«Був світлом і душею»: у Києві попрощалися з актором та добровольцем Юрієм Феліпенком. ФОТО

19 червня в Києві відбулося прощання з актором та захисником 429 полку «Ахіллес» Юрієм Феліпенком.

Про його загибель повідомила дружина, Катерина Мотрич.

«Юра був, без перебільшення, моїм світом, душею і світлом. Неможливо описати цю втрату. Я відчуваю, ніби мене знищили», — зазначила вона.

Юрій розпочав свою акторську кар’єру ще в студентські роки під час навчання в Національному університеті імені Карпенка-Карого. Згодом він продовжив виступати в Київському академічному драматичному театрі на Подолі.

Крім цього, він грав у телепроектах та таких фільмах, як «Обіцянка Богу», «Операція «Дезертир», «Замок на піску» та інших.

На початку російського вторгнення Юрій активно волонтерив, але згодом вирішив вступити до лав оборони.

«Мій чоловік ніколи не намагався зменшити мене як особистість. Беззаперечне захоплення та віра супроводжують мене в усьому, що я робила, протягом нашого спільного життя. Справжнє захоплення — це коли я стаю кращою як особистість. Це не боротьба за перевагу, а щире захоплення і підтримка», — розповіла про свого чоловіка Катерина.

Юрій служив в 429 окремому полку безпілотних систем «Ахіллес». За словами побратимів, у найскладніші моменти вони завжди могли покладатися на нього.

На жаль, 15 червня під час виконання бойового завдання Юрій загинув. Тепер йому назавжди 32 роки.

«У нього було чудове життя, він пішов воювати добровільно, щоб ми могли жити в мирі. Викиньте з себе все російське, забудьте мову та культуру ворога. Саме через росію ми тут зібралися і дивимося на холодне тіло Юри», — поділилася думками дружина захисника під час прощання.

Честь героїні: в Києві попрощались із загиблою на фронті Катериною «Мяу» Троян.