Три літні напої, які освіжать у спеку: що приготувати цього сезону

У спекотні літні дні надзвичайно хочеться чогось прохолодного та освіжаючого.

Спробуйте приготувати натуральні напої власноруч, які не тільки вгамовують спрагу, а й дарують енергію.

Gazeta.ua представляє трійку напоїв, котрі обов’язково варто спробувати цьогоріч.

Полуничний лимонад з м’якушем

Автор: pinterest.

Полуничний лимонад з м’якушем

Якщо ви любите полуницю, обов’язково спробуйте цей напій.

Інгредієнти:

Полуниця – 300-400 г;

Лимон – 1-2 шт;

Цукор або сироп – 100 г;

Окроп – 100 мл;

Лід – 300-400 г;

М‘ята;

Сильногазована вода – 600 мл.

Приготування

Розчиніть цукор в окропі.

Очищайте полуницю, лимон – від цедри та кісточок, наріжте його на шматочки.

Змішайте полуницю та лимон із сиропом в блендері.

У графині розмістіть лід, додайте пюре з полуниці, ароматизуйте м’яту (поплескайте по ній руками), залийте газованою водою.

Персикове беліні

Автор: allrecipes

Персикове беліні
Персикове беліні

Цей класичний італійський коктейль легкий, ігристий та надзвичайно ароматний. Ідеальний напій на спекотний день.

Інгредієнти

1 пакет заморожених персиків;

1-1/2 склянки персикового соку;

2 ч. л. лимонного соку або за смаком;

1 ст. л. меду або за смаком;

1 пляшка (750 мл) охолодженого ігристого вина;

Скибочки свіжих персиків для прикраси (за бажанням);

Приготування

Помістіть заморожені персики, персиковий сік, лимонний сік та мед у чашу високошвидкісного блендера. Збивайте до однорідної консистенції. Якщо суміш занадто густа, додайте більше персикового соку за потреби.

Виливайте в 5 або 6 коктейльних келихів, заповнюючи їх приблизно на половину.

Доливайте ігристе вино поверх персикової суміші в кожний келих, досягайте рівня трохи нижче краю. Обережно перемішайте беліні. Декоруйте скибочками персика, якщо бажаєте. Подавайте у відразу.

Полунична сангрія

Автор: allrecipes

Полунична сангрія
Полунична сангрія

Освіжаюча літня сангрія з насиченим полуничним смаком.

Інгредієнти

1 пляшка (750 мл) білого вина;

½ склянки полуничного шнапсу;

¼ склянки білого цукру;

2 склянки нарізаної полуниці;

Лід;

6 цілих полуниць для прикраси;

Приготування

Суміште вино, полуничний шнапс та цукор у великому глечику. Помішуйте, поки цукор не розчиниться. Додайте нарізані полуниці та поставте в холодильник на 2-3 години.

Перед подачею перемішайте з льодом та декоруйте цілими полуницями.

Щоб підтримувати водний баланс влітку, важливо не лише пити достатньо води, а також споживати “їжу” з водою. Для цього підійдуть літні овочі та фрукти. Їх можна вживати окремо або додавати у воду для пиття, наприклад, малину чи полуницю.

Серед овочів з високим вмістом води, огірки містять 96% води та мають підвищений вміст заліза, вітамінів К та В6. Салат Айсберг також містить 96% води, тоді як полуниця на 92% складається з води та є джерелом клітковини та вітаміну С.