на жаль, країною постачання нелегальних мігрантів та транзитною країною у західному напрямку. І це створює складнощі у відносинах України з сусідами, країнами Європейського Союзу і країнами Європи. Це зумовлює появу нових негативних явищ, які безпосередньо впливають і на життя українського населення як в Україні, так і на життя наших мігрантів за кордоном.

Протягом останніх років на території України збільшились темпи розповсюдження наркотиків, кількість випадків торгівлі людьми, зброєю, поширення нетипових для нашої країни інфекційних захворювань – СПІД, ВІЛ і так далі, і туберкульоз.

У бесідах з парламентарямі країн ОБСЄ представники української делегації неодноразово наголошували на гострій проблемі організації, ефективній організації співробітництва щодо зменшення обсягів нелегальних мігрантів та створення системи допомоги особам, які через певні причини залишають свої країни в пошуках кращої долі.

Позиція делегації України стосовно того, що міграційні процеси в суспільствах та пов’язані з ними негативні наслідки є соціальним явищем, що потребує комплексного підходу на глобальному міжнародному рівні, фактично підтримана іншими членами асамблеї.

Українські парламентарії звернули увагу членів Асамблеї, що такі наслідки нелегальної міграції як підвищення навантаження на державний бюджет, проблеми державного управління, обусловленні діями злочинних груп торгівців людьми та контрабандистами, переховування серед нелегалів осіб, які загрожують національній міжнародній безпеці.

Під час дискусій щодо врегулювання проблем багатонаціональних суспільств члени постійної делегації України повідомили про сучасне становище та захист національних меншин в нашій країні.

Основними темами четвертого Середземноморського форуму були Середземноморський форум ОБСЄ і ситуація на Близькому Сході.

Слід сказати, що, на жаль, організація з безпеки і співробітництво в Європі сама мігрує з Європи в Африку і на Близький Схід. Це, на жаль, пояснюється запахом нафти і газу і іншими інтересами, як правило країн Європейського Союзу.

І ми повинні зробити все, щоб ця організація більше уваги приділяла Східній Європі, і ми поставили питання про те, щоб…
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дайте можливість завершити.
БІЛОРУС О.Г. …і присвячений проблемам Східної Європи.

Дякую за увагу.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую Олег Григорович. Сідайте, будь ласка.

Мікрофон Саса. Мікрофон Сас, будь ласка. Одна хвилина.


10:23:07

САС С.В.


Дякую, Адаме Івановичу.

Шановний Адаме Івановичу, відповідно до вимог частини першої статті 29 Регламенту мушу зробити вам зауваження, а саме: відповідно до статті 27 Регламенту, яка визначає обов’язки головуючого на пленарному засіданні, головуючий на пленарному засіданні повинен повідомити після реєстрації, хто на пленарному засіданні відсутній з поважних причин. Ця норма Регламенту, ваш обов’язок як головуючого, постійно не виконується.

Я прошу виконати норму Регламенту. Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую за зауваження.

Розглядається проект Постанови про внесення зміни до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України п'ятого скликання, реєстраційний номер 2627.

Шановні колеги! Ви знаєте, що ми заборгували разом з урядом заборгували у питанні розгляду Державного бюджету на 2007 рік. І тому на у зв’язку з необхідністю прискорити розгляд питання, оскільки наступний пленарний тиждень ми працюємо у комітетах, є необхідність провести ще одне пленарне засідання. Тому я на ваш розсуд пропоную таку Постанову про внесення зміни до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України п'ятого скликання: „Верховна Рада постановляє: внести зміну до календарного плану проведення другої сесії Верховної Ради України п'ятого скликання затвердженого постановою Верховної Ради України 27 липня 2006 року стосовно роботи парламенту у грудні 2006 року, передбачивши проведення 6 грудня пленарних засідань”, на яких розглянути і Державний бюджет і ті сотівські закони, які ми ще не встигли розглянути.

Прошу голосувати.


10:25:15

За-241


Рішення прийнято.

Тобто нагадую, 6 грудня ми з вами працюємо у сесійному режимі.

По фракціях, прошу. Партія регіонів – 178, „Блок Юлії Тимошенко” – 4, „Наша Україна” – 4, соціалісти –29, комуністи – 21, позафракційні – 5.

Наступне питання. Проект Постанови про звільнення Тарасюка Б.І. з посади Міністра закордонних справ України. Зараз. Тут, шановні колеги, у нас є два проекти постанов 2629 внесений народними депутатами і 2629-1 внесений Кабінетом Міністрів.

Я вам нагадаю, що ми слухаючи звіт двох міністрів, прийняли рішення про те, що профільні комітети на цей пленарний тиждень, який сьогодні вже закінчується, подали відповідні проекти постанов. Я звертаю, шановні колеги, вашу увагу, що Комітет з питань національної безпеки і оборони проігнорував рішення Верховної Ради і не виконав його, Комітет у закордонних справах розглядав його на своєму засіданні, це питання, і доручив групі депутатів підготувати проект постанови, який підготовлений і поданий на ваш розгляд. З процедури немає, на жаль, такого. От Саса запитайте. Але запишіться, п'ять хвилин від фракцій.

Нема з процедури вже, нема! П'ять хвилин запишіть з процедури, поговоримо. А що є, запитайте в Саса, він скаже, що є. Є гарантовано право фракції на виступ, якщо вона щось хоче сказати. Ось цим ми і скористаємось. Так, будь ласка, по одній хвилині, п'ять хвилин.

Ключковський, "Наша Україна". За ним Цибенко.
10:27:08

КЛЮЧКОВСЬКИЙ Ю.Б.

Шановний Адаме Івановичу, я хочу нагадати вам, що процедура є завжди. А якщо її немає та ще й в вустах Головуючого, то це – кінець демократії і початок правової і політичної сваволі. Тому процедура є. І її треба дотримуватися.

Хочу звернути вашу увагу на те, що і доповідач записаний невідомо хто по цій постанові, чому Комітет з питань державного будівництва, який не має до цього жодного відношення. Чомусь Комітет з питань національної безпеки і оборони не розглянув і не не виконав, а не встиг розглянути. Є строки, встановлені процедурою для цього розгляду. Але найголовніше, Адаме Івановичу, а хто суб'єкт законодавчої ініціативи? Скажіть, будь ласка, а чому по квоті Президента України постанови вносить хтось зовсім інший?

Верховна Рада не має права розглядати цієї постанови, і хто цього не розуміє, хай загляне в Конституцію, а як ні, то в проект Закону про Кабінет Міністрів, підписаний Януковичем.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, Цибенко.
10:28:18

ЦИБЕНКО П.С.

Дякую, Адаме Івановичу.

Фракція комуністів, Петро Цибенко.

Шановні колеги, я розумію, що, вибачте на слові, Баба Яга завжди буде проти, але, тим не менше, у нас є сьогодні подання Прем`єр-міністра, у нас є сьогодні те рішення, яке ми доручали профільним комітетам і яке не виконано. Є проект постанови Верховної Ради і тому у нас є всі підстави сьогодні завершити розглядом ту проблему, яка надмірно затягнулася. Я абсолютно переконаний, що ті люди, яким приділяється надмірна увага, навряд чи достойні такої пристальної уваги з боку Верховної Ради України, у нас маса інших невідкладних питань. Тому я пропоную прийняти рішення щодо… до проекту постанови, який у нас є на руках. Це проект постанови 2629-1. Дякую за увагу.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Будь ласка, Олександр Стоян.
10:29:23

СТОЯН О.М.

Прошу передати слово Ярославу Сухому.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Ярослав Сухий.
10:29:28

СУХИЙ Я.М.

Шановні колеги, у мене на руках дві постанови Верховної Ради. Проти однієї постанови, я так розумію, категорично заперечує "Наша Україна" – про звільнення Тарасюка. Но але є ще інша постанова Верховної Ради України, які вносять самі „нашисти” – схвалити діяльність Міністерства закордонних справ України, Тарасюка, чимось там його нагородити і кудась відправити. То я не розумію, так ви будете розглядати це питання чи ні?

Стосовно того, що хтось читав Конституції. Любі друзі і люті друзі, і закляті друзі! Подивіться статтю 113 Закону України „Про внесення змін до Конституції України”. Де ви таке слово чули „квота Президента”? та немає такої політичної партії, яка називається „Президент України Ющенко”. Є його право вносити кандидатури міністрів конкретних, і ми це право свято поважаємо, дотримувалися і будемо дотримуватися. Але Тарасюк як і інші назначені нашою постановою 1254. В цьому переліку був і Тарасюк, тому ми маємо повне право його зняти…


ГОЛОВУЮЧИЙ. Так, будь ласка, Ляшко.
10:30:37

ЛЯШКО О.В.

Олег Ляшко, „Блок Юлії Тимошенко”.

Прошу передати слово Олександру Турчинову.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Мікрофон Турчинова, будь ласка.
10:30:46

ТУРЧИНОВ О.В.

Шановні колеги, я хочу звернутися до головуючого. Адаме Івановичу, скажіть, будь ласка, вам відомо, що, відповідно до Конституції, пропонує саме Президент і міністра закордонних справ, і міністра оборони. Це 2 міністерства, які мають особливий статус. Саме тому, що Президент – Верховний головнокомандувач і також він відповідає за Конституцією за міжнародні зв’язки, міжнародні справи, зовнішню політику, так точніше.

Я хочу запитати у вас як людину, яка входить до Антикризової коаліції. Проводились консультації з Президентом? І яка позиція Президента з цього питання? Будь ласка.


ГОЛОВУЮЧИЙ. Шановні колеги, були висловлені думки. Дозвольте я займу декілька хвилин вашого часу, тому що тут… А, вибачте, да, Бондарчук. Вибачте, Бонарчук Іван, хвилина є. Я не туди глянув.
10:31:48

БОНДАРЧУК І.М.

Шановні колеги, зволікаючи з розглядом даного питання, ми свідомо підтримуємо напругу в суспільстві. Тому ми повинні зрозуміти, що урядова команда повинна бути консолідованою, хто б якій квоті і в якому порядку не призначав будь-якого міністра. І ми прекрасно розуміємо, що відповідно до Конституції Президент має право вносити пропозицію про призначення, але ми, Верховна Рада, маємо право ставити перед Президентом питання про звільнення того чи іншого міністра. Тобто ми повинні допомогти Президенту визначитися врешті-решт. Я думаю, що він чекає від нас такого сигналу. Тому давайте проголосуємо і приймемо рішення – і знімемо це питання.

Дякую.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Дякую.

Шановні колеги, було звернення до головуючого. Звертали увагу на Конституцію і так далі. Я дозволю вам процитувати Конституцію. Будьте уважні, щоб потім не було у нас, або, хто має з собою Конституцію, подивіться.

Стаття 85 Конституції пункт 12: „До повноважень Верховної Ради України належить: призначення за поданням Президента України Прем'єр-міністра України, міністра оборони України, міністра закордонних справ України, призначення за поданням Прем'єр-міністра України інших членів Кабінету Міністрів України, Голови Антимонопольного комітету України, Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України, Голови Фонду державного майна України, звільнення зазначених осіб з посад, вирішення питання про відставку Прем'єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України”. Тобто, як ви звернули увагу, тут немає приписки, що звільнення зазначених осіб посад за поданням того-то того, чи того, того. Це одне, друге, 106-та стаття, 106-та стаття Конституції, яка говорить про президента України, 106-та стаття: президент України, пункт десятий, вносить до Верховної Ради України подання про призначення, ще раз наголошую, призначення міністра оборони України, міністра закордонних справ України.

Тут слово про те, що по призначення і звільнення немає. А ось 14-та стаття. 14-ий пункт цієї 106-ої статті говорить, що Президент України вносить до Верховної Ради України подання про призначення на посаду та звільнення з посади голови Служби безпеки України. Ще раз наголошую, в 106-ій статті право президента вносити подання на звільнення міністра оборони і міністра закордонних справ не записано. В той час те, що стосується Служби безпеки, безпосередньо вказується, що і подає на призначення, і подає на звільнення.

Так що, будь ласка, тут ми дотримуємося Конституції, бо в Конституції, бо в Конституції немає, бо в Конституції немає припису. Вибачте, вибачте, шановні колеги, вибачте, ми не можемо зараз дискутувати, було запитання до головуючого, я процитував. Все решта коментарі може давати Конституційний, все решта Конституційний суд може давати.

Ми обмінялися на рівні, на рівні зауважень і відповідей головуючого. Шановні колеги, я ще раз повторюю, ще раз повторюю, заява про перерву буде після розгляду питання, бо воно оголошене до розгляду вже. Воно оголошене до розгляду.

Давайте так, давайте ми поступимо мудріше. Хто за те, хто за те, щоб перервати розгляд питання? Не треба, шановні колеги. Шановні колеги, шановні колеги, я звертаюсь до правої і лівої частини сесійної зали. Юрій Богданович, шановні колеги. Шановні колеги, сядьте, будь ласка, на місце. Я прошу підтримати мою пропозицію про те, щоб всупереч Регламенту на вимогу двох фракцій, не зважаючи на те, що оголошено питання уже для розгляду, оголосити перерву на 30 хвилин.

Прошу проголосувати.

Прошу проголосувати! Прошу голосувати!


10:36:29

За-167


Каталог: zakon -> skl5 -> 2session -> STENOGR -> DOC
DOC -> Засідання сорок четверте сесійний зал Верховної Ради України
DOC -> Засідання тридцять сьоме сесійний зал Верховної Ради України
skl5 -> Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
DOC -> Засідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
DOC -> Закон України "Про внесення змін до статті 21 Основ законодавства України про культуру" з пропозиціями Президента. І доповідає з цього приводу Юрій Богданович Ключковський від Президента. Прошу. Ключковський ю. Б
DOC -> Засідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України
DOC -> Шановний Олександрович, шановні народні депутати! Дозвольте вам доповісти закон


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8

Схожі:

Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Прошу депутатів підготуватися до реєстрації. Проходить поіменна реєстрація, будь ласка
Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Шановні колеги, прошу підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”. Реєструємося
Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання двадцять перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Добрий день, шановні депутати, журналісти, гості Верховної Ради. Я прошу депутатів підготуватися до реєстрації. Сідайте...
Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати І гості Верховної Ради України!
Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим
Засідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка