Президент України Володимир Зеленський проведе телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом.
Цей дзвінок відбудеться у п’ятницю, 4 липня, згідно з повідомленням Financial Times.
На тлі призупинення частини постачання важливих видів американської зброї в Україну, зустріч у форматі дзвінка очікується, що Зеленський обговорить питання майбутніх закупівель озброєння.
Раніше ЗМІ повідомили, що Сполучені Штати пригальмували відправлення ракет і боєприпасів в Україні через стривогу щодо стану американських арсеналів. Незабаром у Білому домі підтвердили цю інформацію і зазначили, що пріоритетом залишаються інтереси США.
Володимир Зеленський також заявив, що Україна може виробляти до 8 млн дронів на рік, попри те що близько 40% оборонного потенціалу не реалізується через брак фінансування.
На переконання глави держави, український оборонно-промисловий комплекс здатен щороку випускати продукцію на понад $35 млрд, в котру входить близько тисячі найменувань – від артилерійських систем до сучасних безпілотників та ракет.