Незаконно переоформили приміщення в Оболонському районі столиці: на махінаторів чекає суд

Зловмисники незаконно перепереоформили приміщення в Оболонському районі столиці. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

Як повідомляє пресслужба поліції Києва, слідчі Оболонського управління поліції спільно з Оболонською окружною прокуратурою викрили цю аферу з незаконним переоформленням нерухомості.

Слідство встановило, що директор приватного підприємства звернувся до приватного нотаріуса, надавши йому підроблені документи на об’єкт нерухомості площею 390 кв. м. Незважаючи на те, що зазначене нежитлове приміщення належало іншій компанії, нотаріус за грошову винагороду незаконно зареєстрував право на цю нерухомість на ім’я підприємця, тим самим позбавивши законного власника майнових прав.

«Афера була викрита, коли директор товариства замовив технічний паспорт на це приміщення і дізнався, що воно не перебуває у його власності. Внаслідок неправомірних дій учасників справи підприємству було заподіяно майнову шкоду, що перевищує 10,7 мільйона гривень», — розповідають у столичній поліції.

Слідчий висунув підозру нотаріусу за ч. 3 ст. 365-2 ККУ — зловживання службовими повноваженнями у сфері надання публічних послуг з метою отримання неправомірної вигоди, що призвело до тяжких наслідків, а директору приватного підприємства — за ч. 4 ст. 190 ККУ — заволодіння чужим майном шляхом шахрайства в особливо великих розмірах.

На даний момент поліція завершила досудове розслідування та направила обвинувальні акти до суду.