Росія завдала удару по Білгород-Дністровському: знищено школу – під завалами люди

Російський ракетний удар по Білгород-Дністровському: зруйнована школа, під завалами можуть бути люди
Російський ракетний удар по Білгород-Дністровському: зруйнована школа, тривають рятувальні роботи. ФОТО: ДСНС

24 червня, в понеділок, російські війська нанесли удар ракетами по Білгород-Дністровському, що в Одеській області.

Внаслідок цього обстрілу зруйновано навчальний заклад, під уламками можуть знаходитися люди. Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер у своєму Telegram-каналі.

“Ворог вдарив по Білгород-Дністровському балістичними ракетами. Унаслідок атаки зруйновано місцевий навчальний заклад. Під завалами можуть перебувати дорослі, які працювали там”, – йдеться у повідомленні.

За словами Кіпера, на момент обстрілу в навчальному закладі дітей не було, оскільки тривають літні канікули.

Рятувальні служби вже на місці події. Вони займаються ліквідацією наслідків удару та пошуками можливих постраждалих. Також уточнюється інформація щодо загиблих і масштабу руйнувань.

Подальші деталі будуть повідомлені згодом.

У ніч з 23 на 24 червня супротивник атакував територію України 368 засобами повітряного нападу: 352 ударними безпілотниками типу Shahed та їхніми імітаторами; 11 балістичними ракетами “Іскандер-М/KN-23”; п’ятьма крилатими ракетами “Іскандер-К”.