24 квітня 2025 року, у Донецькій області, під час виконання бойового завдання, зупинилося серце мешканця Мотижина, солдата в/ч А7316
Про Володимира Клименка написав староста Мотижина Вадим Токар у своєму телеграм-каналі.
Захисник народився 27 серпня 1989 року у Києві.
У червні 2024 року Володимир прийняв долучився до лав ЗСУ. Солдат Володимир Клименко був стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти в/ч А7316.
«З честю виконав свій військовий обов’язок і віддав життя за кожного з нас. Схиляємо голови у пошані до виконаного обов’язку і бережемо в серцях світлу пам’ять про Захисника України. Вдома на нього чекали мати та сестра», — пише Токар про земляка.
Він висловив щирі співчуття рідним та близьким загиблого солдата.
«Нехай добрий, світлий спомин про покійного стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті всіх, хто знав Володимира», — звернувся староста Мотижина.
Героя відспівували у церкві Святого Георгія, а поховали на кладовищі у Мотижині.
«Вечірній Київ» писав про те, що відомий спортсмен і воїн Андрій «Байкер» Дзюбан загинув на Курщині.