Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/7
Дата конвертації16.03.2018
Розмір1,01 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7

ЗАСІДАННЯ СОРОК СЬОМЕ

Сесійний зал Верховної Ради України

5 червня 2009 року, 10:00 година

Веде засідання Голова Верховної Ради України В.М.ЛИТВИН


ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися до реєстрації. Увімкніть систему „Рада”.

10:01:39


Зареєструвались картками у сесійній залі 420 народних депутатів України. Ранкове засідання Верховної Ради України оголошую відкритим.

Шановні колеги, сьогодні день народження народного депутата України Цибенка Петра Степановича – голови Ради ветеранів України.

(О п л е с к и) Петру Степановичу виповнилося 60 років. Давайте привітаємо нашого колегу і будемо разом зичити йому успіхів при гарному здоров’я.

Шановні народні депутати, надаю вам інформацію про результати роботи Верховної Ради України на пленарних засіданнях 4 червня 2009 року. Розглянуто 34 питання порядку денного, за результатами розгляду: прийнято 13 законів та шість постанов, п’ять законопроектів та один проект постанови прийнято за основу, один законопроект направлено на повторне перше читання, один законопроект повернуто до комітету для доопрацювання на повторне друге читання, один законопроект прийнято у другому читанні та направлено на третє читання, два законопроекти відхилено. За результатами розгляду пропозицій Президента України: подолано вето Президента України на один закон і один закон відхилено, тобто вето президента України не подолано.

Відповідно до статті 25 Регламенту у п’ятницю відводиться 30 хвилин для оголошення запитів. Дозвольте оголосити депутатські запити, які надійшли до секретаріату і відповідним чином оформлені.

Миколи РУДЧЕНКА до Президента України щодо ненадання відповіді на депутатське звернення стосовно неналежного виконання своїх функціональних обов'язків тимчасово виконуючим обов'язки голови Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області Віктором Гребеником. Ставлю на голосування про підтримку запиту.


10:03:58

За-269


Запит підтримано.

Ставлю на голосування про направлення запиту до Президента України. Прошу голосувати.


10:04:18

За-284


Рішення прийнято.

Сергія ВЛАСЕНКА до Президента України стосовно усунення порушень законодавства в роботі Київської міської державної адміністрації щодо відновлення прав мешканців гуртожитків міста Києва. Ставлю на голосування про підтримку запиту.


10:04:51

За-300


Запит підтримано.

Ставлю на голосування про направлення запиту до Президента України.


10:05:11

За-284


Рішення прийнято.

Юрія КРУКА до Президента України щодо неналежної відповіді Одеської обласної державної адміністрації з питання забезпечення житлом громадян, постраждалих від вибуху газу у селі Фонтанка Комінтернівського району Одеської області. Ставлю на голосування про підтримку запиту.


10:05:46

За-318


Запит підтриманою.

Ставлю на голосування про направлення запиту до Президента України.


10:06:12

За-312


Запит направляється до Президента України.

Андрія ПОРТНОВА та Володимира ПИЛИПЕНКА до Президента України щодо негайного звільнення заступника голови Служби безпеки України Анатолія Павленка у зв'язку з його причетністю до незаконного прослуховування громадян України.

Ставлю на голосування про підтримку запиту.
10:06:50

За-319


Запит підтримано.

Ставлю на голосування про направлення запиту до Президента України.


10:07:09

За-316


Запит направляється до Президента України.

Івана ЗАЙЦЯ до Генерального прокурора України про ситуацію, що склалася в селі Циблів Переяслав-Хмельницького району Київської області з виділенням земельних часток паїв з використанням корисних копалин місцевого значення з діяльністю сільського голови.

Андрія ПАВЛОВСЬКОГО до Кабінету Міністрів України щодо скарг територіальної громади Святошинського району міста Києва на дії Міністерства оборони України, спрямованих на знищення зеленої зони на вулиці Львівська, 15.

Андрія ШКІЛЯ до Прем'єр-міністра України стосовно невиконання (саботажу керівником Державної компанії "Укргазвидобування" Іллею Рибчичем) завдань уряду щодо збільшення видобутку вітчизняного газу.

Валентина МАТВЄЄВА до Прем'єр-міністра України щодо невідкладного вирішення питань фінансування капітального ремонту мосту через річку Дніпро у районі міста Черкаси та організації належного обслуговування населення залізничним транспортом.

Василя ШПАКА до Прем'єр-міністра щодо унормування правових актів, пов'язаних з пасажирськими автоперевезеннями.

Віктора СІНЧЕНКА до Прем'єр-міністра щодо стратегії реформування бурякоцукрової галузі в Україні.

Вікторії ДЕМ'ЯНЧУК до Прем'єр-міністра щодо необхідності доопрацювання типової схеми розмежування системи державного управління автомобільними дорогами державного і місцевого значення.

Володимира ГЕРАСИМЧУКА до Прем'єр-міністра України про незадовільний хід протизсувних робіт у Чернівецькій області.

Володимира ДАНИЛЕНКА до Прем'єр-міністра України стосовно вжиття заходів щодо зупинення масового забою корів у особистих селянських та приватних господарствах Лебединського району Сумської області.

Володимира ЯРОЩУКА до Прем'єр-міністра України, Генерального прокурора України щодо завершення будівництва двох під'їздів житлового будинку №15 по проспекту 50-річчя Перемоги в місті Мелітополі Запорізької області.

В’ячеслава КОВАЛЯ до Прем'єр-міністра щодо нагальної необхідності фінансування програм та заходів з реалізації державної молодіжної політики у зв'язку з проведенням у 2009 році "Року молоді в Україні".

Едуарда ПРУТНІКА до Кабінету Міністрів України стосовно необхідності перевірки відомостей, викладених у колективному зверненні жителів села Сиволож Борзнянського району Чернігівської області щодо знищення тваринництва та масового безробіття селян, невиплати за майнові паї та часткову невиплату за оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення та земельних часток (паїв) відповідно до Указу Президента України "Про додаткові заходи щодо соціального захисту селян - власників земельних паїв та земельних часток (паїв)" від 2 лютого 2002 року №92/2002.

Ігора ШАРОВА до Прем'єр-міністра України про незадовільний стан виконання програми протипаводкових робіт у Чернівецькій області.

Миколи ДЕРКАЧА до Прем'єр-міністра України щодо необхідності виділення коштів зі Стабілізаційного фонду на проведення антикорозійного захисту металоконструкцій Південного мосту в місті Дніпропетровську.

Катерини ВАЩУК до Прем'єр-міністра щодо відновлення процедури видачі та переоформлення ліцензій Міністерством охорони навколишнього природного середовища України на використання родовищ корисних копалин, перш за все торфу, задля недопущення зупинки державних торфобрикетних підприємств.

Миколи КОМАРА до Прем'єр-міністра щодо прискорення виділення додаткових коштів із Державного бюджету для забезпечення лікування хворих на цукровий діабет.

Миколи КОМАРА до Прем'єр-міністра України щодо відновлення фінансування у 2009 році засобів масової інформації за рахунок Державної цільової програми "Журналіст".

Миколи ШЕРШУНА до Прем'єр-міністра України щодо недопущення зупинки підприємства "Рівнеазот" для збереження робочих місць та уникнення екологічної катастрофи.

Миколи ЯНКОВСЬКОГО до Прем'єр-міністра України щодо підтримки звернення міської ради міста Горлівка Донецької області.

Миколи ЯНКОВСЬКОГО до Прем'єр-міністра України щодо підтримки звернення колективу державного підприємства "Артемвугілля" міста Горлівка Донецької області.

Олега ЗАРУБІНСЬКОГО до Прем'єр-міністра України стосовно зловживань у видавничій сфері, що призвели до різкого дефіциту необхідної художньої та навчальної літератури в школах та бібліотеках України.

Олега ПОЛІЩУКА до Прем'єр-міністра України, Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора щодо повторних та додаткових фактів корупційної діяльності заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Валерія Третьякова, яка здійснюється за мовчазною згодою Міністра Володимира Шандри.

Олександра КЕМЕНЯША до Прем'єр-міністра України про передачу у спільну власність територіальних громад Тячівського району Закарпатської області будівлі дошкільного закладу у селищі міського типу Тересва.

Олександра КЕМЕНЯША до Прем'єр-міністра про необхідність визнання ситуації, що склалася на Солотвинському родовищі кам'яної солі і Державному підприємстві "Солотвинський солерудник" надзвичайною, державного рівня та надання даному населеному пункту статусу об'єкта техногенної катастрофи.

Олександра ТРЕТЬЯКОВА до Прем'єр-міністра України щодо необхідності вжиття відповідних заходів з метою дотримання Угоди між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про повітряне сполучення від 10 червня 1993 року.

Сергія ГОРДІЄНКА до Прем'єр-міністра України, голови Державної податкової адміністрації України щодо необґрунтованої відмови сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю "Воскобійники" Шишацького району Полтавської області у відшкодуванні податку на додану вартість за період з 1 квітня 2007 року по 1 квітня 2008 року, за продані молоко і м'ясо переробним підприємствам, завчасно сплановане штучне вимивання обігових коштів, що може призвести до банкрутства господарства.

Сергія ГОРДІЄНКА до Прем'єр-міністра України про необхідність приведення у відповідність до Закону України "Про метрологію і метрологічну діяльність” пункту 29 Постанови Кабінету Міністрів України номер 560 від 12 липня 2005 року "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" щодо витрат на періодичну перевірку, обслуговування і ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж після повірки) квартирних засобів обліку води та теплової енергії за рахунок підприємств і організацій, що надають послуги по енерго-, тепло-, газо- і водопостачанню, що виключить можливість безконтрольного росту цін на ці послуги та самоуправства чиновників на місцях.

Сергія ПАВЛЕНКА до Прем'єр-міністра України про незадовільне виконання Постанови Верховної Ради України від 5 липня 2005 року "Про заходи щодо підтримки соціально-економічного розвитку міста Чернівці у зв'язку з відзначенням 600-річчя його заснування".

Юрія ЛИТВИНА до Прем'єр-міністра України щодо виділення коштів з Державного бюджету через Стабілізаційний фонд для реконструкції аварійної школи Красносілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Олександрівського району Кіровоградської області.

Юрія КАРМАЗІНА до Прем'єр-міністра України, міністра палива та енергетики України, секретаря Ради національної безпеки та оборони України, голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України щодо перевірки фактів зловживання службовим становищем, нецільового використання державних коштів, службової недбалості, інших корупційних діянь окремими службовими особами НАК "Нафтогаз України", що наносить державі збитків на мільярди гривень і загрожує національній безпеці України, вжиття заходів із усунення недоліків в роботі компанії, забезпечення населення України газом власного виробництва та притягання винних осіб до відповідальності.

Групи народних депутатів (ПШОНКИ, КОМАРА та інших до Прем'єр-міністра України щодо колізії законодавства по соціальним виплатам.

Групи народних депутатів (СУЛКОВСЬКОГО, ТУРМАНОВА, ЛИТВИНОВА) до Прем'єр-міністра України щодо доцільності перебування на посаді начальника Контрольно-ревізійного управління в Одеській області, у зв'язку з вчиненням нею дій, які порушують етику поведінки державного службовця.

Оксани БІЛОЗІР та Василя ПЕТЬОВКИ до Прем'єр-міністра України стосовно вжиття невідкладних заходів щодо розроблення та затвердження державних стандартів, які регулюють будівництво та діяльність аквапарків.

Андрія ШКІЛЯ до Міністра оборони України щодо вартості відрядження українського корабля для участі в антипіратській операції в Аденській затоці.

Валентина МАТВЄЄВА до Міністра юстиції України, Міністра внутрішніх справ України щодо грубого порушення конституційних прав громадянки Світлани Остапчук на житло.

Василя ГРИЦАКА до Голови Служби безпеки України щодо фактів грубих порушень законодавства України Державним підприємством "Укрелекон" та посадовими особами, що стоять за такими порушеннями.

Василя ПЕТЬОВКИ до Міністра регіонального розвитку та будівництва України щодо недопущення зниження рівня соціального захисту громадян України, які проживають на території населених пунктів, що віднесені до категорії гірських.

Василя ПЕТЬОВКИ до Міністра освіти і науки стосовно ситуації, що склалася у сфері забезпечення освітніх прав угорської національної меншини в Закарпатській області.

Володимира ДАНИЛЕНКА до Національного банку України стосовно невиконання Сумською філією Відкрите акціонерне товариство комерційний банк "Володимирський" своїх зобов'язань щодо повернення вкладів фізичних осіб.

Володимира ПИЛИПЕНКА до Голови Верховного Суду України, Голови Вищого адміністративного суду України щодо проведення комплексної перевірки фактів вибіркового застосування законодавства Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом.

Володимира ЯВОРІВСЬКОГО до Голови Служби безпеки України щодо підтвердження факту розстрілу органами НКВС СРСР у 1951 році 33 студентів та вчинення репресій проти 800 студентів Харківського університету за відмову складати іспити російською мовою.

Євгена ДОБРЯКА до Міністра внутрішніх справ України щодо ситуації, яка склалась з Малинським споживчим товариством.

Едуарда ПРУТНІКА до Міністра транспорту та зв'язку України стосовно колективного звернення громадян міста Бахмач щодо погіршення умов пересування залізничним транспортом у зв'язку зі зміною розкладу руху потягу №6501 Щорс - Ворожба, що зумовлює незручності для населення Бахмацького, Борзнянського, Сосницького та Щорського районів Чернігівської області та вжиття відповідних заходів, розгляду звернення громадянки Марії Міщенко стосовно необхідності вирішення питання щодо впорядкування розкладу руху поїздів по станції Плиски Борзнянського району, розгляду звернення депутатів Пекарівської сільської ради Сосницького району в інтересах 700 осіб, які мешкають у селах Пекарів, Синютин, Костирів та Кнути Чернігівської області стосовно забезпечення автобусного сполучення з районним центром, та запровадження автобусного маршруту Короп - Синявка Коропського району Чернігівської області у відповідності до колективного звернення 36 громадян.

Ірини БЕЛОУСОВОЇ до Міністра охорони здоров'я України про затягування розслідування обставин і причин смерті пацієнта у Львівській обласній лікарні.

Катерини ВАЩУК до Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту стосовно усунення штучних перешкод та зволікань чиновників щодо оформлення документів на присвоєння почесного звання "Мати-героїня" багатодітним матерям Волинської області.

Миколи ШЕРШУНА до виконуючого обов'язки Голови Фонду державного майна України щодо продовження договору оренди з Товариством з обмеженою відповідальністю "Віконт" на державні будівлі у селі Миролюбівка Тернопільського району Тернопільської області.

Олега ЗАРУБІНСЬКОГО до Національного банку України щодо відсутності послідовної та відкритої політики Національного банку України в питанні повернення депозитів громадян, на видачу яких був запроваджений тимчасовий мораторій.

Олександра ШЕПЕЛЕВА до міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи щодо вжиття заходів з утилізації промислових відходів, що зберігаються на території Горлівського хімічного заводу.

Олени ЛУКАШ до Національного банку України щодо забезпечення права на повернення суми банківського вкладу, необхідного для термінового лікування громадянина Геннадія Мецнера.

Святослава ОЛІЙНИКА до міністра внутрішніх справ України, Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України щодо зловживань службовим становищем та привласнення державних коштів посадовими особами Міністерства юстиції України, державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції та товариства з обмеженою відповідальністю "Арт-майстер" при наданні послуг з організації та забезпечення доступу до автоматизованих електронних систем.

Групи народних депутатів (ЗАДИРКА, КАПЛІЄНКА та інших. Всього 11 депутатів) до голови Вищої ради юстиції , Генерального прокурора України щодо грубого порушення суддею Комсомольського районного суду міста Херсону Наталією Стамбулою Цивільного процесуального кодексу України під час вжиття заходів забезпечення позиву, в результаті чого відбулося втручання в господарську діяльність державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт" та суттєве обмеження законних повноважень Міністерства транспорту та зв'язку України.

Групи народних депутатів (КАРПУКА, КОРЖА та інших до Міністра внутрішніх справ України, Генерального прокурора України стосовно незадоволення відповідями на депутатський запит щодо перевірки цільового використання коштів, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" на закупівлю позитронно-емісійного томографа та апарату "гамма-ніж", проведення повторної перевірки і встановлення причин затримки введення в експлуатацію медичного обладнання.

Групи народних депутатів (ЛУКАШ, ПОРТНОВА, ІЛЛЯШОВ та інші) до Міністра внутрішніх справ України, Голови Служби безпеки України, Голови Верховного Суду України, голови Вищої ради юстиції , голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Генерального прокурора України щодо намагання з боку Юрія Бельчика уникнути кримінальної відповідальності за жорстоке у неприродній спосіб зґвалтування 5-річної дочки та погроз вбивством як на її адресу, так і на адресу матері та про причетність посадових осіб Рівненського міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області, прокуратури міста Рівне та прокуратури Рівненської області, суддів Апеляційного суду Рівненської області та Рівненського міського суду до умисних дій стосовно блокування досудового слідства, знищення доказів у кримінальній справі та фальсифікація справи, затягування розгляду справ.

Групи народних депутатів (ЧЕРПІЦЬКОГО, ЛУК'ЯНЧУКА та інших. Всього 10 депутатів) до Голови Головного контрольно - ревізійного управління України, Генерального прокурора України щодо незадовільної роботи та фінансових зловживань у Головному управлінні земельних ресурсів у Житомирській області.

Андрія ПАВЛОВСЬКОГО до Генерального прокурора України щодо припинення грубого порушення трудових прав працівників Будівельного управління адміністративно-господарського Управління Служби безпеки України в місті Києві та Київській області.

Валерія БОНДИКА до Генерального прокурора України щодо формальної відповіді на звернення.

Віктора СІНЧЕНКА до Генерального прокурора України щодо порушення прав інвесторів при будівництві житлового комплексу "Трипільська брама ІІ черга" в місті Обухові Київської області.

Євгена ДОБРЯКА до Генерального прокурора України щодо нецільового використання коштів Державним підприємством "Чорнобильсервіс".

Ігора КАЛЄТНІКА lо Генерального прокурора України стосовно припинення протиправної бездіяльності з боку Генеральної прокуратури України, що призводить до затягування досудового слідства у кримінальних справах про контрабанду транспортних засобів та уникнення кримінальної відповідальності особами, винними у вчинені злочинів.

Ірини БЕРЕЖНОЇ до Генерального прокурора України щодо бездіяльності правоохоронних органів під час розслідування кримінальної справи №56-2117 порушеної за фактом протиправних дій службових осіб Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми "АМК ЛТД".

Ірини ГЕРАЩЕНКО до Генерального прокурора України щодо порушення Верховною Радою Автономної Республіки Крим Конституції та законів України.

Миколи ДЖИГИ до Генерального прокурора України стосовно звернення представника іпотечних компаній Павла Пономарьова про організовану злочинну групу у місті Києві на чолі з громадянином Скоробогатовим.

Миколи КРАВЧЕНКА до Генерального прокурора України щодо бездіяльності прокурора Амвросіївського району Донецької області Володимира Марача по відновленню порядку та законності.

Михайла ВОЛИНЦЯ до Генерального прокурора України щодо невдоволення відповіддю на депутатське звернення з приводу діяльності адміністрації державного підприємства "Завод імені Малишева" та навмисного доведення цього підприємства до банкрутства.

Романа ЗАБЗАЛЮКА до Генерального прокурора України щодо ненадання відповіді прокуратурою Миколаївської області на депутатське звернення стосовно можливих неправомірних дій з боку посадових осіб органів прокуратури та внутрішніх справ Корабельного району міста Миколаєва.

Уляни МОСТІПАН до Генерального прокурора України стосовно неналежного розгляду депутатського звернення щодо неправомірних дій органів прокуратури при порушені кримінальних справ проти керівників фермерських господарств.

Юрія КАРМАЗІНА до Генерального прокурора України щодо перевірки фактів навмисного знищення окремих бухгалтерських документів із кримінальної справи №124-1635, порушеної проти колишнього начальника УМВС України у Львівській області Олега Сала за розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах, що послужило причиною для закриття кримінальної справи, відміни постанови про закриття справи, вирішення питання про взяття Олега Сала під варту і притягнення його до кримінальної відповідальності.

Юрія КРУКА до Генерального прокурора України щодо з'ясування реального стану справ на Одеській кіностудії та захисту від знищення однієї з найвідоміших кіностудій України.

Юрія ЛИТВИНА до Генерального прокурора України щодо незаконного роздержавлення земель та передачі їх в колективну власність сільськогосподарському дослідному колективному підприємству "Агрофірма Лосинівська" Ніжинського району Чернігівської області.

Володимира ЯВОРІВСЬКОГО до Головного державного санітарного лікаря Кіровоградської обласної санітарно-епідеміологічної станції щодо незаконного зведення та функціонування у невідповідності з санітарно-епідеміологічними нормами цеху з виготовлення поліетиленової плівки, який знаходиться за адресою: Кіровоградська область, місто Світловодськ, вулиця Чернишевського, 8.

Еліни ШИШКІНОЇ до Голови Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації щодо незадоволення відповіддю на депутатське звернення стосовно встановлення Деснянською районною у місті Києві державною адміністрацією незаконно високої орендної плати за користування приміщенням дитячою громадською організацією "Спортивний Клуб "Архат".

Сергія ВЛАСЕНКА до Голови Київської міської державної адміністрації щодо не виконання Указу Президента України №1073/2008 від 24 листопада 2008 року.

Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО до Голови Державного комітету по водному господарству щодо виконання робіт на річковій частині глибоководного суднового ходу "Дунай - Чорне море".

Таким чином, шановні колеги, всі депутатські запити виголошено.

Шановні колеги, ми з вами вчора прийняли проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу в Україні" (нова редакція) і направили його на третє читання, давши добу на доопрацювання цього закону в частині в якій ідеться відведення земельних ділянок для будівництва об’єктів та споруд, які потрібні для підготовки і проведення Чемпіонату Євро-2012.

Комітет готовий доповісти, щоб ми прийняли оперативне рішення, а потім далі будемо обговорювати проблеми. Давайте ми зараз оперативно розглянемо, а тоді ряд є пропозицій, ми їх обговоримо і приймемо рішення. Нема заперечень? То давайте, щоб Павло Іванович Костенко голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту і туризму виступив з цього приводу і підемо далі працювати.


Каталог: zakon -> skl6 -> 4session -> STENOGR -> DOC
skl6 -> Засідання тридцять перше сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання тридцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
skl6 -> Засідання сорок четверте сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу". Доповідає народний депутат України Віктор Петрович Корж
DOC -> Рішення стосувалося того, що перед голосуванням депутати здійснять письмову реєстрацію, за результатами письмової реєстрації буде виголошено щодо присутності І відсутності народних депутатів, І після того будуть вилучені картки
DOC -> Засідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7

Схожі:

Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...
Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради, представники засобів масової інформації!...
Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Прошу депутатів підготуватися до реєстрації. Проходить поіменна реєстрація, будь ласка
Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Шановні депутати, продовжується робота парламенту у пленарному режимі. Я прошу оголосити в коридорі, щоб зайшли депутати...
Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати І гості Верховної Ради України!
Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим
Засідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сімнадцяте сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка