На Лиманському напрямку агресори намагаються активізувати штурми та розширити кількість атакуючих груп, однак всі їхні спроби українські захисники з успіхом відбили.
ОСУВ “Дніпро” представило оновлену інформацію про ситуацію станом на 4 вересня 2025 року.
Згідно з даними військових, ворог прикладає зусилля для збільшення інтенсивності наступальних дій та залучає додаткові штурмові підрозділи.
“Наші військовослужбовці зупинили всі атаки окупантів у районах Греківки, Нового Миру, Новомихайлівки, Карпівки, Шандриголового, Торського та в Серебрянському лісництві”, – підкреслили в командуванні.
На Лиманському напрямку ворог здійснив 18 атак, намагаючись прорвати нашу оборону поблизу населених пунктів Греківка, Карпівка, Колодязі, Торське, Новомихайлівка, а також в напрямках Нового Миру та Шандриголового.