27 Вер 2025, Сб

У Києві стартували автобусні тури для Захисників та Захисниць

На честь Всесвітнього дня туризму в столиці була представлена нова соціальна ініціатива — автобусні екскурсії для Захисників і Захисниць та їхніх сімей.

Комфортабельний двоповерховий автобус відповідає всім вимогам інклюзії. Він був переданий Києву з Берліна. Автобус має 80 місць, включаючи спеціальні місця для людей, що користуються кріслом колісним. Цей безбар’єрний екскурсійний транспорт було надано берлінською організацією туризму VisitBerlin у березні 2024 року.

Про це заявила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Автобусні екскурсії організовані для:

Захисників і Захисниць та членів їхніх родин;

сімей загиблих Героїв;

близьких полонених і зниклих безвісти.

Марина Хонда поспілкувалася з організаторами перед першою екскурсією

«Київ розповідає багато історій — і тепер він ділиться ними з тими, хто сам є творцем нової історії України. Екскурсії містом — це можливість для спілкування, теплих розмов і спогадів, для відновлення сил серед тих, хто розуміє одне одного без слів. Символічно, що саме у Всесвітній день туризму ми відкрили новий автобусний маршрут. Щиро дякую Управлінню туризму та промоцій за їхню діяльність та вітаю з цим святом!», — зазначила Марина Хонда.

Екскурсії відбуватимуться у вихідні, однак дати можуть змінюватися залежно від погодних умов.

Вже відкрита реєстрація, запрошуємо вас на прогулянку Києвом — реєстрація тут.