Активіст та волонтер Сергій Стерненко показав фото з головою Служби безпеки України Василем Малюком.
Стерненко пообіцяв помсту за скоєний на нього замах 1 травня, відповідне фото волонтер оприлюднив в Instagram.
“Ніщо не лишиться безкарним. Fiat justitia ruat caelum”, підписав світлину він.
Користувачі соцмереж звернули увагу на оригінальну футболку Стерненка. На ній було зображено жінку, що скоїла на нього напад. Доповнювала картинку емблема СБУ.
1 травня на Стерненка було скоєно замах з вогнепальної зброї. Нападниця винаймала квартиру в житловому комплексі у Києві, де проживає громадський активіст, та здійснювала за ним візуальне спостереження. Гроші на замах вона отримала від спецслужб РФ на свої банківські рахунки.
Її підозрюють у державній зраді, а також у спробі вбивства з корисливих мотивів, що здійснювалося за попередньою змовою групи осіб.
Вербування відбулося онлайн. Вона шукала можливість швидкого заробітку. Після контакту з представником ворожої розвідки отримала низку завдань. Спершу збирала інформацію про машини, які їй вказали. Робила фото та надсилала куратору.