Генштаб: В РФ уражено підприємство з виробництва бойових частин для Shahed

В РФ знищено підприємство, що виготовляє бойові частини для безпілотників типу Shahed. Фото: depositphotos

У рамках зниження можливостей супротивника завдавати ударів з повітря, 4 липня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України, у співпраці з іншими елементами Сил оборони, уразили АТ ФНПЦ “Науково-дослідний інститут прикладної хімії” у Сергіївому Посаді, Московської області Росії.

Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.

За наявними даними, на даний момент підприємство займається, серед іншого, виготовленням термобаричних бойових частин для безпілотників типу Shahed і є важливою частиною збройної агресії РФ проти України.

“Підтверджено досягнення наших засобів ураження безпосередньо цілі. Зафіксовано пожежу та значне задимлення в зоні об’єкта”, – згадано у повідомленні.

Дані про результати ураження уточнюються.

“Сили оборони продовжують застосовувати всі можливі заходи, щоб зменшити спроможності ворога завдавати удари з повітря та примусити РФ зупинити збройну агресію проти України”, – підкреслюють у Генштабі.

На території Росії були атаковані об’єкти в Московській та Ростовській областях.

Це підприємство виготовляє критично важливі компоненти для армії РФ: приціли, далекоміри, тепловізори та системи управління вогнем для танків, БМП, кораблів і навіть авіації.