Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради УкраїниСторінка1/6
Дата конвертації08.05.2018
Розмір0,87 Mb.
  1   2   3   4   5   6


ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЄ

Сесійний зал Верховної Ради України

4 грудня 2009 року, 10.00 година

Веде засідання Перший заступник Голови Верховної Ради

України О.В.ЛАВРИНОВИЧ
ГОЛОВУЮЧИЙ. Доброго ранку, шановні народні депутати і гості Верховної Ради України!

Прошу включити систему „Рада”.

10:01:24

В залу зареєстровано 410 народних депутатів України. Ранкове пленарне засідання оголошую відкритим.

Шановні колеги, сьогодні у нас день народження у трьох наших колег: Бондаренка Володимира Дмитровича, Ковальової Юлії Вікторівни і Олійника Святослава Васильовича. (Оплески) Давайте привітаємо їх і побажаємо їм всяких успіхів.

Інформація про результати роботи Верховної Ради України на пленарних засіданнях 3 грудня 2009 року. Розглянуто 18 порядку денного, за результатами їх розгляду: прийнято 1 закон та 3 постанови, 5 законопроектів та 2 проекти постанов прийнято за основу, 1 проект постанови відхилено; за результатами розгляду пропозицій Президента 4 закони відхилено.

Шановні колеги, сьогодні у нас відповідно до 25 статті Регламенту 30 хвилин для оголошення депутатських запитів. Надійшли запити народних депутатів України:

Миколи РУДЧЕНКА до Президента України щодо відміни розпорядження Кабінету Міністрів України "Про вдосконалення управління лісовим господарством".

Ставлю на голосування в підтримку запиту Миколи Рудченка.
10:02:58

За-102


Запит не підтримується запит.

Руслана ЗОЗУЛІ до Президента України щодо підтримки клопотання про відзначення працівників суднобудівного заводу.

Ставлю на голосування в підтримку цього запиту.
10:03:22

За-227


Підтримується.

Ставлю на голосування по направлення запиту до Президента України. Прошу визначатися.


10:03:43

За-259


Запит направляється.

Юрія СЕРБІНА до Президента України щодо недоцільності створення національного природного парку "Великий бір" згідно Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо розширення мережі національних природних парків" від 27 серпня 2008 року. Ставлю на голосування підтримку.


10:04:14

За-253


Підтримується запит.

Ставлю на голосування про направлення запиту до Президента України.


10:04:33

За-274


Направляється запит.

Групи народних депутатів (КАРМАЗІНА, ЯВОРІВСЬКОГО та інших) до Президента України щодо необхідності невідкладного направлення Президентом України Віктором Ющенком, який несе особисту відповідальність за збитки, нанесені громадянам та банківській системі України, подання до Верховної Ради України на звільнення з посади Голови Національного банку України Володимира Стельмаха. Ставлю на голосування про підтримку цього запиту.


10:05:10

За-164


Підтримується запит.

Ставлю на голосування про направлення запиту Президенту України.


10:05:27

За-155


Рішення не прийнято, не направляється запит.

Валерія БАРАНОВА до Прем'єр-міністра України стосовно необґрунтованого виселення з орендованого приміщення управління Пенсійного фонду України в місті Бердянську Запорізької області, що ставить під загрозу своєчасність виплат пенсій в місті Бердянську.

Віктора КОРЖА до Прем'єр-міністра України щодо заборгованості виплати заробітної плати низці загальноосвітніх шкіл Дарницького району міста Києва.

Віктора СІНЧЕНКА до Прем'єр-міністра України щодо економічної доцільності віднесення міст Обухова та Українки Обухівського району Київської області до категорії міст обласного значення.

Вікторії ДЕМ'ЯНЧУК до Прем'єр-міністра України про невиконання Міністерством культури і туризму України Постанови Кабінету Міністрів України "Про державний історико-меморіальний заповідник " Бабин Яр".

Володимира КАРПУКА до першого віце-прем'єр-міністра України щодо фінансування у 2010 році ремонту та реконструкції приміщень Луцького базового медичного коледжу у місті Луцьку Волинської області.

Володимира ДАНИЛЕНКА до Прем'єр-міністра України стосовно незадовільного виконання постанови Кабінету Міністрів №468 від 13 травня 2009 року.

Геннадія ЗАДИРКА до першого віце-прем'єр-міністра України, міністра юстиції України, міністерства транспорту та зв'язку України, Генерального прокурора України щодо протиправних дій директора державного підприємства "Іллічівський морський торговий порт" Геннадія Скворцова.

Геннадія ЗАДИРКА до Прем'єр-міністра України, голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України щодо привласнення товариством з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство "Нібулон" 23 гектарів водної акваторії та інших протиправних дій.

Євгена ЦАРЬКОВА до Прем'єр-міністра України щодо можливого ремонту туберкульозного диспансеру в місті Одеса.

Ігора ШАРОВА до Прем'єр-міністра України щодо посилення контролю за діяльністю науково-методичних випробувальних лабораторій з дослідження харчових продуктів, які містять генетично модифіковані організми та дотримання вимог законодавства стосовно етикетування харчових продуктів.

Ігора КАЛЄТНІКА до Прем'єр-міністра України, голови Служби безпеки України, міністра внутрішніх справ України, першого заступника міністра внутрішніх справ України, Генерального прокурора України про притягнення до кримінальної відповідальності начальника Південно-Західної залізниці Олексія Кривопішина за систематичні зловживання службовим становищем.

Олега ЗАРУБІНСЬКОГО до Прем'єр-міністра України стосовно неправомірного обмеження соціальних виплат українським громадянам, які вийшли на пенсію до 1991 року та необхідності відновлення щодо них справедливого рівня пенсійного забезпечення.

Леоніда ЛИТВИНОВА до Прем'єр-міністра України щодо фінансування завершення будівництва котельні у місті Слов'янську.

Олександра ДОНІЯ до Прем'єр-міністра України щодо нехтування заступником міністра юстиції України Наталією Богашевою депутатських звернень про порушення законності Федерацією парашутного спорту України.

Оксани БІЛОЗІР до Прем'єр-міністра України щодо виділення коштів із резервного фонду Державного бюджету України у сумі 42 тисячі 171 гривня, необхідних для проведення хірургічної операції на серці мешканцю міста Рожище Волинської області, інваліду Ш групи Миколі Стрихалюку.

Олега ТИЩЕНКА до Прем'єр-міністра України, міністра охорони навколишнього природного середовища України, Генерального прокурора України, голови Київської обласної державної адміністрації про перевірку фактів порушень чинного законодавства України, викладених у зверненні громадян - мешканців селища міського типу Баришівка Київської області щодо незаконного перепрофілювання Відкритого акціонерного товариства "Баришівський молокопродукт" в завод - підприємство по переробці відходів пластмасової тари та полімерів.

Олександра ШЕПЕЛЕВА до Прем'єр-міністра України щодо вирішення проблеми добудови метрополітену в місті Донецьк та погашення заборгованості з заробітної плати працівникам "Донецькшахтометробуд".

Олени БОНДАРЕНКО до Прем'єр-міністра України щодо припинення незаконних грошових поборів з учасників всеукраїнських змагань з парашутного спорту.

Сергія ЛЬОВОЧКІНА до Прем'єр-міністра України про незадовільну діяльність Кабінету Міністрів України із зміцнення матеріально-технічної, фінансової бази функціонування та розвитку закладів вищої освіти в Україні та щодо вжиття термінових заходів з метою збереження навчально-наукової бази Уманського державного аграрного університету.

Юрія ЛИТВИНА до Прем'єр-міністра України щодо прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2009 року "Про вдосконалення управління лісовим господарством".

Групи народних депутатів (КОМАРА, СКУБАШЕВСЬКОГО та інших) до Прем'єр-міністра України щодо врегулювання урядом закупівельної ціни на молоко у сільських жителів Чернігівської області.

Анатолія МАТВІЄНКА до міністра внутрішніх справ України, Генерального прокурора України щодо встановлення істинної причини смерті завідуючого відділом медичної статистики Вінницького управління охорони здоров'я, підполковника міліції Віктора Бондаря.

Валентина МАТВЄЄВА до виконуючого обов'язки міністра фінансів України, голови Одеської обласної державної адміністрації стосовно невідкладного вирішення питання щодо капітального ремонту покрівлі Центру позашкільної роботи та дитячої творчості у місті Ізмаїл Одеської області.

Валерія БАРАНОВА до голови Державного комітету України із земельних ресурсів щодо необхідності приведення у відповідність з вимогами земельного законодавством України Наказу Державного комітету із земельних ресурсів України №133 від 16 березня 2009 року.

Валерія БЕВЗА до міністра охорони навколишнього природного середовища України, міністра з питань житлово-комунального господарства України, Генерального прокурора України, голови Полтавської обласної державної адміністрації стосовно дій Лубенської міської влади Полтавської області щодо реформування організацій, що забезпечують водопостачання і водовідведення міста, запобігання можливих негативних наслідків для навколишнього природного середовища, а також захисту трудових прав працівників міського комунального підприємства "Лубниводоканал".

Валерія ПИСАРЕНКА до Голови Служби безпеки України, Голови Державного комітету фінансового моніторингу України, Генерального прокурора України стосовно перевірки інформації, проголошеної народними депутатами України Андрієм Портновим, Святославом Олійником, Валерієм Писаренком, Володимиром Пилипенком, у засобах масової інформації щодо фактів корупції та зловживань керівництвом Генеральної прокуратури України та придбання одним із заступників Генерального прокурора України нерухомості за кордоном, у тому числі у Баден-Бедені вартістю 550 тисяч євро.

Віктора КОРЖА до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Генерального прокурора України щодо перешкоджання працівниками Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту забезпеченню опікунами прав і свобод їх підопічних.

Василя КРАВЧУКА до Міністра юстиції України щодо спроби захоплення торгівельного павільйону у місті Миколаєві по вулиці Радянській, 13 та про перевищення службових повноважень старшим державним виконавцем Центрального відділу Державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції.

Володимира ДАНИЛЕНКА до Міністра внутрішніх справ України, Генерального прокурора України стосовно неодноразового порушення Конституції України, Закону України "Про міліцію", перевищення службових повноважень та побиття мешканців міста Охтирка працівниками міліції Охтирського міського відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області.

Володимира ЯВОРІВСЬКОГО до Міністерства транспорту та зв'язку України щодо ретрансляції російського радіоканалу "Голос Росії" українськими радіостанціями, який несе антидержавний характер та є особливо небезпечним під час президентської виборчої кампанії в Україні.

Володимира ЯВОРІВСЬКОГО до виконуючого обов'язки Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України з приводу припинення трансляції радіоканалів "Перший канал", "Культура" та "Промінь" у багатьох регіонах України, що штучно звужує український культурно-інформаційний простір напередодні виборів Президента України.

Григорія ОМЕЛЬЧЕНКА до Міністерства оборони України, Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України щодо порушення черговості в отриманні житла військовослужбовцями запасу у місті Біла Церква Київської області.

Григорія ІЛЛЯШОВА до Національного банку України, Генерального прокурора України щодо неправомірних дій та зловживання службовим становищем тимчасового адміністратора Національного банку України та керуючого філією публічного акціонерного товариства комерційного банку "Західінкомбанк".

Олега ЗАРУБІНСЬКОГО до першого заступника голови Антимонопольного комітету України - державного уповноваженого щодо відсутності належної та своєчасної реакції на неадекватну політику ціноутворення на проїзні документи у громадському транспорті міста Києва.

Ігора КАЛЄТНІКА до глави Секретаріату Президента України, голови Вищої ради юстиції, голови Ради суддів України, Генерального прокурора України про необхідність вжиття невідкладних заходів реагування у зв'язку з учиненням головою Судової палати у господарських справах Верховного Суду України Валентином Барбарою корупційних та інших протиправних діянь.

Едуарда ПРУТНІКА до Міністерства оборони України стосовно перевірки відомостей, викладених у зверненні Вікторії Тіток щодо незадовільних житлових умов родини військовослужбовця та вжиття відповідних заходів для забезпечення права на житло військовослужбовців, які проживають у військовому містечку Десна на Чернігівщині.

Кирила КУЛИКОВА до міністра внутрішніх справ України щодо вжиття передбачених законодавством заходів з метою ефективного та об'єктивного проведення розслідування кримінальних справ, порушених за фактами злочинних діянь посадових осіб відкритого акціонерного товариства "Акціонерна компанія" Київводоканал".

Олександра ШЕПЕЛЕВА до голови Державного комітету України із земельних ресурсів щодо вирішення питання видачі державних актів на землю мешканцям міста Яремча Івано-Франківської області.

Володимира БОНДАРЕНКА до Генерального прокурора України стосовно неправомірних дій посадових осіб Міністерства освіти і науки України під час проведення тендеру.

Едуарда ПРУТНІКА до Міністерства транспорту та зв'язку України, генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України, заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації, голови Борзнянської районної державної адміністрації Чернігівської області, директора Державного підприємства "Чернгівавтотранссервіс" стосовно колективного звернення від імені представників громади села Григорівка Бахмацького району Чернігівської області щодо відновлення зупинки потягу №335 "Дніпропетровськ–Санкт-Петербург" на станції Григорівка Південної залізниці для забезпечення жителів сіл Григорівка, Веселе, Білі Вежі, Зеленівка та Шевченкове послугами залізничного транспорту.

Павла МОВЧАНА до міністра культури і туризму України щодо формування туристичних маршрутів по місту Києву відповідно до державної цільової програми підготовки та проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Олександра СКИБІНЕЦЬКОГО до міністра внутрішніх справ України щодо проведення перевірки законності призначення старшого лейтенанта міліції Іона Шалара на посаду начальника Заставнівського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернівецькій області.

Оксани БІЛОЗІР до голови Вищої ради юстиції, голови Вищого адміністративного суду України стосовно з'ясування причин безпідставного затягування Одеським окружним адміністративним судом розгляду справи за позовом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України щодо анулювання ліцензії Товариства з обмеженою відповідальністю "Телекомпанія "АТВ".

Олексія КОСТУСЄВА до міністра юстиції України, прокурора Одеської області, начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Одеській області про нанесення непоправної шкоди життю і здоров'ю мешканцям міста Одеси у зв'язку із тривалим незаконним функціонуванням промислового об'єкту по вулиці Гвардійська,2.

Сергія ГОРДІЄНКА до голови Державного комітету України із земельних ресурсів, Генерального прокурора України, голови Полтавської обласної державної адміністрації щодо захисту інтересів власників земельних паїв Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Кам'янка" села Кам'яні Потоки Кременчуцького району Полтавської області, необхідності проведення правового аналізу змісту договору на відповідність чинному законодавству України, забезпечення участі представників прокуратури при розгляді в суді справ розірвання договорів оренди, притягнення до відповідальності осіб, винних у неналежному використанні орендованої землі.

Юрія КРУКА та Сергія ШЕВЧУКА до міністра закордонних справ України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо вжиття відповідних заходів для негайного звільнення громадян України – членів екіпажу теплоходу "Айленд оф лак", ув'язнених у Демократичній Республіці Конго.

Євгена ЦАРЬКОВА до Генерального прокурора України щодо можливого порушення законодавства Шевченківською районною державною адміністрацією в місті Києві.

Групи народних депутатів (КОСТУСЄВА, ЧЕЧЕТОВА, БОНДАРЕНКО) до Міністра внутрішніх справ України, Голови Служби безпеки України, Генерального прокурора України про безкарну злочинну діяльність Одеського міського голови Едуарда Гурвіца, інших посадових осіб Одеської міської ради.

Костянтина БОНДАРЄВА та Уляни МОСТІПАН до Голови Державного комітету України із земельних ресурсів, Київського обласного управління земельних ресурсів, директора Київської обласної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру».

Кирила КУЛИКОВА до Генерального прокурора України щодо недопущення бездіяльності органів прокуратури та вжиття негайних заходів прокурорського реагування до генерального директора Відкритого акціонерного товариства "Акціонерна компанія" Київводоканал" Ярослава Філатова.

Миколи КУЛЬЧИНСЬКОГО до Генерального прокурора України щодо перевірки виконання рішень Полтавської міської ради сьомої та позачергової сесій п'ятого скликання від 12 вересня та 5 жовтня 2006 року про цільове використання інвестиційних коштів Товариства з обмеженою відповідальністю "П'ятий елемент".

Олега ТИЩЕНКА до Генерального прокурора України про перевірку фактів щодо зловживання владою та службовим становищем посадових осіб Південної митниці Державної митної служби України.

Олександра ДОНІЯ до Генерального прокурора України щодо невиконання заступником Міністра юстиції України Наталією Богашевою вимог народного депутата України про припинення незаконної діяльності Федерації парашутного спорту України.

Петра ПИСАРЧУКА до Генерального прокурора України щодо бездіяльності місцевих органів влади у питанні невиплати заробітної плати з 2007 року на Відкритому акціонерному товаристві "Прибужжя" (місто Червоноград, Львівська область).

Олександра ГОРОШКЕВИЧА до Генерального прокурора України щодо необхідності ретельної перевірки вказаних фактів свавілля з боку начальника шостого регіонального центру Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у місті Дрогобич Львівської області.

Сергія ВЛАСЕНКА до Генерального прокурора України щодо необ'єктивного розслідування Волинською транспортною прокуратурою кримінальної справи за фактом доведення до самогубства Сергія Гулюка.

Сергія ГРИНЕВЕЦЬКОГО до Генерального прокурора України щодо процедури реєстрації лікарських засобів "Озельтамівір", "Озельтамівір - Здоров'я" та "Тамівір".

Юрія МІРОШНИЧЕНКА до Генеральної прокуратури України щодо рейдерської атаки Васильківської міжрайонної прокуратури на майно сільськогосподарського підприємства „Астра-агро”.

Юрія КАРМАЗІНА до Генерального прокурора України стосовно створення комплексної комісії з перевірки фактів систематичного порушення норм кримінального і кримінально-процесуального законодавства, покривання, сприяння уникненню від кримінальної відповідальності та бездіяльності посадових осіб прокуратури Рівненської області щодо винесення постанов про відмову в порушенні кримінальних справ відносно судді Рівненського міського суду Петра Денисюка за зловживання службовим становищем, перевищення влади та службових повноважень, службового підроблення офіційних документів, постановлення завідомо неправосудної ухвали, що призвело до дискредитації прокуратури Рівненської області, вжиття відповідних заходів реагування з усунення чисельних порушень чинного законодавства України, порушення кримінальних справ та притягнення винних до відповідальності.

групи народних депутатів (КОМАРА, СКУБАШЕВСЬКОГО, КАРАКАЯ) до Генерального прокурора України щодо порушень посадовими особами Державного казначейства України чинного законодавства при використанні коштів резервного фонду Державного бюджету України.

групи народних депутатів (СИМОНЕНКА, МАРТИНЮКА та інших. Всього 13 депутатів) до Генерального прокурора України про незаконність дій Служби безпеки України при порушенні кримінальної справи за фактом голоду 1932-1933 років.

Володимира КАРПУКА до Голови Київської міської державної адміністрації щодо повернення будівлі аптеки №117 Комунального підприємства "Фармація" на вулиці Ломоносова, 33/43 для потреб Національного інституту раку у місті Києві.

Григорія СМІТЮХА до Прокурора Волинської області стосовно проведення перевірки на предмет окозамилювання та приховування злочину, посадовими особами органів внутрішніх справ Волинської області під час роботи із зверненнями громадянина Миколи Мацюка та депутата Волинської обласної ради Петра Проня.

Петра ПИСАРЧУКА до прокурора Львівської області щодо перевірки законності передачі Львівської обласної державної стоматологічної поліклініки у підпорядкування Львівському національному медичному університету імені Данила Галицького.
Володимира АР'ЄВА та Юрія КАРМАЗІНА до Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України щодо перевірки фактів перевищення службових повноважень та зловживання службовим положенням посадовими особами слідчого управління міського управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, умисного знищення ними майна Акціонерного товариства Страхова компанія «ЛЕМА», та втручання в господарську діяльність товариства, що може призвести до банкрутства, спричинення тілесних ушкоджень представнику товариства вжиття відповідних заходів реагування з усунення порушень чинного законодавства України та притягнення винних осіб до відповідальності.

Миколи ДЖИГИ до Міністра регіонального розвитку та будівництва України щодо незаконної передачі прибудинкової території для забудови у місті Барі Вінницької області.

Станіслава АРЖЕВІТІНА до прокуратури Київської області про надання інформації.

Всі запити виголошені. Шановні колеги, переходимо до розгляду питань і відповідно до розкладу засідання на сьогодні.

Є питання по організації роботи зараз? Будь ласка, запишіться.

Чечетов Михайло Васильович.


10:24:30

ЧЕЧЕТОВ М.В.

Уважаемый Александр Владимирович! Уважаемые коллеги! Действительно первым в повестку дня вынесен вопрос об отчете министра социальной политики Денисовой, но в содокладчиках по непонятным причинам почему числится Ляшко, Сушкевич. У нас здесь не КВН и не Клуб «Знатаков” и нам не нужно здесь устраивать цирк. Речь идет о рассмотрении серьезного вопроса, поэтому нужно ограничиться Денисовой и руководителем Пенсионного фонда и содокладчиком Харой, а дальше обсудить и принять соответствующее решение об отставке министра. Спасибо.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Яворівський Володимир Олександрович.
10:25:15

ЯВОРІВСЬКИЙ В.О.

Шановні колеги, я хочу звернутися до мого колеги Чечетов. Шановний пане Михайле, якщо ви не перестанете зводити постійні наклепи і розводити істерику, ви знаєте, я візьму протокол вашого допиту, він є, в Інтернеті друкувався, і буду щодня зачитувати певні фрагменти звідти, де ви здаєте Кучму, здаєте ще когось. Може хоч це вас тоді заспокоїть.

Друге питання. Олександре Володимировичу, чомусь злітає постійно після розгляду на Погоджувальній раді проект Постанови щодо Києво-Печерської Лаври. Це неймовірно важливе питання. Колісниченко вже договорився до того, що ми хочемо виштовхнути Московський Патріархат. Абсолютна провокація!

Ідеться про одне єдине: забрати у міста, яке сьогодні там такого наробило і передати це під протекторат уряду. Я дуже прошу, на наступне наше засідання поставити цю заяву, Олександре Володимировичу, обов’язково.
ГОЛОВУЮЧИЙ. Кисельов Василь Олексійович.
10:26:19

КИСЕЛЬОВ В.О.

Дякую. Шановні колеги, всі питання, які розглядає Верховна Рада України, в тому числі і відзначення 300-річчя Лисичанська, дуже важливі. Про відзначення Лисичанська ми вчора включили в порядок денний і обговорили, і прийняли рішення. Але, на жаль, вже третій пленарний тиждень переноситься питання про звіт Тимчасової слідчої комісії по Сімферополю. Коли комісії буде надано можливість відзвітувати, колеги, ви ж розумієте, що питання надзвичайно серйозне.


Каталог: zakon -> skl6 -> 5session -> STENOGR -> DOC
skl6 -> Засідання дванадцяте сесійний зал Верховної Ради України
skl6 -> Засідання тридцять перше сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання тридцять сьоме сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> Засідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
skl6 -> Засідання сорок четверте сесійна зала Верховної Ради України
skl6 -> "Підготовка до проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи 2012 року з футболу". Доповідає народний депутат України Віктор Петрович Корж
DOC -> Оскільки Верховна Рада України 6 жовтня ухвалювала рішення


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6

Схожі:

Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання шістдесят третє сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги підготуватися до...
Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання четверте сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні депутаті, інші учасники нашого засідання, гості Верховної Ради!
Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання тридцять сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Шановні депутати, продовжується робота парламенту у пленарному режимі. Я прошу оголосити в коридорі, щоб зайшли депутати...
Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання десяте сесійний зал Верховної Ради України
В залі зареєстровано 427 народних депутатів України. Вечірнє пленарне засідання оголошується відкритим
Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, гості Верховної Ради. Прошу підготуватись до реєстрації. Увімкніть, будь ласка,...
Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сімнадцяте сесійний зал Верховної Ради України
Голова. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України! Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок сьоме сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради України. Прошу, шановні колеги, підготуватися...
Засідання тридцять третє сесійний зал Верховної Ради України iconЗасідання сорок перше сесійний зал Верховної Ради України
Головуючий. Доброго ранку, шановні народні депутати, запрошені та гості Верховної Ради, представники засобів масової інформації!...


База даних захищена авторським правом ©biog.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка