Коли вдосконалення виснажує: чому варто зупинитися і перепочити12

Фото: t.me/howareu_program

Втома та виснаження, а також безперервне відчуття недосяжності – це звичні наслідки надмірного прагнення до самовдосконалення.

В рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська, закликають звертати увагу на сигнали про перевантаження.

У проекті стверджують, що незважаючи на численні курси та нові цілі, це не завжди приносить відчуття прогресу.

Навпаки, такий ритм часто веде до емоційного виснаження та внутрішнього тиску.

“Хотілося б досягати багато, щоб стати кращою версією себе, але завжди чогось бракує… Постійне прагнення до вдосконалення може бути отруйним”, – підкреслюють ініціатори.

У межах інформаційної кампанії команда проекту презентувала карусель із порадами щодо розпізнавання ознак, коли людина ставить на себе надмірний тягар і потребує відпочинку.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я розпочалася у 2022 році за ініціативи Олени Зеленської та реалізується в партнерстві з МОЗ, міжнародними партнерами та психологами. Її мета полягає у підтримці психічного здоров’я українців під час війни та в післявоєнний період.

Смачний і корисний сніданок починається з правильного вибору хліба для тостів. Важливо розуміти, який варіант підходить найкраще для ранкового прийому їжі – білий, цільнозерновий чи безглютеновий.

Не менш важливо визначити, що покласти зверху, щоб отримати не лише привабливу, а й поживну страву.