У патрульній поліції Борисполя опублікували кілька красномовних фото. На них — побита вщент автівка, лежача на землі електроопора, а також апарат для вимірювання вмісту алкоголю в крові.
На алкотестері дані — 1,57 проміле алкоголю, їх виявили у водія, який скоїв наїзд на електроопору.
Патрульній поліції Борисполя повідомилипро вчинення ДТП на вулиці Максима Рильського.
На місці ми виявили пошкоджений автомобіль Nissan Qashqai та електроопору, яка лежала поряд з автомобілем.
«Ми зʼясували, що ця ДТП сталась внаслідок того, що водій був неуважним, не стежив за дорожньою обстановкою, та не відреагував на її зміну, і не обрав безпечної швидкості, через що здійснив наїзд на електроопору», — розповіли патрульні.
Вони ми виявили явні ознаки алкогольного спʼяніння у водія. Він погодився пройти огляд на місці. Результат — 1,57 проміле алкоголю.

На водія склали два протоколи за керування у стані спʼяніння та за порушення ПДР, що призвело до ДТП.
Читайте також:
«Військовослужбовцю, який напідпитку скоїв смертельну ДТП у Гостомелі, дали 5 років тюрми».