Ворог активізував штурми і намагається прорвати оборону – Генштаб оновив карти13

Фото: Генштаб

Почалася 1229-та доба великомасштабної військової агресії російської федерації проти України.

Протягом минулої доби було зафіксовано 200 бойових конфліктів. Цю інформацію надав Генштаб ЗСУ.

Вчора ворог завдав ударів по позиціях українських сил та населених пунктах, включаючи один ракетний та 65 авіаційних ударів. Зокрема, було використано дві ракети і 117 керованих бомб. Окрім цього, відбулося 6074 обстрілів, з яких 119 – із реактивних систем залпового вогню, та задіяно 3724 дронів-камікадзе.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках наші військові відбили 23 атаки ворога. Противник наніс 10 авіаційних ударів, скинув загалом 28 керованих бомб і провів 312 артилерійських обстрілів, включаючи 10 – з реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку зафіксовано сім боєзіткнень у районі Вовчанська і в напрямку Амбарного.

На Куп’янському напрямку було вісім атак окупантів. Сили оборони успішно відбили штурмові дії противника в районах населених пунктів Голубівка, Кіндрашівка, Загризове, Зелений Гай та в напрямку Куп’янська.

На Лиманському напрямку ворог здійснив 37 атак, намагаючись просунутися вглиб поблизу населених пунктів Новоєгорівка, Греківка, Карпівка, Зелена Долина, Колодязі, Новий Мир, Рідкодуб, Мирне, Торське, Григорівка.

На Сіверському напрямку агресор атакував у районах Серебрянки, Верхньокам’янського, Григорівки та Івано-Дар’ївки; минулої доби зафіксовано сім боєзіткнень.

На Краматорському напрямку наші сили відбили шість атак противника в напрямку Білої Гори, Часового Яру та Ступочок.

На Торецькому напрямку здійснено шість атак у районах населених пунктів Торецьк, Диліївка, Русин Яр.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 59 атак агресора в районах населених пунктів Полтавка, Малинівка, Новоекономічне, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Шевченко, Разіне, Горіхове, Дачне, Звірове, Удачне, Новосергіївка, Муравка, Новопавлівка, Олексіївка та в напрямках Володимирівки, Сергіївки, Філії і Покровська.

На Новопавлівському напрямку наші сили відбили 18 ворожих штурмів у районах населених пунктів Зірка, Толстой, Воскресенка, Запоріжжя, Шевченко, Новопіль.

На Гуляйпільському напрямку противник вісім разів намагався просунутися вперед у районі Малинівки.

На Оріхівському напрямку в бік Кам’янського ворог здійснив п’ять атак на позиції українських захисників.

На Придніпровському напрямку агресор один раз безуспішно намагався наблизитися до укріплень наших військ.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Наші воїни завдають значних втрат окупаційним силам у живій силі та техніці, активно підриваючи наступальний потенціал противника в тилу.

Загалом минулої доби втрати російських загарбників становили 1180 осіб. Також українські військові знищили два танки, три бойові броньовані машини, 39 артилерійських систем, дві реактивні системи залпового вогню, один засіб ППО, один літак, 216 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня та 104 одиниці автомобільної техніки ворога.