Youtube-канал Gazeta.ua досяг нової позначки — 85 тисяч підписників.
Як охарактеризувати нашу аудиторію? Це допитливі, небайдужі й соціально активні люди, які цінують свій час і прагнуть розвитку, з певною часткою іронії. Відчуйте себе в цьому описі? Тоді дивно, що вас досі немає серед наших підписників. Приєднуйтесь — ми вас у цьому переконаємо.
Чим саме?
На нашому каналі завжди можна знайти оперативні шортси або короткі сюжети, які висвітлюють найважливіші події в країні, а також ті, що впливають на наші життя. Наприклад, ви можете дізнатися про основні новини дня за хвилину вечірньої перегляду, якщо у вас немає можливості приєднатися довше:
Якщо ви хочете дізнатися більше про певну важливу подію або результати розслідування, перегляньте сюжет:
Для отримання ненаразумілої експертної оцінки з якоїсь теми ми запрошуємо вас до інтерв’ю:
Ви також знайдете сюжети, що познайомлять вас з унікальними особистостями, такими як “Батальйон ‘Злі сапсани’: життя на лінії вогню”:
Або ж “Як ‘бучанські відьми’ збивають шахеди”
Не менш важливими є соціальні проекти, такі як “Врятовані”:
Ми пропонуємо й незвичайні проекти, які допоможуть вам ознайомитися з українськими говірками в легкій, іронічній манері — “Баба Василина та її донька Галина”:
Ми можемо розважити вас і незвичайним “мультиком”:
А також із “Музичними історіями”, які ви, повірте, не знайдете в інших місцях:
Ми впевнені, що якісний Youtube-канал загальноукраїнського медіа може подавати у формі коротких сюжетів чи шортсів оперативну інформацію, а також матеріали, що допомагають проаналізувати події та спрогнозувати їх подальший розвиток, – коментує головний продюсер проекту Gazeta.ua-Країна Олександр Харченко. – Ми експериментуємо, шукаємо свій стиль і можемо запевнити: “Ми не телевізор”.
Справді, ми не телевізор — з нами завжди цікавіше…